Kerékpár

23 feliratkozó

több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Sosem okoz csalódást az Eneco Binckbank Tour. Sagant a sok "lúd" közül egyik megrajzolta, még várat magára a 100. győzelem.

BTW ide nekünk egy Tom Dumoulin Bike Parkot. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
 twitter.com/BORAhansgrohe/status/895554780554067969
Királyság! 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
en nem neztem meg es nem emlekszem ennyire reszletesen, de jol derengett. Tehat a legvegen volt 2 hegy es o mar az elson tamadott ( ilyet az idei tdf-n te nem lattal). Remlik hogy vegig tamadott az osszes ( biztos tulzok) hegyi szakaszon es felorolte oket. Az a telekom nagyon eros volt, ugye egy tdf gyoztes segitoje volt JU-nak aki mocskos modon elehezett azon a hegyen.

A fiszfaszokat csak azert irtam, mert kijelentetted, hogy nem gyozte le Urant es Bardet-et. Dehogynem. Persze a fo az it volt. Igen nem tamadott hogy nagyobb legyen a kulonbseg es lehet ugy nezni hogy gyenge volt, de nem is kellett neki, egy 3 szoros bajnoknak nem kell mit bizonyitania. Amugy amikor felvaltva tamadgattak, a harmadik utan maga indult meg es maris kiesett Aru, DMartin a jatekbol vegleg azon a hegyen ( 2 perc sem volt). Maradt Bardet es Uran. Bardet eldonthette hogy vegig tamad egyedul vagy nem. Lefele beprobalkozott, de jott a sik resz, vege. En ezt taktikus, minimalista huzasnak velem. O vedte a trikot nem tamadott erte. Aru ha megtartotta volna a trikot akkor is neki kellett volna tovabb tamadni mert az it-re az nem lett volna eleg.
no
Nem, nem derengett jól. Egyik szakaszon sem támadott előzőleg. Más szakaszon igen, de azokon nem. Tehát a segítők korai leszakadásához semmi köze nem volt.
Soldados
Elfelejtettem a jelszavam, de itt vagyok.
Ugyan itt vagyok de valamelyikunknel hamarabb fogyott el a pia, mert nem ertem amit irtal. Nem akartam, de meg kellett neznem mert a 2. es 3. mondatod szamomra ertelmezhetetlen ( biztos bennem vannn a hiba).
"In the Tour de France, Pantani started the race by finishing 181st of 189 riders in the opening prologue, and losing over four minutes in the first individual time trial to 1997 Tour de France winner Jan Ullrich. Pantani pulled back these early time losses to Ullrich, first in the Pyrenees by taking 23 seconds off Ullrich in the stage to Luchon[24] and winning the stage to Plateau de Beille, where he took an additional minute and forty seconds from Ullrich.[25] Although he was still three minutes behind Ullrich after the Pyrenees, he defeated him by almost nine minutes in the first mountain stage in the Alps, from Grenoble to Les Deux Alpes, via the Col de la Croix de Fer and Col du Galibier. Pantani launched an attack on the ascent of Galibier, forty-eight kilometers from the finish. He stopped to put on a rain jacket at the summit to win on the final ascent to Deux Alpes.[26] Pantani turned his three-minute deficit on Ullrich into a six-minute advantage that he maintained in the following stages to win the Tour de France ahead of Jan Ullrich and Bobby Julich. Pantani became the first Italian since Felice Gimondi in 1965 to win the Tour and the seventh rider in history to achieve the Giro-Tour double"

Annyit meg, talan ugy kerekebb a story. 5 igazi hegyinap volt tervezve es prolog+2 it ( 115.6 km). Az elso hegyinap( S10) +23mp sima hajra, 2.hegyinap ( S11 ) +1p40mp ( a tobbiek 1p33). 3. hegyinap az emlegetett +9p JU-nak de a lenyeg 48km-re a celtol inditotta a tamadast. 4.hegyinap itt a -4percet + 6percre valtoztatta es JU tamadott es nyert es 1-2vel bejottek a tobbiek elott 1p49mp elonnyel. Az utolso hegyinap elmaradt. Ennel reszletesebben nem mentem bele, de meg fogom nezni ujra ( egyszer).
JU szemszogebol nezem es kiveszem Pantanit akkor 1 hegy bejottek egyszerre, 2 hegy kikapott 7mp-el, a 3. emlegetett napon nagyon csunyan elehezett es elvertek a tobbiek is amit a kovetkezo napon kinullazott ( -14 mp ) a sajat tamadasaval es BJullich-al sszemben jobb volt az it-n 14mp-nel. Ebbol a lenyeg a vonatozas szepen ment volna, de a versenyt Pantani csinalta, az osszes hegyi nap tamadott. Igaz az utolson JU tamadta ot mert neki kellett ( nagy respect neki erte, hogy a hegyen probalt visszatamadni) es egyutt lenyomtak mindenkit.

A tema a csapata vagy Froome maga. Nem hiszem hogy meg tudjuk gyozni egymast. Te ugyis a csapatot fogod mondani en meg csak Urannal fogok peldalozni, mert nem volt gyengebb nala a hegyeken es az it-n meg sokkal jobb ( arrol nem beszelve, hogy mi lenne az ellenfelekkel ha lenne +100 km it).

orulok hogy felemlegettuk oket '98 lesz amit ujranezek. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Sagan: 99. 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
en nem neztem meg es nem emlekszem ennyire reszletesen, de jol derengett. Tehat a legvegen volt 2 hegy es o mar az elson tamadott ( ilyet az idei tdf-n te nem lattal). Remlik hogy vegig tamadott az osszes ( biztos tulzok) hegyi szakaszon es felorolte oket. Az a telekom nagyon eros volt, ugye egy tdf gyoztes segitoje volt JU-nak aki mocskos modon elehezett azon a hegyen.

A fiszfaszokat csak azert irtam, mert kijelentetted, hogy nem gyozte le Urant es Bardet-et. Dehogynem. Persze a fo az it volt. Igen nem tamadott hogy nagyobb legyen a kulonbseg es lehet ugy nezni hogy gyenge volt, de nem is kellett neki, egy 3 szoros bajnoknak nem kell mit bizonyitania. Amugy amikor felvaltva tamadgattak, a harmadik utan maga indult meg es maris kiesett Aru, DMartin a jatekbol vegleg azon a hegyen ( 2 perc sem volt). Maradt Bardet es Uran. Bardet eldonthette hogy vegig tamad egyedul vagy nem. Lefele beprobalkozott, de jott a sik resz, vege. En ezt taktikus, minimalista huzasnak velem. O vedte a trikot nem tamadott erte. Aru ha megtartotta volna a trikot akkor is neki kellett volna tovabb tamadni mert az it-re az nem lett volna eleg.
no
Nem, nem derengett jól. Egyik szakaszon sem támadott előzőleg. Más szakaszon igen, de azokon nem. Tehát a segítők korai leszakadásához semmi köze nem volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
NA ez érdekes lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Contadornak az idei Vuelta lesz az utolsó versenye, utána visszavonul.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
'Home of cycling' meg az apátok f@sza. Utahi kör király etap összefoglalóját nézem már fél órája, mire ES az utolsó 3km-nél elmegy reklámra, majd jön az atlétika vb ismétlése. Párizsban rámászott a keverőpultra egy óvodás csoport? Agyrém.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!


Tiszta elastomania 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Volt idom vegre ( az asszony nem ert egyet) es megneztem a vuelta szakaszait. Egyertelmuen hegyimakiknak irtak ki, de a kozbenso szakaszok is fantasztikusak es kialtanak a jo versenyert. Ez kellett volna a tdf-nek lenni (Froome ellenes elegge), de ok.
Csalodnek ha itt nem lenne verseny.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Közben Sagan lesprintelte Ewant a lengyel kör első szakaszán, ó jeee. 😊
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Kwiatkowski is megérdemli a Touron végzett melója után.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Landa kimaxolja a csapatember pozíciót. Froome első számú segítője a hegyeken, hegyi egynaposon Kwiatkowski felvezetőembere a sprintben. Szegény ember, tényleg megérdemelne vmi kiemelt pozíciót valahol, vagy legalább több milliós fizetést.

A Sky pedig, ha így folytatja év végére beérhetik az Quick-Stepet, amit úgy május végén nem hittem volna. Kwiat mai győzelmével sem hiszem, h van Avermaet-re veszélyes lehet. A belga tavasszal nagyon betárazott.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Ulissi vagy Miguel Angel Lopez 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Yates, Kwiat vagy van Avermaet.
több mint 6 éve
dawyd728 3 707
Úgy látom ezt a témát se lenyelni se kiköpni nem tudjuk, így mondok egy aktuálisat, Zubeldia ma utoljára. Nekem San Sebastian az egyik kedvenc egynaposom. A háromhetes hegyimenők is itt indulnak a legnagyobb eséllyel. Valverde nélkül ki mit vár a baszk egynaposon? Nekem valahogy a Sky nagyon adja magát. Kwiat, Landa és Uran nálam a három favorit. Tetszene, ha ma Rigoberto betámadna a végén, csak hogy mindenki lássa van ott erő.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Armstrong nyert evekkel elotte országuti VB-t, nem volt tehetsegtelen... én sem a szerek, hanem a viselkedese miatt nem birtam.
Pedig Herast kedveltem 😊 all-time legerösebb domestique talán?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 766 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de LA tele volt csodaszerrel! Az senkit se érdekel, vagy úgy vagytok vele h az akkori időben mindenki tolta és ezért egyenlő a mérce?!
steelwolf
Armstrong jobban csinálta a dolgokat mint a többiek. Ferrari szereihez közelebb nem nagyon fért más, ennyivel jobb volt a "taktikája".
Egyébként meg Pantani öngyilkos lett, Ullrich is elment "eksztázizni", úgyhogy nem olyan jó a dopping.
A Postal az úton és szervezésben is kiemelkedett.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 638
Az senkit se érdekel, vagy úgy vagytok vele h az akkori időben mindenki tolta és ezért egyenlő a mérce?!
steelwolf
Szerintem aki azt gondolja, hogy manapság nem tolja [szinte] mindenki, az minimum naiv. Szvsz egy amfoci fórumon álszent dolog elítélni a kerékpárosokat emiatt.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de LA tele volt csodaszerrel! Az senkit se érdekel, vagy úgy vagytok vele h az akkori időben mindenki tolta és ezért egyenlő a mérce?!
steelwolf
szerintem a legjobbak mind toltak. Szemely szerint engem nem zavart, erdekelt. Olyan mint az uszodressz, mindenki gyorsabb lesz tole, de a tehetseg, kitartas, munkamoral nem valtozik tole. Nem vartam tdf-t jobban, mint amikor kirobbant a botrany ( Ivan Basso-ban nagyon biztam). Utana azt nem is neztem. Utalom A.Contador-t ezert. Egy masodvonalas volt es o lett a csaszar. Ez nem az o hibaja es megerdemli hisz o ert korbe a legjobb idovel, tehat legyozott mindenkit. Az hogy ok mar tisztak voltak vagy csak meghuztak a vonalat valahol azt nem tudom es ez se erdekel.
Nekem olyan ez mintha kizarnank a NFL csapatokat ( dopping miatt ) es az AFL-t kellene nezni ( ahol nem tudom, hogy ki doppingol )
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem akarok beleszólni a nagyok dolgába, de LA tele volt csodaszerrel! Az senkit se érdekel, vagy úgy vagytok vele h az akkori időben mindenki tolta és ezért egyenlő a mérce?!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
A telekom, uolyan eros volt mint a sky es azert nem maradt segitoje mert P szedszedte oket. Megindult, csikorogva beindult a vonat, "megallt", megindult. Hullottak mint a fergese. Abbol a tempobol is meglehet indulni es meg is indult csak mondjuk 1 heggyel hamarabb kezdte a tamadast. P viszont a klasszikus hegyimano volt, mig JU it meno ( +50 km-sek).

no
Te vagy óriási tévedésben. Már a Galabier-n nem volt senkije Ullrichnak. Ahogy Ventoux-n sem Armstrongnak. Mindkettő fent van youtube-on, nézd meg nyugodtan.

Ha (ilyen erős) vonat van, abból nem tudsz elmenni, vagy olyan energiákat pazarolsz el azzal, hogy 4-5 alkalommal kell megindulni, hogy nem érsz fel a hegyre. Ezért öli meg a versenyt, ha nem egy jó segítőd van, hanem komplett kompániád vonattá összeállva a TOP10-es grupettóban. Véletlenek nincsenek, a US Postalt és a Sky-t sem lehet(ett) betámadni, annyira erős iramot mennek, hogy abból nem lehet támadni, mert az öngyilkosság.
Soldados
es szerinted hova lettek? A cica vitte el oket, vagy meghaltak mint Kwiat iden egy kb 3.tamadastol. P majd minden hegyen tamadta oket es felorolte oket.

Tevedesben meg Froome miatt vagy hogy egyszer sem gyozte le Uran-t es Barde-t, erre meg jobban emlekszem.

Tehat szerintem a donto faktor Froome es LA volt, szerinted a donto faktor a sky es a postal.
Az igazsag a 2 egyutt mondjak majd sokan.

De szavazatra fel

sky/postal vs Froome/ L Armstrong volt a gyozelem kulcsa.
no
Jájjj... 😕 Előbb nézd már meg a szakaszt amikről beszélünk.... Pantani egyszer sem rántotta meg a sort a Galabier-n. Egyszer támadott és Ullrichnak akkor már nem volt segítője (sőt ő vezette a bolyt), ráadásul ítéletidő volt és még egy hegy (Les Deux Alpes) hátravolt. Elengedték, ez hiba volt. De azért engedték el, mert nem volt, aki iramot menjen, mert nem volt Telekomos a bolyban. Végül Riis az utolsó hegyen érte utol Ullrichot és ő húzta be a célba 9 perc hátránnyal Pantanihoz képest. A Ventoux-n dettó. Pantani le volt szakadva, úgy ért fel a bolyra saját tempóban, majd egyperces hátrányból. Amikor felért, akkor persze cincálta a sort, amíg el tudott menni, de a kulcs megint az, hogy nem volt, aki iramot menjen, mert már nem volt segítője LA-nek.

Froome-ot is félreérted picit. A korábbi alkalmakkor erősebb volt mindenkinél, sőt Wiggins győzelménél is ő volt a legerősebb. Idén viszont nem. Egyszerre se verte oda Urant és Bardet-t Az időjóváírásos fiszfasz 4 másodperceket hagyjuk, az nem az erősségről szól, hanem a végén a sprintről. Froome egyszer sem rázta le a 2 riválisát a hegyen, míg a riválisok egyszer leszakították és 20 mp-t adtak Froome-nak. Ha nincs ilyen csapata többet is kaphatott volna és nem csak ott.

Armstrongot hagyjuk, ő erősebb volt mindenkinél (ahogy Froome is az elmúlt években), de még pluszban a csapata meg is ölte a Tourt. Asszem egy év volt, amikor Zülle ugyanazt képviselte, csak ő valamelyik első síkszakaszon kapott 5 percet, mert a bolyszakadás rossz végén volt. Ezt leszámítva senkinek nem volt esélye, mert minden hegyen mindenkit odavert egymaga.
Soldados
en nem neztem meg es nem emlekszem ennyire reszletesen, de jol derengett. Tehat a legvegen volt 2 hegy es o mar az elson tamadott ( ilyet az idei tdf-n te nem lattal). Remlik hogy vegig tamadott az osszes ( biztos tulzok) hegyi szakaszon es felorolte oket. Az a telekom nagyon eros volt, ugye egy tdf gyoztes segitoje volt JU-nak aki mocskos modon elehezett azon a hegyen.

A fiszfaszokat csak azert irtam, mert kijelentetted, hogy nem gyozte le Urant es Bardet-et. Dehogynem. Persze a fo az it volt. Igen nem tamadott hogy nagyobb legyen a kulonbseg es lehet ugy nezni hogy gyenge volt, de nem is kellett neki, egy 3 szoros bajnoknak nem kell mit bizonyitania. Amugy amikor felvaltva tamadgattak, a harmadik utan maga indult meg es maris kiesett Aru, DMartin a jatekbol vegleg azon a hegyen ( 2 perc sem volt). Maradt Bardet es Uran. Bardet eldonthette hogy vegig tamad egyedul vagy nem. Lefele beprobalkozott, de jott a sik resz, vege. En ezt taktikus, minimalista huzasnak velem. O vedte a trikot nem tamadott erte. Aru ha megtartotta volna a trikot akkor is neki kellett volna tovabb tamadni mert az it-re az nem lett volna eleg.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 388 — #NoStress
Froome-ot is félreérted picit. A korábbi alkalmakkor erősebb volt mindenkinél, sőt Wiggins győzelménél is ő volt a legerősebb. Idén viszont nem. Egyszerre se verte oda Urant és Bardet-t Az időjóváírásos fiszfasz 4 másodperceket hagyjuk, az nem az erősségről szól, hanem a végén a sprintről. Froome egyszer sem rázta le a 2 riválisát a hegyen, míg a riválisok egyszer leszakították és 20 mp-t adtak Froome-nak. Ha nincs ilyen csapata többet is kaphatott volna és nem csak ott.
Soldados
Egyet árulj el.
Az útvonal, a szakaszok ismertek a verseny elött.
Ha te vagy Froome, és látod, hogy ezt a tourt megnyered az IT-n, akkor ugyan mi a faszért erölködnéd túl magad a hegyen?
Jó ostobának kell ahhoz lenni, hogyha ott akarsz nyerni, ahol nincs rá szükség...
Hogy a "volna-frazeológiáddal" éljek, Froome ezt az idei tourt biztosan megnyerte volna bármelyik csapatban, ez biztos. És bizonyítható is: az összes csapatban meg is nyerte amelyikben benne volt.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A telekom, uolyan eros volt mint a sky es azert nem maradt segitoje mert P szedszedte oket. Megindult, csikorogva beindult a vonat, "megallt", megindult. Hullottak mint a fergese. Abbol a tempobol is meglehet indulni es meg is indult csak mondjuk 1 heggyel hamarabb kezdte a tamadast. P viszont a klasszikus hegyimano volt, mig JU it meno ( +50 km-sek).

no
Te vagy óriási tévedésben. Már a Galabier-n nem volt senkije Ullrichnak. Ahogy Ventoux-n sem Armstrongnak. Mindkettő fent van youtube-on, nézd meg nyugodtan.

Ha (ilyen erős) vonat van, abból nem tudsz elmenni, vagy olyan energiákat pazarolsz el azzal, hogy 4-5 alkalommal kell megindulni, hogy nem érsz fel a hegyre. Ezért öli meg a versenyt, ha nem egy jó segítőd van, hanem komplett kompániád vonattá összeállva a TOP10-es grupettóban. Véletlenek nincsenek, a US Postalt és a Sky-t sem lehet(ett) betámadni, annyira erős iramot mennek, hogy abból nem lehet támadni, mert az öngyilkosság.
Soldados
es szerinted hova lettek? A cica vitte el oket, vagy meghaltak mint Kwiat iden egy kb 3.tamadastol. P majd minden hegyen tamadta oket es felorolte oket.

Tevedesben meg Froome miatt vagy hogy egyszer sem gyozte le Uran-t es Barde-t, erre meg jobban emlekszem.

Tehat szerintem a donto faktor Froome es LA volt, szerinted a donto faktor a sky es a postal.
Az igazsag a 2 egyutt mondjak majd sokan.

De szavazatra fel

sky/postal vs Froome/ L Armstrong volt a gyozelem kulcsa.
no
Jájjj... 😕 Előbb nézd már meg a szakaszt amikről beszélünk.... Pantani egyszer sem rántotta meg a sort a Galabier-n. Egyszer támadott és Ullrichnak akkor már nem volt segítője (sőt ő vezette a bolyt), ráadásul ítéletidő volt és még egy hegy (Les Deux Alpes) hátravolt. Elengedték, ez hiba volt. De azért engedték el, mert nem volt, aki iramot menjen, mert nem volt Telekomos a bolyban. Végül Riis az utolsó hegyen érte utol Ullrichot és ő húzta be a célba 9 perc hátránnyal Pantanihoz képest. A Ventoux-n dettó. Pantani le volt szakadva, úgy ért fel a bolyra saját tempóban, majd egyperces hátrányból. Amikor felért, akkor persze cincálta a sort, amíg el tudott menni, de a kulcs megint az, hogy nem volt, aki iramot menjen, mert már nem volt segítője LA-nek.

Froome-ot is félreérted picit. A korábbi alkalmakkor erősebb volt mindenkinél, sőt Wiggins győzelménél is ő volt a legerősebb. Idén viszont nem. Egyszerre se verte oda Urant és Bardet-t Az időjóváírásos fiszfasz 4 másodperceket hagyjuk, az nem az erősségről szól, hanem a végén a sprintről. Froome egyszer sem rázta le a 2 riválisát a hegyen, míg a riválisok egyszer leszakították és 20 mp-t adtak Froome-nak. Ha nincs ilyen csapata többet is kaphatott volna és nem csak ott.

Armstrongot hagyjuk, ő erősebb volt mindenkinél (ahogy Froome is az elmúlt években), de még pluszban a csapata meg is ölte a Tourt. Asszem egy év volt, amikor Zülle ugyanazt képviselte, csak ő valamelyik első síkszakaszon kapott 5 percet, mert a bolyszakadás rossz végén volt. Ezt leszámítva senkinek nem volt esélye, mert minden hegyen mindenkit odavert egymaga.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 655
A telekom, uolyan eros volt mint a sky es azert nem maradt segitoje mert P szedszedte oket. Megindult, csikorogva beindult a vonat, "megallt", megindult. Hullottak mint a fergese. Abbol a tempobol is meglehet indulni es meg is indult csak mondjuk 1 heggyel hamarabb kezdte a tamadast. P viszont a klasszikus hegyimano volt, mig JU it meno ( +50 km-sek).

no
Te vagy óriási tévedésben. Már a Galabier-n nem volt senkije Ullrichnak. Ahogy Ventoux-n sem Armstrongnak. Mindkettő fent van youtube-on, nézd meg nyugodtan.

Ha (ilyen erős) vonat van, abból nem tudsz elmenni, vagy olyan energiákat pazarolsz el azzal, hogy 4-5 alkalommal kell megindulni, hogy nem érsz fel a hegyre. Ezért öli meg a versenyt, ha nem egy jó segítőd van, hanem komplett kompániád vonattá összeállva a TOP10-es grupettóban. Véletlenek nincsenek, a US Postalt és a Sky-t sem lehet(ett) betámadni, annyira erős iramot mennek, hogy abból nem lehet támadni, mert az öngyilkosság.
Soldados
es szerinted hova lettek? A cica vitte el oket, vagy meghaltak mint Kwiat iden egy kb 3.tamadastol. P majd minden hegyen tamadta oket es felorolte oket.

Tevedesben meg Froome miatt vagy hogy egyszer sem gyozte le Uran-t es Barde-t, erre meg jobban emlekszem.

Tehat szerintem a donto faktor Froome es LA volt, szerinted a donto faktor a sky es a postal.
Az igazsag a 2 egyutt mondjak majd sokan.

De szavazatra fel

sky/postal vs Froome/ L Armstrong volt a gyozelem kulcsa.