Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az miért van, hogy FB-n egy személynek nem tudok üzenetet küldeni?

Nem, nem tiltott le, mert kb. 45 perce még tudtam neki üzenetet küldeni (amit még nem olvasott el), s azóta küldtem volna neki mást is, amit már nem tudott elküldeni... De mindenki másnak tudok, csak egy valakinek nem. Miért?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nemzeti Közszolgálati Egyetemen van valakinek ismerőse ? 😮
Elsősorban valami magasabb beosztásban, de hallgatókhoz is lenne kérdésem.süti
Írjál PM-t nyugodtan. 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nemzeti Közszolgálati Egyetemen van valakinek ismerőse ? 😮
Elsősorban valami magasabb beosztásban, de hallgatókhoz is lenne kérdésem.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nekem is csányi junior volt, és psotán küldték maguktól az ujjat. Bár asszem másért voltam bent és mondták h le fog járni de küldik az ùjjat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
OTP-nél is, csak az információs sztárdájuk hol működik, hol nem😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
ma kaptam a paypal-tól egy üzenetet emailben, hogy lejár a bankkártyám és frissítsem (otp junior, 2010 július vagy augusztusában nyitottam - első kártyám). azért csodálkozok rajta, mert az otp nekem sem az interneten, sem sms-ben, sem levélben nem értesített ilyenről.
a kártya első oldalán a "valid thru"-nál 08/13 van (tehát 2013 augusztus)
gondolom be kéne menni a bankba, hogy adjanak új kártyát?

Ventura
nemtom, otépénél hogy van, de a rajfejzennél meg a zerszte banknál kiküldik postán az újat.slowmotion
MKB-nál is. Küldik a kártyát is és külön levélben az új PIN-t is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 765 — Cowboys fan
ma kaptam a paypal-tól egy üzenetet emailben, hogy lejár a bankkártyám és frissítsem (otp junior, 2010 július vagy augusztusában nyitottam - első kártyám). azért csodálkozok rajta, mert az otp nekem sem az interneten, sem sms-ben, sem levélben nem értesített ilyenről.
a kártya első oldalán a "valid thru"-nál 08/13 van (tehát 2013 augusztus)
gondolom be kéne menni a bankba, hogy adjanak új kártyát?

Ventura
nemtom, otépénél hogy van, de a rajfejzennél meg a zerszte banknál kiküldik postán az újat.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 883 — megbékéltem tom bradyvel
ma kaptam a paypal-tól egy üzenetet emailben, hogy lejár a bankkártyám és frissítsem (otp junior, 2010 július vagy augusztusában nyitottam - első kártyám). azért csodálkozok rajta, mert az otp nekem sem az interneten, sem sms-ben, sem levélben nem értesített ilyenről.
a kártya első oldalán a "valid thru"-nál 08/13 van (tehát 2013 augusztus)
gondolom be kéne menni a bankba, hogy adjanak új kártyát?


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Sziasztok! Game Pass-szel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Egyszerre csak egy IP-rő lehet használni? Hány meccset lehet egyszerre nyomon követni rajta? Akinek van esetleg milyen tapasztalatai vannak?Süsü
Van külön topicja is a témának, érdemes visszaolvasni a megválaszolt kérdések között

 bowl.hu/forum/amerikai_futball/az_espn_america_alternativai_game_pass_espn_player_stbjjncaa
Kerestem már,de nem találtam. Köszönöm szépen!
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Sziasztok! Game Pass-szel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Egyszerre csak egy IP-rő lehet használni? Hány meccset lehet egyszerre nyomon követni rajta? Akinek van esetleg milyen tapasztalatai vannak?Süsü
Van külön topicja is a témának, érdemes visszaolvasni a megválaszolt kérdések között

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Meccsnézés az interneten - Amerikai futball | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Sziasztok! Game Pass-szel kapcsolatban lenne pár kérdésem. Egyszerre csak egy IP-rő lehet használni? Hány meccset lehet egyszerre nyomon követni rajta? Akinek van esetleg milyen tapasztalatai vannak?
több mint 10 éve
MattMiller New England Patriots 396 — Jerod Mayo fan
offtopicba akartam írni, de ott látom megint megy a verekdés.

Szóval kiadó szobát keresek épp Pesten szeptembertől. Ha valaki esetleg tud valamit, vagy társulhatnék valahova az jelezzen PM-ben légyszi. Köszi 😊

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?jjncaa
nekem az van, kurva jó.
ha azt veszel végül, viszont olvass utána h pontosan milyen sd kártyát ajánlanak bele, a galaxyk hajlamosak legyikolni a "gagyibb" kártyákat) nekem is volt már ebből gebasz.

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az frankó. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Már megint? 😊 Mikor, hova, meddig?GRAFI
ha minden jól megy, november/decemberben kocsival lenyomunk egy Miami-Los Angeles túrát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
jaja, tetszetősek voltak, csak érdekelt egy fotográfus szemével is a helyzet 😊 (jövő héten jön is a cucc, alig várom már, hogy fényképezhessek vele usa-szerte :cool: )jjncaa
Már megint? 😊 Mikor, hova, meddig?


Leszámítva a zoom hiányát (márakinek hiányzik), abszolút jó. Szerintem ez már van az a szint, mint egy kompakt zsebhoki gép.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Itt vannak képek is, bár gondolom már nézted 😊Rataxes
jaja, tetszetősek voltak, csak érdekelt egy fotográfus szemével is a helyzet 😊 (jövő héten jön is a cucc, alig várom már, hogy fényképezhessek vele usa-szerte :cool: )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Itt vannak képek is, bár gondolom már nézted 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
képet, videót csináltál vele?jjncaa
Mutatni nem tudok mintát, de szerintem meglehetősen jő, amit produkál. Céges bulin elég sok kép, videó készült vele elég gyenge fényviszonyok mellett (amilyenek egy pubban vannak). Nagyon csodálkoztam, hogy milyen jók lettek minőségre. Full HD-ban csinálva tv-n is makulátlan volt.GRAFI
kösz, számomra ez a legfontosabb 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
képet, videót csináltál vele?jjncaa
Mutatni nem tudok mintát, de szerintem meglehetősen jő, amit produkál. Céges bulin elég sok kép, videó készült vele elég gyenge fényviszonyok mellett (amilyenek egy pubban vannak). Nagyon csodálkoztam, hogy milyen jók lettek minőségre. Full HD-ban csinálva tv-n is makulátlan volt.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?jjncaa
Nekem volt a kezemben többször is. Szép, meg jó, meg gyors, de nem tetszik. Sonyk jobban bejönnek designra, meg belsőre is. Nem tudom, hogy egyedi probléma-e, de kollegámnak pl. sokszor nem 3G-n, hanem Edge hálózaton megy, és emiatt elég lassú (a net). Míg ugyanott másnak hasít a 3G ugyanazon szolgáltatónál. Valami antennaprobléma lehet, de mondom, lehet ez egyedi eset is.GRAFI
képet, videót csináltál vele?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?jjncaa
Nekem volt a kezemben többször is. Szép, meg jó, meg gyors, de nem tetszik. Sonyk jobban bejönnek designra, meg belsőre is. Nem tudom, hogy egyedi probléma-e, de kollegámnak pl. sokszor nem 3G-n, hanem Edge hálózaton megy, és emiatt elég lassú (a net). Míg ugyanott másnak hasít a 3G ugyanazon szolgáltatónál. Valami antennaprobléma lehet, de mondom, lehet ez egyedi eset is.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ha csak pénzért akar adni a szolgáltató, akkor panaszkodj, hogy már a régiben is voltak a SIM kártyával gondok (pl. eldobta a hálózatot).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Belevágják akárhol.
Westendbe tuti, egy ötszázasért, vagy akár anélkül is.
Vagy kérsz a szolgáltatótól új SIM-kártyát.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
ja és egy láma kérdés: látom ez a teló microSIM-es, viszont a jelenlegi nokiámban még a régi szabvány van, hogy tudom majd megoldani a kártya átrakását?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal