NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
én pedig olyan embereket keresek, akik csináltattak már szabónál öltönyt, és van tippük, hogy kihez érdemes menni és mire kell figyelni
r.baggio
arra figyelj, hogy a nadrágnál a belhosszt nem úgy mérik, hogy arrébb pöckölik a golyókat, megmérik, aztán a másik irányba is elpöckölik a golyókat, és ott is megmérik.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Keresek olyan gazdit, akinek golden vagy ahhoz hasonló termetű/személyiségű/természetű kutyusa van és kertes házban lakik, mert lenne pár kérdésem.

Köszönöm!
#JC6
Ahoy.
Nekünk volt / van Goldienk és lesz is. Nyugodtan mond mire vagy kiváncsi.
Egyedül a kaja mennyiségét nem tudom megsaccolni.
Toca
Kérdésem: a szomszéd összejógázta a kutyát.
Úgy érezzük egy démon szállta meg, visszafele ugat, uav uav vakkantja, és a parkban egy hím labradort nézett fátyolos szemekkel a fenekét szaglászva. Mit tegyünk? Elég ha elköltözünk és ezt több fórumon is szánalmas posztokban dokumentáljuk, vagy vegyük meg a Dajcs Alexander fél redémonizáló szettet mindössze 29.990 forintért, vagy esetleg el kell altatni? Ha az utóbbi, akkor érdekelne még, hogy juthat a lelke a mennybe, hisz ő sose adakozott a gyülekezetben, más mód meg nem jut most eszembe.
Előre is köszi a választ.

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
én pedig olyan embereket keresek, akik csináltattak már szabónál öltönyt, és van tippük, hogy kihez érdemes menni és mire kell figyelni
r.baggio
Akácfa 41 vagy energy vagy ruhaklinika néven futnak, asszem. Semmire se kell figyelni, profik.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
én pedig olyan embereket keresek, akik csináltattak már szabónál öltönyt, és van tippük, hogy kihez érdemes menni és mire kell figyelni
r.baggio
Ha esetleg kapsz infokat én is kiváncsi lennék.
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Keresek olyan gazdit, akinek golden vagy ahhoz hasonló termetű/személyiségű/természetű kutyusa van és kertes házban lakik, mert lenne pár kérdésem.

Köszönöm!
#JC6
Ahoy.
Nekünk volt / van Goldienk és lesz is. Nyugodtan mond mire vagy kiváncsi.
Egyedül a kaja mennyiségét nem tudom megsaccolni.
több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 838 — No es importante
én pedig olyan embereket keresek, akik csináltattak már szabónál öltönyt, és van tippük, hogy kihez érdemes menni és mire kell figyelni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Keresek olyan gazdit, akinek golden vagy ahhoz hasonló termetű/személyiségű/természetű kutyusa van és kertes házban lakik, mert lenne pár kérdésem.

Köszönöm!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 021 — The Mathematician
Hol tudnék normális, mindennapos alvásra alkalmas, kihúzható kanapét venni?
Lehetőleg nem ilyen bonellrugós fost, minimálisan 190x140-es (de inkább nagyobb, mondjuk 200x160-as) fekvőfelülettel, ágyneműtartóval?
Cardo-ban láttam hasonlót, mint amilyen kéne, mondjuk az már olyan 300-330ezer 😁😬
warr_b
i kea
sutianap
kika, mömax ... sem rossz feltétlen
csak jysk-be ne

sajna a vámosi milánó bezárt ahogy nézem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Hol tudnék normális, mindennapos alvásra alkalmas, kihúzható kanapét venni?
Lehetőleg nem ilyen bonellrugós fost, minimálisan 190x140-es (de inkább nagyobb, mondjuk 200x160-as) fekvőfelülettel, ágyneműtartóval?
Cardo-ban láttam hasonlót, mint amilyen kéne, mondjuk az már olyan 300-330ezer 😁😬
warr_b
i kea


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 692 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hol tudnék normális, mindennapos alvásra alkalmas, kihúzható kanapét venni?
Lehetőleg nem ilyen bonellrugós fost, minimálisan 190x140-es (de inkább nagyobb, mondjuk 200x160-as) fekvőfelülettel, ágyneműtartóval?
Cardo-ban láttam hasonlót, mint amilyen kéne, mondjuk az már olyan 300-330ezer 😁😬


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Bookingot nem ismerem, Airbnb-ről kérdezett./valóban van olyan aki csak 20-25%~ot kér az elején valóban, nem mindegy mennyire fehér, vagy ‘szürke’ az a megállopodás/ 😉

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
yooker New York Giants 7 321 — Expect the Best !
Valakinek van tapasztalata rbnb-ről, szállásadóként? Ha igen, elsődlegesen az érdekel, hogy a vendég által, ott tartózkodása során okozott, szándékos vagy vétlen károkozás esetén a szállásadót védi-e valamilyen, kaucióhoz hasonló biztosíték, vagy teljes mértékben a kockáztattál-rábasztál elv mentén működik a dolog?
dankodavid
Ha rutinos a vendég, és ügyesen levelezik már kijózanodva a központtal, akkor szinte cseszheted a károkat, hacsak nem rendelkezel folyamatos videó felvételekkel ami átadásos jegyzőkönyvekhez van csatolva. Ez a gyakorlatban azért kivitelezhetetlen. Ugyanúgy cseszheted ha pl főszezonban lefoglalja hosszú időre, majd 2 nap múlva talál vlm olcsóbbat, elmegy és kitalál vlm indokot, ügyesen levelezik és ezután a pénzedet nem fogja csak részben az Airbnb neked kiutalni, te pedig nem tudod addig kiadni a lakást, mert a foglalási naptárod szerint nem kiadható a kéró, max ha befejezed a levelezést, és benyeled a veszteséged.
Alapvetően mindig a vendég oldalán áll a cég, eltekintve az extrém magyarázhatatlan rongálási esetektől, amiből azért nincs sok, de a kis károkat neked kell azonnal helyreállítani, mert különben a következő vendégtől már rossz értékelést kapsz, és így egyre hátrébb kerülsz a rangsorban. Ördögi kör. Bele kell kalkulálni. Ezért kerülnek ki egy szezon után a hosszútávú kiadású piacra a belvárosi lakások egy szezon után, mert tele lesz a töke a tulajoknak a napi gondokkal, ezért vagy odaadják egy üzemeltető cégnek ami elvisz 30%~ot, vagy eladják, miután pedig le van lakva, és a körúton kívülre esik, akkor előbb-utóbb munkások, diákok szállása lesz. 😉
Stb.stbstb
ozibozi
ezekből személyes tapasztalatok alapján egy csomó dolgot nem így látok ( delehet pesrsze máshol máshogy megy)
nagyon ritka a rongálás nekünk évek óta nem volt semmi ha van kár azt levonják a kaúcióból! a bookingon van lehetőség lemondaniuk gond nélkül a foglalást (mi nem is nagyon erőltetjük) ez tényleg igaz de az airbnbnél már más a helyzet...
az üzemeltető rohadtul nem kér 30%-ot neki nem csak abból van a bevétele ( transzfer, takarítás egyéb programok szervezése is szép pénzt hoz neki szerintem ) így tőlünk teljesen korrekt összeget kér !és még az adózás sem olyan szörnyű (jelenleg ) mert vagyunk olyan rendesek hogy még hivatalosan csináljuk!az tény hogy igazából a nagy 6-8 fős lakás éri meg igazán és leginkább az 5 kerületben....
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 410
Valakinek van tapasztalata rbnb-ről, szállásadóként? Ha igen, elsődlegesen az érdekel, hogy a vendég által, ott tartózkodása során okozott, szándékos vagy vétlen károkozás esetén a szállásadót védi-e valamilyen, kaucióhoz hasonló biztosíték, vagy teljes mértékben a kockáztattál-rábasztál elv mentén működik a dolog?
dankodavid
Ha rutinos a vendég, és ügyesen levelezik már kijózanodva a központtal, akkor szinte cseszheted a károkat, hacsak nem rendelkezel folyamatos videó felvételekkel ami átadásos jegyzőkönyvekhez van csatolva. Ez a gyakorlatban azért kivitelezhetetlen. Ugyanúgy cseszheted ha pl főszezonban lefoglalja hosszú időre, majd 2 nap múlva talál vlm olcsóbbat, elmegy és kitalál vlm indokot, ügyesen levelezik és ezután a pénzedet nem fogja csak részben az Airbnb neked kiutalni, te pedig nem tudod addig kiadni a lakást, mert a foglalási naptárod szerint nem kiadható a kéró, max ha befejezed a levelezést, és benyeled a veszteséged.
Alapvetően mindig a vendég oldalán áll a cég, eltekintve az extrém magyarázhatatlan rongálási esetektől, amiből azért nincs sok, de a kis károkat neked kell azonnal helyreállítani, mert különben a következő vendégtől már rossz értékelést kapsz, és így egyre hátrébb kerülsz a rangsorban. Ördögi kör. Bele kell kalkulálni. Ezért kerülnek ki egy szezon után a hosszútávú kiadású piacra a belvárosi lakások egy szezon után, mert tele lesz a töke a tulajoknak a napi gondokkal, ezért vagy odaadják egy üzemeltető cégnek ami elvisz 30%~ot, vagy eladják, miután pedig le van lakva, és a körúton kívülre esik, akkor előbb-utóbb munkások, diákok szállása lesz. 😉
Stb.stbstb

Szerkesztette: ozibozi
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
khm, Nuwa és Pangu chinese mitológia
szóval manhua! 😀
Negritis
hmm. tudod jól hogy nem csípem ezeket a keleti misztikumokat, tele vannak démonnal
😀
#prayforJC
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 021 — The Mathematician
Ez pozitívabb, beljebb vagyok, köszönöm!

Mivel úgy látom, tüske van benned, egyértelműsíteném, hogy nem emberként támadtalak, hanem adott témában való megnyilvánulásaidra reflektáltam minden esetben, a konfliktusunk, már ha ez annak nevezhető, gondolkodásbeli, és nem személyes.
dankodavid
Figyelj Dave, Isten látja lelkem, bennem nincs tüske. Aki komolyan veszi ezt a fórumozást, nos, magára vessen. Én jól szórakozom, de ha valami sok lett volna, akkor elnézést tőled is.

Gondolj bele, 6 év egy Sobri mellett. Emberöltő és még nem nyírtam ki magam.
Bírom én.

😀
O1G
a törlés és rereg egyfajta reinkarnáció 😀
szóval párszor megölted magad de Nuwa és Pangu megkönyörült és engedte hogy visszatérj
Negritis
Ha látnád a privát levelezésem es hogy hányszor kertem JJ-t az elmúlt hónapokban hogy töröljön...😀
Süket fülekre talált a kérés
, igy csak arra tudok gondolni hogy a jelenletem es az egyéniségek valamilyen szinten élvezi. Es direkt nem törölte eddig hogy titeket idegesitselek 😀😀😀D

Amúgymeg engem nem wuduzul meg ilyen bagatell dolgokkal mint a recskainvázió te mangafétises kicsihuszár 😀
#JC6
khm, Nuwa és Pangu chinese mitológia
szóval manhua! 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Ez pozitívabb, beljebb vagyok, köszönöm!

Mivel úgy látom, tüske van benned, egyértelműsíteném, hogy nem emberként támadtalak, hanem adott témában való megnyilvánulásaidra reflektáltam minden esetben, a konfliktusunk, már ha ez annak nevezhető, gondolkodásbeli, és nem személyes.
dankodavid
Figyelj Dave, Isten látja lelkem, bennem nincs tüske. Aki komolyan veszi ezt a fórumozást, nos, magára vessen. Én jól szórakozom, de ha valami sok lett volna, akkor elnézést tőled is.

Gondolj bele, 6 év egy Sobri mellett. Emberöltő és még nem nyírtam ki magam.
Bírom én.

😀
O1G
a törlés és rereg egyfajta reinkarnáció 😀
szóval párszor megölted magad de Nuwa és Pangu megkönyörült és engedte hogy visszatérj
Negritis
Ha látnád a privát levelezésem es hogy hányszor kertem JJ-t az elmúlt hónapokban hogy töröljön...😀
Süket fülekre talált a kérés
, igy csak arra tudok gondolni hogy a jelenletem es az egyéniségek valamilyen szinten élvezi. Es direkt nem törölte eddig hogy titeket idegesitselek 😀😀😀D

Amúgymeg engem nem wuduzul meg ilyen bagatell dolgokkal mint a recskainvázió te mangafétises kicsihuszár 😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 021 — The Mathematician
Ez pozitívabb, beljebb vagyok, köszönöm!

Mivel úgy látom, tüske van benned, egyértelműsíteném, hogy nem emberként támadtalak, hanem adott témában való megnyilvánulásaidra reflektáltam minden esetben, a konfliktusunk, már ha ez annak nevezhető, gondolkodásbeli, és nem személyes.
dankodavid
Figyelj Dave, Isten látja lelkem, bennem nincs tüske. Aki komolyan veszi ezt a fórumozást, nos, magára vessen. Én jól szórakozom, de ha valami sok lett volna, akkor elnézést tőled is.

Gondolj bele, 6 év egy Sobri mellett. Emberöltő és még nem nyírtam ki magam.
Bírom én.

😀
O1G
a törlés és rereg egyfajta reinkarnáció 😀
szóval párszor megölted magad de Nuwa és Pangu megkönyörült és engedte hogy visszatérj

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Ez pozitívabb, beljebb vagyok, köszönöm!

Mivel úgy látom, tüske van benned, egyértelműsíteném, hogy nem emberként támadtalak, hanem adott témában való megnyilvánulásaidra reflektáltam minden esetben, a konfliktusunk, már ha ez annak nevezhető, gondolkodásbeli, és nem személyes.
dankodavid
Figyelj Dave, Isten látja lelkem, bennem nincs tüske. Aki komolyan veszi ezt a fórumozást, nos, magára vessen. Én jól szórakozom, de ha valami sok lett volna, akkor elnézést tőled is.

Gondolj bele, 6 év egy Sobri mellett. Emberöltő és még nem nyírtam ki magam.
Bírom én.

😀

Szerkesztette: - JC6
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
Válaszolok én neked tesó, felebaráti szeretetből, meg ha elfogadod egy szektástól..
Haver pörget pár lakást a 7-ben, kétszer volt az utóbbi fél évben necces sztori (hűtő és szauna), ilyenkor hivatalos jegyzokonyvet vett fel, tanukkal, majd elküldte a booking-nak.
Nekik megvannak a kartyaadatok, karfelmérés után levonják a pénzt a delikvenstől.
Mindkétszer pozitív volt, elég gyorsak.
Remelem tudtam segiteni.
O1G
Ez pozitívabb, beljebb vagyok, köszönöm!

