NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 138 — #NoStress
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/

egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
Rossz szó, mivel így elvész az utólagos jogorvoslat minden lehetősége, ha téved a bíróság. És semelyik bíróság nem 100%-os. (Ne feledd, ez egyértelmű ügynek tűnik, de téged is megvádolhatnak mondjuk az üzleti ellenfeleid hasonlóval, szépen megszervezve, tanukkal, stb. És mire kiderül, kiderülne a svindli már nem élsz. Túl nagy a rizikó.)
De egy 12szeres életfogytiglant simán kaphatnának.Sobri Jóska
viszont fizetni se szeretném életfogytig az etetését, szórakoztatását.gabtsi
Nem te fizeted. Az egész társadalom. És hidd el, ha lenne halálbüntetés se fizetnél kevesebb adót, járulékot, stb-t.
Az meg, hogy valójában mi is az életfogytiglan, mennyire lityilötyi egy börtön, azt nem a jogalkotó határozza meg, hanem a mindenkori végrehajtó hatalom (kormányzat).
Ha nem tetszik ami van, legközelebb ne rájuk szavazz.

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ezeknek nem börtön való, hanem kötél...


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nekem a rendőrség vacakolása inkább szúrja a szemem. Ez nagyon tré.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
az mondjuk necc, hogy a cikk szerint 17, a tv videó szerint 14 éves. utóbbi reálisabbnak tűnik

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/

egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
Előtte még őket jól meg kéne kínozni!!!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/

egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
Rossz szó, mivel így elvész az utólagos jogorvoslat minden lehetősége, ha téved a bíróság. És semelyik bíróság nem 100%-os. (Ne feledd, ez egyértelmű ügynek tűnik, de téged is megvádolhatnak mondjuk az üzleti ellenfeleid hasonlóval, szépen megszervezve, tanukkal, stb. És mire kiderül, kiderülne a svindli már nem élsz. Túl nagy a rizikó.)
De egy 12szeres életfogytiglant simán kaphatnának.Sobri Jóska
viszont fizetni se szeretném életfogytig az etetését, szórakoztatását.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
"J. Benedeknek viszont a családja miatt rossz híre volt, ugyanis két nagybátyja is gyilkosság miatt börtönben van. A szomszédok szerint a tizenhét éves fiú befolyásolhatta a harminchat éves J. Bálintot."

NINCS!haromt
rasszista!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
"J. Benedeknek viszont a családja miatt rossz híre volt, ugyanis két nagybátyja is gyilkosság miatt börtönben van. A szomszédok szerint a tizenhét éves fiú befolyásolhatta a harminchat éves J. Bálintot."

NINCS!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen de én csinálnék akkor egy olyat hogy jó életfogytiglan de ne a magyar lityilötyi börtönökben,hanem mondjuk egy jó kis brazil börtönben,vagy mexikóban,vagy kolumbiában,ahol kb egy hét alatt visszakapnák amit szerencsétlen lánnyal tettek.Cowboykarcsi
erre szintén igaz, hogy téged is bevádolhat valaki, hogy a 12 éves lányával análisan közösültél 26szor, aztán ha netán így elítélnek, akkor rojtosra kúrják a zsírfekák a segged, mire kiderül, hogy ja bocsi.

De egyébként nyilvánvalóan nem elrettentő a mostani büntetési rendszer, csak a visszavonhatatlan, és túl drasztikus kárt okozó büntetésekkel nagyon megszophatja, akit ártatlanul ítélnek el. Speciel szerintem ez a kérdés túl komplex és nehéz ahhoz, hogy 1-1 ember szimplán "eldöntse", hogy mi kellene :/
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/

egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
Rossz szó, mivel így elvész az utólagos jogorvoslat minden lehetősége, ha téved a bíróság. És semelyik bíróság nem 100%-os. (Ne feledd, ez egyértelmű ügynek tűnik, de téged is megvádolhatnak mondjuk az üzleti ellenfeleid hasonlóval, szépen megszervezve, tanukkal, stb. És mire kiderül, kiderülne a svindli már nem élsz. Túl nagy a rizikó.)
De egy 12szeres életfogytiglant simán kaphatnának.Sobri Jóska
Igen de én csinálnék akkor egy olyat hogy jó életfogytiglan de ne a magyar lityilötyi börtönökben,hanem mondjuk egy jó kis brazil börtönben,vagy mexikóban,vagy kolumbiában,ahol kb egy hét alatt visszakapnák amit szerencsétlen lánnyal tettek.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 138 — #NoStress
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/

egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!gabtsi
Rossz szó, mivel így elvész az utólagos jogorvoslat minden lehetősége, ha téved a bíróság. És semelyik bíróság nem 100%-os. (Ne feledd, ez egyértelmű ügynek tűnik, de téged is megvádolhatnak mondjuk az üzleti ellenfeleid hasonlóval, szépen megszervezve, tanukkal, stb. És mire kiderül, kiderülne a svindli már nem élsz. Túl nagy a rizikó.)
De egy 12szeres életfogytiglant simán kaphatnának.

