Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.toxique
ja, fölöslegesen nem fogok harcolni. de ez általános probléma ennél a tárgynál, szóval nem magányos harcos leszek 😀
és nem valami fejes a csávó, max tanársegéd

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajna
Tedd ezt főleg akkor, ha egyetemi pályafutásod alatt már nem lesz közöd ahhoz a tanszékhez/tanárhoz többet...somoskovig
Egyetértek. A nagy igazságkereső jogharcosok/lázadók csak az ami sorozatokban/filmekben hősök. Az életben lúzerek. Ha olyannal szórakozol, akivel nem kéne, egy életre hazavághatod magad... mondjuk én nem ismerem a helyzeted. Csak ésszel.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 270 — 49ers GM
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajna
Tedd ezt főleg akkor, ha egyetemi pályafutásod alatt már nem lesz közöd ahhoz a tanszékhez/tanárhoz többet...

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.Rajna
jaja, vágom, hogy kötelező. azon vagyok, írtam ennek a fasznak csak voltak már ezzel így sokan, és senkinek nem válaszolt+péntektől meg én nem vagyok itthon, és ösztöndíj miatt eléggé nem mindegy, hogy 2 v 5..

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Megtekintést kötelező biztosítaniuk előbb vagy utóbb, ha nagyon érdekel, rinyálj sokáig.

több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A mocskos kurva anyját a környezetgazdaságtan tanszéknek.

Múlt hétfőn írtam egy vizsgát kb 4-5-ösre. Péntek esti beírás neptunban: elégséges. Amúgy eredmény sehol. Levlistán is írták, hogy teljesen random osztályoznak. Ma felhívtam a tanszéket, hogy megnézném én azt a dolgozatot. A válasz: akinél írtuk, külföldön van a héten, sajnos így ez nem lehetséges.
Elmennek a picsába.

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀tenorx
Thx a válaszokat!
MS Office 2003. Ugyanaz a céges laptop szivatott - újraindítások után is - az ismeretlen formátumos hibaüzenettel, amelyiken a cégnél elkezdtem a melót. Végül is; flashdrive-on átraktam, és megcsináltam a sajátommal; aztán Openoffice-ban pdf-é konvertáltam. Így kikerültem a Mikrószaftot, és befejeztem a melót is. Sajnos nem nyúlhatok bele a céges gépbe, nem rakhattam újra a Word-öt (szivem szerint azt tettem volna). Van olyan megoldás, amit hasonló esetekben megtehetnék egy doku helyrehozásáért, ha - igazából - nem nyúlhatok hozzá a szoftverkörnyezethez? Nem vagyok keményvonalas informatikus...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 138 — #NoStress
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/gerle
Hallottam azért már rosszabbat is...

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Steelers... Ha nyernek megint hallgathatjuk Soldadost. :/

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Hacsak nem valami kurva fontos vizsga, akkor meccsnézés.

Még anno egy moziéjszaka, meg kis italozás után mentem vizsgázni 8-ra, tehát nem is aludtam 1 percet sem, és 5-öst írtam. Nekem ez sokszor bejött már, utána meg aludtam délelőtt, meg délután. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 138 — #NoStress
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
mikor kezdődik, éjjel 1-kor?Höri
Én ilyen tanulmányi dolgokba nem szoktam beleírni, mivel ezek nekem már lassan másfél évtizede a süllyesztőbe távoztak, de azt nem tudom megállni, hogy ne kérdezzem meg, hogy a vizsga elött 1 nappal már nem tökmindegy?!
Amit most tudsz, azt holnap is tudni fogod, és nem nehéz felmérni, hogy az elég e a ketteshez.
Amit meg most nem tudsz, azt érdemben holnapig már úgyse fogod megtanulni, tehát nyugodtan nézheted a meccset, max kissé álmosan mész vizsgázni, majd délután kialszod magad.
Legalábbis én annakidején az utolsó nap már sosem izgattam magam. 100%-os találati aránnyal olyankor már tudtam, hogy átmegyek, vagy sem.

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
mikor kezdődik, éjjel 1-kor?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛Rajna
Ahogy érzed. Én minden vizsfga előtt alszok minimum 3 órát.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.tenorx
Nyolcra simán beérsz még fél hármas kezdésű meccsel is. Puhány dolog aludni vizsga előtt 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕Duff
Részvétem 😕
Én is ezért örültem nagyon a BSZ 2eshez, ha megbukok mehettem volna én is hétfőn 8ra.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 122
A kurva hnapi vizsgám miatt nemlátom ma a meccseket 😕
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 452
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.gyeek
Én is emlékszem valami hasonlóra, de szerintem eltűnt a süllyesztőbe, mint oly sok más. Pedig igazán előszedhetnék. :rolleyes:

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 173 — Stromfeld Aurél fan
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Bár magam is szoktam dohányozni (alkoholhoz katalizátor, egy doboz 3 óránként) a füstszagot szintén utálom mint a büdös szart. Nem volt valami törvény ami életbe léptetésre várt és tiltaná a szórakozóhelyeken való dohányzást? Külföldön faszán beválik.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem tudom, hogy ti mivel mostok, de általános mosóporral is remek illetúak lesznek a ruháim 1-1 ilyen buli után. 😛
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 452
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.Bazzani
Én már különválogatom a ruháimat. Van a "kocsmaruha" és a "rendes ruha". Így nem okoz akkora problémát, bár kétség kívül mindig szenvedés finom illatúvá mosni...

több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Először megijedtem, hogy már megint para van 😀 Amúgy igaz, néha elviselhetetlen... :/


több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 726 — Csodabogár
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
végülis agyon is taposhattak volna :S

ja, most gyűlölöm a főnökömet...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:Gabesz92
Én mindig hánytam egy nagyobb bukli után és émelyegtem is.
Azt gondoltam,hogy csak az alkohol a hibás.
Kicsit meglepődtem amikor egy józanon átbulizott éjszaka után is ugyanezek voltak a tünetek.
Arról nem is beszélve,hogy a ruhámat ilyenkor alig lehet normális illatúvá mosni.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 452
Jól van, látom nem én vagyok az egyetlen aki azt hitte, hogy ma 1 holnap 1... 😀Gabesz92
Na bazzz a kurva életbe...Black_Adder
Off: Na majd ma! 😉

On: Gyűlölöm, hogy ha elmegyek valahova szórakozni tuti, hogy megfulladok a füsttől és tetejébe még meg is vakulok tőle... :mad:

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mijafaszért nem ismeri fel a tököm Word a sajátkiterjesztéses .doc nyomorátor dokumentumot amit a céges picsagépen szüttyögő trutyó Windózon írtam? És a nyomorarcú OpenOffice a Linyuxos saját gépemen miért olvassa be azonnal? Mondoménhogy brunya ez a windóz... max játszani. :mad: :mad: :mad:toxique
Nem lehet, hogy a cégnél új Office van, otthon meg régi? Mert akkor 97-2003 kompatibilisen kell menteni.tenorx
Akkor .docx lenne a kiterjesztésBlack_Adder
Úgy gondoltam, hogy a .docot csak arra értette, hogy Word dokumentum 😀