Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 999 — Saturday Night Lights
Okos gondolat.. szülők nem tudnak elmenni, mert tolják maguk előtt -_-
http://index.hu/gazdasag/vilag/2011/01/19/67_evre_emelkedne_a_nyugdijkorhatar/Ventura
Szerintem meg legyen a nyugdíjkorhatár ideje a sírbaszállás. Okos és növekedéspárti neoliberálisaink úgyis ezt akarják.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 042 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Okos gondolat.. szülők nem tudnak elmenni, mert tolják maguk előtt -_-
http://index.hu/gazdasag/vilag/2011/01/19/67_evre_emelkedne_a_nyugdijkorhatar/

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tegnap gabtsi linkelt egy képet h mi van az ncore-al,vannak "friss" (tegnap esti) hírek,elvileg este már lesz oldal:
"Delutani info kicsit megkesve (sorry): koltozunk, leghamarabb holnap este megyunk ujra, de nem igerunk semmit. "Joco
free leech lett volna még két napig, mielőtt behalt volna. vajon kitolják?Zsoca
Részemről mind1 csak menjen az oldal 😊

több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Tegnap gabtsi linkelt egy képet h mi van az ncore-al,vannak "friss" (tegnap esti) hírek,elvileg este már lesz oldal:
"Delutani info kicsit megkesve (sorry): koltozunk, leghamarabb holnap este megyunk ujra, de nem igerunk semmit. "Joco
free leech lett volna még két napig, mielőtt behalt volna. vajon kitolják?

több mint 13 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tegnap gabtsi linkelt egy képet h mi van az ncore-al,vannak "friss" (tegnap esti) hírek,elvileg este már lesz oldal:
"Delutani info kicsit megkesve (sorry): koltozunk, leghamarabb holnap este megyunk ujra, de nem igerunk semmit. "

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 999 — Saturday Night Lights
1 értelmes cikk a WB-tragédiáról: http://quart.hu/cikk.php?id=5853

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
ha már suli, a 2013ban érettségizőknek kötelező lesz fizika/kémia/biológia tantárgyakból is érettségizni az eddigieken kívül. kurvajó :/kristof
Hála az égnek, hogy jövőre fogok... Ha nem bukok semmiből. (Nem.) Mondjuk már jövőre sem a 480 pontos rendszer lesz, de még egész tűrhető.
Mondjuk én eredetileg fizikából akartam, mint szabadon választott érettségizni, év eleje óta járok fakultációra is... Most vagyok kettes félévkor. Nyert az infó, mint érettségi tantárgy...
Én meg azzal szopatom magam, de nagyon, hogy megint megnéztem, hogy lehet a pontszámítás, és ugyanúgy, mint tavaly, rohadtul nem érdekel az egész... Majd bízok az érettségi duplában. Gáz.
Cserébe holnap lesz töri röpdoga és irodalom egyes a Goirot apóra, amit még el sem kezdtem... Nem is fogom.
Rühellem a harmadikat, tavaly még kib@sz jó volt a suli...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 922
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tiller
Ugyan ez, közgáz suli---->földrajz érettségi
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
miért kell mindig a saját életemet megnehezíteni?
ja és persze magyar egészségügy,én így szeretlek

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tiller
viszont én tavaly 3-as lettem föciből, mert rögtön ugye a 2. héten kaptam egy karót, úgyhogy az necces 😊
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.Sebii
töri-magyar szinduma az egész.
ha megy a matek vidd a kémiát, abban nem lehet eltévedni. Logika-logika-és megint logika - az eleje meg esszenciális empirizmus.sutianap
Nekem nem kell kémia. Infót elfogadják a szakon ahova menni akarok.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛JJ Tiller
de Hurka Pax-es, te pedig nem 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 086 — no es importante
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊Hurka
én is így voltam vele még tizedikben, aztán földrajz lett belőle 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
én nekem 4,2 lett az átlagom még egy kettessel együtt is, pedig semennyit se tanulok szinte 😛
Egy Packerses tud

én sztem majd gazdit választom, mégiscsak gazdasági suliba járok 😊
több mint 13 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 304 — capitaine du château de Vienne 1487
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.Sebii
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.Sebii
töri-magyar szinduma az egész.
ha megy a matek vidd a kémiát, abban nem lehet eltévedni. Logika-logika-és megint logika - az eleje meg esszenciális empirizmus.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
hős

a sok fórumozástól lehet mindezkonqueror
Én negyedikben már a látszat kedvéért sem vettem meg a biosz tankönyvet, úgy sem jártam be órákra. Egy ideig szarul állt a szénám, aztán ellestem egyik jó cimborám trükkjét és padot váltottam, egy olyan srác mellé aki tanult. Nagyon jól bevált, egy egészet javult az átlagom (2re). Cimborámnak ugyanennyit romlott. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.Sebii
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.Hanni
Én aztán nem parázok. Van egy 80-as infóm meg egy 96-os angolom. Töri az bazárkodás, magyar már kcisit izgibb, mert nem vagyok valami fasza vers/novellaelemző. Matek emelt húzós lesz, de az is teljesíthető.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 256 — Je suis kobranadrág
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.Sebii
Nálunk még azért is megbotozták az embert ha az iskolával szemben rágyújtottak...

Amúgy aki érettségi előtt áll, annyi a meglátásom hogy qrvára nem kell tőle beparázni. 1 hét "tanulással" lett 4,0 átlagom és még csak zseni sem vagyok.
több mint 13 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 481
én ebből a 3-ból mind buktam volna...

Höri
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb
Lehet könnyű, de BME-re annyira nem hasznos. 😀
Höri: ezt a dohányzósat nagyon adom. Van jó pár suli, ahol a 18+osoknak van dohányzó, nos az enyém baszik olyan lenni.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerinted én miért Hittanból érettségiztem 5. tárgynak? 😂 😂eaglesmcnabb
Ne próbálja már nekem senki bemagyarázni, hogy egy info érettségit előrehozottan nem lehet megírni 70% fölé, MAXIMUM 10 óra ráfordítással. Word, Excel, Powerpoint, FrontPage meg fullra el lehet bukni az Accesst.tenorx
Alapból egyházi Gimnáziumba jártam 😀
Csak szóbeli van hittanból. Mindenkinek ajánlom, szvsz. a legkönnyebb érettségi.eaglesmcnabb
ezt akár én is írhattam volna

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mitől logikus? A felvételi pontszámítást a 400 pontos változásokon kívül csak az emelt kötelezőségében és az egyetemi interjúkban változtatnák meg.Rajna
talán h vki is komolyan vegye, és ne mindenki a kettesre hajtson. mert ha az lesz a cél h ne bukjunk meg akkor ennek aztán sok értelme nem lesz
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
Mitől logikus? A felvételi pontszámítást a 400 pontos változásokon kívül csak az emelt kötelezőségében és az egyetemi interjúkban változtatnák meg.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogykristof
hős

a sok fórumozástól lehet mindez
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
de ha egyel több kötelező van logikus lenne h egyel többől kell számolni majd az átlagot

konq: félévkor 3as lettem kémiából :cool: és sztem bioszt fogom választani azt még szeretem is úgy-ahogy
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Érettségi átlagot öt érettségiből számolsz. A hatodikat kiszeded.Rajna
ergo biosz/kémia/fizikából kell egy kettes. elmész bioszból, és 20 (nem 50, mint collegeokban, 20!) százalékot összekaparsz. annyira azért nem lehetetlen. az átlag az 5 tárgyra se tanul lelkiismeretesen, plusz 1 nem oszt, nem szoroz 😀