Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
1. szakasz ITT - 15 km:
Hindley
Kelderman +13
Geoghegan Hart +49

14. szakasz ITT - 34 km:
Kelderman
Geoghegan Hart +37
Hindley +1:52

Na most ez alapján egy sík 15 kilométeresre a végén mit lehet mondani?

Ineos vannak 6-an. Segítők közül Dennis tűnik a legjobbnak (beleértve Sunweb is). Nagyon kell, hogy Puccio, Castroviejo, Ganna és Swift tudjon menni. Ha Geoghegan Hart megjön Hindleyvel és adnak olyan perc környékét Keldermannak az tökéletes már az Ineosnak.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 647
De utálom mikor valaki felutazik a hegyen végig, aztán meg megnyeri a sprinter.
tüsi91
ja, de jelen esetben ugyanezt csinálta Hart a 15. szakaszon, csak akkor Hindley vezette végig a hegyet, és az angol sprintelte le a végén. Ez volt a minimum hogy most visszakapta.

Másrészt azért beteg lett volna ha bármennyit is vezetett volna neki, hogy Kelderman még jobban lemaradjon 😀
eaglesmcnabb
A szakasz gyozelme itt leginkabb a jovairas miatt kellett volna Tao-nak. Ettol fuggetlenul eselye sem volt, de ezt tudta es kellett fogadnia ezt a szerepet.

A sunweb erdekes volt es a dontesuk megkerdojelezheto. Alapvetoen Wilco-t magara hagytak es ott bukott sokat ahol a ket hegy kozott Rohan ellen versenyzett. O a legjobb az ITT-n, de igy nagyon szoros lett es elbukhatjak mindketten, Wilco es Jai is. Bar a taktikai elony naluk de ilyen kicsi kulonbsegeknel a sajat zsiron fog mulni, az meg leginkabb a regeneralodasukon.
no
ja csak benne volt hoy marad wilcoval, a hegytetőtől meg olyat megy dennis Harttal, hogy elszáll mindkettő sunwebes, köztük hindley végleg. Így viszont még mindketten meccsben vannak, úgy max keldermann lett volna, csak mondjuk nem 15 mp-vel, hanem 40-50-nel.

A Sunweb mondjuk szerintem szarban van, úgy nyerhetnek szvsz, ha tao nem ad különidőt keldermannak, vagy ha Hindley ad legalább fél percet Taonak. Egyikre se látok sok esélyt, bár nem tudom hány hegy marad a 20. szakaszra végül, ha nem lesz olyan kemény talán elég lehet a hollandnak.
eaglesmcnabb
Nem mennek at a franciakhoz igy 3x Sestriere ( 2x a konnyebb oldalon ). Ma pihi es utan hegyi-ITT kombo erobeosztas.

Nem ertek egyet veluk, mert taktikailag papiron hiaba all jobban a csapat hisz 2 oldalrol van megfeszitve Tao, de olyan kicsi a kulonbseg hogy nem szamit.
Ha Wilco elkezd lemaradni akkor mit csinalnak? Jai nyer meg egy szakaszt ( ha megint ok ketten lesznek a legerosebbek ) es ITT izgulas vagy akkor visszamarad vele es akkor tesznek fel mindent Wilco-ra, ami lenne a WTF. Nem maradhat le, de akkor meg nem jobb lett volna nagyobb elony. Tobb lett volna mint 40-50 mp es plus az ITT.

2.42 elonye volt es Wilco a volgyben kapott ahol nem tudott draftolni es utana mert o volt a legtobbet rozsaszinben.

Mindegy azt kapta a Sunweb amit szeretett volna szoval a tervuk bejott es kivancsian varom a maradek ketto felvonast belole.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
De utálom mikor valaki felutazik a hegyen végig, aztán meg megnyeri a sprinter.
tüsi91
ja, de jelen esetben ugyanezt csinálta Hart a 15. szakaszon, csak akkor Hindley vezette végig a hegyet, és az angol sprintelte le a végén. Ez volt a minimum hogy most visszakapta.

Másrészt azért beteg lett volna ha bármennyit is vezetett volna neki, hogy Kelderman még jobban lemaradjon 😀
eaglesmcnabb
A szakasz gyozelme itt leginkabb a jovairas miatt kellett volna Tao-nak. Ettol fuggetlenul eselye sem volt, de ezt tudta es kellett fogadnia ezt a szerepet.

A sunweb erdekes volt es a dontesuk megkerdojelezheto. Alapvetoen Wilco-t magara hagytak es ott bukott sokat ahol a ket hegy kozott Rohan ellen versenyzett. O a legjobb az ITT-n, de igy nagyon szoros lett es elbukhatjak mindketten, Wilco es Jai is. Bar a taktikai elony naluk de ilyen kicsi kulonbsegeknel a sajat zsiron fog mulni, az meg leginkabb a regeneralodasukon.
no
ja csak benne volt hoy marad wilcoval, a hegytetőtől meg olyat megy dennis Harttal, hogy elszáll mindkettő sunwebes, köztük hindley végleg. Így viszont még mindketten meccsben vannak, úgy max keldermann lett volna, csak mondjuk nem 15 mp-vel, hanem 40-50-nel.

A Sunweb mondjuk szerintem szarban van, úgy nyerhetnek szvsz, ha tao nem ad különidőt keldermannak, vagy ha Hindley ad legalább fél percet Taonak. Egyikre se látok sok esélyt, bár nem tudom hány hegy marad a 20. szakaszra végül, ha nem lesz olyan kemény talán elég lehet a hollandnak.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 647
Úgy tűnik (mai szakaszt még nem láttam), Ati azért sajnos elfogyott 3. hétre (vagy csak nagyon spórol a maradék két szakasz valamelyikére) - miközben Paret Peintre meg pont keményen tolja még mindig.. épp akit ekéztünk 😀

De nem baj - tanulópénz az első GT, így is jól tolta és ebből is kell tanulni.
Igor
Nem ertettem bejott 4-4 emberrel 3 perccel a "sprinterek" pelotonja elott, ott jobban tudott vvolna sporolni. Holnap sprinter es az utolso hegyin nehez lesz mert orult csata lesz es nem fogjak engedni a slow tempot varhatoan, persze szokesben benne lehet. Az ITT felejtos megha Ganna-Rohan kitekeri a belet Tao-ert. Bar 3 napig sporolnak ra egy paran, lehet o is.
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Úgy tűnik (mai szakaszt még nem láttam), Ati azért sajnos elfogyott 3. hétre (vagy csak nagyon spórol a maradék két szakasz valamelyikére) - miközben Paret Peintre meg pont keményen tolja még mindig.. épp akit ekéztünk 😀

De nem baj - tanulópénz az első GT, így is jól tolta és ebből is kell tanulni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 647
De utálom mikor valaki felutazik a hegyen végig, aztán meg megnyeri a sprinter.
tüsi91
ja, de jelen esetben ugyanezt csinálta Hart a 15. szakaszon, csak akkor Hindley vezette végig a hegyet, és az angol sprintelte le a végén. Ez volt a minimum hogy most visszakapta.

Másrészt azért beteg lett volna ha bármennyit is vezetett volna neki, hogy Kelderman még jobban lemaradjon 😀
eaglesmcnabb
A szakasz gyozelme itt leginkabb a jovairas miatt kellett volna Tao-nak. Ettol fuggetlenul eselye sem volt, de ezt tudta es kellett fogadnia ezt a szerepet.

A sunweb erdekes volt es a dontesuk megkerdojelezheto. Alapvetoen Wilco-t magara hagytak es ott bukott sokat ahol a ket hegy kozott Rohan ellen versenyzett. O a legjobb az ITT-n, de igy nagyon szoros lett es elbukhatjak mindketten, Wilco es Jai is. Bar a taktikai elony naluk de ilyen kicsi kulonbsegeknel a sajat zsiron fog mulni, az meg leginkabb a regeneralodasukon.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
De utálom mikor valaki felutazik a hegyen végig, aztán meg megnyeri a sprinter.
tüsi91
ja, de jelen esetben ugyanezt csinálta Hart a 15. szakaszon, csak akkor Hindley vezette végig a hegyet, és az angol sprintelte le a végén. Ez volt a minimum hogy most visszakapta.

Másrészt azért beteg lett volna ha bármennyit is vezetett volna neki, hogy Kelderman még jobban lemaradjon 😀

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings NC State Wolfpack 1 932 — Big Penix Energy
De utálom mikor valaki felutazik a hegyen végig, aztán meg megnyeri a sprinter.

Izgalmas két nap lesz a szombat, vasárnap. Ineos megcsinálta a versenyt.
tüsi91
Reméljük nem fáztak meg a Sunwebesek a lejtmenetben. Hihetetlen bénázás volt ez tőlük, versenyző és csapat szinten is, nagyon későn kapták meg (ineos-os srácokhoz képest). Ha meg maga a kabát volt gyatra, az meg no comment.

több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
De utálom mikor valaki felutazik a hegyen végig, aztán meg megnyeri a sprinter.

Izgalmas két nap lesz a szombat, vasárnap. Ineos megcsinálta a versenyt.
több mint 3 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Ineos már megint megtalálta a kokszot, amit ugye másik csapatok sose, mert rajtuk kívül mindenki teljesen becsületes.
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 647
Nem ertem a Jumbo-t es Roglic-ot. Megint teljesen passzivan tekertek es olyan volt mintha a Mapei-t neznenk a szakasz megnyereseert. A szakaszt gyonyoruen elvittek, de ez egy GC verseny nekik. Kuss-Bennett maradt neki segitonek es a minimumot hoztak ki a versenybol. Kuss ketszer meg tudta mozgatni Carapaz-t ( egyszer vissza kellett volna tamadni hogy "epul fel" az amerikai ), ez remek es Bennett meg a jelenletevel gatolta a tamadast mastol, de emiatt meghalni a hegyen teljesen felesleges volt.

Ha osszehasonlitom egy regi sky vonattal akkor Bennett hajtotta volna a vonatot a maximumaig, utana Kuss es Roglic tamadt volna. Maximum 3, de inkabb 2 ember tudott volna maradni. Tudom nem nagy kulonbseg hogy most 6 emberke maradt, de megis. Roglic a legnagyobb eselyes, de megint johet egy Pogacar. Egy echolon eseten Carthy miatt nem gondolom, hogy szethajtana a Jumbo-t es lehet a vegen megint kikap egy rossz nap miatt.

Azt tudom irni amit a TDF elott, ki kell hasznalni ahol te vagy elonyben. Itt eros volt mint barki ( vagy meg erosebb is ), a magasan legerosebb csapatban es fel tudott irni 5 mp-t a legnagyobb rivalisra. Boven eleg lehet, de le is zarhatna a dolgokat a 2. hegyi napon.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Hat ezt megerdemelte MVP, tobbet dolgozott a szokesben
jamaicababa
meg hát. ha már cyclocrossban tízből kilencszer bucira veri mvdp, országúton ne nyerjen már mindig van aert.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Hat ezt megerdemelte MVP, tobbet dolgozott a szokesben

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ugh, szegény Alaphilippe mekkorát esett a motorosba akadva.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 647
Az eso nem nagy dolog igazan egyiknek sem. A hideg (es ez parositva szellel-esovel ) a baj. Ez egyszeru kemia/fizika a kisebb sulyuaknak nagyobb problema.

A CCC megszunik es mindenki magert teker es ez oriasi elony amit ki kell hasznalni. Valakinek ez egy jo szakaszt jelent valakinek egy jo osszetett. Az hogy kinek mi jelent a jot meg rengeteg dologtol fugg.
Top10 az egy nagyon nagy dolog, mert azt mindenhol mutatjak, de a csapatoknak es vezetoiknek nem szamit hogy 10 vagy 19. Amugy itt neki a legfontosabb hogy megmutassa hogy vegig tudja tekerni a 3 hetet minel kevesebb lyukas nappal. Ettol fuggoen kerul be a pecking order-be a jovoben. Ha GC versenyzo akar lenni akkor a szakaszert kar mennie, mert nehez nyerni es igazan ezen a Giron annak van erteke csak, mert nincs kontrolalo ero. Viszont rengeteg energiat elpazarol. A kerdes hogy az uj csapata es o milyen szerepben latja magat. Ha 4. segito lenne akkor meg a szakaszert kell gyurni.
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Valter mai napja. 😊 😊 😊

iktriad
Hát.. csak innentől előrejönni nem nagyon fog, mert mindenki aki előtte/aki számít, az bejött 12.5 perc előnnyel 😕 (mert hát ugye titkon reménykedett az ember egy TOP 15-ben, vagy TOP 12-ben...)
Most a 16-17-18 helyek közt van a nagy törés - Samitier 8:43, Zakarin 15:08, Castroviejo 18:54

Ennek a napnak kb két vesztese volt: Zakarin és Pernsteiner.
Igor
jó, de a szakasz előtt is úgy állt, hogy előtte és utána is volt egy nagyobb szakadék időben. Top20 pont meglesz, fabbro segítő, paret-peintre meg szarabb nála hegyen.

De elmondása szerint úgyis egy szakaszra fog rámenni a hegyekben, ha jó idő lesz összejöhet egy szökés, ott meg úgyis hozhat perceket, ráadásul a 4 leginkább neki kedvező szakasz még pont hátra van. Valljuk be ezek a dimbes-dombos + esős szakaszok pont nem neki kedveztek.

Számomra amúgy az volt a meglepő, hogy Zakarin ruszki létére nem bírta a hideget 😀
eaglesmcnabb
Paret Peintre-t adom, Fabbrot várjuk ki... ő is elsőszámú segítő.. de én is úgy gondolom h a top 20 meglesz, szerintem sanszosabb h Castroviejo elfogy.... neki mindig van egy 40+ perces a szakasza a vége felé.

Persze.. valszeg én vártam/reménykedtem irreális dologban (top 15,12,10) - és ettől még az egész teljesítménye übernagy pozitivum, csak hát evés közben jön meg az étvágy.
De legyen egy szakasz a 3. héten, és akkor minden el van nézve 😛

Zakarin meg Cipruson él évek óta... az nem a hidegről/esőről híres 😊
Eső -> dánok/hollandok/norvégok inkább, ami nekem elsőre beugrik.
Igor
Ja, amúgy Fabbro kurvaerős, csak láthatóan neki segíteni is kell, Atti meg csak papíron segít, kicsit ment a síkon azt annyi.
Castroviejot adom, őt kifelejtettem, + ha jól rémlik csak egy hosszú szökés miatt van annyira jó helyen.

A Cipruson él dologhoz meg annyit, hogy Daniil Medvedev is monte carloban él, mégis pólóban csapatta a garroson mikor a többiek meg hosszúba, azt hittem a ruszkiknál ez az alap 😀 Zakarin meg lenyilatkozta valamelyik szakaszon hogy el volt fagyva, hát szégyellje magát!!! 😀 Amúgy kifejezetten jófej, hogy mint első számú embert nem kell tutujgatni, szóval nincs vele bajom, csak furcsa volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valter mai napja. 😊 😊 😊

iktriad
Hát.. csak innentől előrejönni nem nagyon fog, mert mindenki aki előtte/aki számít, az bejött 12.5 perc előnnyel 😕 (mert hát ugye titkon reménykedett az ember egy TOP 15-ben, vagy TOP 12-ben...)
Most a 16-17-18 helyek közt van a nagy törés - Samitier 8:43, Zakarin 15:08, Castroviejo 18:54

Ennek a napnak kb két vesztese volt: Zakarin és Pernsteiner.
Igor
jó, de a szakasz előtt is úgy állt, hogy előtte és utána is volt egy nagyobb szakadék időben. Top20 pont meglesz, fabbro segítő, paret-peintre meg szarabb nála hegyen.

De elmondása szerint úgyis egy szakaszra fog rámenni a hegyekben, ha jó idő lesz összejöhet egy szökés, ott meg úgyis hozhat perceket, ráadásul a 4 leginkább neki kedvező szakasz még pont hátra van. Valljuk be ezek a dimbes-dombos + esős szakaszok pont nem neki kedveztek.

Számomra amúgy az volt a meglepő, hogy Zakarin ruszki létére nem bírta a hideget 😀
eaglesmcnabb
Paret Peintre-t adom, Fabbrot várjuk ki... ő is elsőszámú segítő.. de én is úgy gondolom h a top 20 meglesz, szerintem sanszosabb h Castroviejo elfogy.... neki mindig van egy 40+ perces a szakasza a vége felé.

Persze.. valszeg én vártam/reménykedtem irreális dologban (top 15,12,10) - és ettől még az egész teljesítménye übernagy pozitivum, csak hát evés közben jön meg az étvágy.
De legyen egy szakasz a 3. héten, és akkor minden el van nézve 😛

Zakarin meg Cipruson él évek óta... az nem a hidegről/esőről híres 😊
Eső -> dánok/hollandok/norvégok inkább, ami nekem elsőre beugrik.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Valter mai napja. 😊 😊 😊

iktriad
Hát.. csak innentől előrejönni nem nagyon fog, mert mindenki aki előtte/aki számít, az bejött 12.5 perc előnnyel 😕 (mert hát ugye titkon reménykedett az ember egy TOP 15-ben, vagy TOP 12-ben...)
Most a 16-17-18 helyek közt van a nagy törés - Samitier 8:43, Zakarin 15:08, Castroviejo 18:54

Ennek a napnak kb két vesztese volt: Zakarin és Pernsteiner.
Igor
jó, de a szakasz előtt is úgy állt, hogy előtte és utána is volt egy nagyobb szakadék időben. Top20 pont meglesz, fabbro segítő, paret-peintre meg szarabb nála hegyen.

De elmondása szerint úgyis egy szakaszra fog rámenni a hegyekben, ha jó idő lesz összejöhet egy szökés, ott meg úgyis hozhat perceket, ráadásul a 4 leginkább neki kedvező szakasz még pont hátra van. Valljuk be ezek a dimbes-dombos + esős szakaszok pont nem neki kedveztek.

Számomra amúgy az volt a meglepő, hogy Zakarin ruszki létére nem bírta a hideget 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Valter mai napja. 😊 😊 😊

iktriad
Hát.. csak innentől előrejönni nem nagyon fog, mert mindenki aki előtte/aki számít, az bejött 12.5 perc előnnyel 😕 (mert hát ugye titkon reménykedett az ember egy TOP 15-ben, vagy TOP 12-ben...)
Most a 16-17-18 helyek közt van a nagy törés - Samitier 8:43, Zakarin 15:08, Castroviejo 18:54

Ennek a napnak kb két vesztese volt: Zakarin és Pernsteiner.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valter mai napja. 😊 😊 😊
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 092 — Saints fan
Mi történt a mai szakaszon? Ati Zakarin miatt állt meg, vagy csak mindketten erőből leszekadtak?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sagan mekkorát ment ma, te jó ég!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lassan Tour de Hongrie szint lesz ez a verseny, szóval a király etapon meglesz az első magyar rózsaszín trikós 😊

több mint 3 éve
no Baltimore Ravens 6 647
Ez sajnos nagyon szegenyes lett. A fiatalok elott itt a nagy lehetoseg.

Ha a teljes Sunweb is hazamegy akkor lesz igazan Matthews idegbajos, ha lehet azt meg fokozni. Elhozzak ide a neki fekvo TDF helyett az indokkal hogy eddig a Giro Bubble-ben keszult. Nesze neked.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 706 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Amúgy miért nem a bowl.hu-s fantasyval játszotok? 😀

van külön topikja is:
 bowl.hu/forum/egyeb-jatekok/fantasy-cycling
eaglesmcnabb
Próbáltam, de nekem nem működik az a szar német 😀
Nem is értem, még bejelentkezni se tudtam amikor próbáltam, nem küldött confirmation e-mailt se, de persze valahogy regisztráltam az emailre fiókot mégis. Könnyebb ez.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz