Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 872 — megbékéltem tom bradyvel
pár napja írtam, hogy beújítok új telefonra, és hát soha nem volt okostelefonom, érintőképernyősöm, illetve előfizetéses sem voltam soha. lenne egy két kérdés a tisztázás végett. nem titok hogy a nokia lumia 520 és 620 között gondolkozok.
(jelenleg nokia 3110 classic van)

1.) akumlátor:
okostelefonoknál jónak mondható e az 1-1,5 üzemidő (persze használatfüggő. készenléti időnek 360 órát írnak az lumia 520-nak, 330 órát a lumia 620-nak)?

2.) kijelző, stabilistás
könnyen karcolódnak e? ha véletlen kiesik a kezedből megreccsen e (pl utcán a járdára, bent a csempére)?

3.) előfizetésnél olyan van írva, hogy "Havidíjban foglalt korlátlan adatforgalom: korlátlan Facebook, email, böngészés és navigáció" (smarttarifa 5).
ezt úgy értsem, hogy ha felmegyek facebookra, internetre akkor nekem abból az 5290 forintos tarifából megy lefele az összeg (illetve 500MB adatforgalmi keretből), és nem az 5290 forinton kívül kell még fizetnem érte? bár ha korlátlátlan van írva akkor az 500MB-ból nem megy semmi le.
 www.telenor.hu/smarttarifa

u.i.: furcsa kérdések lehetnek, de a nokia 3110 classicom 5 év elteltével is bírja az 5 napot, illetve utoljára WAP-ot használtam ami keményen húzta lefele a pénzt a kártyáról.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Pedig ugyanezen az oldalon van a kontakt is
 europa.eu/youth/contact_hujjncaa
oh my bad, koszi 😀
kovetsegre is gondoltam nah akkor elmegyek majd oda 😊 koszi azert a segitseget


több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
svéd követség?

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Pedig ugyanezen az oldalon van a kontakt is
 europa.eu/youth/contact_hu


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
haliho
egy krdesem lenne, most erettsegiztem es csak most jottem ra arra h tovabb kene tanulni...😀
de nem mo-n, svedorszagban szeretnek tovabbtanulni.nem keso-e ha most jelentkeznek egy egyetemre?
mo-n kinel tudok erdeklodni a lehetosegekkel kapcsolatban? elore is koszonom a valaszokat 😊
googlen keresgeltem de nem talaltam valaszt ezekreghstzR
senki?ghstzR
 europa.eu/youth/archive/studying/index_sv_hu.htmljjncaa
igen erre mar ratalaltam, mondtam is h 2 kerdesem lenne, amire nem talalok valaszt sehol se 😊


több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
haliho
egy krdesem lenne, most erettsegiztem es csak most jottem ra arra h tovabb kene tanulni...😀
de nem mo-n, svedorszagban szeretnek tovabbtanulni.nem keso-e ha most jelentkeznek egy egyetemre?
mo-n kinel tudok erdeklodni a lehetosegekkel kapcsolatban? elore is koszonom a valaszokat 😊
googlen keresgeltem de nem talaltam valaszt ezekreghstzR
senki?ghstzR
 europa.eu/youth/archive/studying/index_sv_hu.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
haliho
egy krdesem lenne, most erettsegiztem es csak most jottem ra arra h tovabb kene tanulni...😀
de nem mo-n, svedorszagban szeretnek tovabbtanulni.nem keso-e ha most jelentkeznek egy egyetemre?
mo-n kinel tudok erdeklodni a lehetosegekkel kapcsolatban? elore is koszonom a valaszokat 😊
googlen keresgeltem de nem talaltam valaszt ezekreghstzR
senki?


több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Na de mér pont Stallions meccs van, - az egyetlen amerikai frencsi, a mi nem amerikai bajnokságban nyert? Mér Egér a stadion neve, csak nem Doug Flutie-ra célozgatunk? Ez valami CFL alázás.sutianap
Ez a Johnny Bravo, nem a konteo blog, bakker. 😊Sobri Jóska
Nem ismered a rajzfilmeseket 😀sutianap
Johnny Bravo is Disney rajzfilm? 😛jjncaa
Cartoon Networklaccoo74
6+6 az 17?

