Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Mondom a megfejtést:
Két sztereotípia spontán összemosásáról van szó.
Az egyik a mascot, ami ugye erősen focihoz köthető, a másik pedig egy világvégi, egzotikus ország, jelen esetben Argentína, ami Amerikában lehetne Moldova is vagy Csád egyaránt.
És meg se fordul a filmkészítők fejében, hogy ne lehetne ott is focipálya. És ha van, akkor egy egzotikus állat (vizidisznó), és máris kész egy egzotikus focicsapat, ami pont jó terep a kezdő Johnny Bravo mascotmunkásnak.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
ez nem valami pikírt humor akar lenni a Stallions-ra?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Na, erről szólt a kérdésem.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Vagy a rögbit ábrázoltak amfocinak, mert abban viszont a világ legjobbjai között vannak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.ifaf.info/countries/federation/1/12


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valami van:  www.argentinaindependent.com/life-style/sport/american-football-in-argentina/
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Argentínában van foci?
Itt nem a gurulósra gondolok, hanem az általunk imádottra!
Ezt azért kérdezem, mert tegnap a kisfiammal néztük az egyik gyerekcsatornán a Johnny Bravot, és a főhős miután elvégezte a kabalafiguraképzőt, Argentínába igazolt, egy elég egyértelműen amerikai footballt játszó csapathoz.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pedig a Lumiák faszák, csak még viszonylag sok program van ami nincs windowsra, ami iOs-re meg androidra igenkristof
sztem is jók a Lumiák, de tény h még ki kell forrnia WP-nek, ha ez nem tetszik neki, akkor maradjon androidnál, vmeik Samsung Galaxyval(nekem Advance van, most trémobilnál és telenornál is akciós!!!), v akár ZTE Blade III/Grand X.

|
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
haliho
egy krdesem lenne, most erettsegiztem es csak most jottem ra arra h tovabb kene tanulni...😀
de nem mo-n, svedorszagban szeretnek tovabbtanulni.nem keso-e ha most jelentkeznek egy egyetemre?
mo-n kinel tudok erdeklodni a lehetosegekkel kapcsolatban? elore is koszonom a valaszokat 😊
googlen keresgeltem de nem talaltam valaszt ezekre


több mint 10 éve
Törölt felhasználó
pedig a Lumiák faszák, csak még viszonylag sok program van ami nincs windowsra, ami iOs-re meg androidra igen
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 939
Elore jelzem h vegigolvastam a beirasodat...de azert elultetnek egy kis bogarat a fuledbe.Tavalyig butafonom volt es a nokiakat favorizaltam...aztan vennem kellett egy okosat..korbeneztem es a nokiakat elfelejtettem kb egy eletre.Szten nezz korbe jobban.talasz jobb kepessegu telefont hasonlo aron.
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
lehet nyáron beújítok mobiltelefon témában. jelenleg egy 2007 októberében vásárolt nokia 3110 classic van. még a pannon-nál vettem kb. kemény 29.500 forintért.
 mobilarena.hu/teszt/nokia_3110_classic_elavult_nem_klasszikus/adatkommunikacio_akkumulator_osszegzes.html

abszolút nem értek a mai telefonokhoz! mivel nokiás vagyok (nem veszek mást), ezért itt valami nokia lumia 620-as és 520-ast lesegetek (sok pénzt nem akarok kiadni telefonokért: ellopják, összetörik, stb. a 3110 clasicot nem féltem, mert az irokézek inkább visszaadják mint elteszik. nem hozna hasznot számukra).

a lumia 520 pénzügyileg nagyon kellemes és csak hajszál híján tér el a 620-tól, viszont a 620-nak van vakuja (zseblámpa).

van esetleg valakinek valamelyik típus? vélemények?
esetleg más típus a nokiától aminek jó akkumlátora van?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?jjncaa
nmagon fent van a gyakorlószoftver, ua. mint mait kérdeznek, már abból simán meglehet tnaulni csak kikell pörgetni párszor
több mint 10 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?jjncaa
Van elektronikus gyakorlóprogram is, ami ugyanúgy működik, mint a vizsgáztatószoftver (bár nekem gyanús, hogy nem az összes lehetséges kérdés van benne), az autósiskolától elvileg megszerezhető.

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én a tesztre a legegyszerűbb módszerrel készültem fel: végigmentem a teljes tesztkönyvön, aztán amiket elsőre rosszul ixeltem azokon végigmentem mégegyszer... Élesben én lettem kész elsőnek a teremben, 0 hibaponttal 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?jjncaa
 www.libri.hu/konyv/duka_gyula.autovezetok-tankonyve-b-kategorias-jarmuvezetoi-vizsgahoz-1.html
 www.libri.hu/konyv/duka_gyula.a-jarmuvezetoi-vizsga-teszt-kerdeseinek-gyujtemenye-2.html

két éve ennek a könyvnek az akkori kiadásai voltak ajánlottak a puhatestű iskolában. a vizsga meg olyan volt, mintha a tesztkönyvből (fény)másolták volna ki a kérdéseket.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
Elkezdtem a kresz-tanfolyamot, tudtok adni pár tippet, hogy honnan érdemes tanulni és hol találok jó gyakorlófeladatokat?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az a tiszteletteljes kérdésem volt, van e vkinek Sony J Sony E estleg Sony SP telefonja és ha igen melyek a tapasztalatok?(Samsungról Nokiáról és más egyén finomságokról ne próbáljatok meggyőzni túlságosan márka hű vagyok 😛)
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Ez változó, mi pl. haverokkal egy magántanyára jártunk (sajnos azóta el kellett adni). Volt ott egy kis tó szarásig tömve halakkal, a végén már pvc csőre meg sima madzagra kötöttük a szereléket és úgy is 5 percenként volt kapás 😊 Spitz bottal fogtuk a kiló fölötti pontyokat... Itt értelemszerűen kb. 2 ropiból megvolt minden (spitz bot, damil, ólom, horgok), és annyi halat fogtunk hogy 5-en bőven jól laktunk belőle... Szóval költséghatékony volt a dolog 😊
Rataxes
Életem első és egyetlen sikeres pecázása, spiccbottal fogtam egy 4-5 kilós pontyot 😊 Jobbnak láttam visszavonulni 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Kutyára drága hobbi amúgy, ahogy kapom tőlük az infókat.
Oké, van aki elissza, és az is igaz, hogy az ember kőccsön a hobbijára.laccoo74
Ez változó, mi pl. haverokkal egy magántanyára jártunk (sajnos azóta el kellett adni). Volt ott egy kis tó szarásig tömve halakkal, a végén már pvc csőre meg sima madzagra kötöttük a szereléket és úgy is 5 percenként volt kapás 😊 Spitz bottal fogtuk a kiló fölötti pontyokat... Itt értelemszerűen kb. 2 ropiból megvolt minden (spitz bot, damil, ólom, horgok), és annyi halat fogtunk hogy 5-en bőven jól laktunk belőle... Szóval költséghatékony volt a dolog 😊

csajozzál az vadászösztönös, mondjuk a belezésig ne menj el, de ez a lógatom-lógatomba ugyan mi a ...sutianap
Igen, az is vadászösztönös, de más fajta 😊 Egyébként meg ezen kár vitázni, van aki pecázni szeret, van aki hegyet mászni, más meg mittudomén sportfogadni 😊 Nyilván nem fogják meggyőzni egymást hogy miért jobb az egyik mint a másik, kb. mintha zenei ízlésen vitatkoznánk ("de biza a hörgős metál jobb mint a tucctuccmulatós" 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Valaki szereltetett be klímát mostanában vidéken?
Mibe fáj?
Merthogy az egy dolog, hogy mennyiért hirdetik... 😀catattack
120-tól felfelé, ha jól tudom, de egy normális, amelyik nem duplázza meg a villanyszámlát, az már 200 k alapból, de most tényleg másfél-két hetekre tudnak csak időpontot adni.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nem tudjátok lakó-pihenő övezetben milyen építési engedélyeket adhatnak ki az illetékes hatóságok? Értem ezalatt, hogy egy karosszériás műhely szerintem egy ilyen övezetben nem lehetne építhető.


JT Daniels fan
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.kishaszi
Ahogy kell!Uff!laccoo74
Egy ismerősöm sztorija:
Beszélgetnek a haverral, hogy kellene már menni pecázni. Hallja ezt a beszélgetést a városi munkatárs, aki éppen valami megbeszélés okán ott volt. Mondja, hogy ha lehet, akkor ő is becsatlakozna, mert nincs errefelé helyismerete. Persze jöhetsz, akkor délután indulunk, jó? jó!
Ki is mentek a vízhez, vitték a srácot, pecázgattak, iddogáltak, beszélgettek, bár a srác kicsit csendes volt, meg meresztgette a szemét az elején.
Visszafelé kérdezik a vendéget, hogy okés volt-e minden. Akkor mondja, hogy okés volt, csak egy kicsit meglepődött, hogy tényleg pecázni mennek, mert náluk a "megyünk pecázni" igazából azt jelenti, hogy "megyünk kurvázni".Atari
Nem volt hozzászokva ahhoz, hogy vidéken nevén nevezzük a dolgokat! 😀
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.kishaszi
Ahogy kell!Uff!laccoo74
Egy ismerősöm sztorija:
Beszélgetnek a haverral, hogy kellene már menni pecázni. Hallja ezt a beszélgetést a városi munkatárs, aki éppen valami megbeszélés okán ott volt. Mondja, hogy ha lehet, akkor ő is becsatlakozna, mert nincs errefelé helyismerete. Persze jöhetsz, akkor délután indulunk, jó? jó!
Ki is mentek a vízhez, vitték a srácot, pecázgattak, iddogáltak, beszélgettek, bár a srác kicsit csendes volt, meg meresztgette a szemét az elején.
Visszafelé kérdezik a vendéget, hogy okés volt-e minden. Akkor mondja, hogy okés volt, csak egy kicsit meglepődött, hogy tényleg pecázni mennek, mert náluk a "megyünk pecázni" igazából azt jelenti, hogy "megyünk kurvázni".

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Ha már a kérdések bármiről topicban vagyunk.
Mi a jó abban , hogy ülsz a vízparton, szénné csípnek a szúnyogok, és még dumálni sem lehet, mert rögtön lepisszegnek, hogy elzavarom a halakat, akik úgy tudom full süketek?
Életemben kétszer voltam pecázni, csúnya bekarmolás lett belőle, de halat nem is láttunk.
Opsz, lehet, hogy válaszoltam is a saját kérdésemre!laccoo74
Rendhagyó volt a miénk. barátom nevelőapja is ott volt, meg anyukája. Azt a műsort vazzeg...brutál volt. Közben be is ittunk azért.kishaszi
Ahogy kell!Uff!