Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az MHSZ-nél meg ingyen volt 😀 már akinek ez mond vmitdiverdoc
Én ehhez tudok csatlakozni. És nem csak B kat., hanem IFA, Avia, majd késöbb Csepel, DAC, stb. tehergépjárművek abszolválása. Valóban mókás.Sobri Jóska
Az enyém is ingyenes... 😀 😀 1982 Pécs Szalai András útja MHSZ székház...apeszos
Mondjuk ha belegondolok inkább fizettem volna érte 1990es áron is akár százezret is...
Dehát mindig az kerül a legtöbbe, ami ingyenes.

több mint 12 éve
xrace77 Denver Broncos 4 460
Végre elfogadtak egy értelmes ötletet. 😀
http://totalcar.hu/magazin/kozelet/2011/12/02/atment_a_totalcar_nepi_kezdemenyezese/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az MHSZ-nél meg ingyen volt 😀 már akinek ez mond vmitdiverdoc
Én ehhez tudok csatlakozni. És nem csak B kat., hanem IFA, Avia, majd késöbb Csepel, DAC, stb. tehergépjárművek abszolválása. Valóban mókás.Sobri Jóska
Az enyém is ingyenes... 😀 😀 1982 Pécs Szalai András útja MHSZ székház...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 236 — #NoStress
Az MHSZ-nél meg ingyen volt 😀 már akinek ez mond vmitdiverdoc
Én ehhez tudok csatlakozni. És nem csak B kat., hanem IFA, Avia, majd késöbb Csepel, DAC, stb. tehergépjárművek abszolválása. Valóban mókás.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Hoho de majd ha bejön a törvénytervezet miszerint nem lesz rutin csak 1 ngay vizsga kurvadrágán mnit a németeknél nah akkor lesz a jogsi még viccesebb.Toca
pontosan ez lesz jan 1-től. ráadásul nekem már van rutinom, szóval valószínűleg duplán szopok 😀Szobi22
Tudom, de elvileg akiknek már meg van a rutin azok régi rendszerben befejezhetikToca
úgy legyen

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Én annó kereken 35.000Ft-ért csináltam meg a jogsit. 😊GRAFI
Hoho de majd ha bejön a törvénytervezet miszerint nem lesz rutin csak 1 ngay vizsga kurvadrágán mnit a németeknél nah akkor lesz a jogsi még viccesebb.Toca
pontosan ez lesz jan 1-től. ráadásul nekem már van rutinom, szóval valószínűleg duplán szopok 😀Szobi22
Tudom, de elvileg akiknek már meg van a rutin azok régi rendszerben befejezhetik (ha nem és hétfőn megbasznak forgalomban valaki elfog pusztulni 😀)
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én annó kereken 35.000Ft-ért csináltam meg a jogsit. 😊GRAFI
Hoho de majd ha bejön a törvénytervezet miszerint nem lesz rutin csak 1 ngay vizsga kurvadrágán mnit a németeknél nah akkor lesz a jogsi még viccesebb.Toca
pontosan ez lesz jan 1-től. ráadásul nekem már van rutinom, szóval valószínűleg duplán szopok 😀

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
2006-ban még olcsóbb volt 3000-rel 😊Höri
A benzin is 250 ft körül volt 😊szaba
jövőre még drágább lesz a jogsi. örülök, hogy halogattam eddigSzobi22
én szívesen eladom az enyémet 😀

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 658 — tracker ember
Én annó kereken 35.000Ft-ért csináltam meg a jogsit. 😊GRAFI
Hoho de majd ha bejön a törvénytervezet miszerint nem lesz rutin csak 1 ngay vizsga kurvadrágán mnit a németeknél nah akkor lesz a jogsi még viccesebb.Toca
Van autósulit üzemeltető ismerősöm, állítólag januártól már ez van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 544 — Vikings fan
Én annó kereken 35.000Ft-ért csináltam meg a jogsit. 😊GRAFI
Hoho de majd ha bejön a törvénytervezet miszerint nem lesz rutin csak 1 ngay vizsga kurvadrágán mnit a németeknél nah akkor lesz a jogsi még viccesebb.
több mint 12 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az MHSZ-nél meg ingyen volt 😀 már akinek ez mond vmit


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Én annó kereken 35.000Ft-ért csináltam meg a jogsit. 😊
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
vajon miért kerül jogsira az alkalmassági vizsga 6800-ba?? :mad: :mad: azé mert megmérik a vérnyomásom, meg megnézik a szemem....EaRl
2006-ban még olcsóbb volt 3000-rel 😊Höri
A benzin is 250 ft körül volt 😊szaba
Az a csúnya, hogy a benzin még 2008 körül is volt, hogy csak 225 forint volt, most meg gyak mindjárt a duplája, lávit (Y)

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
2006-ban még olcsóbb volt 3000-rel 😊Höri
A benzin is 250 ft körül volt 😊szaba
jövőre még drágább lesz a jogsi. örülök, hogy halogattam eddigSzobi22
Én pont olyan voltam, hogy a rutinnt még valami potom három rugóért raktam le, de mire eljutottam a forgalmiig lett az 11 😀 ez azért tényleg kemény, pláne, hogy két plusz órát is venned kell, ha megvágnak, az kb 3-4 ezer forint még, gyekorlatilag 15 ezer egy bukott vizsga ára.

több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
vajon miért kerül jogsira az alkalmassági vizsga 6800-ba?? :mad: :mad: azé mert megmérik a vérnyomásom, meg megnézik a szemem....EaRl
2006-ban még olcsóbb volt 3000-rel 😊Höri
A benzin is 250 ft körül volt 😊szaba
jövőre még drágább lesz a jogsi. örülök, hogy halogattam eddig

több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
+1

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
baszódjon meg ez a hét úgy ahogy van.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
vajon miért kerül jogsira az alkalmassági vizsga 6800-ba?? :mad: :mad: azé mert megmérik a vérnyomásom, meg megnézik a szemem....EaRl
2006-ban még olcsóbb volt 3000-rel 😊Höri
A benzin is 250 ft körül volt 😊
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
vajon miért kerül jogsira az alkalmassági vizsga 6800-ba?? :mad: :mad: azé mert megmérik a vérnyomásom, meg megnézik a szemem....EaRl
2006-ban még olcsóbb volt 3000-rel 😊

több mint 12 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
vajon miért kerül jogsira az alkalmassági vizsga 6800-ba?? :mad: :mad: azé mert megmérik a vérnyomásom, meg megnézik a szemem....
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
elkaraokeztam a Titanic főcímdalát, otthon pedig lefekvés előtt szükségesnek éreztem fél hatkor elénekelni a Himnuszt 😀Rajna
hat ez vmi ultimate lehetett 😀
a vastag pedig egyertelmuen epikus momentum.Fake
epicness level: Rajna 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
elkaraokeztam a Titanic főcímdalát, otthon pedig lefekvés előtt szükségesnek éreztem fél hatkor elénekelni a Himnuszt 😀Rajna
hat ez vmi ultimate lehetett 😀
a vastag pedig egyertelmuen epikus momentum.
több mint 12 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
Nálunk is kettő volt. Lehetett választani két féle keringő közül, illetve volt 1 osztálytánc is. Mókás volt, hogy kb. 10szeres túljelentkezés volt keringőre...hálisten én befértem az angol keringőbe. (Bécsit akartam..) Egyébként vicces, nem vicces, imádtam a keringő órákat, szemben az osztálytánccal ami tipikusan a proli fos kategória volt. Betanította a csaj 80 rugóért a felét...aztán 1 nappal a bál előtt, mikor még nem voltunk kész!, lelépett a lóvéval..mi meg ott a műsor előtt 3 órával találtuk ki a koreo másik felét... Keringővel kezdtük, akkor még józan volt mindenki, aztán az osztálytáncra már az osztály fele seggrészeg volt. Ja és koedukált öltöző volt.... szóval igazából a keringőért érte meg csak. De azért nagyon.

az azt követő lerészegedés meg a szokásos volt. Berúgtunk egy drága étteremben, persze vittük a piát nem ott vettük.. a kaja a szokásos volt dettó. (tipikus rántott hús+krumpli püré) aztán én személy szerint átballagtam egy kocsmába, ahol az egyik exem épp ünnepelt egy sráccal és majdnem kiprovokáltam egy tömegverekedést. (felszínre törtek a rossz emlékek....)

ha már Szalagavató... (vagy nem erről volt szó?)

