Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
catattack 3 520
Szerintem I call you up. Mert ha tovább olvasod, akkor ott a You were there.
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Milyen szám ez? 😊catattack
Soul Asylum - Runaway Trainsteroid stewie
Nem ismerem a számot.
 coco-homeblog.blogspot.hu/2010/06/soul-asylum-runaway-train-dalszoveg.htmlcatattack
Köszi, ezt ismertem, ez az egyik fordítási verzió amit láttam, csak mivel nem egyformán fordítják ezért kértem volna egy tisztázást.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Milyen szám ez? 😊catattack
Soul Asylum - Runaway Trainsteroid stewie
Nem ismerem a számot.
 coco-homeblog.blogspot.hu/2010/06/soul-asylum-runaway-train-dalszoveg.html
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Milyen szám ez? 😊catattack
Soul Asylum - Runaway Train
több mint 10 éve
catattack 3 520
Milyen szám ez? 😊
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Mivel sok expert angolos van az oldalon, kérnék egy kis fordítási segítséget. Egy mondatról lenne szó, egy számból:

"Call you up in the middle of the night"

Fordításokban nem találtam két egyformát, "felhívlak", "felhívni téged", "felhívnak"

Tisztázzuk már le, ki hív kit az éjszaka közepén? 😊

Köszi előre is!
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Pendrivenál felesleges szerintem a leválasztás, de azért eny vinyónál szerintem alap, hogy csak azután húzza ki az ember.GRAFI
Ha nem választod le akkor van rá sansz, hogy ha ugyanabba a portba dugod be később akkor nem fogja felismerni a gép, ezért (is) érdemes leválasztani a pendriveot is.Gabesz92
Ilyen késleltetett írás, fájl lezárás izék miatt kell - leginkább írás után - leválasztani. Én mindig leválasztom.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 672 — Vikings fan
Olyan kérdésem lenne, hogy ha külföldön fizetek a kártyámmal (Tesco, Burger King vagy akárhol) akkor az ugyanúgy ingyenes mintha itthon tenném vagy számolnak fel külön díjat mert külföldön teszem ?
Visa Electron a kártám és Erste-s vagyok.Toca
Röviden: Igen
Hosszabban:  www.erstebank.hu/static/internet/download/aszf_lak_bankkartya_20130920.pdfSobri Jóska
Igen köszi, közben én is megtaláltam, azért is töröltem, 😀
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Olyan kérdésem lenne, hogy ha külföldön fizetek a kártyámmal (Tesco, Burger King vagy akárhol) akkor az ugyanúgy ingyenes mintha itthon tenném vagy számolnak fel külön díjat mert külföldön teszem ?
Visa Electron a kártám és Erste-s vagyok.Toca
Röviden: Igen
Hosszabban:  www.erstebank.hu/static/internet/download/aszf_lak_bankkartya_20130920.pdf

több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Én Romániában ugyanúgy ingyenesen használtam mint itthon (leginkább tankolásnál). Sima Takarékbankos Maestro.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Mik vannak a windows világában, csak kapkodom a fejem...

több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Pendrivenál felesleges szerintem a leválasztás, de azért eny vinyónál szerintem alap, hogy csak azután húzza ki az ember.GRAFI
Ha nem választod le akkor van rá sansz, hogy ha ugyanabba a portba dugod be később akkor nem fogja felismerni a gép, ezért (is) érdemes leválasztani a pendriveot is.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Hát őszintén fogalmam sincs... Haver kezelte, ő dugta rá ő húzta ki, azt meg nem tom h leválasztotta-e előtte

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Pendrivenál felesleges szerintem a leválasztás, de azért eny vinyónál szerintem alap, hogy csak azután húzza ki az ember.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
leválasztottad, mikor kihúztad a gépből? mert annak elmulasztása win alatt simán haza is tudja vágni a cuccot, ugyanez volt nálam is, jó esetben mondjuk csak magát a házat kell aztán kicserélni, a magot nem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Valaki segítsen !
fater hozott külső HDD-t ( Seagate valami nem tom számít-e ) bedugtm minden fasza még másolgattam is stb... tegnap átvittem haverhoz, hogy rakjunk rá filmeket, haza is hoztam minden fasza. Most meg bedugom és kiírja h az eszközt nem lehetett rendesen telepíteni. Eszközkezelőnél ezt írja: A Windows leállította az eszközt, mert az problémákat jelzett. (Kód: 43). na google-be semmi hasznosat nem találtam remélem itt tud valaki valamit. Illesztőprogram baja lenne ? de hiába frissítem nem talál semmit azt mondja naprakész 😒 Vírust kapott volna ?