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na de mér pont Stallions meccs van, - az egyetlen amerikai frencsi, a mi nem amerikai bajnokságban nyert? Mér Egér a stadion neve, csak nem Doug Flutie-ra célozgatunk? Ez valami CFL alázás.sutianap
Ez a Johnny Bravo, nem a konteo blog, bakker. 😊Sobri Jóska
Nem ismered a rajzfilmeseket 😀sutianap
Johnny Bravo is Disney rajzfilm? 😛jjncaa
Cartoon Network
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Na de mér pont Stallions meccs van, - az egyetlen amerikai frencsi, a mi nem amerikai bajnokságban nyert? Mér Egér a stadion neve, csak nem Doug Flutie-ra célozgatunk? Ez valami CFL alázás.sutianap
Ez a Johnny Bravo, nem a konteo blog, bakker. 😊Sobri Jóska
Nem ismered a rajzfilmeseket 😀sutianap
Johnny Bravo is Disney rajzfilm? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Na de mér pont Stallions meccs van, - az egyetlen amerikai frencsi, a mi nem amerikai bajnokságban nyert? Mér Egér a stadion neve, csak nem Doug Flutie-ra célozgatunk? Ez valami CFL alázás.sutianap
Ez a Johnny Bravo, nem a konteo blog, bakker. 😊Sobri Jóska
Nem ismered a rajzfilmeseket 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Na de mér pont Stallions meccs van, - az egyetlen amerikai frencsi, a mi nem amerikai bajnokságban nyert? Mér Egér a stadion neve, csak nem Doug Flutie-ra célozgatunk? Ez valami CFL alázás.sutianap
Ez a Johnny Bravo, nem a konteo blog, bakker. 😊

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
Na de mér pont Stallions meccs van, - az egyetlen amerikai frencsi, a mi nem amerikai bajnokságban nyert? Mér Egér a stadion neve, csak nem Doug Flutie-ra célozgatunk? Ez valami CFL alázás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Mondom a megfejtést:
Két sztereotípia spontán összemosásáról van szó.
Az egyik a mascot, ami ugye erősen focihoz köthető, a másik pedig egy világvégi, egzotikus ország, jelen esetben Argentína, ami Amerikában lehetne Moldova is vagy Csád egyaránt.
És meg se fordul a filmkészítők fejében, hogy ne lehetne ott is focipálya. És ha van, akkor egy egzotikus állat (vizidisznó), és máris kész egy egzotikus focicsapat, ami pont jó terep a kezdő Johnny Bravo mascotmunkásnak.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
ez nem valami pikírt humor akar lenni a Stallions-ra?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci


Na, erről szólt a kérdésem.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 813 — No es importante
Vagy a rögbit ábrázoltak amfocinak, mert abban viszont a világ legjobbjai között vannak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 103 — capitaine du château de Vienne 1487
 www.ifaf.info/countries/federation/1/12


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Valami van:  www.argentinaindependent.com/life-style/sport/american-football-in-argentina/
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Argentínában van foci?
Itt nem a gurulósra gondolok, hanem az általunk imádottra!
Ezt azért kérdezem, mert tegnap a kisfiammal néztük az egyik gyerekcsatornán a Johnny Bravot, és a főhős miután elvégezte a kabalafiguraképzőt, Argentínába igazolt, egy elég egyértelműen amerikai footballt játszó csapathoz.
több mint 10 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
pedig a Lumiák faszák, csak még viszonylag sok program van ami nincs windowsra, ami iOs-re meg androidra igenkristof
sztem is jók a Lumiák, de tény h még ki kell forrnia WP-nek, ha ez nem tetszik neki, akkor maradjon androidnál, vmeik Samsung Galaxyval(nekem Advance van, most trémobilnál és telenornál is akciós!!!), v akár ZTE Blade III/Grand X.

|
több mint 10 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
haliho
egy krdesem lenne, most erettsegiztem es csak most jottem ra arra h tovabb kene tanulni...😀
de nem mo-n, svedorszagban szeretnek tovabbtanulni.nem keso-e ha most jelentkeznek egy egyetemre?
mo-n kinel tudok erdeklodni a lehetosegekkel kapcsolatban? elore is koszonom a valaszokat 😊
googlen keresgeltem de nem talaltam valaszt ezekre


több mint 10 éve
Törölt felhasználó
pedig a Lumiák faszák, csak még viszonylag sok program van ami nincs windowsra, ami iOs-re meg androidra igen
több mint 10 éve
YoungZeeZee 7 910
Elore jelzem h vegigolvastam a beirasodat...de azert elultetnek egy kis bogarat a fuledbe.Tavalyig butafonom volt es a nokiakat favorizaltam...aztan vennem kellett egy okosat..korbeneztem es a nokiakat elfelejtettem kb egy eletre.Szten nezz korbe jobban.talasz jobb kepessegu telefont hasonlo aron.