Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...JC6
Töröld magad.
Amúgy jobbra fent kis lakat, majd "Ki léphet velem kapcsolatba" opció, és ott kiválasztod.
Amúgy nyugdíjas édesanyám ezt maga állítgatja, csak mondom...Sobri Jóska
Magasról leszarom, hogy mit csinál a nyugdíjas édesanyád, mondd, ennyire hülyének nézel? Mert ez volt az első dolog, amit megtettem. Van "Alapszintű szűrés" meg "Szigorú szűrés", de egyik sem védi ki az ismeretlenek üzeneteit, nagyokos megmondóember SJ.
Mivel úgy vélem, hogy ez egy 90%-ban segítő közösség, ezért kérdeztem, hátha elsiklottam valami felett...Hiszen régen mintha láttam volna egy olyan opciót, hogy "ismeretlenek ne küldhessenek nekem üzenetet", csak nem lelem..szóval nincs.
Komolyan nem értem. A második mondatodban próbálsz segíteni, a harmadikban meg beoltasz a cyber-zseni édesanyáddal. OMG

Bocs, hogy kiakadtam, de erre most nincs szükségem...meg kell oldanom ezt a problémát.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...JC6
Töröld magad.
Amúgy jobbra fent kis lakat, majd "Ki léphet velem kapcsolatba" opció, és ott kiválasztod.
Amúgy nyugdíjas édesanyám ezt maga állítgatja, csak mondom...

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Hogy a rákba tudom beállítani frászbúkon hogy ismeretlenek ne tudjanak üzenetet írni? Kiakaszt...
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ecet, peroxid a legegyszerűbb. Aztán öblítés, bár a peroxid magától is öregszik. S nem kell elővenni a jóöreg hőlégsterilizálás számait 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Tisztításhoz, különösen a vìzkő ellen a háztartási ecetnél nincsen jobb. Hagyni kell ázni a felületet ecetben, aztán sima vìzzel lemosni. Én mindent pl csaptelepeket,csempét, rozsdamentes mosogatót stb... mindig ìgy takarìtok



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Akvarisztikában jártas emberektől kérdezném:
Fiamnak volt egy akváriuma. Másfél éve csináltuk meg. Elég sok pénzt beleöltem. Levegőztető, melegítő, aljzat, növények, díszek (tereptárgyak) halak stb. Bár a legigénytelenebb halakat raktuk bele, pár hónap alatt az összes kipusztult (thx my son). Az akvárium egy éve csak áll-és áll. Az én pici fiam, (15 évének összes felellőségérzetével😊) most ismét szeretne akváriumot. Na itt jön a kérdés: Ki lehet valahogy tisztítani (ha igen mivel és hogyan, hogy a leendő lakók ne ebbe pusztuljanak bele) az akváriumot meg a kavicsokat és a díszeket? Valahogy nincs kedvem újat venni mindenből. A melegítő, levegöztető az kuka, de talán (ha mást nem akkor legalább az akváriumot) a többit megmenthetném. Minden praktika érdekel. A válaszokat előre is köszönöm.diverdoc
Miért kuka a melegítő/levegőztető? Az én teknőseimé minden évben 4-5 hónapot szárazon áll amíg a kerti tóban vannak és semmi baja. Szerintem elég ha leforrázod őket a kavicsokkal együtt. Akvárium már cinkesebb mert nem fér be a mikróba 😀 De ha alaposan kimosod valami fertőtlenítővel aztán jól kiöblíted szerintem lakható lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Akvarisztikában jártas emberektől kérdezném:
Fiamnak volt egy akváriuma. Másfél éve csináltuk meg. Elég sok pénzt beleöltem. Levegőztető, melegítő, aljzat, növények, díszek (tereptárgyak) halak stb. Bár a legigénytelenebb halakat raktuk bele, pár hónap alatt az összes kipusztult (thx my son). Az akvárium egy éve csak áll-és áll. Az én pici fiam, (15 évének összes felellőségérzetével😊) most ismét szeretne akváriumot. Na itt jön a kérdés: Ki lehet valahogy tisztítani (ha igen mivel és hogyan, hogy a leendő lakók ne ebbe pusztuljanak bele) az akváriumot meg a kavicsokat és a díszeket? Valahogy nincs kedvem újat venni mindenből. A melegítő, levegöztető az kuka, de talán (ha mást nem akkor legalább az akváriumot) a többit megmenthetném. Minden praktika érdekel. A válaszokat előre is köszönöm.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?danyly
Biztos van, de a footballfanatics most 100$ feletti rendelésnél INGYEN szállít Magyarországra, szóval annál jobbat úgyse találszjjncaa
Köszi.
Király oldal, ezt eddig nem ismertem sajnos. Akkor itt 100 $ feletti rendelés lesz. 😊danyly
Esetleg beszállnék 1-2 cuccal!szaba
Ha van rá lehetőség, akkor jönnék én is


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?danyly
Biztos van, de a footballfanatics most 100$ feletti rendelésnél INGYEN szállít Magyarországra, szóval annál jobbat úgyse találszjjncaa
Köszi.
Király oldal, ezt eddig nem ismertem sajnos. Akkor itt 100 $ feletti rendelés lesz. 😊danyly
Esetleg beszállnék 1-2 cuccal!
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?danyly
Biztos van, de a footballfanatics most 100$ feletti rendelésnél INGYEN szállít Magyarországra, szóval annál jobbat úgyse találszjjncaa
Köszi.
Király oldal, ezt eddig nem ismertem sajnos. Akkor itt 100 $ feletti rendelés lesz. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?danyly
Biztos van, de a footballfanatics most 100$ feletti rendelésnél INGYEN szállít Magyarországra, szóval annál jobbat úgyse találsz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Magyarországon az usasportfan-on kívül van másik üzlet v. online kereskedés ami foglalkozik amerikai sporttal kapcsolatos termékek forgalmazásával?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
AEG mosógépekkel van valakinek tapasztalata?
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Köszi a tanácsokat, király volt nagyon! 😊
Csak kár, hogy nem kevés a bérlet ára. 😀

több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Van itt olyan, aki szokott fallabdázni? Holnap próbálom ki először és a szabályokon kívül érdekelne pár tipp, hogy mire érdemes figyelni.Schleck
ne a tested felé pattanjon vissza a labda mert fáj. érdemes olyan cipőt vinni ami stabilan tartja a bokád és megfelelő tapadása van és készülj fel, hogy kurvára el fogsz fáradni 😊 jó szórakozást!kristof
Köszi!
Mondjuk itt fent csak futócipőm van ami ilyesmire alkalmasnak, szóval ez necces lesz, de majd óvatos leszek. 😊Schleck
Nem fáradt leszel, hanem konkrétan fájni fog másnap minden izmod 😛 Ütőfogás más, mint a teniszben. Kezdésnek gyors labdát ajánlanék (kék vagy piros pöttyöset). A boka tényleg necces lehet, és ezáltal a térd is.

u.i.: bemelegítést komolyan venni, mert sérülést kerülhetsz el vele!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Ha a youtube-on az NFL letiltja a meccset amit feltöltenék, akkor milyen más alternatíva létezik ahova fel tudnám tölteni? Eddig fent van már vagy 20 mérkőzés, de sose volt ilyen gond, a nem listázott videókkal nem bszakodtak eddig.. Vimeo-ra 500MB a korlát, így az kilőve.dcsicsak
 www.dailymotion.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van itt olyan, aki szokott fallabdázni? Holnap próbálom ki először és a szabályokon kívül érdekelne pár tipp, hogy mire érdemes figyelni.Schleck
ne a tested felé pattanjon vissza a labda mert fáj. érdemes olyan cipőt vinni ami stabilan tartja a bokád és megfelelő tapadása van és készülj fel, hogy kurvára el fogsz fáradni 😊 jó szórakozást!kristof
Köszi!
Mondjuk itt fent csak futócipőm van ami ilyesmire alkalmasnak, szóval ez necces lesz, de majd óvatos leszek. 😊

több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Van itt olyan, aki szokott fallabdázni? Holnap próbálom ki először és a szabályokon kívül érdekelne pár tipp, hogy mire érdemes figyelni.Schleck
ne a tested felé pattanjon vissza a labda mert fáj. érdemes olyan cipőt vinni ami stabilan tartja a bokád és megfelelő tapadása van és készülj fel, hogy kurvára el fogsz fáradni 😊 jó szórakozást!
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van itt olyan, aki szokott fallabdázni? Holnap próbálom ki először és a szabályokon kívül érdekelne pár tipp, hogy mire érdemes figyelni.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Valaki tudja esetleg, hogy a vision express mennyivel drágább az ofotértnél? Elszakadt a havi lencsém és holnap vennem kell, így idő híján ezúttal nem netről fogok, rákényszerülök a drágább megoldásra. (havi lencséről lenne szó, 3 hónapra)Newman
Szemüveg véletlenül nem játszik? Van néhány elég nagy kedvezményt adó bónoma VE-nél, szívesen elküldöm .Nem névre szóló használhatnád.
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Valaki tudja esetleg, hogy a vision express mennyivel drágább az ofotértnél? Elszakadt a havi lencsém és holnap vennem kell, így idő híján ezúttal nem netről fogok, rákényszerülök a drágább megoldásra. (havi lencséről lenne szó, 3 hónapra)

több mint 10 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Ha a youtube-on az NFL letiltja a meccset amit feltöltenék, akkor milyen más alternatíva létezik ahova fel tudnám tölteni? Eddig fent van már vagy 20 mérkőzés, de sose volt ilyen gond, a nem listázott videókkal nem bszakodtak eddig.. Vimeo-ra 500MB a korlát, így az kilőve.
több mint 10 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076
Nekem megvan minden az iPademen, és tudom is hol, nem keresgélek.
Igazából nem is értem milyen funkciót keres jj kollega.
Lehúzza az ujját a képernyőn, ott a keresés.Sobri Jóska
gondolom weboldalon keresni, mint pl itt a draft prospect ismertetők között. egyszerűbb beírni a nevet a keresőbe, mint végiggörgetni az egészet

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
Nekem megvan minden az iPademen, és tudom is hol, nem keresgélek.
Igazából nem is értem milyen funkciót keres jj kollega.
Lehúzza az ujját a képernyőn, ott a keresés.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Where is Sobri?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER