Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Csak azt nem tudom, hogy miben fogjuk tárolni a kártyákat.
Valaki tud tippet adni?laccoo74
Cipősdoboz. 😉catattack
Kicsit nívósabb megoldáson gondolkodom.De azt hiszem, megtaláltam a legjobb megoldást.
Veszek 300 forintért Angry Birdses kártyagyűjtő albumot, borítót leoperálom, és megvan a tuti kártyatároló.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Csak azt nem tudom, hogy miben fogjuk tárolni a kártyákat.
Valaki tud tippet adni?laccoo74
Cipősdoboz. 😉
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Na, tegnap szerencsésen megérkezett a Panini NFL kártyacsomagom.
Nyolc nap alatt tette meg az utat, ami azért nem olyan rossz.
A kisfiam nagy élvezettel bontogatta a csomagokat, és kapásból felismert jó néhány csapatlogót::cool:
Amúgy, tényleg van benne mezdarabos kártya.Nekünk Emmanuel Sanders mezéből jutott egy darab.
Nagyon színvonalasak a kártyák, tartalmaznak néhány fontos alapadatot az adott játékosról, ezt nagyon hiányolom pl. a BL-es Paninikről.
Kicsit érdekes, de az első csomag első kártyája Devin Hesteres volt😊
Nem kérdés, fogunk még ilyet rendelni.
Csak azt nem tudom, hogy miben fogjuk tárolni a kártyákat.
Valaki tud tippet adni?
több mint 10 éve
catattack 3 520
csak 10 napig, de: itthon vagyok 😊eaglesmcnabb
Helyettem is nyomjál be egy kartali hamburgert!catattack
kapros 😉sutianap
Nem, az sem kell bele. 😀 Majd Mócsa úr elmondja a receptet! 😀 😂
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
csak 10 napig, de: itthon vagyok 😊eaglesmcnabb
Helyettem is nyomjál be egy kartali hamburgert!catattack
kapros 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
catattack 3 520
csak 10 napig, de: itthon vagyok 😊eaglesmcnabb
Helyettem is nyomjál be egy kartali hamburgert!
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
csak 10 napig, de: itthon vagyok 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
it is good to be back.
szív lávcsi, sunshine meg mindenbriareos
rámisgondoltál?sutianap
főleg rád

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
it is good to be back.
szív lávcsi, sunshine meg mindenbriareos
rámisgondoltál?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 876 — StuG Life
it is good to be back.
szív lávcsi, sunshine meg minden

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 mmqb.si.com/ (L)

eddig fantasztikus az oldaljjncaa
nekem a videókat nem játszotta le, de amúgy király az oldal!csebi
kattints rá a szürkeségre még egyszer


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
 mmqb.si.com/ (L)

eddig fantasztikus az oldaljjncaa
nekem a videókat nem játszotta le, de amúgy király az oldal!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
 mmqb.si.com/ (L)

eddig fantasztikus az oldal


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !yooker
Induljunk ki abból, hogy felnőttek vagyunk, vagyis az "okos önzés" elméletét részeltetjük előnyben, vagyis mindenki élvezi az estét, hisz így viszik jóhírünket, és lehetünk visszatérő játszótársak.
Ezen alapfeltevésből kiindulva azt tapasztaltam, hogy ha nincs együttalvás, akkor egy nő is jobban tudja kezelni a "csak szex" kategóriát, és lehet folytatása, és lehet belőle haverság, barátság, akármi.
A női gyomor - általában - könnyebben veszi be az egyértelmű szituációkat, mint azokat, melyek agyalásra késztetik. Pláne esélytelenül.
Ha viszont a pasi ottragad, az szinte majd' mindig tévútra viszi a dolgot, rossz üzenetet hordoz, reményekre jogosít fel, vagyis az én tapasztalataim alapján inkorrekt.
De persze embere és nője válogatja.
Annyi kompromisszumba belemegyek, hogy egy nemottalvással lehet egyenértékű korrektségben egy ottalvás, de csak egyértelműen lekommunikálva, hogy nincs min agyalni, ez biza szex és más semmi.Sobri Jóska
Hát én akkor mit csináljak? Tizenpáréve ott aludtam, azóta házasság, 2 gyerek. Elrontottam valamit? 😊csi77
ha nem tud főzni, akkor igen 😉
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !yooker
Induljunk ki abból, hogy felnőttek vagyunk, vagyis az "okos önzés" elméletét részeltetjük előnyben, vagyis mindenki élvezi az estét, hisz így viszik jóhírünket, és lehetünk visszatérő játszótársak.
Ezen alapfeltevésből kiindulva azt tapasztaltam, hogy ha nincs együttalvás, akkor egy nő is jobban tudja kezelni a "csak szex" kategóriát, és lehet folytatása, és lehet belőle haverság, barátság, akármi.
A női gyomor - általában - könnyebben veszi be az egyértelmű szituációkat, mint azokat, melyek agyalásra késztetik. Pláne esélytelenül.
Ha viszont a pasi ottragad, az szinte majd' mindig tévútra viszi a dolgot, rossz üzenetet hordoz, reményekre jogosít fel, vagyis az én tapasztalataim alapján inkorrekt.
De persze embere és nője válogatja.
Annyi kompromisszumba belemegyek, hogy egy nemottalvással lehet egyenértékű korrektségben egy ottalvás, de csak egyértelműen lekommunikálva, hogy nincs min agyalni, ez biza szex és más semmi.Sobri Jóska
Hát én akkor mit csináljak? Tizenpáréve ott aludtam, azóta házasság, 2 gyerek. Elrontottam valamit? 😊csi77
Mondjuk ha csak dugni akartál egy jót, akkor kissé túlspiláztad. 😊

több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hát én akkor mit csináljak? Tizenpáréve ott aludtam, azóta házasság, 2 gyerek. Elrontottam valamit? 😊csi77
Túlságosan effektíven tudsz aludni, öreg hiba 😀

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
nem, ha komoly, akkor aluggy ott ahun enni is adnak 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !yooker
Induljunk ki abból, hogy felnőttek vagyunk, vagyis az "okos önzés" elméletét részeltetjük előnyben, vagyis mindenki élvezi az estét, hisz így viszik jóhírünket, és lehetünk visszatérő játszótársak.
Ezen alapfeltevésből kiindulva azt tapasztaltam, hogy ha nincs együttalvás, akkor egy nő is jobban tudja kezelni a "csak szex" kategóriát, és lehet folytatása, és lehet belőle haverság, barátság, akármi.
A női gyomor - általában - könnyebben veszi be az egyértelmű szituációkat, mint azokat, melyek agyalásra késztetik. Pláne esélytelenül.
Ha viszont a pasi ottragad, az szinte majd' mindig tévútra viszi a dolgot, rossz üzenetet hordoz, reményekre jogosít fel, vagyis az én tapasztalataim alapján inkorrekt.
De persze embere és nője válogatja.
Annyi kompromisszumba belemegyek, hogy egy nemottalvással lehet egyenértékű korrektségben egy ottalvás, de csak egyértelműen lekommunikálva, hogy nincs min agyalni, ez biza szex és más semmi.Sobri Jóska
Hát én akkor mit csináljak? Tizenpáréve ott aludtam, azóta házasság, 2 gyerek. Elrontottam valamit? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Induljunk ki abból, hogy felnőttek vagyunk, vagyis az "okos önzés" elméletét részeltetjük előnyben, vagyis mindenki élvezi az estét, hisz így viszik jóhírünket, és lehetünk visszatérő játszótársak.
Ezen alapfeltevésből kiindulva azt tapasztaltam, hogy ha nincs együttalvás, akkor egy nő is jobban tudja kezelni a "csak szex" kategóriát, és lehet folytatása, és lehet belőle haverság, barátság, akármi.
A női gyomor - általában - könnyebben veszi be az egyértelmű szituációkat, mint azokat, melyek agyalásra késztetik. Pláne esélytelenül.
Ha viszont a pasi ottragad, az szinte majd' mindig tévútra viszi a dolgot, rossz üzenetet hordoz, reményekre jogosít fel, vagyis az én tapasztalataim alapján inkorrekt.
De persze embere és nője válogatja.
Annyi kompromisszumba belemegyek, hogy egy nemottalvással lehet egyenértékű korrektségben egy ottalvás, de csak egyértelműen lekommunikálva, hogy nincs min agyalni, ez biza szex és más semmi.Sobri Jóska
mondjuk az jogos, hogy csak "büszkélkedtem" és semmilyen háttérinfót nem írtam, de nem hittem volna, hogy az bárkit is érdekel 😀 maradjunk annyiban, hogy majdnem egyetértek veled, én így éreztem korrektebbnek, és így is sikerült jobban lekommunikálni 😉

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !yooker
Induljunk ki abból, hogy felnőttek vagyunk, vagyis az "okos önzés" elméletét részeltetjük előnyben, vagyis mindenki élvezi az estét, hisz így viszik jóhírünket, és lehetünk visszatérő játszótársak.
Ezen alapfeltevésből kiindulva azt tapasztaltam, hogy ha nincs együttalvás, akkor egy nő is jobban tudja kezelni a "csak szex" kategóriát, és lehet folytatása, és lehet belőle haverság, barátság, akármi.
A női gyomor - általában - könnyebben veszi be az egyértelmű szituációkat, mint azokat, melyek agyalásra késztetik. Pláne esélytelenül.
Ha viszont a pasi ottragad, az szinte majd' mindig tévútra viszi a dolgot, rossz üzenetet hordoz, reményekre jogosít fel, vagyis az én tapasztalataim alapján inkorrekt.
De persze embere és nője válogatja.
Annyi kompromisszumba belemegyek, hogy egy nemottalvással lehet egyenértékű korrektségben egy ottalvás, de csak egyértelműen lekommunikálva, hogy nincs min agyalni, ez biza szex és más semmi.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Vót egy haverom, mongyuk Pötyi, duplalakás, mindig hazavitte a nőt, vasárnap ebéd. Mama átnéz, gyere csak egy kávéra Pötyikém, te szentkleofás miféle szörnyet cibáltál haza? úhhh, hát télleg! Na maj mingyá gyövök mamácska valamit ekell intéznem. De Pötyikém, még alszik nem lehecc ijen furkó! Ja, nemaz, csak meg kell tudnom hátha jóvót! 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !yooker
különben félrészegen nem is lehet normálisan teljesíteni, ha az ember már kezd józanodni, még rosszabb. ha már sikerült valami az este, szvsz saját magunktól is elvárható, hogy a férfibecsületet fenntartsuk.berger90
alkati dolog!
nálad így, nálam amúgy... 😊
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !yooker
különben félrészegen nem is lehet normálisan teljesíteni, ha az ember már kezd józanodni, még rosszabb. ha már sikerült valami az este, szvsz saját magunktól is elvárható, hogy a férfibecsületet fenntartsuk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
| | mongyuk inflagrantiba nem félteném Sanyit 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
viccelsz?ha pl. buli utániról van szó akkor a
reggeli,picit még mámoros menet kicsit már összeszokva sokkal jobb mint
a hajnali hazaérős... 😊
amúgy meg aki egy ilyen ott alvós esetet sem tud kezelni egy nővel kapcsolatban sztem azt jelenti hogy nem is ért hozzájuk igazán...yooker
hányévasvagybetmen?sutianap
36 ! az már jó? 😊yooker
Te tudsz kezelni egy ENIAC számítógépet?
Gondolom nem, mert szükségtelen.
Kevés haszontalanabb dolog van, mint "ottaludni" egy alkalmi, vagy akár állandó szexpartnernél.
Semmi pozitív hozadéka (ingyenreggeli?, azonali összeszokott "visszavágó"??), viszont kellemetlenség, probléma, korrektség szempontjábból rettentően aggályos, és felesleges.
De persze mindenki a saját útját érzi helyénvalónak.
Nekem az a tapasztalatom, hogyha nincs ottalvás, akkor akár évekig is eltarthat egy ilyen történet, míg ha ottalvássá "nemesül", akkor azonnal és visszavonhatatlanul eszkalálódik.
Pláne, ha a barát/férj netalántán időnek elötte hazatér.Sobri Jóska
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
viccelsz?ha pl. buli utániról van szó akkor a
reggeli,picit még mámoros menet kicsit már összeszokva sokkal jobb mint
a hajnali hazaérős... 😊
amúgy meg aki egy ilyen ott alvós esetet sem tud kezelni egy nővel kapcsolatban sztem azt jelenti hogy nem is ért hozzájuk igazán...yooker
hányévasvagybetmen?sutianap
36 ! az már jó? 😊yooker
Te tudsz kezelni egy ENIAC számítógépet?
Gondolom nem, mert szükségtelen.
Kevés haszontalanabb dolog van, mint "ottaludni" egy alkalmi, vagy akár állandó szexpartnernél.
Semmi pozitív hozadéka (ingyenreggeli?, azonali összeszokott "visszavágó"??), viszont kellemetlenség, probléma, korrektség szempontjábból rettentően aggályos, és felesleges.
De persze mindenki a saját útját érzi helyénvalónak.
Nekem az a tapasztalatom, hogyha nincs ottalvás, akkor akár évekig is eltarthat egy ilyen történet, míg ha ottalvássá "nemesül", akkor azonnal és visszavonhatatlanul eszkalálódik.
Pláne, ha a barát/férj netalántán időnek elötte hazatér.Sobri Jóska
másképp látjuk ez igaz, és nyilván problémásabb
de miért is korrektebb lelépni amint végeztél (pláne ha a csaj még nem 😊 ) , mint maradni ha olyan a szitu , reggel dumálgatni egyet, reggelivel vagy anélkül, aztán venni a kalapot és Isten Veled? sztem több csaj érzi ezt tisztességesebbnek,korrektebbnek mint a lelépést !