Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 870 — No es importante
Az iOS7 telepítése óta az ipades Safariban nem találom a keresést az oldalon (mint a ctrl+f pc-n), tudja valaki, hogy lehet ezt előcsalogatni?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgyhogy ennyi, igazából az a gond, hogy hiába a kb 10 év hűség olyan nagyon még sem becsülik meg engedményekkel és ami még nagyobb gond a másik két szolgáltató semmivel sem jobb sőt. De ez itt már off topic 😀dande
Ezzel vitatkoznék. Amit a vodánál adnak az tényleg vicc. Nagy alkudozások után ajánlottak nekem 10k kedvezményt egy olyan telefonra, ami a T-mobilnál 30k-val volt olcsóbb. Pedig 7+ éve van meg a 2 előfizetésem, és nem a legalapabb.
Kollega a T-nél ingyen megkapta az Xperia SP-t, az alap mozaik xs csomagja mellé, ráadásul kapott pluszba 500Mb netet ingyen, mert meg akarta szüntetni.GRAFI
Folyt köv az off topicban 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Úgyhogy ennyi, igazából az a gond, hogy hiába a kb 10 év hűség olyan nagyon még sem becsülik meg engedményekkel és ami még nagyobb gond a másik két szolgáltató semmivel sem jobb sőt. De ez itt már off topic 😀dande
Ezzel vitatkoznék. Amit a vodánál adnak az tényleg vicc. Nagy alkudozások után ajánlottak nekem 10k kedvezményt egy olyan telefonra, ami a T-mobilnál 30k-val volt olcsóbb. Pedig 7+ éve van meg a 2 előfizetésem, és nem a legalapabb.
Kollega a T-nél ingyen megkapta az Xperia SP-t, az alap mozaik xs csomagja mellé, ráadásul kapott pluszba 500Mb netet ingyen, mert meg akarta szüntetni.
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na a témát körüljárva három lehetőségem maradt:1. megveszem kártyásan most 55k-rt a Sony J-t mert szinte biztos, hogy jövő májusig kifut és akkor már nem tudom. Előfizetésben most nem megy illetve nagyon rosszul járnék. 2. Elengedem ezt a telót várok májusig és akkor tudok mondjuk SP-t venni valószínű olcsóbban és bízom benne meg tudom oldani, hogy majd azon már tudom nézni a köv szezont pl streamen. 3. szerencsém van, és kihoz a Sony egy hasonló árú tudású flah-s telefont a Vodkánál és azt tudom megvenni. A Samsungot átnézve átgondolva ami már megérné, hogy márkát váltsak megint elérhetetlen áron van. Úgyhogy ennyi, igazából az a gond, hogy hiába a kb 10 év hűség olyan nagyon még sem becsülik meg engedményekkel és ami még nagyobb gond a másik két szolgáltató semmivel sem jobb sőt. De ez itt már off topic 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Dande! Éjszaka már nem volt erőm válaszolni, de most megteszem. A 3 telefon közül a Sony Xperia SP-t válaszd, az a legjobb. Az Adobe Flash-t lehet futtatni a 4.0-s android rendszerek után is. Csupán a gyári böngésző (4.1 óta a Chrome) nem szereti, de pl. a Firefox és a Dolphin simán megbirkózik vele. Ha tudsz angolul és/vagy érted, hogy mit kell csinálni, akkor itt egy link:  www.androidpit.com/how-to-install-flash-player-on-android?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PlanetAndroidCom+%28Planet+Android%29 . Ha nem tudod, akkor írj rám a telefon beszerzése után és részletesen leírom, hogy hogyan kell.gdavid
Nekem Sony van, 4.0.4 android, de nekem pl. nem megy a Live247. Lehet, hogy csak beállítás kérdése az egész? Mondjuk gyári böngészővel nem, csak a FF-al próbáltam.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Dande! Éjszaka már nem volt erőm válaszolni, de most megteszem. A 3 telefon közül a Sony Xperia SP-t válaszd, az a legjobb. Az Adobe Flash-t lehet futtatni a 4.0-s android rendszerek után is. Csupán a gyári böngésző (4.1 óta a Chrome) nem szereti, de pl. a Firefox és a Dolphin simán megbirkózik vele. Ha tudsz angolul és/vagy érted, hogy mit kell csinálni, akkor itt egy link:  www.androidpit.com/how-to-install-flash-player-on-android?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+PlanetAndroidCom+%28Planet+Android%29 . Ha nem tudod, akkor írj rám a telefon beszerzése után és részletesen leírom, hogy hogyan kell.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Alapból én is Sony-s voltam, de a Go 20K-val többe került mint az S Advance és amire én használom pont megfelel. És így, hogy meccset is tudok nézni rajta külön öröm. Ezért lett Samsungom.
Rata vetette fel, hogy ha van wifi akkor laptop is, igaz, de ha két meccs érdekel, akkor nézem a laptopon az egyiket és telefonon a másikat. 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok az épp elérhető áron is van. Bár én elég Sony-hoz ragaszkodó vagyok, de majd meglátom még egyszer köszi a válaszokat!!! 😀dande
Ugye most nem azt mondod, hogy az általad írtak közül a Samsung felé hajlasz? Mindkét Sony sokkal jobb telefon nála, de az SP biztosan. Ha nagyjából hasonló árban vannak, akkor én egyértelműen azt venném a helyedben ezek közül.Schleck
Nem, csak annyi, ahogy Fucu is írta az már bizonyított 😛 (s most nem kívánok melyik jobb telefon vitát nyitni 😀) pláne, hogy aztán én is épp arra gondoltam átértékelve a helyzetet, hogyha az viszi a dolgot, akkor a Sony-k is, különösen, hogy a J-ben van flash. Mindegy látjátok kb ennyit értek hozzá, ezért van szükségem ilyen dolgokban jártas emberek tanácsára 😉

Igaz nem ez éltem legnagyobb gondja csak érdeklődtem már ez is több reagálás mint vártam. Urak vagytok..😀
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ok az épp elérhető áron is van. Bár én elég Sony-hoz ragaszkodó vagyok, de majd meglátom még egyszer köszi a válaszokat!!! 😀dande
Ugye most nem azt mondod, hogy az általad írtak közül a Samsung felé hajlasz? Mindkét Sony sokkal jobb telefon nála, de az SP biztosan. Ha nagyjából hasonló árban vannak, akkor én egyértelműen azt venném a helyedben ezek közül.

több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ok az épp elérhető áron is van. Bár én elég Sony-hoz ragaszkodó vagyok, de majd meglátom még egyszer köszi a válaszokat!!! 😀
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
dande
Nem tudom, hogy van-e benne flash vagy nincs, de pl. Galaxy S advance-on lehet streamet nézni böngészőből. Legalábbis a Live247 megy rajta Fucu-nak.GRAFI
biznyított. 😊
Azt írták a mobilaréna tesztben (tegnap elolvastam csak elfelejtettem ide írni), hogy a gyári böngésző elboldogul a flash-el. Igaz én eddig (ahogy Grafi is írta) csak a Live247-en próbáltam meccset nézni ott királyül működik (nem a böngészőben nyitja meg a streamet, hanem a médialejátszóval)



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
dande
Nem tudom, hogy van-e benne flash vagy nincs, de pl. Galaxy S advance-on lehet streamet nézni böngészőből. Legalábbis a Live247 megy rajta Fucu-nak.
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem tudsz bármelyikre Flasht hegeszteni komolyabb kókányolás nélkül... Nekem mondjuk még soha se hiányzott a flash, igaz nem is akartam telefonról meccset nézni. Mobilneten kurva drága lenne, ha meg van wifi akkor meg van laptop is kéznél 😊Rataxes
Köszönöm, az a helyzet, hogy én mindenféle ilyen hozzányúlástól irtózok nem is értek hozzá, persze ha van vmi Flash kisegítő kiegészítő pótló stb app az más de egyébként nem akarok buherálni vele. Azért kösz és köszönöm, ha van más gondolat is 😀dande
Szerintem van ilyen app... Bár nem próbáltam még feltenni, de elvileg innen letölthető:
 helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem tudsz bármelyikre Flasht hegeszteni komolyabb kókányolás nélkül... Nekem mondjuk még soha se hiányzott a flash, igaz nem is akartam telefonról meccset nézni. Mobilneten kurva drága lenne, ha meg van wifi akkor meg van laptop is kéznél 😊Rataxes
Köszönöm, az a helyzet, hogy én mindenféle ilyen hozzányúlástól irtózok nem is értek hozzá, persze ha van vmi Flash kisegítő kiegészítő pótló stb app az más de egyébként nem akarok buherálni vele. Azért kösz és köszönöm, ha van más gondolat is 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Szerintem tudsz bármelyikre Flasht hegeszteni komolyabb kókányolás nélkül... Nekem mondjuk még soha se hiányzott a flash, igaz nem is akartam telefonról meccset nézni. Mobilneten kurva drága lenne, ha meg van wifi akkor meg van laptop is kéznél 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na ha már telefon témánál tartunk a következő kérdésem lenne: Van egy-két telefon amit kinéztem magamnak hűségidő lejártára, Sony SP Sony L esetleg Sams S3 mini. Egy a bajom ezekkel: nincsen egyiken sem Flash. Ez azért gond mert ha jól sejtem akkor így nem tudok rajtuk streamen meccset nézni???

Tudom teló nem egészen erre való meg vannak egyéb belekötni valók a témába, de most kérem szorosan a kérdésre válaszoljon aki tud 😛 😉 nagyon megköszönöm a választ!!!!

Ha így van kénytelen leszek Sony J-t beszerezni azon van Flash vagy várni hátha az Samsung S3 ára majd lejjebb megy a piros szolgáltatónál mire valóban hűségidő lejárat környékére kerülök.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ha választanotok kéne: Samsung S4 vagy LG G2? Melyik miért?Joco
Sony Xperia Z1, legfrissebb hardver (G2), bővíthető (S4), és még vízálló is. Én a helyedben a japánok "telefonját" választanám.

szerk.: ja, hogy az LG 50 ezerrel olcsóbb!? Akkor egyértelműen a G2 nyer (csak vegyél 32GB-osat 😊)!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 654
Ami miatt kicsit tartok az LG-től hogy még soha nem volt semmi ami LG,valamiért mindig az a gondolat volt a fejemben hogy "csak egy LG?" nem tudom miért. Lehet hogy ez csak a saját hülyeségem. Ami mondjuk számomra negatív az az hogy az LG-nél nem bővíthető a tárhely,tehát vagy 16 giga vagy 32giga (amiből biztos levesz valamennyit a rendszer). Most egy Samsung wave tulaj vagyok még és semmi bajom nem volt vele soha,azért is kérdeztelek meg titeket mert döntésképtelen vagyok 😊Joco
Ha nem pakolsz rá 4 gigás meccseket, vagy teljes sorozatévadokat simán elég a 16 GB szerintem.
Nekem 8 GB is.
több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ami miatt kicsit tartok az LG-től hogy még soha nem volt semmi ami LG,valamiért mindig az a gondolat volt a fejemben hogy "csak egy LG?" nem tudom miért. Lehet hogy ez csak a saját hülyeségem. Ami mondjuk számomra negatív az az hogy az LG-nél nem bővíthető a tárhely,tehát vagy 16 giga vagy 32giga (amiből biztos levesz valamennyit a rendszer). Most egy Samsung wave tulaj vagyok még és semmi bajom nem volt vele soha,azért is kérdeztelek meg titeket mert döntésképtelen vagyok 😊

több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
G2 faszán összerakták, mondjuk samu buzi vagyok, de simán elgondolkodnék rajta!

|
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ha választanotok kéne: Samsung S4 vagy LG G2? Melyik miért?Joco
Nálam LG G2 vastagon. Mindkettő bőven jó mindenre manapság, de ebben azért egy generációval frissebb hardver van, ami nem is annyira a mostani sebességben számít szerintem, mint inkább abban, hogy a jövőben később fog "elévülni". Emellett jobb az aksija is ami nem hátrány, hogyha már ennyit költesz rá.

több mint 10 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Ha választanotok kéne: Samsung S4 vagy LG G2? Melyik miért?

több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Én is csak környékezem az alapot... 😀catattack
Vak vezet világtalant? 😀

Csak viccelek, köszi a reagálásokat!
több mint 10 éve
catattack 3 520
Én is csak környékezem az alapot... 😀
több mint 10 éve
steroid stewie Washington Commanders 268
Szerintem I call you up. Mert ha tovább olvasod, akkor ott a You were there.catattack
Köszi, hogy segítesz. Azért kavarodtam bele, mert én még csak alap szint környékén tartok és ez így felszólításnak tűnt elsőre, de aztán gondoltam rá, hogy lehet csak a zenéknél nem ragaszkodnak annyira a szabályokhoz és van előtte valami ami nincs kiírva, de oda kell érteni 😊