Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Sziasztok!

Tudom, hogy ilyen nincs és érezhetően dilettáns a kérdés, de 5 nap múlva színpadon kéne állnom, ugyanakkor tegnap kijött rajtam egy ilyen taknyos-torokfájós cucc, ami legutóbb három hétig a hangszálaimon is rajta volt, és ez nyilván nem segít egy előadáson, szóval van valakinek a klasszikus neocitran-mebucain-acc jellegű megoldáson túl valami ötlete, mivel úszhatnám meg? Előre is köszönöm!
dankodavid
Almaecet.
Esetleg citrommal, gyömbérrel, fokhagymával turbózva 😊
És persze pálinka. Meg lilahagyma.
warr_b
ez gyilkosság, sósavat ne igyon?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
strepfen, luuf fehérmályva felváltva
kamillatea mézzel denehogy filterest vegyé


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Sziasztok!

Tudom, hogy ilyen nincs és érezhetően dilettáns a kérdés, de 5 nap múlva színpadon kéne állnom, ugyanakkor tegnap kijött rajtam egy ilyen taknyos-torokfájós cucc, ami legutóbb három hétig a hangszálaimon is rajta volt, és ez nyilván nem segít egy előadáson, szóval van valakinek a klasszikus neocitran-mebucain-acc jellegű megoldáson túl valami ötlete, mivel úszhatnám meg? Előre is köszönöm!
dankodavid
Almaecet.
Esetleg citrommal, gyömbérrel, fokhagymával turbózva 😊
És persze pálinka. Meg lilahagyma.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Mézbe belereszelsz fokhagymát és gyömbért. Berakod a hűtőbe, óránként egy kiskanállal benyomsz. Lökhetsz bele fahéjat is, az se árt. Ha nem hányod ki, használ.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Sziasztok!

Tudom, hogy ilyen nincs és érezhetően dilettáns a kérdés, de 5 nap múlva színpadon kéne állnom, ugyanakkor tegnap kijött rajtam egy ilyen taknyos-torokfájós cucc, ami legutóbb három hétig a hangszálaimon is rajta volt, és ez nyilván nem segít egy előadáson, szóval van valakinek a klasszikus neocitran-mebucain-acc jellegű megoldáson túl valami ötlete, mivel úszhatnám meg? Előre is köszönöm!
dankodavid
harsfa tea es egy kis palinka hozza.
engem rendbe szokott tenni. gyomber sem rossz melle.
ZoliMP
Neocitrán csak akko szegyél ha szeretnél sokáig beteg lenni 😊

Gyömbér, méz, citrus ezerrel. Pálinka.
Ha ez se segít, akkor véged. 😀
kishaszi
Koszonom mindkettotoknek, ha mindent egyben tolok, es nem jobb, mar csak a piocasember marad. 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
kezdődő torokfájásra én fokhagymát is szoktam tolni
persze olyankor necces emberek közelébe menni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sziasztok!

Tudom, hogy ilyen nincs és érezhetően dilettáns a kérdés, de 5 nap múlva színpadon kéne állnom, ugyanakkor tegnap kijött rajtam egy ilyen taknyos-torokfájós cucc, ami legutóbb három hétig a hangszálaimon is rajta volt, és ez nyilván nem segít egy előadáson, szóval van valakinek a klasszikus neocitran-mebucain-acc jellegű megoldáson túl valami ötlete, mivel úszhatnám meg? Előre is köszönöm!
dankodavid
harsfa tea es egy kis palinka hozza.
engem rendbe szokott tenni. gyomber sem rossz melle.
ZoliMP
Neocitrán csak akko szegyél ha szeretnél sokáig beteg lenni 😊

Gyömbér, méz, citrus ezerrel. Pálinka.
Ha ez se segít, akkor véged. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Sziasztok!

Tudom, hogy ilyen nincs és érezhetően dilettáns a kérdés, de 5 nap múlva színpadon kéne állnom, ugyanakkor tegnap kijött rajtam egy ilyen taknyos-torokfájós cucc, ami legutóbb három hétig a hangszálaimon is rajta volt, és ez nyilván nem segít egy előadáson, szóval van valakinek a klasszikus neocitran-mebucain-acc jellegű megoldáson túl valami ötlete, mivel úszhatnám meg? Előre is köszönöm!
dankodavid
harsfa tea es egy kis palinka hozza.
engem rendbe szokott tenni. gyomber sem rossz melle.
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Sziasztok!

Tudom, hogy ilyen nincs és érezhetően dilettáns a kérdés, de 5 nap múlva színpadon kéne állnom, ugyanakkor tegnap kijött rajtam egy ilyen taknyos-torokfájós cucc, ami legutóbb három hétig a hangszálaimon is rajta volt, és ez nyilván nem segít egy előadáson, szóval van valakinek a klasszikus neocitran-mebucain-acc jellegű megoldáson túl valami ötlete, mivel úszhatnám meg? Előre is köszönöm!

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Chromeval egyből behozta valóban. Pff.
Köszi srácok!

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Másnak működik normálisan a linkedin?
Nekem egyszerűen nem tölt be vagy ha igen csak egy része, de az is hosszú-hosszú percekig. (Mozilla)
Coolearie
Gyorsan néztem csak rá, de működőképesnek tűnt!
kristóf17
A kezdőlap bejött de a jobs részleg továbbra sem működik, csak tölt-tölt.
[img=http://keptarhely.eu/thumbs/2019/11/20/v00/20191120v00rc1xbg.jpg][/url][/img]
[img=http://keptarhely.eu/thumbs/2019/11/20/v00/20191120v00r0ztxz.jpg][/url][/img]

Szerkesztette: Coolearie

több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 20 922 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Másnak működik normálisan a linkedin?
Nekem egyszerűen nem tölt be vagy ha igen csak egy része, de az is hosszú-hosszú percekig. (Mozilla)
Coolearie
Chrome-ban megy.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Másnak működik normálisan a linkedin?
Nekem egyszerűen nem tölt be vagy ha igen csak egy része, de az is hosszú-hosszú percekig. (Mozilla)
Coolearie
Gyorsan néztem csak rá, de működőképesnek tűnt!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Másnak működik normálisan a linkedin?
Nekem egyszerűen nem tölt be vagy ha igen csak egy része, de az is hosszú-hosszú percekig. (Mozilla)

több mint 4 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 416 — Colts fan
Esküvői tortáshoz van bárkinek bármilyen cukrászda ötlete? Tapasztalata, hogy jó, finom, szállít | (Tápiószecsőre) | , hogy ne kelljen vele bajlódni, és megfizethető áron van? Tényleg jöhet bármi, hátha ajánlatkérés stb. után beválik.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Fiuk-lanyok!

Nekem egy eleg ratyi laptopom van, viszont analfabeta vagyok a technikat illetoen, szoval az erdekelne, hogy ez viszi-e rendesen a novemberben megjeleno Football Manager 2020-at?

O a laptopom, meg anno akciosan vettem:  www.notebook.hu/hp-250-g5-w4m67ea?fbclid=IwAR0YZpT0_RqBDC5lheIcUrCRJ0YPzgiRfK1ms1eLjLjX-K6DDGTDJs-exD8

A Football Manager 2020-ra ezt irjak gepigenykent, nem tudom, mennyire megbizhato:
 gepigeny.hu/jatek/football-manager-2020

Mindenesetre ezek alapjan csak az erdekelne, hogy erdemes-e beszereznem majd, a laptopomon gond nelkul menne-e.

Koszii
Stez
ilyenkor érdemes megnézni hogy amit kérnek és ami neked van az passzol-e
elvileg a gépedben Intel HD Graphics 400 van, ezt kell összehasonlítani azzal amit kérnek
 technical.city/en/video/HD-Graphics-400-Braswell-vs-Graphics-Media-Accelerator-GMA-4500MHD
szóval a GPU nem tűnik gondnak

az intel celeron dual n3060 is jónak tűnik
 cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Celeron-N3060-vs-AMD-Athlon-64-3200-/m130019vsm7063
bár itt lehet nem jó modeleket nézek

memória elvileg van még 2 giga szabadon, viszont én megnézném a helyedben h mikor fut a windows(vagy linux) van-e 2giga szabad memóriád
tippre elégnek tűnik, de lehet jobban jársz ha ncore verzióval teszteled először
Negritis
Na, hat nem akarja lejatszani. De igazabol nem tudom, miert, mivel eloszor letoltottem a 19-et, az el is indult, megcsinaltam az edzot, utana viszont kileptem. Gondoltam, hogy letoltok friss kereteket es hasonlokat. Megtettem, utana mar nem indult el a jatek. Az elso oldalt betolti, de loading, nem csinal semmit.