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
új winchestert akartam rakni a gépbe, de indításnál ezt írja "ultra dma mode 5 smart capable status bad" mi a hiba?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
a lca revízió az pontosan mit takar amúgy?ghstzR
Ismételt műtét. Revisio minden esetben egy már műtött terület műtéti feltárását (vagy endoscopos, vagy nyílt) jelenti. Keresztszalag plasztikáknál, ismételt sérülés nélkül is 10% körül van a reoperáció a transplant hibája miatt. Beteg szempontból lényegében ua, mint az első műtét, operatör szempontból szarabb környezet, technikailag nehezebb műtét. Mindkettő szempontjából magasabb szövődményarány.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 367 — #NoStress
Van egy remek média playerem, de most már felmerült bennem az igény, hogy jó lenne egy olyan eszköz, ami wifis. Nem tudom, hjogy azok tudnak-e mondjuk gépről megosztva dolgokat lejátszani, vagy valami. Láttam vannak androidos cuccok is, amin vannak úgyanúgy appok is. Van valakinek ilyenekben tapasztalata?
Vagy egyszerűen egy wifi-usb adapter elég lenne nekem, és a gépről át tudnám lőni?GRAFI
 store.apple.com/hu/ipod/ipod-accessories/apple-tv

És van ilyen androidosban is, asszem ez:
 orkodo.hu/mini_pc_szamitogep_4.1_android_operacios_rendszer

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Van egy remek média playerem, de most már felmerült bennem az igény, hogy jó lenne egy olyan eszköz, ami wifis. Nem tudom, hjogy azok tudnak-e mondjuk gépről megosztva dolgokat lejátszani, vagy valami. Láttam vannak androidos cuccok is, amin vannak úgyanúgy appok is. Van valakinek ilyenekben tapasztalata?
Vagy egyszerűen egy wifi-usb adapter elég lenne nekem, és a gépről át tudnám lőni?
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Tud valaki egy olyan androidos programot ami számolja az internetes adatforgalmat?Előző hónapban beleszaladtam egy nagyobb számlába,mert korlátozott a netem az előfizetéshez és nem szeretnék még egyszer így járniJoeyPorter
watchdog, limitbeállítás után figyelmeztet is ha a limit közelébe jársz!

|
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Tud valaki egy olyan androidos programot ami számolja az internetes adatforgalmat?Előző hónapban beleszaladtam egy nagyobb számlába,mert korlátozott a netem az előfizetéshez és nem szeretnék még egyszer így járniJoeyPorter
Nekem a telefon saját számlálója is hajszál pontos.
több mint 10 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Tud valaki egy olyan androidos programot ami számolja az internetes adatforgalmat?Előző hónapban beleszaladtam egy nagyobb számlába,mert korlátozott a netem az előfizetéshez és nem szeretnék még egyszer így járniJoeyPorter
 play.google.com/store/apps/details?id=com.roysolberg.android.datacounter&hl=hu

több mint 10 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Tud valaki egy olyan androidos programot ami számolja az internetes adatforgalmat?Előző hónapban beleszaladtam egy nagyobb számlába,mert korlátozott a netem az előfizetéshez és nem szeretnék még egyszer így járni

több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
na megvolt a sportkórházi vizsgálat 😀 hidas pétert kaptam ki... vicces volt hogy nem tetszett neki h fehérváron műttettem meg magam majziknál... 😀 mondtam neki,hogy majzik sajnos nem ért rá, szóval ezért jöttem ide, és akkor azt mondta hogy "hát ha a nagy majzik nem ér rá akkor én is jó vagyok ilyenkor,mi?"... 😀 végül lca revíziót javasolt, és elküldött fehérvárra 😀 a lca revízió az pontosan mit takar amúgy?