Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Van akinek tetszett, az "új" István a király???beltazor
Majdnem bírtuk negyed óráig. De az én hibám, meg voltam róla győződve hogy ez is ilyen középkori kosztümös dolog lesz.Hanni
ja, én láttam az előzetest, onnantól felejtős volt az egész 😊slowmotion
nem mintha bármi köze volna ahhoz h milyen az előadás, de szerdán pl. stohl olyan matt részeg volt lent az egyik tiszai discsóban, hogy az valami hihetetlen + bőszen mesélte h mennyi motyó is van benne pluszban.... 😀peach
amíg nem ül volán mögé másállapotban, ...
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Van akinek tetszett, az "új" István a király???beltazor
Majdnem bírtuk negyed óráig. De az én hibám, meg voltam róla győződve hogy ez is ilyen középkori kosztümös dolog lesz.Hanni
ja, én láttam az előzetest, onnantól felejtős volt az egész 😊slowmotion
nem mintha bármi köze volna ahhoz h milyen az előadás, de szerdán pl. stohl olyan matt részeg volt lent az egyik tiszai discsóban, hogy az valami hihetetlen + bőszen mesélte h mennyi motyó is van benne pluszban.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
Van akinek tetszett, az "új" István a király???beltazor
Majdnem bírtuk negyed óráig. De az én hibám, meg voltam róla győződve hogy ez is ilyen középkori kosztümös dolog lesz.Hanni
ja, én láttam az előzetest, onnantól felejtős volt az egész 😊
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 567 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van akinek tetszett, az "új" István a király???beltazor
Majdnem bírtuk negyed óráig. De az én hibám, meg voltam róla győződve hogy ez is ilyen középkori kosztümös dolog lesz.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Én szegedi vok igaz, de óvakodj attól, hogy egy olyan iskolába iratkozz be amivel a szembe sarkon bevásárló központ fog épülni.... mert ha felépül az autós isi garantáltan a legdrágábbá válik a városban 😀 és mivel már két éve beiratkoztál csak volt másfél év kényszerpause mit tenni se nagyon tudsz....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 649 — Illegális gyakorló
Fontolgatom, hogy elkövetek egy bűnt az emberiség ellen és megpróbálom megszerezni a jogsit. Tapasztalatok érdekelnének bp-i autósiskolákról pro és kontra. Van olyan, ami különösen ajánlott? És olyan, amitől óvakodjak, mint a tűztől?
Köszönöm a segítséget előre is! 😊

több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Alföldinek biztos.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Van akinek tetszett, az "új" István a király???beltazor
valószínűleg van olyan.

több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 605 — Pfizer & Moderna fan
Van akinek tetszett, az "új" István a király???

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Sziasztok! Az a kérdés merült fel bennem, hogy field goal-t bármelyik play közben lehet rúgni? Pl. Mike Wallace kap egy passzt, fut vele még 3 yardot, majd egy drop kick-kel beveri a két pózna közé, akkor ez érvényes field goal 3 pontért? 😊TBone
Túl sok ausztrál focit nézel😊
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 817 — No es importante
Sziasztok! Az a kérdés merült fel bennem, hogy field goal-t bármelyik play közben lehet rúgni? Pl. Mike Wallace kap egy passzt, fut vele még 3 yardot, majd egy drop kick-kel beveri a két pózna közé, akkor ez érvényes field goal 3 pontért? 😊TBone
ha játék közben valaki belebikázna a labdába, akkor az nem pontot, hanem sárga zászlót eredményezne, illegal kick büntetés, NFL-ben 15 yard

az alapfogalmak tisztázására ajánlom szótárunkat, a fejléc alatt találod az alapok részen belül


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sziasztok! Az a kérdés merült fel bennem, hogy field goal-t bármelyik play közben lehet rúgni? Pl. Mike Wallace kap egy passzt, fut vele még 3 yardot, majd egy drop kick-kel beveri a két pózna közé, akkor ez érvényes field goal 3 pontért? 😊TBone
nem.
a dropkick eleve csak 1 pont.
írd be a youtube keresőbe és látod hogy működik

több mint 10 éve
TBone San Francisco 49ers 60
Sziasztok! Az a kérdés merült fel bennem, hogy field goal-t bármelyik play közben lehet rúgni? Pl. Mike Wallace kap egy passzt, fut vele még 3 yardot, majd egy drop kick-kel beveri a két pózna közé, akkor ez érvényes field goal 3 pontért? 😊
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Istenek vagytok, sikerült megértenem.
Köszönöm!

több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 883 — we almost always almost win
Írd be a keresés után, h "-madden"
pl:
NFL Detroit Lions -madden

szerk: úgy általában a keresési feltétel úgy néz ki, h a "-" utáni szó nem lehet benne. Ha többet is ki akarsz szűrni, akkor:
feltétel -kivétel1 -kivétel2 -kivétel3

Ha azt akarod, h valamit mindenképp tartalmazzon, azt tedd "idézőjelbe"

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Van olyan a szűrők között, hogy madden?
Én nem találtam.

több mint 10 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Youtube-on keresgéltem Lions/Pistons video-kat, de a tököm tele van már a sok faszom felrakott madden meccsvideo-val.
Van valami tippetek melyik szűrőt alkalmazzam, hogy ezeket kivegye a listából?
Természetesen a levesszűrő és hasonló vicces válaszok most nem játszanak. 😊Bazzani
"-madden" ?

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Youtube-on keresgéltem Lions/Pistons video-kat, de a tököm tele van már a sok faszom felrakott madden meccsvideo-val.
Van valami tippetek melyik szűrőt alkalmazzam, hogy ezeket kivegye a listából?
Természetesen a levesszűrő és hasonló vicces válaszok most nem játszanak. 😊

több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Az miért van, hogy FB-n egy személynek nem tudok üzenetet küldeni?

Nem, nem tiltott le, mert kb. 45 perce még tudtam neki üzenetet küldeni (amit még nem olvasott el), s azóta küldtem volna neki mást is, amit már nem tudott elküldeni... De mindenki másnak tudok, csak egy valakinek nem. Miért?
több mint 10 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nemzeti Közszolgálati Egyetemen van valakinek ismerőse ? 😮
Elsősorban valami magasabb beosztásban, de hallgatókhoz is lenne kérdésem.süti
Írjál PM-t nyugodtan. 😀
több mint 10 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nemzeti Közszolgálati Egyetemen van valakinek ismerőse ? 😮
Elsősorban valami magasabb beosztásban, de hallgatókhoz is lenne kérdésem.
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 240 — a new hope (again)
Nekem is csányi junior volt, és psotán küldték maguktól az ujjat. Bár asszem másért voltam bent és mondták h le fog járni de küldik az ùjjat.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
OTP-nél is, csak az információs sztárdájuk hol működik, hol nem😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 323 — Invisible man
ma kaptam a paypal-tól egy üzenetet emailben, hogy lejár a bankkártyám és frissítsem (otp junior, 2010 július vagy augusztusában nyitottam - első kártyám). azért csodálkozok rajta, mert az otp nekem sem az interneten, sem sms-ben, sem levélben nem értesített ilyenről.
a kártya első oldalán a "valid thru"-nál 08/13 van (tehát 2013 augusztus)
gondolom be kéne menni a bankba, hogy adjanak új kártyát?

Ventura
nemtom, otépénél hogy van, de a rajfejzennél meg a zerszte banknál kiküldik postán az újat.slowmotion
MKB-nál is. Küldik a kártyát is és külön levélben az új PIN-t is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 646 — Cowboys fan
ma kaptam a paypal-tól egy üzenetet emailben, hogy lejár a bankkártyám és frissítsem (otp junior, 2010 július vagy augusztusában nyitottam - első kártyám). azért csodálkozok rajta, mert az otp nekem sem az interneten, sem sms-ben, sem levélben nem értesített ilyenről.
a kártya első oldalán a "valid thru"-nál 08/13 van (tehát 2013 augusztus)
gondolom be kéne menni a bankba, hogy adjanak új kártyát?

Ventura
nemtom, otépénél hogy van, de a rajfejzennél meg a zerszte banknál kiküldik postán az újat.