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
http://velvet.hu/sztori/2011/01/25/brutalis_krimi_magyaron/

egy szót mondok: h-a-l-á-l-b-ü-n-t-e-t-é-s!!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Olyan fasz vagyok hogy az valami hihetetlen,miért nem tudok kussolni,csak egyszer az életben :mad:

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:toxique
Mesélj😊kishaszi
Semmi. Csak pár felvilágosult elme próbált győzködni az ezotéria és az önmegvalósítás erejéről. A szokásos bla-bla, misztikus keleti maszlaggal, meg tantrával, meg chi-fu-val a sifonyból... és aki nem hiszi az hülye. Mert azígyvan 😀!
Alapvetően bárkit meghallgatok, sőt, akár vitázni is leállok (ha éppen van kedvem), de megint rá kellett jönnöm, hogy a hittel és meggyőződéssel nem lehet szembemenni. Nincs az a tudományos tény, ami el ne homályosulna mellette. Én meg nem vagyok senki, hogy pilácsot próbáljak gyújtani bárki fejében 😀 . Úgyhogy; abba a társaságba többé nem járok.

Saját tapasztalat az ezósokkal?

u.i: pont erre jöttem rá, amikor kapcsolgattam ezeket a politikai pártok mögé csoportosult hírcsatorna TVadókat. Azok az emberek szentül hiszik, hogy ugyanarról a dologról az ő látásmódjuk a jó és a többieké hazugság (betelefonálók, "szakértők", újságírók... stb.). Pont; mint a vallás. No meg a "higyj benne pénzügyi szolgáltatások", meg a többi marhaság. A józan ész nem számít; lényeg a hit. 😂 :/ (Basszus. Ez nem is olyan vicces).
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri Jóska
Utolsó nap sokkal jobban tudok az anyagra koncentrálni kevésbé kalandozik el a figyelmem.empty taxi
+1
Számtalan olyan vizsgám volt amire az utolsó napon tudtam befejezni a felkészülést. KB nem volt még olyan beadandóm ami több mint 1 nappal a határidő előtt kész lett volna. Szeretem kicentizni a dolgokat, mert nagyon lusta vagyok, de az uccsó nap már nem lehet tovább halogatni.

Btw: 90%os szabály megvan? :
Az emberek 90% olyan, hogy amikor a határidő 90%-a már eltelt, akkor a feladat 90%-a még hátravan. 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:toxique
Mesélj😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 346 — Lájkold a zsűrit!
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri Jóska
Utolsó nap sokkal jobban tudok az anyagra koncentrálni kevésbé kalandozik el a figyelmem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Én is utolsó nap szoktam igazán tanulni, és általában éjjel nem alszom. Friss tudás, reggel elsőnek megyek vizsgázni, délután már azt se tudom mit húztam.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
Mondjuk az pl. rám egyáltalán nem igaz, hogy amit most nem tudok, azt érdemben nem tanulom meg holnapig. Általában én utolsó nap szoktam tanulni. És most eltekintve attól, hogy valahol ez nem elég, a tudás szempontjából igenis sokkal többet tudok 1 nap után is. Mondjuk szerencsés vagyok, mert egy olvasás után is sok rámragad, ha érdekel a téma.

Álmosan menni vizsgázni pedig egyáltalán nem mindegy, mert álmosan (főleg ha rendesen álmos vagy) az agyad közel sem működik úgy, mint egyébként. Legalábbis általánosságban az emberre az igaz, hogy álmosan romlik a koncentráció, és "tompul" az agy.
szerk.: De speciel abban igaza van rajnának, hogy 1-2 óra alvás egyáltalán nem jobb, mint a semennyi, sőt, ha az ember átesik a holtponton, akkor sokkal jobb a nem alvás. (De én konkrétan az a baj, hogy olyankor ha elkezdek a sulipadban irogatni, stb... 10 perc után kb. ráalszok a lapra 😛)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ha nem alszol, az szerintem sokkal jobb, mint pár óra alvás. Egy korai írásbelire egyszerűen értelmetlen (nekem) aludni, persze ha valami későbbi vizsga van vagy szóbeli akkor lehet róla szó, bár én idén azokat is skippeltem.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Sobri Jóska
Nekem pl. rohadtul nem.empty taxi
A beírásom második fele valahogy lemaradt. 😊

Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?Sobri Jóska
Rohadtul nem mindegy hogy kipihenten mész be vizsgázni vagy 1-2 óra alvással 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Hmmm... utálom az ezotérikusokat. Beképzelt, tudatlan, bigot szemét pöcsök. Dögöljön az ezotéria! :mad:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 138 — #NoStress
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Sobri Jóska
Nekem pl. rohadtul nem.empty taxi
A beírásom második fele valahogy lemaradt. 😊

Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.Sobri Jóska
Ennek függvényében kérdezem: miért nem?

több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 346 — Lájkold a zsűrit!
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Sobri Jóska
Nekem pl. rohadtul nem.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.toxique
ja, fölöslegesen nem fogok harcolni. de ez általános probléma ennél a tárgynál, szóval nem magányos harcos leszek 😀
és nem valami fejes a csávó, max tanársegédSzobi22
A te dolgod. De vedd számításban a "ki-kinek-a-kicsodája/micsodája" játékot is. Az a világ közepe 😂