Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 874 — megbékéltem tom bradyvel
talán valaki használ ilyet (pl. ha pont meccsnapon utazik, de szeretné követni az eseményeket).
szóval megvettem a telefont (nokia lumia 620), és az lenne a kérdésem hogy melyik szerintetek a legjobb nfl-es (és ha van, college football-os) alkalmazás a legjobb?

(nfl scores & alerts, espn scorecenter, pro sports scores, football live, football pro 13)
 www.windowsphone.com/hu-hu/search?q=nfl

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Köszi a tippeket, valóban ott volt a redőnytokban a sok rohadék... Darázsirtót kellett hívni, mondjuk amúgy se terveztem komolyan, h egy partvissal a kezemben és necctrikóval a fejemen haljak hősi halált 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Meg azt az anyagot, amit a panelprogramban szigetelésre használnak.Nekünk a céghez bogármérnököt kellett hívni, hogy megszabaduljunk a dögöktől.
Más kérdés:
Panini 2012/2013 Bl kártyát gyűjt valaki?Esetleg cserél?
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
ja redőnytokot szeretik


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 477 — Bears & Illinois fan
Hazaérve 6 haldokló darázs fogadott. Azóta kinyírtam még 3-mat, és még legalább 6 élő van...
Elképzelhető, h ezek valamikor csoportosan bejöttek a bukóra nyitott ablakon, vagy van egy darázsfészkem itt a panellakásban? Ha fészkük lenne akkor nem tavasszal lehetne ilyen?
Mi a faszt tudok egyáltalán tenni? Mert egy darázst leütök nem baj, de így h már 9 hulla mellett legalább 6 elő lokalizálva van, kezdek parázni...Black_Adder
A redőny környékére esetleg befészkelték magukat. Ha megtalálod, teríts magadra (fejedre) a család valamely női tagjának necctrikóját vagy hálóingjét, aztán partvissal kotord le, ablak becsuk és ha szerencséd van, nem szállt rád ötven.....
Ha lódarázs lenne, az már neccesebb......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Hazaérve 6 haldokló darázs fogadott. Azóta kinyírtam még 3-mat, és még legalább 6 élő van...
Elképzelhető, h ezek valamikor csoportosan bejöttek a bukóra nyitott ablakon, vagy van egy darázsfészkem itt a panellakásban? Ha fészkük lenne akkor nem tavasszal lehetne ilyen?
Mi a faszt tudok egyáltalán tenni? Mert egy darázst leütök nem baj, de így h már 9 hulla mellett legalább 6 elő lokalizálva van, kezdek parázni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Dropbox?Sobri Jóska
Értem az ötletet, csak...
Az a baj, hogy már a telómról nem tudom áttölteni a gépre (ez volna a feladat, mert anyósomék gépére próbálom átrakni a kislány képeit), a telómról meg csilliárd idő volna átteni ebbe a boxba...
Vagy félreértettem valamit.Bazzani
Keresel egy wifit feltöltöd dropbox/akármilyen felhőbe, aztán leszeded a gépre.
De egyébként itt egész jól kivan vesézve a történet:
 talk.sonymobile.com/thread/59440
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Be tudod állítani az automatikus képfeltöltést, így ha wifi közelbe kerülsz egyből felpakolja az android rendszer az új fotókat a google+ felületre. Ez persze még nem lesz publikus, csak Te látod őket.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
"Az MTP=Media Transfer Protocol, azaz médialejátszóként ismeri fel a telefonod, nem pedig pendriveként."
Ez a probléma merült fel nálam is. (Sony Xperia Pro) Ezért nem tudom róla letölteni a képeket a gépre.
A gépen XP van.
Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy ez sikerüljön?Bazzani
Veszel 1-2 ezer forintért egy memóriakártya-olvasót.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Dropbox?Sobri Jóska
Értem az ötletet, csak...
Az a baj, hogy már a telómról nem tudom áttölteni a gépre (ez volna a feladat, mert anyósomék gépére próbálom átrakni a kislány képeit), a telómról meg csilliárd idő volna átteni ebbe a boxba...
Vagy félreértettem valamit.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 337 — #NoStress
Dropbox?

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Az MTP=Media Transfer Protocol, azaz médialejátszóként ismeri fel a telefonod, nem pedig pendriveként."
Ez a probléma merült fel nálam is. (Sony Xperia Pro) Ezért nem tudom róla letölteni a képeket a gépre.
A gépen XP van.
Mi a legegyszerűbb módja annak, hogy ez sikerüljön?

több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
volt itt a forumon korábban nfl mezes téma, az hova lett?

edit: megvan, boltok, üzeletek...

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Beírod google-be hogy pdf to jpg converter (szerk.: ha azt is melléírod hogy "online" akkor telepítened sem kell semmi programot). Ezzel átkonvertálod. Utána akármilyen képszerkesztő progival ráteszed a képet, majd pdf creatorral pdf-be nyomtatod. Lehet van egyszerűbb módja is, de ez biztosan működik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 958
nem tudja valaki, hogy pdf-re képet hogyan lehet tenni?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Második alkalommal vettük igénybe ezt a terméket, ami nagyon bevállt!
laccoo74
Csatlakozom, ez hatásos szer a kis g****-re

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Patikába megveszed - acidum aceticum glaciale, benzin a többi rozmanos


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
ha van otthon vegyész/gyógyszerész úgy könnyű. én ennek a feléről nem is hallottam 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Jégecet, domestos spricni, hangyaspré és a végin benzin. Nem voltak túlélők, igaz sikerült lokalizálnom a bolyt. Jóöreg sebbenzin mindentvisz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
kihívtam egy szakit, 10kért ilyen mikorgömböket szór szét, garanciával.

nekem semmi otthoni házipraktika nem vált be, bár a sütőport csak ma hallottam. kíváncsi leszek ez mit dob a helyzeten, mert tarthatatlan lassan.gabtsi
Sütőport kipróbáltam, lósz.rt sem ért, szinte hallottam, ahogy a hangyák röhögtek rajta!
Azért Morteint érdemes otthon tartani, soha nem lehet tudni!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
kihívtam egy szakit, 10kért ilyen mikorgömböket szór szét, garanciával.

nekem semmi otthoni házipraktika nem vált be, bár a sütőport csak ma hallottam. kíváncsi leszek ez mit dob a helyzeten, mert tarthatatlan lassan.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
hangyairtással kapcsolatban van valakinek tapasztalta ? szakember kellene.gabtsi
Kinti, benti, hideg vagy melegburkolaton. Múlthéten végeztem ki egy egész bolyt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Online filmnézésre tud valaki biztonságos oldalt?
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
hangyairtással kapcsolatban van valakinek tapasztalta ? szakember kellene.gabtsi
Mi első körben szakembert hívtunk, ami aránytalanul drága volt.
Második alkalommal vettük igénybe ezt a terméket, ami nagyon bevállt!

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hangyairtással kapcsolatban van valakinek tapasztalta ? szakember kellene.

ami nem hajlik, az törik!