Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://vastagbor.blog.hu/2011/01/21/hattere_es_a_tortentek_kovetkezmenye?fullcommentlist=1#comments

ezzel kapcsolatban szivesen olvasnám olyanok véleményét akik járatosak az ilyen partikban
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
szörnyű, hogy nem gépként tekintenek rád aki megtanulja a feladatokat de az elvre még a hetvhenhetedik példa után sem jön rá...

több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ennyire nem idegelt még fel soha a suli mint most. De mindennek van határa...eaglesmcnabb
Miért, mi történt? Rohadtul átb@szt@k, vagy mi? :rolleyes:Vrijbloed
kurvára idegesítő, hogy a feladatgyűjtemény összes típuspéldáját végigveszem, megtanulom, és beraknak vizsgán olyat, amilyen nincs a könyvben, és órán sem vettük. Eddig is olyanokat raktak be amit órán nem vettünk, de hogy olyat, ami még a könyvben sincsaz már sok... Rohadjanak már meg.eaglesmcnabb
Ez kurv@ nagy g*ciség. :/
Nálam a legnagyobb kibaszás az volt eddig, hogy megtanultam úgy ahogy az anyagot vizsgára, nah, mondom olyan 3-as, 4-es körülre tudom, erre a tanár DIREKT (mert mint később kiderült, neki ez a hobbija, és ezt élvezi) egy másik tantárgy(!!!) tematikájából adott kérdéseket. Szóltunk, hogy mi nem ebből a tárgyból jöttünk ma vizsgázni, erre azt válaszolta, hogy ő ezt magasról leszarja. Én azt hittem ott helyben széjjelverem azt az önelégült képét, annyira vérlázító volt. B vizsgán volt hajlandó unott pofával abból kérdezni, amit megtanultam, aztán átengedett kettessel mindenkit... Úgyhogy vannak ilyenek, nem is kevés, sőt...
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ennyire nem idegelt még fel soha a suli mint most. De mindennek van határa...eaglesmcnabb
Miért, mi történt? Rohadtul átb@szt@k, vagy mi? :rolleyes:Vrijbloed
kurvára idegesítő, hogy a feladatgyűjtemény összes típuspéldáját végigveszem, megtanulom, és beraknak vizsgán olyat, amilyen nincs a könyvben, és órán sem vettük. Eddig is olyanokat raktak be amit órán nem vettünk, de hogy olyat, ami még a könyvben sincsaz már sok... Rohadjanak már meg.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Ennyire nem idegelt még fel soha a suli mint most. De mindennek van határa...eaglesmcnabb
Miért, mi történt? Rohadtul átb@szt@k, vagy mi? :rolleyes:
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ennyire nem idegelt még fel soha a suli mint most. De mindennek van határa...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
1.
http://durva.blog.hu/2011/01/07/nem_ertem_a_rinyat
Nagy az Isten állatkertje! Különösen az utolsó kommenteket ajánlom figyelmetekbe, azokból is a részvény/kötvénypiacot "elemző" részeket. "Pénzügyi szakemberek" összedugják a fejüket. Esküszöm, akik ennyire hülyék, azok kössék fel magukat: erre már nem lehet mit mondani!
2.
http://rtlklub.hu/musorok/hazonkivul/videok/106853 - ezt eddig is tudtuk, ámde az illetékes komment stílusát kikérem magamnak. Átvernek, meglopnak, ügyeket a szőnyeg alá söpörnek: okés, ez eddig is ment. De most már szemenköpnek, lenéznek, és a képembe röhögnek. :mad:
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemenJJ Tiller
szerintem még mindig több értelme van, mint szóról szóra megtanulni a Sumer királylistát...
"mikor a királyság alászállt az égből, eridu városában volt a királyság
alulim 28 800 égig uralkodott ott
egy király 28 800 évig uralkodott ott
eridu városát elhagyom
királysága babtibira városába ragadtatott el"
és ez 6 oldalon keresztül...

természetesen ez a szar megmaradt a fejemben...haromt
"A szankciónormával kapcsolatban felmerülhet bennünk egy érdekes elméleti kérdés. Ha a szankciónorma hipotézise mindig valamely jogsértő magatartás, akkor nem kellene-e a szankciónormát azon norma alkotórészeként felfognunk, melynek diszpozícióját megsérti a szankciónorma hipotézisét megvalósíító személy?"

Ezt részegen is el tudom mondani.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemenJJ Tiller
Porteiron alias Samuel Gacon 1487-ben ugye?briareos
Jó, ezt ki nem tudja?Döme
az a vicces, hogy még a témában nálunk alapműnek számító könyvben is rosszul van
http://mek.niif.hu/01600/01625/01625.htm#12

de nem is akarom az ilyeneket tudni, mert egyszerűen elegem van az értelmetlen évszámok és nevek megtanulásából... inkább a könyvnyomtatás elterjedésénék a folyamatát és miértjét kellene tudni, ááá nem, jegyezz meg feleslegesen olyan hülyeségeket, melyeket jobb esetben fél nappal később úgy is elfelejtesz

én az e52-es telómban bízok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Mea culpa maximaHanni
ennek fuss neki mégegyszer 😊JSanyo
latinban ennyire nem kötött a szórend, értelmes így is, de igaz az is, hogy" idézni csak pontosan"...gerle
phú de nem szeretem a latint 😀
pedig csak fél évet tanultam eddig, de whá 😕 mondjuk jól ledaráltak 5 declinatiot, elég sok igeidőt, meg kb 500 szót. de ennyivel is több vagyok legalább.
utolsó mondatot leszámítva ez így még illik is a gyűlölködőbe 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemenJJ Tiller
Porteiron alias Samuel Gacon 1487-ben ugye?briareos
Jó, ezt ki nem tudja?Döme
megmondom őszintén én is meglepődtem, h JJ-nek meg kellett tanulnia.

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemenJJ Tiller
Porteiron alias Samuel Gacon 1487-ben ugye?briareos
Jó, ezt ki nem tudja?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemenJJ Tiller
szerintem még mindig több értelme van, mint szóról szóra megtanulni a Sumer királylistát...
"mikor a királyság alászállt az égből, eridu városában volt a királyság
alulim 28 800 égig uralkodott ott
egy király 28 800 évig uralkodott ott
eridu városát elhagyom
királysága babtibira városába ragadtatott el"
és ez 6 oldalon keresztül...

természetesen ez a szar megmaradt a fejemben...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemenJJ Tiller
Porteiron alias Samuel Gacon 1487-ben ugye?

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
minden vágyam az volt, hogy megtudjam, Portugáliában ki nyitott elsőként nyomdát... hihetetlen tényleg, hogy mekkora marhaságokat képesek számon kérni az egyetemen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 941 — we almost always almost win
Magyar Posta :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
Nem elég, hogy eleve haldoklik a laptopom, még egy kib_szott vírust is benyalt, amit sehogy se tudtam törölni, így telepíthettem újra a Windowst.
Így persze minden új dokumentumomnak is annyi.

Hogy szarjon sünt az összes gyökér, aki vírusokat csinál.Mikey
Az én asztalim idén lesz 3 éves és még az első installáció van rajta. Lassan asszem nekem is elő kell vennem a DVDket ha nem akarok a sorsodra jutni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
Nem elég, hogy eleve haldoklik a laptopom, még egy kib_szott vírust is benyalt, amit sehogy se tudtam törölni, így telepíthettem újra a Windowst.
Így persze minden új dokumentumomnak is annyi.

Hogy szarjon sünt az összes gyökér, aki vírusokat csinál.
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
mennyi nyelvtan tanár van itt... 😊Divat
Még mindig jobb mint pl az angol rohamos elkorcsosodása szerintem. A nyelv utat talál magának, de a gynge torzulásra ott vannak a nyelvet értők. 😊 A "mégegyszert" amúgy én is hajlamos vagyok elrontani, de most olvastam a doublechecknél, hogy Bódi Guszti is így írja az albumán szóval asszem ezentúl odafigyelek. 😊

Amúgy pár éve eltökéltem, hogy a cigány szavakat kigyomlálom a szótáramból: csaj, csávó, csóró, stb, és még viccből sem mondom hogy raj. egyedül a piával vagyok bajban, de azt is próbálom tartósan helyettesíteni. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az ilyen jellegű cikkcímek kitalálása, ilyen szókapcsolatok, "szóviccek" alkalmazása szerintem egy kicsit sem magyarkeletű dolog. És szerintem konkrétan ezen része nem is szánalmas, vagy nem annyira hűderossz dolog. Nyilván hatásvadász, de hát az újságíró célja az, hogy a cím figyelemfelkeltő legyen, esetleg frappáns. Szerintem pl. semmi kegyeletsértő nincs benne.

Ezzel nincs baj szerintem, csak az olyanokkal, hogy "Meghalt Obama elnök!!! - Meghalt a Djiboutiban működö 25. számú tejüzem elnöke, Abu Babu Obama..."
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Mea culpa maximaHanni
ennek fuss neki mégegyszer 😊JSanyo
latinban ennyire nem kötött a szórend, értelmes így is, de igaz az is, hogy" idézni csak pontosan"...

több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Na most engem nem érintett meg, hogy 3 gyerek meghalt azon a szórakozóhelyen.
Tudom, lelketlen vagyok, de most nem ez a lényeg.

Kezembe került ma a Heti téma c. hetilap. Addig még oké, hogy ezzel foglalkozik a vezető hír.
De miért kell olyan hangzatos címet adni neki, hogy Haláldiszkó ??
Persze jó nagy betűkkel, hogy jól látszódjon.

Még ilyen esetekben is csak az a nyomorult szenzációhajhászat megy.

Az újság szerkesztőjét, és a cikk íróját is helyből pofán tudnám ütni amikor ilyeneket csinálnak.Mikey
Ha valaki megfullad a májkrémtől az lesz a "Halálmájas"? Azt tanácsolom, hogy meg ne fulladj a disznótoron, mert akkor főcím leszel: "Halálkolbász - ezt beszopta"! 😂
Ilyen a mai magyar újságírás; szánalmas.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 600
Na most engem nem érintett meg, hogy 3 gyerek meghalt azon a szórakozóhelyen.
Tudom, lelketlen vagyok, de most nem ez a lényeg.

Kezembe került ma a Heti téma c. hetilap. Addig még oké, hogy ezzel foglalkozik a vezető hír.
De miért kell olyan hangzatos címet adni neki, hogy Haláldiszkó ??
Persze jó nagy betűkkel, hogy jól látszódjon.

Még ilyen esetekben is csak az a nyomorult szenzációhajhászat megy.

Az újság szerkesztőjét, és a cikk íróját is helyből pofán tudnám ütni amikor ilyeneket csinálnak.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
http://kuruc.info/r/6/72806/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mennyi nyelvtan tanár van itt... 😊

|