Letoroltem, majd leszedtem ujra, hogy ne legyenek benne a lassito frissitesek, kozben pedig letoltottem mashonnan is, mondvan, legyen meg ketszer, aztan barmelyik elindul, mar kurva jo vagyok. Viszont egyik sem indul el abszolut. Mindkettonel kiadja az elso oldalt, ahol loading van, fel ora alatt sem lep tovabb.

Ugyhogy nem indul, de igazabol fingom sincs, hogy miert, foleg, hogy az elso alkalommal meg ment, mondom, meg is krealtam az edzot, ki is jeloltem, melyik bajnoksagban, melyik csapatot iranyitsam.

Azota viszont kuss es fekete kepernyo, loadinggal.
Stez
lehet h a registry-be bekerült valami és az a gond
nem tudom :s

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fiuk-lanyok!

Nekem egy eleg ratyi laptopom van, viszont analfabeta vagyok a technikat illetoen, szoval az erdekelne, hogy ez viszi-e rendesen a novemberben megjeleno Football Manager 2020-at?

O a laptopom, meg anno akciosan vettem:  www.notebook.hu/hp-250-g5-w4m67ea?fbclid=IwAR0YZpT0_RqBDC5lheIcUrCRJ0YPzgiRfK1ms1eLjLjX-K6DDGTDJs-exD8

A Football Manager 2020-ra ezt irjak gepigenykent, nem tudom, mennyire megbizhato:
 gepigeny.hu/jatek/football-manager-2020

Mindenesetre ezek alapjan csak az erdekelne, hogy erdemes-e beszereznem majd, a laptopomon gond nelkul menne-e.

Koszii
Stez
ilyenkor érdemes megnézni hogy amit kérnek és ami neked van az passzol-e
elvileg a gépedben Intel HD Graphics 400 van, ezt kell összehasonlítani azzal amit kérnek
 technical.city/en/video/HD-Graphics-400-Braswell-vs-Graphics-Media-Accelerator-GMA-4500MHD
szóval a GPU nem tűnik gondnak

az intel celeron dual n3060 is jónak tűnik
 cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Celeron-N3060-vs-AMD-Athlon-64-3200-/m130019vsm7063
bár itt lehet nem jó modeleket nézek

memória elvileg van még 2 giga szabadon, viszont én megnézném a helyedben h mikor fut a windows(vagy linux) van-e 2giga szabad memóriád
tippre elégnek tűnik, de lehet jobban jársz ha ncore verzióval teszteled először
Negritis
Na, hat nem akarja lejatszani. De igazabol nem tudom, miert, mivel eloszor letoltottem a 19-et, az el is indult, megcsinaltam az edzot, utana viszont kileptem. Gondoltam, hogy letoltok friss kereteket es hasonlokat. Megtettem, utana mar nem indult el a jatek. Az elso oldalt betolti, de loading, nem csinal semmit.

Letoroltem, majd leszedtem ujra, hogy ne legyenek benne a lassito frissitesek, kozben pedig letoltottem mashonnan is, mondvan, legyen meg ketszer, aztan barmelyik elindul, mar kurva jo vagyok. Viszont egyik sem indul el abszolut. Mindkettonel kiadja az elso oldalt, ahol loading van, fel ora alatt sem lep tovabb.

Ugyhogy nem indul, de igazabol fingom sincs, hogy miert, foleg, hogy az elso alkalommal meg ment, mondom, meg is krealtam az edzot, ki is jeloltem, melyik bajnoksagban, melyik csapatot iranyitsam.

Azota viszont kuss es fekete kepernyo, loadinggal.

több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Fiuk-lanyok!

Nekem egy eleg ratyi laptopom van, viszont analfabeta vagyok a technikat illetoen, szoval az erdekelne, hogy ez viszi-e rendesen a novemberben megjeleno Football Manager 2020-at?

O a laptopom, meg anno akciosan vettem:  www.notebook.hu/hp-250-g5-w4m67ea?fbclid=IwAR0YZpT0_RqBDC5lheIcUrCRJ0YPzgiRfK1ms1eLjLjX-K6DDGTDJs-exD8

A Football Manager 2020-ra ezt irjak gepigenykent, nem tudom, mennyire megbizhato:
 gepigeny.hu/jatek/football-manager-2020

Mindenesetre ezek alapjan csak az erdekelne, hogy erdemes-e beszereznem majd, a laptopomon gond nelkul menne-e.

Koszii
Stez
Próbáld ki először FM19-el, a grafikai motor ugyanaz lesz (szvsz nem éri meg a 2020-at megvenni, mert nincs benne annyi újítás az előző verzióhoz képest), ha az fut rajta gond nélkül, akkor az FM2020 is fog.
Alternatívaként, az FM2020 debütál a Google Stadia platformon, effektíve "streameli" a játékot egy másik gépről a tiédre ...link.... Loki is csinált róla egy ilyen ismertető videót, szerintem az elgondolás zseniális, a kérdés a megvalósítás (iiletve az offline játék ugye).
MarioAna
Ja, persze, mindenkepp terveztem, hogy leszedem es kiprobalom, csak azert kivancsi voltam, hogy alapvetoen birnia kellene-e a gepemnek es gond nelkul vinni. Koszi a valaszokat
Stez
ugyanilyen okból veszek új laptopot, én csak a processzort meg a memóriát nézem hogy 8 giga legyen, fmhez a videókártya az kb mindegy, más kérdés hogy akkor meg a PCM nem fog futni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fiuk-lanyok!

Nekem egy eleg ratyi laptopom van, viszont analfabeta vagyok a technikat illetoen, szoval az erdekelne, hogy ez viszi-e rendesen a novemberben megjeleno Football Manager 2020-at?

O a laptopom, meg anno akciosan vettem:  www.notebook.hu/hp-250-g5-w4m67ea?fbclid=IwAR0YZpT0_RqBDC5lheIcUrCRJ0YPzgiRfK1ms1eLjLjX-K6DDGTDJs-exD8

A Football Manager 2020-ra ezt irjak gepigenykent, nem tudom, mennyire megbizhato:
 gepigeny.hu/jatek/football-manager-2020

Mindenesetre ezek alapjan csak az erdekelne, hogy erdemes-e beszereznem majd, a laptopomon gond nelkul menne-e.

Koszii
Stez
Próbáld ki először FM19-el, a grafikai motor ugyanaz lesz (szvsz nem éri meg a 2020-at megvenni, mert nincs benne annyi újítás az előző verzióhoz képest), ha az fut rajta gond nélkül, akkor az FM2020 is fog.
Alternatívaként, az FM2020 debütál a Google Stadia platformon, effektíve "streameli" a játékot egy másik gépről a tiédre ...link.... Loki is csinált róla egy ilyen ismertető videót, szerintem az elgondolás zseniális, a kérdés a megvalósítás (iiletve az offline játék ugye).
MarioAna
Ja, persze, mindenkepp terveztem, hogy leszedem es kiprobalom, csak azert kivancsi voltam, hogy alapvetoen birnia kellene-e a gepemnek es gond nelkul vinni. Koszi a valaszokat

Szerkesztette: Stez

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Fiuk-lanyok!

Nekem egy eleg ratyi laptopom van, viszont analfabeta vagyok a technikat illetoen, szoval az erdekelne, hogy ez viszi-e rendesen a novemberben megjeleno Football Manager 2020-at?

O a laptopom, meg anno akciosan vettem:  www.notebook.hu/hp-250-g5-w4m67ea?fbclid=IwAR0YZpT0_RqBDC5lheIcUrCRJ0YPzgiRfK1ms1eLjLjX-K6DDGTDJs-exD8

A Football Manager 2020-ra ezt irjak gepigenykent, nem tudom, mennyire megbizhato:
 gepigeny.hu/jatek/football-manager-2020

Mindenesetre ezek alapjan csak az erdekelne, hogy erdemes-e beszereznem majd, a laptopomon gond nelkul menne-e.

Koszii
Stez
ilyenkor érdemes megnézni hogy amit kérnek és ami neked van az passzol-e
elvileg a gépedben Intel HD Graphics 400 van, ezt kell összehasonlítani azzal amit kérnek
 technical.city/en/video/HD-Graphics-400-Braswell-vs-Graphics-Media-Accelerator-GMA-4500MHD
szóval a GPU nem tűnik gondnak

az intel celeron dual n3060 is jónak tűnik
 cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Celeron-N3060-vs-AMD-Athlon-64-3200-/m130019vsm7063
bár itt lehet nem jó modeleket nézek

memória elvileg van még 2 giga szabadon, viszont én megnézném a helyedben h mikor fut a windows(vagy linux) van-e 2giga szabad memóriád
tippre elégnek tűnik, de lehet jobban jársz ha ncore verzióval teszteled először

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fiuk-lanyok!

Nekem egy eleg ratyi laptopom van, viszont analfabeta vagyok a technikat illetoen, szoval az erdekelne, hogy ez viszi-e rendesen a novemberben megjeleno Football Manager 2020-at?

O a laptopom, meg anno akciosan vettem:  www.notebook.hu/hp-250-g5-w4m67ea?fbclid=IwAR0YZpT0_RqBDC5lheIcUrCRJ0YPzgiRfK1ms1eLjLjX-K6DDGTDJs-exD8

A Football Manager 2020-ra ezt irjak gepigenykent, nem tudom, mennyire megbizhato:
 gepigeny.hu/jatek/football-manager-2020

Mindenesetre ezek alapjan csak az erdekelne, hogy erdemes-e beszereznem majd, a laptopomon gond nelkul menne-e.

Koszii

több mint 4 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Valaki beadta innen a Zöldkártya lottóra a jelentkezést ?
Coolearie
Igen, és?

Valaki beadta innen a Zöldkártya lottóra a jelentkezést ?
Coolearie
milyen zöldkártya lottó?

én ESTA-val utaztam usába 1 hónapra
Negritis
A kettő nem zárja ki egymást


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 216 — The Mathematician
Valaki beadta innen a Zöldkártya lottóra a jelentkezést ?
Coolearie
milyen zöldkártya lottó?

én ESTA-val utaztam usába 1 hónapra

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Valaki beadta innen a Zöldkártya lottóra a jelentkezést ?

több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Van valakinek tapasztalata Ausztráliába utazással kapcsolatban? Mi az, amire feltétlenül figyelni kell stb.
Gergőbácsi
Ne usszal, mert megesz egy capa. Ne szarj, mert a wc-ben lehet, hogy kibukik alolad egy kigyo. Ne setalj, mert arra jon egy krokodil es megesz, vagy esetleg egy kigyo lenyel egeszben. Ne spanolj a kengurukkal, mert eles karmuk van, es ha megorulnek, akkor lazan ki is tudnak teged belezni. Ne aludj el, mert bemaszik egy merges pok az agyadba, aztan megcsip.

De ha mar arra jarsz, hozz nekem egy tasman ordogot, azok jopofak.
Stez
Rettentő hangos és irritáló, vernyogó visító hangja van. (Inne kapta az ördög nevet, bár én nem értem mi a korreláció 😀. Mondjuqk irritációs faktora a hangjuknak a visító malac x sok..

..és igen, pár év alatt a populációjuk 5%-ra esett vissza valami nyálmirigy daganat vagy mi a bánat pusztít köztük brutális mértékben.
kishaszi
Nekem a második Redmim van épp, de még sosem volt ilyen gondom a frissítéssel, mint amit írnak. Sőt szerintem ez nem telefonfüggő dolog, hanem az appon múlik. A másik meg a miui. A legjobb ui amit valaha használtam 😀 a mostani a2 lite-on, one van és az elején sokáig gondolkodtam, hogy emiatt veszek egy másikat, mert annyira hiányzott a miui.
dugo93
Azért soha nem gondoltam volna, hogy valaha ezt leírva látom nem kínai embertől. 😀
Nagy szarban lennénk ha az lenne a legjobb.
Tudom, ízlések ... de ez már olyan szintet feszeget nem tudtam szó nélkül hagyni . 😀
Toca
Honnan tudod, hogy nem vagyok kínai? 😀
Amúgy nekem tényleg nagyon bejött.