Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Ha ez így volt, akkor én nem csak itt dühöngeném ki magam, hanem mennék a Volánhoz!NB2
azonnal hívtuk ketten (többször is) a megállóból egyből, nyilván nem vették fel a telót.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2014/08/23/halalos_karambol_szobnal_gyerekek_is_megserultek/

mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy az első ilyen után amputálnám térdnél a jobb lábát az ilyennek.
onnantól kezdve, hogy szándékosan veszélyeztet mindenki mást a közelében, önként feladja minden jogát mindenféle olyasmire, amiről sokan azt hiszik, hogy örökre, feltételek nélkül jár mindenkinek, aki egy társadalom tagja.Thrasher
ja, meg a balt is.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
 index.hu/belfold/2014/08/23/halalos_karambol_szobnal_gyerekek_is_megserultek/

mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy az első ilyen után amputálnám térdnél a jobb lábát az ilyennek.
onnantól kezdve, hogy szándékosan veszélyeztet mindenki mást a közelében, önként feladja minden jogát mindenféle olyasmire, amiről sokan azt hiszik, hogy örökre, feltételek nélkül jár mindenkinek, aki egy társadalom tagja.Thrasher
nekem az első gondolatom az volt, hogy nem lennék alkalmas rendőrnek, mert kinyújtatnám a kezét a köcsögnek, és szépen módszeresen, gumibot segítségével apró darabokra törném a két kézfejét, amíg a kollégák elfordulnak, még akkor is, ha leszerelnek. ha meg elkapja a kezét, akkor a következő ütés tarkóra megy.
a második gondolatom az volt, hogy teljes vagyonelkobzás, és adják szegény megárvult kölöknek.
a harmadik gondolatom pedig az, és ez már hosszú évek óta érlelődik*, hogy ha egy párt megígéri, hogy rendet rak az utakon a súlyosabb ítéletekkel, akkor simán leszavazok rájuk, még ha valami neonáci párt is lenne. komolyan.

* ma is volt valami faszkalap idióta ötvenpáréves paraszt, aki az E Astra kombijával csak azért nem vasalt ki a kölökkel lámpás zebrán, zöld lámpa után kis ívben jobbra kanyarodva, mert a kölöknek lassú a reakcióideje. persze, kibaszottul sokat veszít, ha átenged minket a zebrán, amire egyébként KRESZ által kötelezve van, csak hogy az Október huszonharmadika utcai, kétszáz méterre található kereszteződésben ugyanazt a piros lámpát megkapja.

ja, a negyedik az, hogy a járműves emberölésnél simán kurva enyhe ítéleteket kapnak az elkövetők, pedig a gyorshajtásos és/vagy ittas és/vagy bódult állapotban elkövetett emberölésre simán ráhúzatnám az előre kitervelt emberölést.

a múltkor is volt az a buzi fasz, aki majdnem egy egész családot kinyiffantott, amikor megunta, hogy sokat kell várakozni egy vasúti átjárónál. ittasan, egybefüggő kocsisort előzve, ergo forgalmi iránnyal szemben autózva. persze hogy terepjáróval.
és a faszpörgettyű valakijénak (ügyvéd vagy valami) volt pofája azt nyilatkozni, hogy mert mindig sofőrszolgálatot hív meg minden. gondolom, megúszta pár évvel. hát én annyi engedményt adnék, hogy huszonöt helyett csak huszat kelljen leülnie.
egyébként meg tök jó lehetett annak a gyereknek, aki a nagyszüleinél várta, hogy menjen érte a családja, aztán estére se apa, se anya, se két testvér.
több mint 9 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vezessék be helyjegyet ezekre a buszokra. Ha van felszállhatsz, ha nincs, de még van hely akkor is. Persze ezt megvalósítani pénz😀Asbee
Aha, ahogy azt elképzeled... Direkt megvettem Szeged-Győr vonalra előre a jegyet, foglaltattam ülőhelyet mert tudtam hogy Szegedre koppra érek be. Odaérünk éppen barátnőmmel, csomagjainkat berakják, felszállok, villantom a jegyet, kérdezem hol az ülőhelyem. Sofőr úr vissza hogy hol a foglalás. Mondom neki ott van a papíron, ránéz, 62-63 volt a foglalás helye, szól egy olyat hogy ne legyek már hülye, hát nincs is annyi ülés. Tudtam én hogy bölcs emberrel hozott össze jósorsom, szóval próbáltam rávilágítani hogy mondjuk 6. sor 1-2 szék. Ekkor közli hogy neki nem szóltak hogy van foglalás, üljek le ahová tudok. Volt egy páros ülés üresen, rajta pár úticél jelző tábla. Óóó mondom majd ide leülök. Nem lehet. Mert azokat a kurva táblákat nem lehet levenni. Na mondom basszátok meg, kurva volán.
Azt mondanom se kell hogy mindenhol 5percre álltunk meg 10ig, aztán Fehérváron meg annyira kellett sietni hogy simán elment nélkülünk a busz, alol a csomagokkal. Szóval kurva volán 😀