Mivel úgy látom, tüske van benned, egyértelműsíteném, hogy nem emberként támadtalak, hanem adott témában való megnyilvánulásaidra reflektáltam minden esetben, a konfliktusunk, már ha ez annak nevezhető, gondolkodásbeli, és nem személyes.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 319
Válaszolok én neked tesó, felebaráti szeretetből, meg ha elfogadod egy szektástól..
Haver pörget pár lakást a 7-ben, kétszer volt az utóbbi fél évben necces sztori (hűtő és szauna), ilyenkor hivatalos jegyzokonyvet vett fel, tanukkal, majd elküldte a booking-nak.
Nekik megvannak a kartyaadatok, karfelmérés után levonják a pénzt a delikvenstől.
Mindkétszer pozitív volt, elég gyorsak.
Remelem tudtam segiteni.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
Valakinek van tapasztalata rbnb-ről, szállásadóként? Ha igen, elsődlegesen az érdekel, hogy a vendég által, ott tartózkodása során okozott, szándékos vagy vétlen károkozás esetén a szállásadót védi-e valamilyen, kaucióhoz hasonló biztosíték, vagy teljes mértékben a kockáztattál-rábasztál elv mentén működik a dolog?
dankodavid
 www.airbnb.hu/host-protection-insurance

 www.airbnb.hu/help/article/352/mi-történik-ha-a-házigazda-igényt-nyújt-be-a-kaucióm-terhére

Az első link alapján szándékosság esetén rábasztál elve működik.

OFF: Beszarok az avatarodtól, félek, hogy szegycsonton fog pöcizni
Fast Willie
Ászf-et én is néztem, tbh inkább a tapasztalati részre voltam kíváncsi, hogy mi a gyakorlat ilyen esetben., de azért köszönöm.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 679
Valakinek van tapasztalata rbnb-ről, szállásadóként? Ha igen, elsődlegesen az érdekel, hogy a vendég által, ott tartózkodása során okozott, szándékos vagy vétlen károkozás esetén a szállásadót védi-e valamilyen, kaucióhoz hasonló biztosíték, vagy teljes mértékben a kockáztattál-rábasztál elv mentén működik a dolog?
dankodavid
 www.airbnb.hu/host-protection-insurance

 www.airbnb.hu/help/article/352/mi-történik-ha-a-házigazda-igényt-nyújt-be-a-kaucióm-terhére

Az első link alapján szándékosság esetén rábasztál elve működik.

OFF: Beszarok az avatarodtól, félek, hogy szegycsonton fog pöcizni
több mint 4 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Arra lennék kíváncsi, hogy pl. a Spotify előfizetésekből vagy egyéb zenei streamingszolgáltatásokból az ott fentlévő zenekararoknak hogy lesz a bevételük? Most nekem van a havi pár ezer forintos előfizetésem, és meghallgatok nagyon sok zenét ott számtalanszor, az nekik miért éri meg? Régen megvetted a CD-jüket mondjuk az tiszta sor, de itt ez hogy működik?
zavi27
minimális pénzt kapnak x lejátszásonként, hasonlóan a rádióhoz
azért éri meg mert még mindig többet kapnak mintha mindenki letorrentezné
briareos
OK, köszi, ilyesmire tippeltem volna én is amúgy.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 151
Valakinek van tapasztalata rbnb-ről, szállásadóként? Ha igen, elsődlegesen az érdekel, hogy a vendég által, ott tartózkodása során okozott, szándékos vagy vétlen károkozás esetén a szállásadót védi-e valamilyen, kaucióhoz hasonló biztosíték, vagy teljes mértékben a kockáztattál-rábasztál elv mentén működik a dolog?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 833 — StuG Life
Arra lennék kíváncsi, hogy pl. a Spotify előfizetésekből vagy egyéb zenei streamingszolgáltatásokból az ott fentlévő zenekararoknak hogy lesz a bevételük? Most nekem van a havi pár ezer forintos előfizetésem, és meghallgatok nagyon sok zenét ott számtalanszor, az nekik miért éri meg? Régen megvetted a CD-jüket mondjuk az tiszta sor, de itt ez hogy működik?
zavi27
minimális pénzt kapnak x lejátszásonként, hasonlóan a rádióhoz
azért éri meg mert még mindig többet kapnak mintha mindenki letorrentezné