Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nah, Frúmi ágyban fekve is nyer Grand Tourt idén. A 2011-es Vuelta övé lesz, mert Cobo nem fog fellebezni.
kishaszi
8 év után, édes istenem...
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Alaphilippe mekkorát tekert, te jó ég! Nem gondoltam volna, hogy az ITT után még sárgában lesz, persze tudtam, hogy elég jó cronos. Remélem, hogy a hegyeken is tud valamennyit menni az élmenőkkel, és végigmegy a Tour-on, mert kinézhet neki egy TOP10 és az elég ütős lenne.

G. Thomas, Kruijswijk, Mas, Pinot és Uran között dőlhet el a sárga, remélem közülük valaki támadni fog a nagy hegyeken.

Quintana megint iszonyat csalódás, ő soha nem fog megtanulni időfutamozni még elvárható szinten sem, ellenben Bernalban látom, hogy ő tud ennél majd jobbat.

Richie Porte kellemes meglepetés volt, végre valami, de vele úgyis lesz valami balfaszkodás, úgyhogy nem tekintem esélyesnek, Yates és Bardet meg tragikusak voltak.
Fast Willie
Alaphilippe nem lesz 10-ben, hacsak nem valami orthodox szakaszok jonnek. Egyszer felrobban es vege lesz. Az ITT elso fele nagyon fekudt neki, de a vege meglepoen jo volt. Thomas nem 100%, ahogy a sky sem ( bar ok most fognak kelleni es majd meglatjuk).
Landaig aki 18. es 6 percre a franciatol 4.5 felre Thomastol es egy sik, egy dombos szakasz es 5 hegyi szakasz amibol 4 hegyi befutoval ( egy picit kilog minden ertelemben) es amugy is nehezek kozben is,barkie lehet aki erosebb mint a tobbiek. A tdf kiiroi erre epitettek ( Alaphilippe is idetartozik es ha az echelon-os napot levennenk meg szorosabb lenne) egyertelmuen Froome es a sky ellen. Pinot 20mp lenne, de a 2 perc most ahogy Nairo 2.5 perc a hatralevo szakaszon semmi a sky es Thomas ellen. Vagyis Thomas-nak meg kell mutatni hogy a hegyen is a legerosebb, a sky vonat szamitani fog, de vannak eros csapatok meg es nem lehet kifogas.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Alaphilippe mekkorát tekert, te jó ég! Nem gondoltam volna, hogy az ITT után még sárgában lesz, persze tudtam, hogy elég jó cronos. Remélem, hogy a hegyeken is tud valamennyit menni az élmenőkkel, és végigmegy a Tour-on, mert kinézhet neki egy TOP10 és az elég ütős lenne.

G. Thomas, Kruijswijk, Mas, Pinot és Uran között dőlhet el a sárga, remélem közülük valaki támadni fog a nagy hegyeken.

Quintana megint iszonyat csalódás, ő soha nem fog megtanulni időfutamozni még elvárható szinten sem, ellenben Bernalban látom, hogy ő tud ennél majd jobbat.

Richie Porte kellemes meglepetés volt, végre valami, de vele úgyis lesz valami balfaszkodás, úgyhogy nem tekintem esélyesnek, Yates és Bardet meg tragikusak voltak.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szegény Van Aert, rendesen benézte a kanyart. Pedig nagy sztori volt az övé is...

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Rigoooo

köszi az élményt, mekkorát ment a fiú
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Igy kell am kerekpart cserelni. Panache, a faszomat a franciaknak.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Nah, Frúmi ágyban fekve is nyer Grand Tourt idén. A 2011-es Vuelta övé lesz, mert Cobo nem fog fellebezni.
kishaszi
mint minden tdf-on jon valami a doppinggal kapcsolatban, de ki lepodott meg hogy egy 4 eves tortenet hatarideje itt jar le ( a szabadnap remek temat kapott )
Ketone a Jumbo-nal. A reakcio aranyat er. Nem tiltott, de mindenki tagad es vedekezo allasponton. 😊

Froome boldog egyedul, Mollema-Pouls nem annyira. 😕
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
fel es egy perc koze teszik a kulonbseget Thomas-hoz a GC menok kozott.
A 6. szakasz annyira elutott a tobbi hegyi szakasztol hogy csak egy kis sprint lett belole a legvegen, de a TTT a legtobbeknek jol jott ki es minimalis kulonbseg, ha a prediction jo akkor bejott a terv, hogy a hegyek fognak donteni.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nah, Frúmi ágyban fekve is nyer Grand Tourt idén. A 2011-es Vuelta övé lesz, mert Cobo nem fog fellebezni.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Irtam a tdf elott jo lenne ha elengednek a zold trikoert van Aert-ot, de ez alom maradt igy csak Sagan harcol erte. Alaphillippe fel fogja veluk venni a harcot, 1. amiben jo abban o a legjobb 2. a mapei az egynaposokon a legjobb/ legerosebb. Egy GT-n pont a legnagyobb erejuk veszik el es tobb elonyuk is csokken itt. Ettol lesznek ahol ok lesznek elonyben de ott is ervenyesulhet a "ket pitbull letep egy medvet". Ettol fuggetlenul sokkal jobb lesz mint a Sagan era, amiert egy kicsit sem o a hibas.
több mint 4 éve
dawyd728 3 698
Én nagyon várom már a van der Poel - van Aert korszakot. Míg azért Sagan az elmúlt 5 év egynapos királya volt, és nem volt kihívója, max GVA, esetleg Valverde.
Addig ez a két srác a következő 10 évben egymást fogja paszírozni a trónért. Szerintem még Alaphilippe se lesz képes velük konkurálni.
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Van Aert nagyon komolyan tolja eddig, kezdem nagyon kedvelni.

Franciák meg sose fognak nyerni.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
Messze a vége, de ha egy ilyen "sztártalan" évben, ráadásul ilyen előnyről se jön össze innen az ezer éve várt hazai TDF győzelem, az eléggé lehangolná a franciákat.

több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
4 dolog.
1; Pinot-ek a szokasos problemaval szembesultek es nem sikerult. Toltak neki ezerrel es nagyon kozel voltak, de nem ertek utol oket de kozben elhasznaltak majdnem minden segitot es maguk is kipukadtak. Nehez elfogadni a hatranyt es tudom az analitikus hozzaallas nem latvanyos/unalmas, de ha elfogadjak a hatranyt es a csapatot egyben tartva es osszedolgozva kevesebbet kaptak volna.

2; Bernal "jelenleg" segito, siman huzta o is a bandat ( nem ugy mint Kwiat, de akkor is )

3; Movistar, nem ertem mit csinaltak Landa-nal. Erthetetlen. Szerencsetlen eset, el kell fogadni es vedeni Nairo-t es a nagyobb elonyert dolgozni. Gondolom max a Pinot csoportig vittek volna fel, es akkor mivel lettek volna beljebb vele. Ha majd tamad igysem-ugysem merik elengedni a tobbiek es igy ugyanugy tudjak hasznalni.

4; Bennett, csak a fejet tudja az ember csovalni es erosebbnek tunt mint Kruijswijk eddig es o megy a kocsihoz palackokert? A csapat epitkezik ezerrel (szep lesz ha erkezik Dumoulin is ), de a vezetok amator hibai nelkul az igy is parades versenyuk meg jobb lenne.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
na ennyit Pinot és Fuglsang esélyeiről
eaglesmcnabb
kapnak meg a ITT-n, de van hegy ahol visszaadhatjak. Szerencsejuk hogy Landa-t kiloktek, mert ha nem akkor a movistar is elol huzott volna es megduplaztak volna az elonyt. Landa szerencseje hogy nem a kocsit kapta telibe mert akkor most nagy lenne a baj.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
na ennyit Pinot és Fuglsang esélyeiről

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Úgy néz ki most nem lehet azzal takarózni, hogy a Sky tönkreteszi majd a versenyt.
tüsi91
majd jon az Carapaz miatt 😊
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Úgy néz ki most nem lehet azzal takarózni, hogy a Sky tönkreteszi majd a versenyt. Kwiat még rendben van, de nincs az a dominancia meg, míg korábban. Nagyon kiváncsi leszek, hogy megtudják-e verni így Thomast és vagy Bernalt, s ráadásul még időfutam is rövid.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
Csak a kivancsisag miatt es a hasonlosag az allando dopping kerdes miatt meghallgatnam mit es hogyan nyilatkozgatna Alaphillippe ha matol minden nap megkerdeznek tole hogy meselje el mikor a motorok segitettek a sargaba a nemzeti unnepuk elott. Elsore is gyengere sikerult a poenos valtozat a 39. valtozatra kivancsi lennek. Persze csakis kizarolag a Freud-i aspektusbol erdekel, a verseny szempontjabol erdektelen mi tortent.
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
a franciak kitettek magukert, de szerencsere a belgat nem tudtak meg igy sem elverni ( az mar a szegyen kategoria lett volna, masodjara nezem a tamadasuktol de el kell fogadni a hazai palya elonyet )
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Groenewegen!! ☝️
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 650
A versenyre nezve az Ineos nem nez ki jol ellenben a Movistar-al. W Pouls irto rossz napot fogott ki. Valverde combos, Nibali meg nagyon szeretne az idei eselyt kihasznalni, de hiaba beszel rola hogy egy dologra kellene koncentralnia, nem birja a GC-t elengedni.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jo ideje kovetem stravan Kwiatkowskit. Embertelen km van bennuk

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ciccone sárga trikóban, azért ez nem semmi. Azt hittem Alaphilippe megtartja az első hegyi szakaszig.
Mikey
Mert ez mi volt? 😊 😉
több mint 4 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Ciccone sárga trikóban, azért ez nem semmi. Azt hittem Alaphilippe megtartja az első hegyi szakaszig.