Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Nem mindenki mehet el az Opera-bálra.laccoo74
pedig megéri, már csak azért is, ahogy megnézd a lelkes punkokat, ahogy úgy próbálnak világrendszert váltani, hogy a limóból kiszálló Kiszel Tündikének üvöltöznekThrasher
Tünci a magyar celebek alfa-nősténye!😛
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
egyébként ha a gyerekeknek tetszik, akkor ők is proletárok, függetlenül attól, hogy mondjuk ezüstkanál volt a szájukban?slowmotion
nem, a gyerek az mondjuk 6 éves, hadd ne kelljen már megmagyaráznom, miért baj, ha egy felnőttet ugyanaz nyűgözi leThrasher
Miért baj? Rá van írva, hogy csak 18 éven alul ajánlott?
De még az se kell, hogy lenyűgözze, a legtöbb ember nem egyedül megy ki tűzijátékot nézni. Barátokkal/barátnővel/családdal stb. teljesen jó móka, közben elfogy jó pár sör, előtte lehet bámészkodni a városban, végre a gyerek / szülő / felnőtt nem otthon ül játszanak/fb-n chatelnek. Szerintem teljesen jó program, így az ünnepnap végére.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Nem mindenki mehet el az Opera-bálra.laccoo74
pedig megéri, már csak azért is, ahogy megnézd a lelkes punkokat, ahogy úgy próbálnak világrendszert váltani, hogy a limóból kiszálló Kiszel Tündikének üvöltöznek
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
egyébként ha a gyerekeknek tetszik, akkor ők is proletárok, függetlenül attól, hogy mondjuk ezüstkanál volt a szájukban?slowmotion
nem, a gyerek az mondjuk 6 éves, hadd ne kelljen már megmagyaráznom, miért baj, ha egy felnőttet ugyanaz nyűgözi le
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
tudom, hogy én vagyok a bunkó fiatal, de az miért van, hogy a kedves nyugdíjasoknak derogál egy kurva lépéssel arrébb állni, és a villamos ajtajának a közepére cövekelnek le?
paraszt-e lennék, ha egy morcosabb reggelen elmagyaráznám neki, hogy a kor egy állapot, és nem felmentő körülmény mindenféle faszság alól?slowmotion
nem tud az arrébbállásal foglalkozni, arra koncentrál, hogy hogy fogja az összes kibaszott fél kilós kenyeret összefogdosni a boltban
több mint 9 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Kitérhetünk, bár szerintem inkább "proletárszórakozás" az, hogy leosztod az embereket mert neked valami nem tetszik ami az emberek nagy részének igen.Toca
köszi, hogy erőlködnöm se kell ellenetek érvelni.
nem proletár, mert hát sokan szeretik.
ehhez nincs mit hozzátennem.

mondjuk a felvilágosult fajtátok gondolom egy tanyadiszkó, meg az ezerkettes Ladátoknak a vegyesbolt és a polgármesteri hivatal közötti túráztatása között szokta ezeket az össznépi szórakozásokat meglátogatni, egy jó kis Dupla kávé hakni után.Thrasher
Kihagytad a falu alsó és falu felső közötti fonó utáni bunyót.
De a tefajta úrinépeknek fingjuk sincs milyen jó az... 😉
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 125 — nabege2@yahoo.com
Ez make love topic lenne, de nálam pont az ellenkezője történt meg párszor. Boltban általában max 2-3 cuccot veszek és mikor látták, hogy alig van nálam valami előreengedtek.Asbee
Én ezt mindig eljátszom, mert ha család megkér, hogy soförködjek, általában tele van a kocsi, az az első, hogy magam mögé nézek és ha csak 4-5 dolog van a kezében már engedem is előre!
több mint 9 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
tudom, hogy én vagyok a bunkó fiatal, de az miért van, hogy a kedves nyugdíjasoknak derogál egy kurva lépéssel arrébb állni, és a villamos ajtajának a közepére cövekelnek le?
paraszt-e lennék, ha egy morcosabb reggelen elmagyaráznám neki, hogy a kor egy állapot, és nem felmentő körülmény mindenféle faszság alól?slowmotion
Volt olyan amelyik szó szerint félrelökött mondván, hogy neki kezdődik a sorozata, én meg fiatal vagyok és úgyis ráérek.empty taxi
Engem megkértek már többször is a boltban, hogy engedjem már előre őket, mert 16:30 kor jön a sorozat és hát most nagyon izgalmas 😀 Persze bunkó paraszt voltam és önös érdekeimet az Esmeralda elé helyeztem, ez a baj a mai fiatalokkal 😕Toca
Ez make love topic lenne, de nálam pont az ellenkezője történt meg párszor. Boltban általában max 2-3 cuccot veszek és mikor látták, hogy alig van nálam valami előreengedtek.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 9 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Magyarázza már el nekem valaki, hogy miért kell esernyővel azokon a helyeken (kiszögellések, kilógó erkélyek) nyomulni, ahol az próbál nem megázni akinek nincs semmije (persze én vagyok a gyökér hogy nincs nálam esernyő)!? Fél, hogy vizes lesz a szarja? Adja nekem majd én kivagánykodok az esőre vele.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
tudom, hogy én vagyok a bunkó fiatal, de az miért van, hogy a kedves nyugdíjasoknak derogál egy kurva lépéssel arrébb állni, és a villamos ajtajának a közepére cövekelnek le?
paraszt-e lennék, ha egy morcosabb reggelen elmagyaráznám neki, hogy a kor egy állapot, és nem felmentő körülmény mindenféle faszság alól?slowmotion
Volt olyan amelyik szó szerint félrelökött mondván, hogy neki kezdődik a sorozata, én meg fiatal vagyok és úgyis ráérek.empty taxi
Engem megkértek már többször is a boltban, hogy engedjem már előre őket, mert 16:30 kor jön a sorozat és hát most nagyon izgalmas 😀 Persze bunkó paraszt voltam és önös érdekeimet az Esmeralda elé helyeztem, ez a baj a mai fiatalokkal 😕
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Kitérhetünk, bár szerintem inkább "proletárszórakozás" az, hogy leosztod az embereket mert neked valami nem tetszik ami az emberek nagy részének igen.Toca
köszi, hogy erőlködnöm se kell ellenetek érvelni.
nem proletár, mert hát sokan szeretik.
ehhez nincs mit hozzátennem.

mondjuk a felvilágosult fajtátok gondolom egy tanyadiszkó, meg az ezerkettes Ladátoknak a vegyesbolt és a polgármesteri hivatal közötti túráztatása között szokta ezeket az össznépi szórakozásokat meglátogatni, egy jó kis Dupla kávé hakni után.Thrasher
Mi gyüvünk falu, szeretni sok csili vili bang bang puff puff. Lada az nincs, lenni csak szamár , 3 nap utazni csak hogy látni szép csilivili műsort. Ugrálni örömünkben, menni vissza falu vagánykodni vegyesbolt meg kultúrház, hogy mi élőben látni bumbum piffpuff.
több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
tudom, hogy én vagyok a bunkó fiatal, de az miért van, hogy a kedves nyugdíjasoknak derogál egy kurva lépéssel arrébb állni, és a villamos ajtajának a közepére cövekelnek le?
paraszt-e lennék, ha egy morcosabb reggelen elmagyaráznám neki, hogy a kor egy állapot, és nem felmentő körülmény mindenféle faszság alól?slowmotion
Volt olyan amelyik szó szerint félrelökött mondván, hogy neki kezdődik a sorozata, én meg fiatal vagyok és úgyis ráérek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
tudom, hogy én vagyok a bunkó fiatal, de az miért van, hogy a kedves nyugdíjasoknak derogál egy kurva lépéssel arrébb állni, és a villamos ajtajának a közepére cövekelnek le?
paraszt-e lennék, ha egy morcosabb reggelen elmagyaráznám neki, hogy a kor egy állapot, és nem felmentő körülmény mindenféle faszság alól?
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan
nem kell túlreagálni, csak az a baja, hogy Butapesten tartják, és nem Bécsabán. én is utálom a szitut, hogy maximum csak tévén tudnám megnézni, | bár még annyira sem érdekel, hogy ott megvizslassam |

egyébként ha a gyerekeknek tetszik, akkor ők is proletárok, függetlenül attól, hogy mondjuk ezüstkanál volt a szájukban?
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Ezt hívják az élet apró "örömeinek". Tony
nem, nem ezt hívják annak, csak olvastad valahol ezt a kifejezést, és megtetszett.Thrasher
Akkor légy oly' kedves és írd le, hogy mit is hívnak annak valójában.
több mint 9 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Mondjuk engem is megdöbbent, mennyi embert vonz, pedig kb csak parasztvakításhoz közeli esemény. De ha van rá igény, akkor tolják, nem káros, csak az államháztartásra, kicsit.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Kitérhetünk, bár szerintem inkább "proletárszórakozás" az, hogy leosztod az embereket mert neked valami nem tetszik ami az emberek nagy részének igen.Toca
köszi, hogy erőlködnöm se kell ellenetek érvelni.
nem proletár, mert hát sokan szeretik.
ehhez nincs mit hozzátennem.

