Make Love

27 feliratkozó

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Amikor a Green Day koncerten lekapod a színpadról kilövegelt pólót egykézzel, csak azért mert évek óta ezt látod a tv-ben a sisakos úriemberektől és a mozgásforma önkétlenül is az agyadba ég! 😊
Geeri
HellFest?

több mint 6 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Amikor a Green Day koncerten lekapod a színpadról kilövegelt pólót egykézzel, csak azért mert évek óta ezt látod a tv-ben a sisakos úriemberektől és a mozgásforma önkétlenül is az agyadba ég! 😊
Geeri
két lábad lenn volt?

több mint 6 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Amikor a Green Day koncerten lekapod a színpadról kilövegelt pólót egykézzel, csak azért mert évek óta ezt látod a tv-ben a sisakos úriemberektől és a mozgásforma önkétlenül is az agyadba ég! 😊

Mindig jövőre!
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Végre meg lett a B-kategóriásom..^^
Road to the "C+E" S01E01. 😊

több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
A Linkin Parkos részen kívül ugyanez az érzésem, mert nekem az egy bakancslistás koncert lesz, mivel 100%, hogy meghatározó szerepet játszottak a jellemfejlődésemben! 😊
kristóf17
Az a durva, hogy kezdetben csak 4 napos bérletet vettem, Subscribe miatt mentem el upgrade jegyért + mert volt annyi szép kártyán 😀
Asbee
A kevesek közé tartozol gyanítom 😀 Egyedi!
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
A Linkin Parkos részen kívül ugyanez az érzésem, mert nekem az egy bakancslistás koncert lesz, mivel 100%, hogy meghatározó szerepet játszottak a jellemfejlődésemben! 😊
kristóf17
Az a durva, hogy kezdetben csak 4 napos bérletet vettem, Subscribe miatt mentem el upgrade jegyért + mert volt annyi szép kártyán 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Jövőhéten megyek Pozsonyba Kornra, plusz Heaven Shall Burn lesz az előzenekar, júniusban Suicide Silence a hajón, bár kár ezért az albumért, de nem vészes a jegyár, augusztusban meg Architects, Amity Affliction kombó az akváriumban. 😀 Plusz még várható idén Emmure is albumturnéval, én is elleszek. 😀
Vrij6
júniusban jön az Anthrax is újra, ha jó koncertre akarsz menni 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 411 — Colts fan
A Linkin Parkos részen kívül ugyanez az érzésem, mert nekem az egy bakancslistás koncert lesz, mivel 100%, hogy meghatározó szerepet játszottak a jellemfejlődésemben! 😊
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 760 — Слава Україні! Героям слава!
Jövő hónapban Parkway Drive, majd júniusban Sum 41 (de nagy hajtás lesz a jegyekért), utána pár napra rá bohóckodás Good Charlotte-ra, aztán mire észbekap az ember kezdődik VOLT, ahol újra láthatom Enter Shikarit (remélen SZIN-en ismétlés) és lesz még The Devil Wears Prada, Of Mice & Men, Pendulum, Knife Party... Subscribe is visszatér egyelőre egy koncert erejéig, Linkin Parkot meg én leszarom 😀 Azt hiszem elkényeztetnek idén a koncertszervezők, ráadásul az évnek ezt a részét kedvelem a legjobban 😊
Asbee
+1 😀


Jövőhéten megyek Pozsonyba Kornra, plusz Heaven Shall Burn lesz az előzenekar, júniusban Suicide Silence a hajón, bár kár ezért az albumért, de nem vészes a jegyár, augusztusban meg Architects, Amity Affliction kombó az akváriumban. 😀 Plusz még várható idén Emmure is albumturnéval, én is elleszek. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jövő hónapban Parkway Drive, majd júniusban Sum 41 (de nagy hajtás lesz a jegyekért), utána pár napra rá bohóckodás Good Charlotte-ra, aztán mire észbekap az ember kezdődik VOLT, ahol újra láthatom Enter Shikarit (remélen SZIN-en ismétlés) és lesz még The Devil Wears Prada, Of Mice & Men, Pendulum, Knife Party... Subscribe is visszatér egyelőre egy koncert erejéig, Linkin Parkot meg én leszarom 😀 Azt hiszem elkényeztetnek idén a koncertszervezők, ráadásul az évnek ezt a részét kedvelem a legjobban 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 481 — Bears & Illinois fan
Sokáig vacilláltam, hogy egyáltalán beírjam-e, aztán, hogy hova, mert annyira nem boldogít, hogy ennyi lettem. Aztán végül is rájöttem, hogy örülni kell, hogy megértem......

Szóval 4X
csi77
nekem még van 3 hét és még mindig vacillálok 😊
mondjuk eddig nagyon király és sima volt bízom benne hogy marad még egy jó darabig !
persze némi kiigazítás szükséges azért már erre az időszakra majd! 😊
yooker
Ahogy Dave is írta, ez már B oldal, azt mondták, itt már a szarabb számok vannak....😊

Na, ezen remélem változtatni tudok....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
davemayer Chicago Bears 14 324 — "Grammar maci"
Sokáig vacilláltam, hogy egyáltalán beírjam-e, aztán, hogy hova, mert annyira nem boldogít, hogy ennyi lettem. Aztán végül is rájöttem, hogy örülni kell, hogy megértem......

Szóval 4X
csi77
Nekem meg van par évem a b oldalig de igy se tetszik hogy közeledik...

Mondjuk neked van már családod és ez a lényeg!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 322 — Expect the Best !
Sokáig vacilláltam, hogy egyáltalán beírjam-e, aztán, hogy hova, mert annyira nem boldogít, hogy ennyi lettem. Aztán végül is rájöttem, hogy örülni kell, hogy megértem......

Szóval 4X
csi77
nekem még van 3 hét és még mindig vacillálok 😊
mondjuk eddig nagyon király és sima volt bízom benne hogy marad még egy jó darabig !
persze némi kiigazítás szükséges azért már erre az időszakra majd! 😊
több mint 7 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 481 — Bears & Illinois fan
Sokáig vacilláltam, hogy egyáltalán beírjam-e, aztán, hogy hova, mert annyira nem boldogít, hogy ennyi lettem. Aztán végül is rájöttem, hogy örülni kell, hogy megértem......

Szóval 4X

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Könnyekig meghatnak az egyetemünkön tanuló mindenféle európai csajok.... az "ufók után".
Van egy francia kolleganőm, akinek a művével kapcsolatban határozott kritikát gyakoroltam. Olyat biggyesztett, hogy bevállaltam, hogy rendberakom (sajnos az anyagot). 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Jön a második babánk, 8 mm-es és van szívhang 😊 Annyira örülök 😊
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Not in this lifetime" - Axl Rose, 2012

"Megjott a jegy!!" - Igor, 2017
Igor
A jegy gyakrabban érkezik időben mint Rose.
ozibozi
Csak erkezzen meg Axl is, az az 1-2 ora mar nem fog szamitani aznap.. (a jegy tobbet kesett 😊)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 410
"Not in this lifetime" - Axl Rose, 2012

"Megjott a jegy!!" - Igor, 2017
Igor
A jegy gyakrabban érkezik időben mint Rose.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 783 — SHAMEFUR DISPRAY!
"Not in this lifetime" - Axl Rose, 2012

"Megjott a jegy!!" - Igor, 2017

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Bemutattak a főnökömnek pár napja, és nagyon-nagyon rendes fickónak tűnik.
Kollegáim aranyosak.
Van tiszteletjegyem Bayern meccsekre.

Tegnap óta van céges autóm, kellett is, mert itt iszonyú nagy a hó 😊
Utoljára tizen-éve volt, egy 1.4 es Skodám 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
panaszkodtam egyszer egy faszfej kollégámról, aki igen kevés barátot szerzett a melóhelyemen, ráadásul szarul csinálta, amit csinálnia kellett.

felmondott.
öröm!
bergerdani
Nem békélt meg azzal, hogy a Jobbiknak melóztok? 😉
Sobri Jóska
nem feltételezem róla, hogy fel tud sorolni kettőnél több magyar pártot.
bergerdani
De az az egy is eléggé zavaró lehet. 😉
Sobri Jóska
nem sokszor beszélgettem a gyerekkel, amikor politika vagy szocális helyzet került szóba, igen hamar kiviláglott, hogy a Jobbik hozzá képest egy liberális/migránsimádó páőrt. Szóval erről az oldalról nézve lehet... mondom, rettenetesen buta, de vége.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
panaszkodtam egyszer egy faszfej kollégámról, aki igen kevés barátot szerzett a melóhelyemen, ráadásul szarul csinálta, amit csinálnia kellett.

felmondott.
öröm!
bergerdani
Nem békélt meg azzal, hogy a Jobbiknak melóztok? 😉
Sobri Jóska
nem feltételezem róla, hogy fel tud sorolni kettőnél több magyar pártot.
bergerdani
De az az egy is eléggé zavaró lehet. 😉

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
panaszkodtam egyszer egy faszfej kollégámról, aki igen kevés barátot szerzett a melóhelyemen, ráadásul szarul csinálta, amit csinálnia kellett.

felmondott.
öröm!
bergerdani
Nem békélt meg azzal, hogy a Jobbiknak melóztok? 😉
Sobri Jóska
nem feltételezem róla, hogy fel tud sorolni kettőnél több magyar pártot.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
panaszkodtam egyszer egy faszfej kollégámról, aki igen kevés barátot szerzett a melóhelyemen, ráadásul szarul csinálta, amit csinálnia kellett.

felmondott.
öröm!
bergerdani
Nem békélt meg azzal, hogy a Jobbiknak melóztok? 😉

több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
panaszkodtam egyszer egy faszfej kollégámról, aki igen kevés barátot szerzett a melóhelyemen, ráadásul szarul csinálta, amit csinálnia kellett.

felmondott.
öröm!

Mindig jövőre