Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉Sobri Jóska
de horog nélkül max a rosszlanyokon lesz kapasod 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉Sobri Jóska
Egy állat vagy😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Igen, köszi.

Néztem en is, nem teljesen értem miért igy kell ezt, de mindegy. Mondjak h szarjuk le, mert úgyse jön oda éjjel a steghez a halor, de en igy nem szeretnek.gabtsi
Kezdjétek el jó hangosan a rákot ragozni, lehetőleg gyöngyöspatai dialektusban, és akkor szinte biztos, hogy a halőr a környéketekre se megy!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
Ha nem teszel horgot a végére, nem kell engedély. 😉

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Igen, köszi.

Néztem en is, nem teljesen értem miért igy kell ezt, de mindegy. Mondjak h szarjuk le, mert úgyse jön oda éjjel a steghez a halor, de en igy nem szeretnek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 929 — Steelers fan
na meg egy kerdes, ha balatonon akarok (szabalyosan) pecazni, akkor szuksegem van horgaszigazolvanyra, vagy siman tudok venni egy napijegyet (mint egy halastavon) es szolhat a musor ? vagy utobbi elobbi feltetele az elovizeken ?gabtsi
Minden kell. És a területi engedély egyben fogási napló is, amit a Balatotnon fogsz, nem a saját fogási naplódba kell bejegyezni, hanem abba amit ők adnak. (legalábbis tavaly még így volt)

Árak:  balatonihal.hu/teruletiegedelyek
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Valaki szereltetett be klímát mostanában vidéken?
Mibe fáj?
Merthogy az egy dolog, hogy mennyiért hirdetik... 😀catattack
háát, cége válogatja, de a klíma az csak egy dolog. Ott van még az anyagdíj (réz csövezés, klímagáz, szerelési anyagok), plusz munkadíj: szerelés, beszabályozás, üzembe helyezés. Elvileg járna rá még érintésvédelem is, de magán dolgoknál nem vágom mennyire szokták...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Úgyvan.
És van ám horgászos topik is.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
na meg egy kerdes, ha balatonon akarok (szabalyosan) pecazni, akkor szuksegem van horgaszigazolvanyra, vagy siman tudok venni egy napijegyet (mint egy halastavon) es szolhat a musor ? vagy utobbi elobbi feltetele az elovizeken ?gabtsi
Tudomásom szerint horgászigazolványra mindenképpen szükség van.
Csak egyes magántavaknál térnek el ettől.laccoo74
A napijegy a forgalmi, a horgászigazolvány a jogsi.
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
na meg egy kerdes, ha balatonon akarok (szabalyosan) pecazni, akkor szuksegem van horgaszigazolvanyra, vagy siman tudok venni egy napijegyet (mint egy halastavon) es szolhat a musor ? vagy utobbi elobbi feltetele az elovizeken ?gabtsi
Tudomásom szerint horgászigazolványra mindenképpen szükség van.
Csak egyes magántavaknál térnek el ettől.
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
na meg egy kerdes, ha balatonon akarok (szabalyosan) pecazni, akkor szuksegem van horgaszigazolvanyra, vagy siman tudok venni egy napijegyet (mint egy halastavon) es szolhat a musor ? vagy utobbi elobbi feltetele az elovizeken ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
koszikoszi
csak epp ez volt nyitva a mobilon ezert itt es gyors valasz kellett, koszi

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
catattack 3 520
nemtudjátok a tesco elfogad amexet ?gabtsi
 tesco.hu/gyiklaccoo74
Én értem ám az ilyen kérdezőket!
Azért itt kérdezi meg, hogy kevés energia belefektetésével választ kapjon a kérdésére.
Attól, hogy linkekkel szúrjuk ki a szemét az nem segítség.

Gabtsi!
Igen, Visa, Mastercard, American Express kártyákat is elfogadnak, bár személy szerint még csak a Visát próbáltam.
Remélem tudtam segíteni! 😊
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
nemtudjátok a tesco elfogad amexet ?gabtsi
 tesco.hu/gyik
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nemtudjátok a tesco elfogad amexet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Valaki szereltetett be klímát mostanában vidéken?
Mibe fáj?
Merthogy az egy dolog, hogy mennyiért hirdetik... 😀catattack
Szezonja van, tehát nagyon!
Mi most szereltettünk a cégnél egy pár darabot.Pontos árat nem tudok, de várni kellett jó sokat, mert mindenki, sőt mindenkinek a keresztanyja is most szereltet, takaríttat stb.
Szerelők kb. azt éreztették, hogy minimum 24 karátos aranyat szarnak, és örüljünk, hogy leereszkedtek hozzánk.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Valaki szereltetett be klímát mostanában vidéken?
Mibe fáj?
Merthogy az egy dolog, hogy mennyiért hirdetik... 😀
több mint 10 éve
catattack 3 520
otp internetes belföldi utalási megbízásnál van lehetőség arra, hogy az utalás után valami igazolólap féleséget ki tudjak nyomtatni? még sosem kellett igazolólap, ezért nem tudom.
(egyébként kollégium igényléshez kell, hogy igazolni tudjam hogy befizettem a pénzt)Ventura
Hogyne lenne!
Ha kifejted a számlát, akkor a sor végén ott van a részletekben!
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 877 — megbékéltem tom bradyvel
otp internetes belföldi utalási megbízásnál van lehetőség arra, hogy az utalás után valami igazolólap féleséget ki tudjak nyomtatni? még sosem kellett igazolólap, ezért nem tudom.
(egyébként kollégium igényléshez kell, hogy igazolni tudjam hogy befizettem a pénzt)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 507 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha nem tudod, tudd azt honnan fogod tudni, nem a lexika a lényeg...sutianap
De mondjuk JJ képbehoztamagát a kannibalizmussa, erre te meg a mjúzikba mit nyomacc édesapa! Naná hogy CannibalCorsot, holisztika, intiúció = működés, ha nincs BigBen, nincs is mai nap 😊sutianap
Te hülye vagy bazmeg! 😀catattack
Á, ő nem. csak szimplán Sü(sü)ti 😛 😉
több mint 10 éve
catattack 3 520
Ha nem tudod, tudd azt honnan fogod tudni, nem a lexika a lényeg...sutianap
De mondjuk JJ képbehoztamagát a kannibalizmussa, erre te meg a mjúzikba mit nyomacc édesapa! Naná hogy CannibalCorsot, holisztika, intiúció = működés, ha nincs BigBen, nincs is mai nap 😊sutianap
Te hülye vagy bazmeg! 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ha nem tudod, tudd azt honnan fogod tudni, nem a lexika a lényeg...sutianap
De mondjuk JJ képbehoztamagát a kannibalizmussa, erre te meg a mjúzikba mit nyomacc édesapa! Naná hogy CannibalCorsot, holisztika, intiúció = működés, ha nincs BigBen, nincs is mai nap 😊


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 648 — Vikings fan
Mondjuk ha a kérdések topicba is google-zünk meg wikipédiázunk akkor mi értelme a topicnak ? Kb már mnident meg lehet találni googlen 😀
több mint 10 éve
catattack 3 520
Igen, bár ha ennyire érdekelt, nem tudom miért nem tudtál rászánni egy pillanatok alatt véghez vihető keresést a wikipédiánjjncaa
JJ!
Aggódom érted! Próbálj meg kissé távolodni a googletől és a wikitől! Ez már függőség!
több mint 10 éve
BD# Baltimore Ravens Miami Hurricanes 1 739 — Sa da tay!
Szerintem nem kannibalizmus, mivel nem is tudja, hogy mit eszik, amolyan Hannibálosan.