Tegnap viszont nagyon rendes volt a kormányzó úr az első buszon, a padon hagytam az életmentő ásványvizemet, és megvárta hogy elrohanjak értek indulás előtt. Jól nézhettem ki mert felajánlotta ha probléma van megáll. Szó se volt pedig problémáról, csak rendesen alá sikerült szedni.. 😀 😀

Mindig jövőre!
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
 index.hu/belfold/2014/08/23/halalos_karambol_szobnal_gyerekek_is_megserultek/

mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy az első ilyen után amputálnám térdnél a jobb lábát az ilyennek.
onnantól kezdve, hogy szándékosan veszélyeztet mindenki mást a közelében, önként feladja minden jogát mindenféle olyasmire, amiről sokan azt hiszik, hogy örökre, feltételek nélkül jár mindenkinek, aki egy társadalom tagja.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
AZT A BÜDÖS KURVA ISTEN FALUSI FASZÁT, AZTThrasher
Köteleztek egy tüzijáték végignézésére vagy mi van?Hanni
az év poénja volt
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Két állítás állna egymással szemben.Plusz, mi értelme?
A nyelvvizsgát így is-úgy is lekéste a fórumtárs.
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Minek írják ki a menetrend szerinti buszt ha nem áll meg??eaglesmcnabb
pont erről volt szó az utolsó oldalon, egyszerűen szar ez a rendszer úgy ahogy van, hiába védik ilyenekkel, hogy de hát kényelmesebb meg biztonságosabb ülni. akkor engedjen fel és leülök a lépcsőre vagy a földre.kaszo
itt nem ez volt a helyzet, fele busz üres volt...kintről lehetett látni, ráadásul a következő megállónál megállt...eaglesmcnabb
Ha ez így volt, akkor én nem csak itt dühöngeném ki magam, hanem mennék a Volánhoz!
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Minek írják ki a menetrend szerinti buszt ha nem áll meg??eaglesmcnabb
pont erről volt szó az utolsó oldalon, egyszerűen szar ez a rendszer úgy ahogy van, hiába védik ilyenekkel, hogy de hát kényelmesebb meg biztonságosabb ülni. akkor engedjen fel és leülök a lépcsőre vagy a földre.kaszo
itt nem ez volt a helyzet, fele busz üres volt...kintről lehetett látni, ráadásul a következő megállónál megállt...eaglesmcnabb
ja ejha :\ az úgy kemény viszont.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Minek írják ki a menetrend szerinti buszt ha nem áll meg??eaglesmcnabb
pont erről volt szó az utolsó oldalon, egyszerűen szar ez a rendszer úgy ahogy van, hiába védik ilyenekkel, hogy de hát kényelmesebb meg biztonságosabb ülni. akkor engedjen fel és leülök a lépcsőre vagy a földre.kaszo
itt nem ez volt a helyzet, fele busz üres volt...kintről lehetett látni, ráadásul a következő megállónál megállt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Minek írják ki a menetrend szerinti buszt ha nem áll meg??eaglesmcnabb
pont erről volt szó az utolsó oldalon, egyszerűen szar ez a rendszer úgy ahogy van, hiába védik ilyenekkel, hogy de hát kényelmesebb meg biztonságosabb ülni. akkor engedjen fel és leülök a lépcsőre vagy a földre.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Megbassza a jó édes kurva anyját a volán bazdmeg, hogy kimegyek 7.25-re a megállóba hogy még véletlenül se késsem le a kibaszott 8.08-ast, és az a fasszopó buszos NEM ÁLL MEG A MEGÁLLÓBAN. Intek neki, az a senkiházi meg visszainteget, és megy tovább.
Így sikeresen lekéstem a nyelvvizsgám egyetlen olyan részét amit nem lehet utólag pótolni. amit még csak pótolni sem lehet, a következő vizsgaidőszak meg januárban lesz.
Minek írják ki a menetrend szerinti buszt ha nem áll meg??eaglesmcnabb
Az ülőhelyek megteltek.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
AZT A BÜDÖS KURVA ISTEN FALUSI FASZÁT, AZTThrasher
Köteleztek egy tüzijáték végignézésére vagy mi van?Hanni
Nem indul az ezerkettes?Vagy az alvég nyerte a tájbokszot?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Megbassza a jó édes kurva anyját a volán bazdmeg, hogy kimegyek 7.25-re a megállóba hogy még véletlenül se késsem le a kibaszott 8.08-ast, és az a fasszopó buszos NEM ÁLL MEG A MEGÁLLÓBAN. Intek neki, az a senkiházi meg visszainteget, és megy tovább.
Így sikeresen lekéstem a nyelvvizsgám egyetlen olyan részét amit nem lehet utólag pótolni. amit még csak pótolni sem lehet, a következő vizsgaidőszak meg januárban lesz.
Minek írják ki a menetrend szerinti buszt ha nem áll meg??

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
AZT A BÜDÖS KURVA ISTEN FALUSI FASZÁT, AZTThrasher
Köteleztek egy tüzijáték végignézésére vagy mi van?
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Vezessék be helyjegyet ezekre a buszokra. Ha van felszállhatsz, ha nincs, de még van hely akkor is. Persze ezt megvalósítani pénz😀Asbee
Vagy mondjuk merjek fel az igenyeket es kuldjenek nagyobb vagy 2 kisebb buszt.Toca
Vagy mindenki vegyen egy autót. 😉

több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vezessék be helyjegyet ezekre a buszokra. Ha van felszállhatsz, ha nincs, de még van hely akkor is. Persze ezt megvalósítani pénz😀Asbee
Vagy mondjuk merjek fel az igenyeket es kuldjenek nagyobb vagy 2 kisebb buszt.Toca
Azért ez közel sem ilyen egyszerű szerintem tudod te is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 737 — Vikings fan
Vezessék be helyjegyet ezekre a buszokra. Ha van felszállhatsz, ha nincs, de még van hely akkor is. Persze ezt megvalósítani pénz😀Asbee
Vagy mondjuk merjek fel az igenyeket es kuldjenek nagyobb vagy 2 kisebb buszt.
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vezessék be helyjegyet ezekre a buszokra. Ha van felszállhatsz, ha nincs, de még van hely akkor is. Persze ezt megvalósítani pénz😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
AZT A BÜDÖS KURVA ISTEN FALUSI FASZÁT, AZT
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Sok munkahelyen hogy tolerálnák ezt a magyarázkodást, hogy már megint miért késtél.
Holnaptól nem muszáj bejönni, osztjónapot!
több mint 9 éve
catattack 3 520
Hivatalosan nem is lehet álló utast szállítani pályán...
Ha meg rendes a sofőr, akkor meg őt basszák meg, ha van valami... xD
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez miért is új hír? Az elmúlt 4 évben ahogy fel meg haza jártam pestről, rendszeresen láttam balhékat, meg könyörgéseket. A buszsofőrök 80% leszarja ezt a "szabályt". Reggel a 6-os buszokon rendszeresen 10-20 ember áll. Próbáld meg megmagyarázni reggelente a munkahelyeden hogy azért késel egy órát mert nem állatsz a buszon.
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 www.hir24.hu/belfold/2014/08/19/megalloban-hagyja-a-volan-az-utasokat/

Lesz majd nagy táj-box a megállóban!laccoo74
Nem is normális dolog az, ilyen autópályán közlekedő távolsági buszokon álló emberek utaznak.

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.hir24.hu/belfold/2014/08/19/megalloban-hagyja-a-volan-az-utasokat/

Lesz majd nagy táj-box a megállóban!