mondjuk a felvilágosult fajtátok gondolom egy tanyadiszkó, meg az ezerkettes Ladátoknak a vegyesbolt és a polgármesteri hivatal közötti túráztatása között szokta ezeket az össznépi szórakozásokat meglátogatni, egy jó kis Dupla kávé hakni után.Thrasher
Nem mindenki mehet el az Opera-bálra.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Kitérhetünk, bár szerintem inkább "proletárszórakozás" az, hogy leosztod az embereket mert neked valami nem tetszik ami az emberek nagy részének igen.Toca
köszi, hogy erőlködnöm se kell ellenetek érvelni.
nem proletár, mert hát sokan szeretik.
ehhez nincs mit hozzátennem.

mondjuk a felvilágosult fajtátok gondolom egy tanyadiszkó, meg az ezerkettes Ladátoknak a vegyesbolt és a polgármesteri hivatal közötti túráztatása között szokta ezeket az össznépi szórakozásokat meglátogatni, egy jó kis Dupla kávé hakni után.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
Ezt hívják az élet apró "örömeinek". Tony
nem, nem ezt hívják annak, csak olvastad valahol ezt a kifejezést, és megtetszett.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
esetleg kitérjünk itt arra, mekkora szánalmas proletárszórakozás az, hogy kimegyünk, és megnézzük, ahogy hangos, és világít? ne? unalmas már?
nem nagyon veszem emberszámba azt, akit felnőtt ember létére ez szórakoztat.Thrasher
Kitérhetünk, bár szerintem inkább "proletárszórakozás" az, hogy leosztod az embereket mert neked valami nem tetszik ami az emberek nagy részének igen.
Mondjuk valahogy túléli az emberiség, hogy a nagy részét nem veszed emberszámba.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
esetleg kitérjünk itt arra, mekkora szánalmas proletárszórakozás az, hogy kimegyünk, és megnézzük, ahogy hangos, és világít? ne? unalmas már?
nem nagyon veszem emberszámba azt, akit felnőtt ember létére ez szórakoztat.Thrasher
Ezt hívják az élet apró "örömeinek". Az, hogy te ezt nem veszed észre és megszólod azokat, akik viszont igen, az lehet, hogy valójában téged minősít. Nálam az "ön übermensch" felfogás még szánalmasabb, persze valakinek egoista ......... (tetszőleges jelző behelyettesíthető) is kell lenni.
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nem nagyon veszem emberszámba azt, akit felnőtt ember létére ez szórakoztat.Thrasher
Az életem egy kudarc akkor.
több mint 9 éve
Thrasher Tampa Bay Buccaneers 1 100
esetleg kitérjünk itt arra, mekkora szánalmas proletárszórakozás az, hogy kimegyünk, és megnézzük, ahogy hangos, és világít? ne? unalmas már?
nem nagyon veszem emberszámba azt, akit felnőtt ember létére ez szórakoztat.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 736 — Vikings fan
Aki már látott segílykor, ill családikor gangeszparti székelyeket kulturáltan vásárolgatni, szórakozni, az tudja miről , és miért írtam.
Aki meg nem látott, az nézze meg.laccoo74
Egy a gond, te egy társadalmi problémát próbálsz összemosni, egy pénzügyi / finanszírozási dologgal.
Az, hogy a segelyrendszer nem jól van kialakitva egy teny! Nem fog hozzanyulni egyik part se mert Szavazatokat buknanak, ez is teny. A ciganyok foleg, de rengeteg magyar is meg lehet mas nepsegek is kihasznaljak a rendszert, ez is teny.
Viszont ennek semmi koze ahhoz hogy a te adozo penzedbol cigit vesz maganak, 2 okbol
1.Ha a magyar állam penzugyi helyzetet nezzuk pusztan, nekik kurvajo ha cigire kolti, mert gyakorlatilag a kovetkezo segelye 80%-at o maga allta!
2. Te jobb ember vagy mondjuk masnal mert a te adod a korhazak kapjak, mig a masiket a RB ropnapra koltik ?(5,5 milliard 3 versenyert az igen...)
Szoval egy jogos felhaborodast becsomagolsz egy olyanba aminek semmi koze hozza. Így viszont mar nem eladhato a dolog.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Akkor ennyi erővel számoltassuk el a nyugdíjast, mert hát "csak az én adómból él",Tony
szerintem ez pont rossz példa, alapesetben a mai nyuggerek már ugyanúgy nyuggereket tartottak el pár évvel ezelőtt. Velük szemben semmilyen elszámolásunk sem lehet, hiszen ők tulajdonképpen nem ingyen kapják a nyugdíjukat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!