Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 7 004 — Saturday Night Lights
A hónap Vatera-ajánlata a Bakács Tibor Settenkedő replika szalámi. A licitnyertes mellékelve megkaphatja a Barátom, Settenkedő című könyvet, szerzője Czabán György KOLBÁSZ. Ez nem vicc... 😂

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Szerintem is ez a net egyik legszínvonalasabb közössége, felesleges direktbe beszabályozni, vagy némi elitista attitűddel megritkítani sorainkat, még akkor se, ha abban maximálisan igazat adok neked, hogy szebb világ lenne, ha egy draft vagy lockout, esetleg csapatismertető írást többen olvasnának, de ez még nem az jobb a világ, ez a való világ. 😊Sobri Jóska
az én problémám mindössze annyi, hogy egészen decemberig abban a tévhitben éltem, hogy legalább az itteni fórumozók számára az amerikaifoci a prioritás

a magyarországi "való világban" sosem lesz közbeszéd tárgya az draft, az ncaa, de még pl. Vonnegut munkássága sem, én pont ezt szeretem ebben a fórumban, vagyis szerettemJJ Tiller
welcome to the real (hungarian) world 😉

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
qrva Eto'o h nem bírja 2 centiről begurítani, ahelyett, h onnan is bomba gólt akar lőni...Divat
asszem leszopott a sinter 😛Joci
bekaphatod lilaqrva... 😀

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a magyarországi "való világban" sosem lesz közbeszéd tárgya az draft, az ncaa, de még pl. Vonnegut munkássága sem, én pont ezt szeretem ebben a fórumban, vagyis szerettemJJ Tiller
Most nem lehet ezekről beszélgetni? Ez nem úgy működik, hogy valaki leül az egyes asztalhoz, aztán egyről beszél. Konkrétan Sobritól gyakran látom, hogy egymás alatt ott van a Filmek, a Könyvek, a Reality topic az ő utolsó hsz-ével, közben átmegyek nfl témákba, ott is ott van a lockoutnál, tehát emberek tudnak több témára is koncentrálni.

De ha Te itt, most azt mondod nekem, hogy ha bemész a könyvek topicba, és beírod X szerző Y könyvéről a véleményedet, akkor nem fogsz találni senkit sem, aki beszélgetne róla, akkor aláírom, hogy lesüllyedt a fórum színvonala. (persze eközben elgondolkodom az agyamon és a szememen, mert gyakran látok ilyesmi beszélgetéseket... viszont akkor azt elismerem, hogy már nem lehet bármiről elbeszélgetni.)
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 141 — #NoStress
Szerintem is ez a net egyik legszínvonalasabb közössége, felesleges direktbe beszabályozni, vagy némi elitista attitűddel megritkítani sorainkat, még akkor se, ha abban maximálisan igazat adok neked, hogy szebb világ lenne, ha egy draft vagy lockout, esetleg csapatismertető írást többen olvasnának, de ez még nem az jobb a világ, ez a való világ. 😊Sobri Jóska
az én problémám mindössze annyi, hogy egészen decemberig abban a tévhitben éltem, hogy legalább az itteni fórumozók számára az amerikaifoci a prioritás

a magyarországi "való világban" sosem lesz közbeszéd tárgya az draft, az ncaa, de még pl. Vonnegut munkássága sem, én pont ezt szeretem ebben a fórumban, vagyis szerettemJJ Tiller
Hidd el, számomra az amerikai foci a prioritás.
Attól, hogy sokoldalú vagyok, és szeretem a zenét, a filmeket, könyveket, tévét, és még ezer más dolgot, a foci miatt vagyok itt.
És akik a tévés topicba írnak szintén mind fociőrültek, hidd el, ne okozzon problémát, nincs ott olyan, akit ne ismernék másik focis topicból, vagyis senki sem a vv miatt fórumozik itt, mind a foci miatt.
Aki szintén így érez, vagyis bár eldiskurál vv-ről, de a foci a prioritás neki, tolhat egy like-ot erre a hsz-re.

És ettől még ugyanúgy beszélünk Vonnegutról, Nesbo-ről, NCAA-ről, Ákosról, lockoutról, a Király beszédéről, és minden másról, egyikünek se égett ki az agya a vv-topic látogatásától, és az abban való írástól. 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
qrva Eto'o h nem bírja 2 centiről begurítani, ahelyett, h onnan is bomba gólt akar lőni...Divat
asszem leszopott a sinter 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 566 — StuG Life
Szerintem is ez a net egyik legszínvonalasabb közössége, felesleges direktbe beszabályozni, vagy némi elitista attitűddel megritkítani sorainkat, még akkor se, ha abban maximálisan igazat adok neked, hogy szebb világ lenne, ha egy draft vagy lockout, esetleg csapatismertető írást többen olvasnának, de ez még nem az jobb a világ, ez a való világ. 😊Sobri Jóska
az én problémám mindössze annyi, hogy egészen decemberig abban a tévhitben éltem, hogy legalább az itteni fórumozók számára az amerikaifoci a prioritás

a magyarországi "való világban" sosem lesz közbeszéd tárgya az draft, az ncaa, de még pl. Vonnegut munkássága sem, én pont ezt szeretem ebben a fórumban, vagyis szerettemJJ Tiller
jj inkább gyere át könyv topikba, beszéljünk valamiről

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
Szerintem is ez a net egyik legszínvonalasabb közössége, felesleges direktbe beszabályozni, vagy némi elitista attitűddel megritkítani sorainkat, még akkor se, ha abban maximálisan igazat adok neked, hogy szebb világ lenne, ha egy draft vagy lockout, esetleg csapatismertető írást többen olvasnának, de ez még nem az jobb a világ, ez a való világ. 😊Sobri Jóska
az én problémám mindössze annyi, hogy egészen decemberig abban a tévhitben éltem, hogy legalább az itteni fórumozók számára az amerikaifoci a prioritás

a magyarországi "való világban" sosem lesz közbeszéd tárgya az draft, az ncaa, de még pl. Vonnegut munkássága sem, én pont ezt szeretem ebben a fórumban, vagyis szerettem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
qrva Eto'o h nem bírja 2 centiről begurítani, ahelyett, h onnan is bomba gólt akar lőni...

|
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 141 — #NoStress
"Az NFL.hu fórum az NFL.hu ingyenes szolgáltatása, mely azért jött létre, hogy olvasóink az Amerikaifoci, elsõsorban NFL témákban nézeteiket, véleményüket, gondolataikat hozzászólásaikban kifejthessék."

ennyiJJ Tiller
Meggyőztél. Tönkretettük a fórumot. Az NFL-t már nem szereti senki....

Lehet törölni nyugodtan a topicot. Bizonyára Höriből Tampa fan lesz, Jay B áttér majd a Lionsra, Danna elvakult Frisco fan lesz, és mindenki varázsütésre a legnagyobb NCAA rajongó lesz.fetomy
a fórumon nagyon sok az olyan felhasználó, aki nem kommentel
én nem félek attól, hogy konq hirtelen nfc north helyett hirtelen vv beatwriter lesz, de a számok nem hazudnak, többen olvassák a realitis témát, mint az nfl csevegőt vagy a draftot (tehát nem az ncaa-ről beszélünk, hanem az nfl-ről...) én kérek elnézést, hogy ezt néha napján szóvá teszemJJ Tiller
Többen olvassák, mert jókat írunk 😉
Meg lehet kérdezni haromtot is, hogy például eddig hányszor nézett be a topicba, és ebből hányszor talált szórakoztató dolgot a hsz-ek között, szinte azonnal. (Lehet az fog kijönni, hogy MINDÍG? 😊 )
Nem kell szerintem egyébként túllihegni ezt, ahogy elfér a könyv-es, a filmes vagy a pankrációs topic, ez se foglal több helyet, annak meg csak örülni lehet, hogy ez az egyébként valóban nagyszerű közösség mennyire megfelelően, nem rajongóként, hanem kvázi együtt nevetve szórakozik egy egyébként teljesen lenézett műfajon, műsoron.
Emlékszem JJ, hogy néztem én úgy veled az egyik bowl-t, hogy a végére csak ketten maradtunk, de ez nem jelenti azt, hogy például utánad én vagyok a 2. legnagyobb NCAA-fan, mint ahogy az, hogy több tízezerszer beleolvasnak a tévés topicba, ugyanúgy nem jelenti azt, hogy aki eképp cselekszik máris agyhalott ker.tv.függő lenne.
Mindössze egy dologra szeretnélek kérni, tudván, hogy meg van ehhez a szükséges szellemi muníciód, hogy ne általánosíts elhamarkodottan. Ennyi.
Szerintem is ez a net egyik legszínvonalasabb közössége, felesleges direktbe beszabályozni, vagy némi elitista attitűddel megritkítani sorainkat, még akkor se, ha abban maximálisan igazat adok neked, hogy szebb világ lenne, ha egy draft vagy lockout, esetleg csapatismertető írást többen olvasnának, de ez még nem az jobb a világ, ez a való világ. 😊

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
annyira a faszom kivan hogy hülyékkel vagyok körülvéve..megkeserítik az életem a faszságaikkal rádásul még fel is basznak..rég voltam ilyen ideges

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nagyszerű nap volt a mai,fénypontja,hogy összevesztem apámmal,de úgy,ahogy eddig még soha...

több mint 13 éve
catattack 3 520
a valentín nap mióta ér bármit?haromt
Mióta csajok rácuppantak és egy szemét érzéketlen vagy ha nem adsz semmit.Matthew99
én bizony szemét érzéketlen vagyok. És még büszke is erreharomt
Így beszél egy Férfi! :cool:
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Lebuktam. Megyek fel is hívom Bucit,hogy menjünk el kólázni. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én kérek elnézést. Nem tűnt fel, hogy nem jó helyre írtam. Mentségemre legyen szólva, hogy mindössze 3 órát sikerült tegnap óta aludnom.GRAFI
nincs mentség. szándékosan provokáltál.
az rtl klub beépített ügynöke vagy
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én kérek elnézést. Nem tűnt fel, hogy nem jó helyre írtam. Mentségemre legyen szólva, hogy mindössze 3 órát sikerült tegnap óta aludnom.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 173 — Stromfeld Aurél fan
"Az NFL.hu fórum az NFL.hu ingyenes szolgáltatása, mely azért jött létre, hogy olvasóink az Amerikaifoci, elsõsorban NFL témákban nézeteiket, véleményüket, gondolataikat hozzászólásaikban kifejthessék."

ennyiJJ Tiller
Meggyőztél. Tönkretettük a fórumot. Az NFL-t már nem szereti senki....

Lehet törölni nyugodtan a topicot. Bizonyára Höriből Tampa fan lesz, Jay B áttér majd a Lionsra, Danna elvakult Frisco fan lesz, és mindenki varázsütésre a legnagyobb NCAA rajongó lesz.fetomy
Meggondoltam magam, találtam illőbb képet (bár Bekkemné se volt rossz).




A sókhoz fűződő sokkos undorom szerintem nekem arra a pillanatra vezethető vissza amikor megboldogult nagypapám anno felvezette nekem, hogy Elvisz (a vévébő') előző nap aszonta "no para" és hiába az értelmező kézoszótár meg az idegen szavak szótára, nagyszüleim benne maradtak a krédóba'. Elmagyaráztam neki mit jelent a kifejezés, de az egész dolog olyan abszurd volt, ahogy dolgos nagyszüleim azokról a léhűtőktől, kurváktól és macsóktól vették a mintát... azóta szerintem fóbiám van. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a fórumon nagyon sok az olyan felhasználó, aki nem kommentel
én nem félek attól, hogy konq hirtelen nfc north helyett hirtelen vv beatwriter lesz, de a számok nem hazudnak, többen olvassák a realitis témát, mint az nfl csevegőt vagy a draftot (tehát nem az ncaa-ről beszélünk, hanem az nfl-ről...) én kérek elnézést, hogy ezt néha napján szóvá teszemJJ Tiller
nem néha napján teszed szóvá, hanem bármikor, amikor szóba kerül a reality. mint most, mikor semmi alapod nem volt rá, mert egy elírásról szólt az egész, te meg ugrottál, mint aki alig várja, hogy újra elmondhassa.

A reality témát többen olvassák, mert napi szintű változások, újdonságok, beszédtémák, balhék vannak, az NFL-ben sokkal kevésbé. Főleg offseasonban, meg PO-ban, mikor 2-3 csapat érdekelt már csak. Nézd meg meccsek, (mondjuk ne egy Tampa-Lionson) alatt mennyi hsz termelődik az eredménykövetőben. Az is NFL, nézi mindenki, aki tudja, stb...

Igen, pörög a topic, mert pörgeti az a pár ember, aki fixen írogat oda. Ettől függetlenül továbbra sem kapok választ arra, hogy miben veszélyezteti az NFL hazai népszerűségét, vagy a bowl.hu meglétét, vagy bármit itt az, hogy baromi sokan olvassák a reality topicot. Akármikor megyek filmek topicba, van mindig 2-3-4 ember, akik épp diskurálnak valamiről, ugyanígy a zenével, ugyanígy a soccerrel, ugyanígy az NFL csevegővel, ugyanígy a lockouttal, és még sok más topickal. Sehol nem romlott a színvonal és szerintem kicsit sincs hiány érdekes, hosszú, tartalmas beszélgetésekből. De mondom, azon kívül, hogy "a realityt többen olvassák", még nem kaptam normális indokot arra, hogy ez milyen kárt okoz.


Ja, és külön itt kérem, hogy bárki, aki csak nézelődik akár, vagy bármi, dobjon ide egy hszt már, ha nem az NFL, hanem a reality olvasása miatt jön ide. Úgysem fog senki, de tényleg érdekelne, mert maximum ezt az egyet tudom elképzelni, minthogy "felhígul" az NFL-es oldal.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
Nem akarok belepofázni, legkevésbé valamelyik oldalra állni, de ha az olvasás/hsz arányt nézem, az NFL topikok sokkal jobban állnak.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem többen, hanem többször.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
"Az NFL.hu fórum az NFL.hu ingyenes szolgáltatása, mely azért jött létre, hogy olvasóink az Amerikaifoci, elsõsorban NFL témákban nézeteiket, véleményüket, gondolataikat hozzászólásaikban kifejthessék."

ennyiJJ Tiller
Meggyőztél. Tönkretettük a fórumot. Az NFL-t már nem szereti senki....

Lehet törölni nyugodtan a topicot. Bizonyára Höriből Tampa fan lesz, Jay B áttér majd a Lionsra, Danna elvakult Frisco fan lesz, és mindenki varázsütésre a legnagyobb NCAA rajongó lesz.fetomy
a fórumon nagyon sok az olyan felhasználó, aki nem kommentel
én nem félek attól, hogy konq hirtelen nfc north helyett hirtelen vv beatwriter lesz, de a számok nem hazudnak, többen olvassák a realitis témát, mint az nfl csevegőt vagy a draftot (tehát nem az ncaa-ről beszélünk, hanem az nfl-ről...) én kérek elnézést, hogy ezt néha napján szóvá teszem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
"Az NFL.hu fórum az NFL.hu ingyenes szolgáltatása, mely azért jött létre, hogy olvasóink az Amerikaifoci, elsõsorban NFL témákban nézeteiket, véleményüket, gondolataikat hozzászólásaikban kifejthessék."

ennyiJJ Tiller
Meggyőztél. Tönkretettük a fórumot. Az NFL-t már nem szereti senki....

Lehet törölni nyugodtan a topicot. Bizonyára Höriből Tampa fan lesz, Jay B áttér majd a Lionsra, Danna elvakult Frisco fan lesz, és mindenki varázsütésre a legnagyobb NCAA rajongó lesz.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
...Black_Adder
Egyrészt, továbbra sem tartom annyira "király" dolognak azt, hogy valakit lenézünk, mert mást szeret. Mindegy mit mondasz, mert a "nekem nem olyan üres az életem", és hasonlók egyértelműek szerintem.
Másrészt elbeszélünk egymás mellett. Én pl. egy szóval nem mondtam, hogy a reality húdenagy értéket képvisel, vagy bármi hasonlót. Szenny műsor, népbutító, stb... Ellenben érdekes "tanulmány", mert elképesztő dolgokra tud rávezetni. Pl. hogy milyen baromi könnyű irányítani, megvezetni a népet. Ellenben számomra, akit a média iránya mozgat, arra akar továbbmenni, jó dolog ismerni ezeket. Nem is olyan szinten, hogy kik mit csináltak, csak hogy egyáltalán hogyan működik.

Továbbá jelen fórumon amiért én a szavamat felemelem, hogy nem tartom kicsit sem valós problémának a reality meglétét a fórumon, és egyszerűen nem értem, ezt az irgalmatlan ingerültséget az irányába. Ezalatt nem azt értem, hogy mint pl. te nem szereted, utálod stb... ez oké, de hogy pl. itt van egy GRAFI, aki full véletlen ide írja be a másik topic helyett, amit akart, és rögtön jön a "nyissunk akkor minden résztvevőnek is topicot", meg JJ további mondandója, az számomra baromira érthetetlen, mivel ilyesmiről egyáltalán nincsen szó. Mi elboldogulunk abban a topicban, elvagyunk tök jól, ez a hsz véletlen került ide, aztán jött az ideg megint.

Illetve azt sem értem, hogy itt előadjuk a "reality tönkreteszi a fórumot", mert ez akkor lenne jogos, ha tömegesen jönnének ide az nso és hasonló "minőségű" kommentelők, akiknek közük nincs az amerikaifocihoz. Akkor oké lenne. De itt arról van szó, hogy NFL-t, és adott esetben NCAA-t is szerető emberek írkálnak mindenfele a fórumon, csak oda is, és oda is sokat. Szóval nem azt hajtom én, hogy értékeljük a reality-t, hát különben is leszarom magasról, hogy ki szereti, ki nem, csak nem kellene ennyire durván állni hozzá, meg olyan blődséget állítani, hogy amiért Sobri, én, konq, höri, Danna, virjbloed, JayB, GRAFI, Bruce és még nem tudom kik, rendszeresen írunk a reality-be, az tönkreteszi a fórumot.fetomy




"Az NFL.hu fórum az NFL.hu ingyenes szolgáltatása, mely azért jött létre, hogy olvasóink az Amerikaifoci, elsõsorban NFL témákban nézeteiket, véleményüket, gondolataikat hozzászólásaikban kifejthessék."

ennyi


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jajj basszus, a veled függő trade-et el is felejtettem 😀 Az pl. nem lenne rossz, sztem kb. reális ár, csak egy posztra van 800 verzióm már 😀 és mellesleg egyiket sem tudom véglegesíteni egy másik miatt 😀 egész eddig alig volt valami, aztán itt a hétvégére meg besűrűsödtek a dolgok 😀fetomy
nehogy elfelejtsd nekem 😛
szerintem nálam uncsibb offseasonja senkinek sincs 😛 :/Newman
neem, meg hát úgyis ha meglesz végre az az 1 trade-em, hogy hogyan zárul még úgyis át kell fixálnom mindet, amihez átnézek minden pmet, úgyhogy ne félj 😛

hát nekem tuti nem uncsi 😀 de ez a jó, másképp nem foglalna le 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Black_Adder
Egyrészt, továbbra sem tartom annyira "király" dolognak azt, hogy valakit lenézünk, mert mást szeret. Mindegy mit mondasz, mert a "nekem nem olyan üres az életem", és hasonlók egyértelműek szerintem.
Másrészt elbeszélünk egymás mellett. Én pl. egy szóval nem mondtam, hogy a reality húdenagy értéket képvisel, vagy bármi hasonlót. Szenny műsor, népbutító, stb... Ellenben érdekes "tanulmány", mert elképesztő dolgokra tud rávezetni. Pl. hogy milyen baromi könnyű irányítani, megvezetni a népet. Ellenben számomra, akit a média iránya mozgat, arra akar továbbmenni, jó dolog ismerni ezeket. Nem is olyan szinten, hogy kik mit csináltak, csak hogy egyáltalán hogyan működik.

Továbbá jelen fórumon amiért én a szavamat felemelem, hogy nem tartom kicsit sem valós problémának a reality meglétét a fórumon, és egyszerűen nem értem, ezt az irgalmatlan ingerültséget az irányába. Ezalatt nem azt értem, hogy mint pl. te nem szereted, utálod stb... ez oké, de hogy pl. itt van egy GRAFI, aki full véletlen ide írja be a másik topic helyett, amit akart, és rögtön jön a "nyissunk akkor minden résztvevőnek is topicot", meg JJ további mondandója, az számomra baromira érthetetlen, mivel ilyesmiről egyáltalán nincsen szó. Mi elboldogulunk abban a topicban, elvagyunk tök jól, ez a hsz véletlen került ide, aztán jött az ideg megint.

Illetve azt sem értem, hogy itt előadjuk a "reality tönkreteszi a fórumot", mert ez akkor lenne jogos, ha tömegesen jönnének ide az nso és hasonló "minőségű" kommentelők, akiknek közük nincs az amerikaifocihoz. Akkor oké lenne. De itt arról van szó, hogy NFL-t, és adott esetben NCAA-t is szerető emberek írkálnak mindenfele a fórumon, csak oda is, és oda is sokat. Szóval nem azt hajtom én, hogy értékeljük a reality-t, hát különben is leszarom magasról, hogy ki szereti, ki nem, csak nem kellene ennyire durván állni hozzá, meg olyan blődséget állítani, hogy amiért Sobri, én, konq, höri, Danna, virjbloed, JayB, GRAFI, Bruce és még nem tudom kik, rendszeresen írunk a reality-be, az tönkreteszi a fórumot.