Kérdések bármiről

29 feliratkozó

több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?jjncaa
nekem az van, kurva jó.
ha azt veszel végül, viszont olvass utána h pontosan milyen sd kártyát ajánlanak bele, a galaxyk hajlamosak legyikolni a "gagyibb" kártyákat) nekem is volt már ebből gebasz.

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Az frankó. 😀
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Már megint? 😊 Mikor, hova, meddig?GRAFI
ha minden jól megy, november/decemberben kocsival lenyomunk egy Miami-Los Angeles túrát 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
jaja, tetszetősek voltak, csak érdekelt egy fotográfus szemével is a helyzet 😊 (jövő héten jön is a cucc, alig várom már, hogy fényképezhessek vele usa-szerte :cool: )jjncaa
Már megint? 😊 Mikor, hova, meddig?


Leszámítva a zoom hiányát (márakinek hiányzik), abszolút jó. Szerintem ez már van az a szint, mint egy kompakt zsebhoki gép.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
Itt vannak képek is, bár gondolom már nézted 😊Rataxes
jaja, tetszetősek voltak, csak érdekelt egy fotográfus szemével is a helyzet 😊 (jövő héten jön is a cucc, alig várom már, hogy fényképezhessek vele usa-szerte :cool: )


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Itt vannak képek is, bár gondolom már nézted 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
képet, videót csináltál vele?jjncaa
Mutatni nem tudok mintát, de szerintem meglehetősen jő, amit produkál. Céges bulin elég sok kép, videó készült vele elég gyenge fényviszonyok mellett (amilyenek egy pubban vannak). Nagyon csodálkoztam, hogy milyen jók lettek minőségre. Full HD-ban csinálva tv-n is makulátlan volt.GRAFI
kösz, számomra ez a legfontosabb 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
képet, videót csináltál vele?jjncaa
Mutatni nem tudok mintát, de szerintem meglehetősen jő, amit produkál. Céges bulin elég sok kép, videó készült vele elég gyenge fényviszonyok mellett (amilyenek egy pubban vannak). Nagyon csodálkoztam, hogy milyen jók lettek minőségre. Full HD-ban csinálva tv-n is makulátlan volt.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?jjncaa
Nekem volt a kezemben többször is. Szép, meg jó, meg gyors, de nem tetszik. Sonyk jobban bejönnek designra, meg belsőre is. Nem tudom, hogy egyedi probléma-e, de kollegámnak pl. sokszor nem 3G-n, hanem Edge hálózaton megy, és emiatt elég lassú (a net). Míg ugyanott másnak hasít a 3G ugyanazon szolgáltatónál. Valami antennaprobléma lehet, de mondom, lehet ez egyedi eset is.GRAFI
képet, videót csináltál vele?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?jjncaa
Nekem volt a kezemben többször is. Szép, meg jó, meg gyors, de nem tetszik. Sonyk jobban bejönnek designra, meg belsőre is. Nem tudom, hogy egyedi probléma-e, de kollegámnak pl. sokszor nem 3G-n, hanem Edge hálózaton megy, és emiatt elég lassú (a net). Míg ugyanott másnak hasít a 3G ugyanazon szolgáltatónál. Valami antennaprobléma lehet, de mondom, lehet ez egyedi eset is.
több mint 10 éve
gdavid New England Patriots 3 884 — Patriots fan
Ha csak pénzért akar adni a szolgáltató, akkor panaszkodj, hogy már a régiben is voltak a SIM kártyával gondok (pl. eldobta a hálózatot).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
Belevágják akárhol.
Westendbe tuti, egy ötszázasért, vagy akár anélkül is.
Vagy kérsz a szolgáltatótól új SIM-kártyát.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
ja és egy láma kérdés: látom ez a teló microSIM-es, viszont a jelenlegi nokiámban még a régi szabvány van, hogy tudom majd megoldani a kártya átrakását?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Valami ördögtől való szállhatott meg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
pedig nekem lenne 😊 hordozható gépben apple, otthoniban windows, telóban meg jó lesz az androidos samsung, csak hogy jól megbonyolítsam az életemet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 153 — Eagles fan
Valami nem stimmel, én azt hallottam hogy akinek iPadje van az csak iPhone után érdeklődhet o_o

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 760 — No es importante
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 796 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/vivas-ma-kezdodik-a-vb-ime-a-teljes-program-2268515
Itt a program, ha megnézed, az érdemi rész szerdán lesz. És igen, az mtv nem ad csak öfo-t, az ES adja az egészet élőben. El tudok képzelni egy olyan lehetőséget, hogy mivel azért nem olyan népszerű a vívás, az m1 nézőket venne el és talán emiatt nem adják élőben. De ez csak fikció!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 290 — Invisible man
Nem találtam neki topicot, de vki tud valamit a vìvó vb tévé közvetìtéséről? Néztem a port.hu n de az mtva csak esti összefoglalókat ìr, az euro sporton meg szerdától ìrja este 6tól de csak a hétvégéig.... Meglepne ha már hazai vb nem lenne normális közvetìtés...peach
Ez téged még meglepne? Elment a pénz a promóra 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Nem találtam neki topicot, de vki tud valamit a vìvó vb tévé közvetìtéséről? Néztem a port.hu n de az mtva csak esti összefoglalókat ìr, az euro sporton meg szerdától ìrja este 6tól de csak a hétvégéig.... Meglepne ha már hazai vb nem lenne normális közvetìtés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 466 — Cowboys fan
És Amadeus91, ha ez a sok jótanács mégse hozza meg a kívánt eredményt:
|  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner |
És mégcsak strapálnod se kell magad ilyen körülményes és a komfortzónád határait feszegető tevékenységekkel.Sobri Jóska
nekem valahogy jobban bejön a komfortzóna feszegetése, mint a direkt paypal, de lehet bennem van a hiba, nem zavar, ha más másként oldja meg.Amadeus91
egy a fontos: ne főzzetek olyat, aminek az ízét szex közben nem szeretnétek felböfögni.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 857
És Amadeus91, ha ez a sok jótanács mégse hozza meg a kívánt eredményt:
|  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner |
És mégcsak strapálnod se kell magad ilyen körülményes és a komfortzónád határait feszegető tevékenységekkel.Sobri Jóska
nekem valahogy jobban bejön a komfortzóna feszegetése, mint a direkt paypal, de lehet bennem van a hiba, nem zavar, ha más másként oldja meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 235 — #NoStress
És Amadeus91, ha ez a sok jótanács mégse hozza meg a kívánt eredményt:
|  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner |
És mégcsak strapálnod se kell magad ilyen körülményes és a komfortzónád határait feszegető tevékenységekkel.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már buliztál Te is a képzőművészetisekkel? 😀toxique
őőőőő...nem tudok rólaAsbee
franciáskodó sznob kislányok infúzióra kapcsolt abszint-al 😀. Gondoltam, hogy gyakorlati a tapasztalat 😉toxique
na el tudom képzelni az olyanok miket művelhettek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Már buliztál Te is a képzőművészetisekkel? 😀toxique
őőőőő...nem tudok rólaAsbee
franciáskodó sznob kislányok infúzióra kapcsolt abszint-al 😀. Gondoltam, hogy gyakorlati a tapasztalat 😉