Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 918
De akkor mit keresett ott 50-60 rendőrautó?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.Sobri Jóska
Ha lenne szemtanú mi történne?
Semmi.
Egyébként van szemtanú nem is egy, én ismerek is személyesen.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sobri a barikád lehozta hogy itt lesz a "Nyugati téri vérvád".
először a zsidó dealer becuccozta a lányokat, majd a cigány megszúrta, a vérüket ismét csak a zsidó felfogta és már sül is a macesz a mcdonaldsban.


mint írtam tegnap én is a késelős variáció mellett voltam, de ma végigolvasva a dolgokat sehol semmi szemtanú, csak a láttam, hogy hallotta aki mondta nekem, tipusú dolgok
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 133 — #NoStress
Végigolvastam mindent a neten, amit találtam a témában. Még a mértékadó kurucinfót, és barikádot is. (Ilyen unalmas a Bears meccs.)
Észrevételeim:
1, sehol nem ír szemtanú arról, hogy látott volna késelést, vagy egyáltalán a témával kapcsolatban cigányokat.
minden "szemtanú" valaki barátjának a barátja, ismerőse, innen hallotta, onnan kapta az infót, igazi, első kézből való infót nem találtam, ami igazolná a késelős sztorit.
2, egy ilyen bulin gondolom nem a traubi és a teasüti fogy elsősorban. vagyis lehet, hogy valaki beállva, behaluzva látni vél valamit, de az attól még szntén nem hiteles szemtanú.
3, feltételezve, hogy késelés történt, ugyan kinek, milyen érdeke fűződik a késelés eltusolásához?
elfogadom, hogy van a magyar közmédiában egyfajta pozitív diszkrimináció, de arra sosem volt példa, hogy egy megtörtént esetet eltusoltak volna. vannak más nézőpontok, de az olaszliszkai lincseléstől, a Cozma-gyilkosságon át, a nem ilyen súlyú ügyekig minden megjelenik. természetesen nem úgy, ahogy a kurucinfón, hogy ez biz cigánybűnözés, de az adott ügyek mindig be vannak mutatva. pl a mai RTL hiradóban is mondták, hogy lehet, hogy késelés történt egyes híradások szerint, de még nincs rá semmi bizonyíték, vagyis a nagy médiumok rendszerint beszámolnak mindig mindenről.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.gyeek
egy név, amiről tegnap azt híresztelték, hogy meghalt. (De egyébként már éjjel is lehetett tudni, hogy nem ő a 3.)
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlókharomt
Én még a Lorántffyban kezdtem, aztán 2.-ban költözött a suli a Törökvészire. Akkor indult meg a lejtőn. Csak sasoltunk, hogy az alattunk lévő évfolyamokban milyen kocsikkal jártak suliba (kb.3 utcányiról), nem egyszer jogsi nélkül, mivel a jogsihoz még fiatalok voltak. Amikor meg gondba került a gyerek, akkor apuci mindig kinyitotta a pénztárcáját és minden ment tovább. Persze voltak normálisak is, de drasztikusan eltolódott az arány a költözéssel.
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
Elbaszott liberális világ.eaglesmcnabb
ebben mi a liberális? tényleg kíváncsi vagyok rá!DiamondsHead44
szvsz. egy 15 éves lánynak kurvára nem egy 3000 fős bulin lenne a helye. Ha a szülő ennyire felelőtlen az már nagy gond.
Nem beszélve arról, hogy számtalan +18-as bulin voltam ahol 15-16 éves kisgyerekek/kislányok voltak. Azok a szülők nem érdeklődnek utána hogy vajon a gyermekük hol lehet?eaglesmcnabb
de ebben mi a liberális? ez felelőtlen, igénytelen, szabálytalan. a liberalizmus nem erről szól, hanem az egyén szabadságáról.
azzal egyetértek veled, hogy 13-17 éves emberpalánták éjjel nem mászkáljanak belőve/bepiálva. de ez nem liberalizmus. ez felelőtlenség, éretlenség, szabadosság, királyság, stb. szerintem.

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookraHurka
Egy név. Vagy ismered tán? A három halott, az három halott. Fuck Facebook.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlókharomt
áhááá, értem, akkor irónia fail... nem vettem észre 😊


több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
egyébként Varga Petra Boglárka nem halt meg, írt is ma facebookra
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
éppen erről volt szó. 10 éve érettségiztem, de már akkor is az volt ott a divat, hogy a 17. szülinapjukra Grand Cherooke-kat kaptak a gyerekek és hasonlók
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...pc_x
Pont ezt írtuk mind a ketten, csak Haromt ironizált.
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕Sanco
A barátnőm ahhoz a sulihoz közel lakik... hát amit én ott látok az egyáltalán nem odafigyelő szülőkről árulkodik... inkább pénzes leszaromfajtákról...


több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
deharomt
Szintén kollega, de még a régmúltból. Pénz szarásig, odafigyelés kevésbé. 😕
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?Sanco
de
több mint 13 éve
Sanco Green Bay Packers 2 737 — Rest of the World fan
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...haromt
Csak nem a Törökvészi úti Móricz?
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 918
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?JayB
igazából a zsidók voltak. a vágásokat bevarták miután kifolyatták a szűzlányok vérét...haromt
Teljjesen egyértelmű hogy késelés volt csak a nyomozás érdekében (is) megy a kuss. Kijelntik hogy nem tudnak késelésről de azért aki látta az fáradjon be tanuskodni 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?JayB
igazából a zsidók voltak. a vágásokat bevarták miután kifolyatták a szűzlányok vérét...
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 918
http://barikad.hu/törölt_kommentek_szombati_tragédiáról_barkád_felhívás-20110116
Kurva érdekes... Mondjuk az is érdekes hogy a rendőrség miért vonul ki 50 autóval egy szórakozohelyi balesethez? Vagy miért nézik át a taxisokat?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na most olvasom hogy a háromból két kislány az iskolámba járt.
Tipikusan az odafigyelő, jó szülők iskolája a móricz...
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őketbriareos
csak nem ez eset miatt örömködtél Make love topicban,perfect week cimszó alatt? 😀 😛Cowboykarcsi
basszus lebuktam

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őketbriareos
csak nem ez eset miatt örömködtél Make love topicban,perfect week cimszó alatt? 😀 😛

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 565 — StuG Life
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...eaglesmcnabb
voltam már 3vs1 felállásban akkor is megfektettem őket.
mondjuk én karatéztam 8 évig, és nem sajnálom őket

több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 8 170 — Stromfeld Aurél fan
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
Én akkor 75 kilo voltam, cimborám 90 körül, kihívóm meg olyan 110. 2-3 arctalan mitfahrerére nem emlékszem pontosan. Egy pofont még akkori állapotomban is megelőlegeznék magamnak, de nem hiszem hogy a "sértett" zokogva futott volna el. Kés meg nálam nem volt.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 418 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
személyes tapasztalataim szerint ezek mindig az első pofonig bátrakbriareos
..vagy minimum 3-szoros túlerőben...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!