Érdekes, hogy az érettségi bankett mennyire csendes volt. Kaptunk egy hörcsög adagot + 1 pohár pezsgőt 3ezeréé...aztán kb. 9 óra utánra, mire a sok tahó bezabálta a kaját...le is lépett mindenki a kocsmába. Páran maradtunk még 1-2 tanárral vedelni, töri tanárom egész megrökönyödött, hogy milyen jól sikerült Oroszországban megtanulnom "vodkázni"... persze volt aki ott is asztalon táncolt meg a csajok a tanárok előtt egymásról nyalták le a tejszínhabot meg ilyenek...
Viszont nem akaszkodtam össze senkivel sem. (ez is valami)

am. annak ellenére, hogy 5 évet bunyóztam (többek közt versenyszinten is) józanul még sosem provokáltam verekedést... csak részegen vagyok ennyire szentimentális, hogy egy nő miatt kakaskodjak. (ezt miért ebbe a topikba írtam?..na mind1)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 817 — Nega Scott
Mi az, hogy "a" keringő? Három keringő, osztálytánc, fiútánc, öt az alap... a magamfajtának halál, pláne ha az ember keveri a keringőket. Az osztálytánc meg Jackos volt az se nekem való... viszont a fiútáncot élveztem, az Karib-tenger kalózai/Mortal Kombat keverék volt, fíling volt a próbákon is, még akkor is, ha valójában össze-vissza csetlettünk botlottunk. Persze én az egészet lehúznám a vécén, ez leginkább a lányoknak szükséges esemény. A legjobb része meg az afterparty volt, ahol életem talán legrendesebb lerészegedését éltem meg, elkaraokeztam a Titanic főcímdalát, otthon pedig lefekvés előtt szükségesnek éreztem fél hatkor elénekelni a Himnuszt 😀

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
😀 Amúgy nekem nem volt az, szép emlék, ami egyszer van az ember életében.Vrijbloed
nekem is szep emlek amit halistennek megusztam 😀 mondjuk keringozni megtanultam vna szivesen de a tobbi majomkodasra nemigen sajnalom h nem kerult sor.Fake
nálunk kettő tánc is volt középsuliban, 11.ben palotás ünnepélynyitóra, azt imádtam, nagyon jól megvoltunk a párommal, viszont a saját szalagavatónkon a keringő valami borzalom 😊 szar volt a tanár, sokat variáltunk, nem voltunk elegen a próbákon, élesben el is csesztük, nem jó emlék, na 😀 viszont utána az egyetemi gólyabálok megint jók voltak, érthetetlen, hogy miért kellett a legfontosabbnak szarul mennie 😀JSanyo
Nálunk 10-ben volt "koszorúcska". Minden béna táncot betanítottak nekünk, aztán szülők előtt előadtuk...Az egész tanfolyam még oké is volt, de a bál, hát az valami katasztrófa. Lement az egész bénázás, utána szülő azzal cseszegettek, hogy táncoljak a csajjal (tudni kell rólam, hogy igen utálom ilyen bálos cuccokat), meg persze nem is ihattam, mert hogy a saját koszorúcskámon ne legyek már részeg 😀 Majd a csajhoz végül cska odamentem h jöjjön már táncolni, csak hogy megnyugodjon mindenki, de persze ő se akart... 😂 Na hát akkor mondtam, h lassan lépni kéne. Öcsémé viszont jó volt, jól bebasztam. Szalagavató ellenben zsírkirály volt. Nálunk abból áll, hogy suliba bemegyünk, előadunk egy műsort, amiben tanárokat figurázzuk ki, majd kis jópofizás. Lefoglaltam egyik helyet osztálynak, oda mentünk inni, majd irány buliba. Felejthetetlen volt :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER