Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Valami ördögtől való szállhatott meg 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
pedig nekem lenne 😊 hordozható gépben apple, otthoniban windows, telóban meg jó lesz az androidos samsung, csak hogy jól megbonyolítsam az életemet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Valami nem stimmel, én azt hallottam hogy akinek iPadje van az csak iPhone után érdeklődhet o_o

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
samsung galaxy s3 i9300-as telefonja van valakinek? ha igen, írna róla pár mondatot?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 981 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/egyeb_egyeni/vivas-ma-kezdodik-a-vb-ime-a-teljes-program-2268515
Itt a program, ha megnézed, az érdemi rész szerdán lesz. És igen, az mtv nem ad csak öfo-t, az ES adja az egészet élőben. El tudok képzelni egy olyan lehetőséget, hogy mivel azért nem olyan népszerű a vívás, az m1 nézőket venne el és talán emiatt nem adják élőben. De ez csak fikció!
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 334 — Invisible man
Nem találtam neki topicot, de vki tud valamit a vìvó vb tévé közvetìtéséről? Néztem a port.hu n de az mtva csak esti összefoglalókat ìr, az euro sporton meg szerdától ìrja este 6tól de csak a hétvégéig.... Meglepne ha már hazai vb nem lenne normális közvetìtés...peach
Ez téged még meglepne? Elment a pénz a promóra 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Nem találtam neki topicot, de vki tud valamit a vìvó vb tévé közvetìtéséről? Néztem a port.hu n de az mtva csak esti összefoglalókat ìr, az euro sporton meg szerdától ìrja este 6tól de csak a hétvégéig.... Meglepne ha már hazai vb nem lenne normális közvetìtés...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 769 — Cowboys fan
És Amadeus91, ha ez a sok jótanács mégse hozza meg a kívánt eredményt:
|  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner |
És mégcsak strapálnod se kell magad ilyen körülményes és a komfortzónád határait feszegető tevékenységekkel.Sobri Jóska
nekem valahogy jobban bejön a komfortzóna feszegetése, mint a direkt paypal, de lehet bennem van a hiba, nem zavar, ha más másként oldja meg.Amadeus91
egy a fontos: ne főzzetek olyat, aminek az ízét szex közben nem szeretnétek felböfögni.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
És Amadeus91, ha ez a sok jótanács mégse hozza meg a kívánt eredményt:
|  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner |
És mégcsak strapálnod se kell magad ilyen körülményes és a komfortzónád határait feszegető tevékenységekkel.Sobri Jóska
nekem valahogy jobban bejön a komfortzóna feszegetése, mint a direkt paypal, de lehet bennem van a hiba, nem zavar, ha más másként oldja meg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 370 — #NoStress
És Amadeus91, ha ez a sok jótanács mégse hozza meg a kívánt eredményt:
|  rosszlanyok.hu/rosszlanyok.php?pid=szexpartner |
És mégcsak strapálnod se kell magad ilyen körülményes és a komfortzónád határait feszegető tevékenységekkel.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már buliztál Te is a képzőművészetisekkel? 😀toxique
őőőőő...nem tudok rólaAsbee
franciáskodó sznob kislányok infúzióra kapcsolt abszint-al 😀. Gondoltam, hogy gyakorlati a tapasztalat 😉toxique
na el tudom képzelni az olyanok miket művelhettek 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Már buliztál Te is a képzőművészetisekkel? 😀toxique
őőőőő...nem tudok rólaAsbee
franciáskodó sznob kislányok infúzióra kapcsolt abszint-al 😀. Gondoltam, hogy gyakorlati a tapasztalat 😉
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Amikor beindul a rendes NFL szezon a Tippmixen (a lottózóban feladó X-elősön nem netesen) szokott lenni a liga bármely meccsére fogadás?bobi0092
A csutortokire es a hetfoi meccsekre igen, osszes tobbire nem.zavi27
Tavaly a Week 1 néhány meccse is kínálatban volt, persze kaszált is rajta rendesen a zrt., az idény eleji forma azért kijött. A legjobb a Saints 1.40 körüli oddsa volt a Skins ellen, aztán Griffin robbantott...

