Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hétre is jusson egy...
 www.youtube.com/watch?v=_zD6AiRoSzg
Beki
Tipikusan 2 f.sz találkozása.
Az egyik 106 km/h-val szüttyög a középső sávban, (sebességkorlátozás nem derül ki a videóból) feltartva a forgalmat, majd mikor sérelem éri még közzé is teszi a videót.
A 3,5 t-nál kisebb össztömegű teherautó menne a számára megengedett sebességgel (130 km/h) de előzni nem tud, mert a legbelső sávot nem használhatja.
Hülye egy szabály.
Hogy ne szabálytalankodjon, jobbról előz, szabálytalankodik, és veszélyeztet is.
kittli
Semmi sebességkorlátozás nincs ott. Sokat járok arra, a kamionok miatt kb nincs értelme a legkülső sávban menni, cserébe tele van a középső sáv 100-zal, 110-zel rotyogó szerencsétlenekkel. Sajnos nem csak az érdi emelkedőnél..
Egyébként a büntetőfékezés kurvanagy divat lett az elmúlt hetekben, pedig ennél balesetveszélyesebb dolgot nem igazán lehet csinálni. Lassan elgondolkodok én is egy fedélzeti kamerán, bár hálistennek engem eddig ezek elkerültek.
shawnka
130 a max a belsoben.mennyivel kene menni a kozepsoben?
ZoliMP
Amennyivel nem akadályozod a többit. Sztem.
Egyébként 130 a max a többi sávban is.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Hétre is jusson egy...
 www.youtube.com/watch?v=_zD6AiRoSzg
Beki
Tipikusan 2 f.sz találkozása.
Az egyik 106 km/h-val szüttyög a középső sávban, (sebességkorlátozás nem derül ki a videóból) feltartva a forgalmat, majd mikor sérelem éri még közzé is teszi a videót.
A 3,5 t-nál kisebb össztömegű teherautó menne a számára megengedett sebességgel (130 km/h) de előzni nem tud, mert a legbelső sávot nem használhatja.
Hülye egy szabály.
Hogy ne szabálytalankodjon, jobbról előz, szabálytalankodik, és veszélyeztet is.
kittli
Semmi sebességkorlátozás nincs ott. Sokat járok arra, a kamionok miatt kb nincs értelme a legkülső sávban menni, cserébe tele van a középső sáv 100-zal, 110-zel rotyogó szerencsétlenekkel. Sajnos nem csak az érdi emelkedőnél..
Egyébként a büntetőfékezés kurvanagy divat lett az elmúlt hetekben, pedig ennél balesetveszélyesebb dolgot nem igazán lehet csinálni. Lassan elgondolkodok én is egy fedélzeti kamerán, bár hálistennek engem eddig ezek elkerültek.
shawnka
130 a max a belsoben.mennyivel kene menni a kozepsoben?
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
2-vel ezelőtti telóm is tudott már kihangosítást, a mostani kocsim meg már kapcsolódik a telóhoz
mégis látok 20 milliós bömösben fülhöz szorított telóval vezetni embereket, kurvára én sem értem, hogy ezt miért????
NB2
mert megtehetik.
csebi
Látom a hozzáállásbéli fejlődésed, csak még ezt az attitűdöt kéne adaptálnod a politikával, közélettel kapcsolatban is, hiszen ott még elterjedtebb. 😉
És ez nem azt jelenti, -ahogy a közlekedésben sem- hogy egyetértesz vele, csak azt, hogy tudomásul veszed mint elégséges motivációt.

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Hétre is jusson egy...
 www.youtube.com/watch?v=_zD6AiRoSzg
Beki
Tipikusan 2 f.sz találkozása.
Az egyik 106 km/h-val szüttyög a középső sávban, (sebességkorlátozás nem derül ki a videóból) feltartva a forgalmat, majd mikor sérelem éri még közzé is teszi a videót.
A 3,5 t-nál kisebb össztömegű teherautó menne a számára megengedett sebességgel (130 km/h) de előzni nem tud, mert a legbelső sávot nem használhatja.
Hülye egy szabály.
Hogy ne szabálytalankodjon, jobbról előz, szabálytalankodik, és veszélyeztet is.
kittli
Semmi sebességkorlátozás nincs ott. Sokat járok arra, a kamionok miatt kb nincs értelme a legkülső sávban menni, cserébe tele van a középső sáv 100-zal, 110-zel rotyogó szerencsétlenekkel. Sajnos nem csak az érdi emelkedőnél..
Egyébként a büntetőfékezés kurvanagy divat lett az elmúlt hetekben, pedig ennél balesetveszélyesebb dolgot nem igazán lehet csinálni. Lassan elgondolkodok én is egy fedélzeti kamerán, bár hálistennek engem eddig ezek elkerültek.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
2-vel ezelőtti telóm is tudott már kihangosítást, a mostani kocsim meg már kapcsolódik a telóhoz
mégis látok 20 milliós bömösben fülhöz szorított telóval vezetni embereket, kurvára én sem értem, hogy ezt miért????
NB2
En sem ertem, sot van olyan app ami vhol hatralepes(persze ha nincs olyan autod ami rogton rakapcsolodik a tero) h kb megcsorren a telod megerinted es egybol speaker uzemmodba valt.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
2-vel ezelőtti telóm is tudott már kihangosítást, a mostani kocsim meg már kapcsolódik a telóhoz
mégis látok 20 milliós bömösben fülhöz szorított telóval vezetni embereket, kurvára én sem értem, hogy ezt miért????
NB2
mert megtehetik.
csebi
hogy virítod a Note10et vagy IPhone XXXRSRS Pro-t ha nincs a kezedben?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
2-vel ezelőtti telóm is tudott már kihangosítást, a mostani kocsim meg már kapcsolódik a telóhoz
mégis látok 20 milliós bömösben fülhöz szorított telóval vezetni embereket, kurvára én sem értem, hogy ezt miért????
NB2
mert megtehetik.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
2-vel ezelőtti telóm is tudott már kihangosítást, a mostani kocsim meg már kapcsolódik a telóhoz
mégis látok 20 milliós bömösben fülhöz szorított telóval vezetni embereket, kurvára én sem értem, hogy ezt miért????
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Ha már a közlekedés téma...
Múltkor kiveséztem másik topikban, hogy miért elcseszett ötlet a Nagykörúton a kerékpársáv és az 1 sáv az autósoknak... konkrétan ma 14-16h között a normál 3 km-es távot, amit edig 8-10 perc alatt átlagoltam eddig, az most 33 perc volt... buszok, teherautók, mindenki egy sávban, zseniális.

De nem is ez ad most okot keresztény lelkem gyűlölködésére.
Hanem az a telibevert okostelefon a kézben, minden 3. autóban.
Facebook, insta, messenger, telefonálás, anyám kínja, a lámpa vált, az meg áll és áll és áll... nem ér rá felnézni! De előzni nem tudod, mert egy sáv. Katasztrófa.
De te mennél, mert munka van, mert az ügyfél vár, de nem tudsz, mert ő telefonál. Aztán végre a Podmaniczky-re le tudsz kanyarodni, aztán jelzed neki hogy tedd már le azt a buzi telefont legalább addig, amíg vezetsz, erre neki áll feljebb és elkezd üldözni 😀

Pár napja egy taxis, előtte egy rendőr, rájuk ugye nem vonatkoznak szabályok. Telefonál, röhög, szarik az mindenre.
Vagy amikor rég piros a lámpa és hirtelen bekapcsolja a szirénát, majd elhúz, 10 perc múlva meg látod a benzinkúton kávézni... epic.
#JC6
ne gyűlölködj! vagy vasárnap ezt nem szokták mondani?
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Ha már a közlekedés téma...
Múltkor kiveséztem másik topikban, hogy miért elcseszett ötlet a Nagykörúton a kerékpársáv és az 1 sáv az autósoknak... konkrétan ma 14-16h között a normál 3 km-es távot, amit edig 8-10 perc alatt átlagoltam eddig, az most 33 perc volt... buszok, teherautók, mindenki egy sávban, zseniális.

De nem is ez ad most okot keresztény lelkem gyűlölködésére.
Hanem az a telibevert okostelefon a kézben, minden 3. autóban.
Facebook, insta, messenger, telefonálás, anyám kínja, a lámpa vált, az meg áll és áll és áll... nem ér rá felnézni! De előzni nem tudod, mert egy sáv. Katasztrófa.
De te mennél, mert munka van, mert az ügyfél vár, de nem tudsz, mert ő telefonál. Aztán végre a Podmaniczky-re le tudsz kanyarodni, aztán jelzed neki hogy tedd már le azt a buzi telefont legalább addig, amíg vezetsz, erre neki áll feljebb és elkezd üldözni 😀

Pár napja egy taxis, előtte egy rendőr, rájuk ugye nem vonatkoznak szabályok. Telefonál, röhög, szarik az mindenre.
Vagy amikor rég piros a lámpa és hirtelen bekapcsolja a szirénát, majd elhúz, 10 perc múlva meg látod a benzinkúton kávézni... epic.
#JC6
gyalogosan én a telefonon olvasok sétálás közbe (vagy könyvvel a kezemben sétálok) elég sokat
ettől függetlenül figyelek arra hogy mi történik körülöttem, autó ne üssön el, másik gyalogosnak ne menjek neki ... ( ami szokott szivatni azok a kis oszlopok amik pont a heréig vannak fent)
a kedvencem hogy sok barom autós akar elütni a zebrán miközben hadonászik rám telefonnal a kezében

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
- JC6 Denver Broncos 6 325
Ha már a közlekedés téma...
Múltkor kiveséztem másik topikban, hogy miért elcseszett ötlet a Nagykörúton a kerékpársáv és az 1 sáv az autósoknak... konkrétan ma 14-16h között a normál 3 km-es távot, amit edig 8-10 perc alatt átlagoltam eddig, az most 33 perc volt... buszok, teherautók, mindenki egy sávban, zseniális.

De nem is ez ad most okot keresztény lelkem gyűlölködésére.
Hanem az a telibevert okostelefon a kézben, minden 3. autóban.
Facebook, insta, messenger, telefonálás, anyám kínja, a lámpa vált, az meg áll és áll és áll... nem ér rá felnézni! De előzni nem tudod, mert egy sáv. Katasztrófa.
De te mennél, mert munka van, mert az ügyfél vár, de nem tudsz, mert ő telefonál. Aztán végre a Podmaniczky-re le tudsz kanyarodni, aztán jelzed neki hogy tedd már le azt a buzi telefont legalább addig, amíg vezetsz, erre neki áll feljebb és elkezd üldözni 😀

Pár napja egy taxis, előtte egy rendőr, rájuk ugye nem vonatkoznak szabályok. Telefonál, röhög, szarik az mindenre.
Vagy amikor rég piros a lámpa és hirtelen bekapcsolja a szirénát, majd elhúz, 10 perc múlva meg látod a benzinkúton kávézni... epic.
több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hétre is jusson egy...
 www.youtube.com/watch?v=_zD6AiRoSzg
Beki
Tipikusan 2 f.sz találkozása.
Az egyik 106 km/h-val szüttyög a középső sávban, (sebességkorlátozás nem derül ki a videóból) feltartva a forgalmat, majd mikor sérelem éri még közzé is teszi a videót.
A 3,5 t-nál kisebb össztömegű teherautó menne a számára megengedett sebességgel (130 km/h) de előzni nem tud, mert a legbelső sávot nem használhatja.
Hülye egy szabály.
Hogy ne szabálytalankodjon, jobbról előz, szabálytalankodik, és veszélyeztet is.
kittli
Ertem, de miert kell buntetozni?nalam ez bassza ki a biztositekot.dudaljon ra, integessen, de ilyet csinalni megaparasztsag es eletveszelyes.
ZoliMP
Ezzel kezdtem. Mert egy farok. Jobbat nem tudok rá mondani.
Az,hogy a videós birka feltartotta, nem jogosítja fel semmi hasonló, főleg nem baleset, esetleg életveszélyes retorzióra.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 940
Hétre is jusson egy...
 www.youtube.com/watch?v=_zD6AiRoSzg
Beki
Tipikusan 2 f.sz találkozása.
Az egyik 106 km/h-val szüttyög a középső sávban, (sebességkorlátozás nem derül ki a videóból) feltartva a forgalmat, majd mikor sérelem éri még közzé is teszi a videót.
A 3,5 t-nál kisebb össztömegű teherautó menne a számára megengedett sebességgel (130 km/h) de előzni nem tud, mert a legbelső sávot nem használhatja.
Hülye egy szabály.
Hogy ne szabálytalankodjon, jobbról előz, szabálytalankodik, és veszélyeztet is.
kittli
Ertem, de miert kell buntetozni?nalam ez bassza ki a biztositekot.dudaljon ra, integessen, de ilyet csinalni megaparasztsag es eletveszelyes.
több mint 3 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hétre is jusson egy...
 www.youtube.com/watch?v=_zD6AiRoSzg
Beki
Tipikusan 2 f.sz találkozása.
Az egyik 106 km/h-val szüttyög a középső sávban, (sebességkorlátozás nem derül ki a videóból) feltartva a forgalmat, majd mikor sérelem éri még közzé is teszi a videót.
A 3,5 t-nál kisebb össztömegű teherautó menne a számára megengedett sebességgel (130 km/h) de előzni nem tud, mert a legbelső sávot nem használhatja.
Hülye egy szabály.
Hogy ne szabálytalankodjon, jobbról előz, szabálytalankodik, és veszélyeztet is.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
3 sávos autópályán haladjunk a jobbszélén...
(persze a másik egy barom)
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Hétre is jusson egy...
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 index.hu/belfold/2020/05/19/kocsis_franciska_gyilkossag_husz_eves_evfordulo/

Nem is emlékeztem erre a sztorira... 🙁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Legalja...

 index.hu/kulfold/2020/05/14/24_civil_halt_meg_16-an_pedig_megserultek_egy_afganisztani_szuleszeti_klinika_elleni_terrortamadasban/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 972 — nabege2@yahoo.com
Tegnapeste elkezdett esni az eső. Na, nem a kertben, hanem édesanyám vécéjében a plafonról. Mára leesett egy háromtenyérni vakolat is és szolidan még mindig csepeg. Másodszor lepi így meg a felső szomszéd.
Atari
Ezért kell a 10.-re költözni😊 Csóri 9-en lévőt fater hányszor leáztatta még a félautomata mosógéppel...
Mi csak egyszer áztunk, igaz az rémisztő volt, ahogy folyt be a víz felülről és szépen komótosan folyt be a szobába, konyha felé...
több mint 3 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Tegnapeste elkezdett esni az eső. Na, nem a kertben, hanem édesanyám vécéjében a plafonról. Mára leesett egy háromtenyérni vakolat is és szolidan még mindig csepeg. Másodszor lepi így meg a felső szomszéd.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 614 — Bla, bla, bla
 index.hu/kultur/zene/2020/05/06/artisjus_eji_szoctam/
Na bazdmeg!!! 😕😕😕 Éhező zenészek...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
nincs is jobb felkelni 7kor és látni hogy feltörték az egyik email fiókod ....
Negritis
Ha van rá lehetőség kétfaktoros azonosítást használj mindegyik fiókodon.
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
nincs is jobb felkelni 7kor és látni hogy feltörték az egyik email fiókod ....

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 895 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Obi zárva, vlsz a mester csak most ért ki. Úgy be vannak havazva, hogy sokan még vasárnap is nyomják.
Amúgy Sok helyen megy az építőipar az itt maradt vendégmunkások miatt. Nekik a 6 nap 60 óra az alap minden kiesett nap komoly érvágás anyagilag
ozibozi
Leszarom a nyomorukat. Valahogy mindig dél és három között sikerül zajongani, amikor pihenne az ember a kölkökkel együtt.
warr_b
Ők is így vannak ezzel! A kölkök pihenjenek éjjel, úgyse csinálnak lófaszt se!
VanillaSky
Igaz, reggel fél 6kor is nekiállhatok fúrni, végtére is ha én fent vagyok, más se aludjon, feküdjön le korábban 😊
warr_b
Mondjuk mivel úgyis gyulolkodjunkben van oké a hiszti. De amúgy ha tudod hogy ekkor van miért nem pihentek utána?
Lehet, hogy ő meg ekkor tudja ezt elintézni... Amúgy ha ennyire nagyon zavar, miért nem kopogsz át.
Én mikor albérletben voltam szomszéd minden hétvégén kitalálta, hogy vasárnap reggel csinál valami furast / faragást. Volt hogy szombaton éjfélig dolgoztam 2 volt mire hazaértem. 3. esetnél megkérdeztem, nem tudná-e 2 órával arrébb tenni mert mondjuk igényelném hogy 10-ig aludjak. Azt mondta ok.
Toca
Honnan tudjam, hogy egykor el fog kezdeni fúrni? Gondolod bejelenti, vagy kiírja? Hát kurvára nem. Amúgy meg ebéd utáni csendes pihenő, nem délután négykor szokták az emberek...
Átkopognék, ha tudnám hogy a 60 lakásból éppen melyikben fúrnak, de mivel panel és összevissza viszi a hangot így nem tudom megállapítani.
Egyébként meg többször volt, hogy szóltam, eleinte mindig normálisan és udvariasan, kértem hogy ha nem muszáj ne délután 1 és 3 közé időzítsék a zajos munkákat, mert aludna a 2-3 éves gyerek. Pont kurvára leszarta mindig mindegyik. Lehetett hallani hogy már reggel fél kilenctől ott vannak a szakik, tesznek vesznek, de persze fúrni azt kizárólag egykor bírták nekiállni. Úgyhogy részemről kapja be az összes, baromira nincs tekintettel senki semmire.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Obi zárva, vlsz a mester csak most ért ki. Úgy be vannak havazva, hogy sokan még vasárnap is nyomják.
Amúgy Sok helyen megy az építőipar az itt maradt vendégmunkások miatt. Nekik a 6 nap 60 óra az alap minden kiesett nap komoly érvágás anyagilag
ozibozi
Leszarom a nyomorukat. Valahogy mindig dél és három között sikerül zajongani, amikor pihenne az ember a kölkökkel együtt.
warr_b
Ők is így vannak ezzel! A kölkök pihenjenek éjjel, úgyse csinálnak lófaszt se!
VanillaSky
Igaz, reggel fél 6kor is nekiállhatok fúrni, végtére is ha én fent vagyok, más se aludjon, feküdjön le korábban 😊
warr_b
Mondjuk mivel úgyis gyulolkodjunkben van oké a hiszti. De amúgy ha tudod hogy ekkor van miért nem pihentek utána?
Lehet, hogy ő meg ekkor tudja ezt elintézni... Amúgy ha ennyire nagyon zavar, miért nem kopogsz át.
Én mikor albérletben voltam szomszéd minden hétvégén kitalálta, hogy vasárnap reggel csinál valami furast / faragást. Volt hogy szombaton éjfélig dolgoztam 2 volt mire hazaértem. 3. esetnél megkérdeztem, nem tudná-e 2 órával arrébb tenni mert mondjuk igényelném hogy 10-ig aludjak. Azt mondta ok.