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Már buliztál Te is a képzőművészetisekkel? 😀toxique
őőőőő...nem tudok róla


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
A legjobb a kloroform 😊 (bármelyik csajt leveszi a lábáról)Rataxes
és a szerelem?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
A legjobb a kloroform 😊 (bármelyik csajt leveszi a lábáról)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Ennél azért írhatnál a vacsora összetételéről, esetleg a hölgy ízlésvilágáról bővebben, mert erre kb. annyi tanácsot lehet adni, hogy ne vegyél olcsót 😊jjncaa
vacsoracsatáról lenne szó, hétköznapi kajákat főzünk egymásnak. (aztán aki a jobb, az nyer) Én momentán a bolognai spagetthi-nutellás palacsinta combóra gondoltam. (a másik főtt étel, amit jól főzök, az a pacalpörkölt..) A hölgy énekel, inkább elvontabb dalokat (talán még nem a romantikus kategória), leginkább akusztikus hangszeren kísérik. Kedves, jó humorérzék, vevő a hétköznapi snassz humorra, nem sznob, klasszikus irodalmat is szokott néha olvasni (Dosztojevszkij), szép szemek, de azért nem a legfotogénebb az egész, mégis egyedi. Lehet kicsit válogatós.Amadeus91
ezt benéztétek, - alamuszinyuszi nagyot ugrik, mézes-szilvát neki!
külömbe ijen idétlen melegbe lambrusco vagy sangria jójegesen, a csak profik mojirtóva készülnek, ha nem lesz semmi is érezdjólmagadsutianap
vagy abszint 😀Asbee
Már buliztál Te is a képzőművészetisekkel? 😀
több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ennél azért írhatnál a vacsora összetételéről, esetleg a hölgy ízlésvilágáról bővebben, mert erre kb. annyi tanácsot lehet adni, hogy ne vegyél olcsót 😊jjncaa
vacsoracsatáról lenne szó, hétköznapi kajákat főzünk egymásnak. (aztán aki a jobb, az nyer) Én momentán a bolognai spagetthi-nutellás palacsinta combóra gondoltam. (a másik főtt étel, amit jól főzök, az a pacalpörkölt..) A hölgy énekel, inkább elvontabb dalokat (talán még nem a romantikus kategória), leginkább akusztikus hangszeren kísérik. Kedves, jó humorérzék, vevő a hétköznapi snassz humorra, nem sznob, klasszikus irodalmat is szokott néha olvasni (Dosztojevszkij), szép szemek, de azért nem a legfotogénebb az egész, mégis egyedi. Lehet kicsit válogatós.Amadeus91
ezt benéztétek, - alamuszinyuszi nagyot ugrik, mézes-szilvát neki!
külömbe ijen idétlen melegbe lambrusco vagy sangria jójegesen, a csak profik mojirtóva készülnek, ha nem lesz semmi is érezdjólmagadsutianap
vagy abszint 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Ennél azért írhatnál a vacsora összetételéről, esetleg a hölgy ízlésvilágáról bővebben, mert erre kb. annyi tanácsot lehet adni, hogy ne vegyél olcsót 😊jjncaa
vacsoracsatáról lenne szó, hétköznapi kajákat főzünk egymásnak. (aztán aki a jobb, az nyer) Én momentán a bolognai spagetthi-nutellás palacsinta combóra gondoltam. (a másik főtt étel, amit jól főzök, az a pacalpörkölt..) A hölgy énekel, inkább elvontabb dalokat (talán még nem a romantikus kategória), leginkább akusztikus hangszeren kísérik. Kedves, jó humorérzék, vevő a hétköznapi snassz humorra, nem sznob, klasszikus irodalmat is szokott néha olvasni (Dosztojevszkij), szép szemek, de azért nem a legfotogénebb az egész, mégis egyedi. Lehet kicsit válogatós.Amadeus91
ezt benéztétek, - alamuszinyuszi nagyot ugrik, mézes-szilvát neki!
külömbe ijen idétlen melegbe lambrusco vagy sangria jójegesen, a csak profik mojirtóva készülnek, ha nem lesz semmi is érezdjólmagad


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Spagetti mellé valami könnyebb vörös illene, de mivel fiatal lányról van szó, ráadásul nagy a meleg, élénk rozét ajánlanék. És ha már bolognai, akkor próbálj meg olaszt venni, abból nyilvánvalóan le kell jönnie az asztalnál, hogy foglalkoztál a kérdéssel 😊

 www.olaszbor.hu/cart/?p=productsList&iCategory=7&sName=ros%E9-borokjjncaa
a bolognai spagetthi-nutellás palacsinta combóra gondoltamAmadeus91
Édes vörös vagy rozé (könnyű bor). Legalábbis; a párom ehhez nem inna cserszegit, csak...én 😊toxique
és ha csökken a hőmérséklet még 5-10 fokot, akkor már mehet a rozé helyett a könnyebb vörös, vagy marad akkor is az élénk rozé?Amadeus91
A faterom úgy mondja, hogy a vörösnek festeni kell a poharat, a rozéban látni kell a szivárványt. (tuti szöveg - bevetheted 😀 ). Elvileg; a vörös akkor van jó hőmérsékleten, ha nem fogja be a pohár falát tartósan, csak "belekapaszkodik".
Egyébként; szerintem 5-10 fok szobahőmérséklet nem oszt, nem szoroz. A testes borok inkább "téliek". A bort hűtsd be egy picit - mostanában nagyon meleg van.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
és ha csökken a hőmérséklet még 5-10 fokot, akkor már mehet a rozé helyett a könnyebb vörös, vagy marad akkor is az élénk rozé?Amadeus91
a "nyárias" kategóriából attól szerintem még nem kerülünk ki, de érdemes Sobri szempontját is figyelembe venni xD


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 370 — #NoStress
Amadeus91, így a leírásod alapján a csaj nem iszik alkoholt, antialkoholista.
Egy jó házi limonádé lesz a nyerő, borokat felejtsd el.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Spagetti mellé valami könnyebb vörös illene, de mivel fiatal lányról van szó, ráadásul nagy a meleg, élénk rozét ajánlanék. És ha már bolognai, akkor próbálj meg olaszt venni, abból nyilvánvalóan le kell jönnie az asztalnál, hogy foglalkoztál a kérdéssel 😊

 www.olaszbor.hu/cart/?p=productsList&iCategory=7&sName=ros%E9-borokjjncaa
a bolognai spagetthi-nutellás palacsinta combóra gondoltamAmadeus91
Édes vörös vagy rozé (könnyű bor). Legalábbis; a párom ehhez nem inna cserszegit, csak...én 😊toxique
és ha csökken a hőmérséklet még 5-10 fokot, akkor már mehet a rozé helyett a könnyebb vörös, vagy marad akkor is az élénk rozé?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
a bolognai spagetthi-nutellás palacsinta combóra gondoltamAmadeus91
Édes vörös vagy rozé (könnyű bor). Legalábbis; a párom ehhez nem inna cserszegit, csak...én 😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 871 — No es importante
Spagetti mellé valami könnyebb vörös illene, de mivel fiatal lányról van szó, ráadásul nagy a meleg, élénk rozét ajánlanék. És ha már bolognai, akkor próbálj meg olaszt venni, abból nyilvánvalóan le kell jönnie az asztalnál, hogy foglalkoztál a kérdéssel 😊

 www.olaszbor.hu/cart/?p=productsList&iCategory=7&sName=ros%E9-borok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal