Make Love

27 feliratkozó

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
36 ! az már jó? 😊yooker
Letagadhatnál úgy 15-t 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
viccelsz?ha pl. buli utániról van szó akkor a
reggeli,picit még mámoros menet kicsit már összeszokva sokkal jobb mint
a hajnali hazaérős... 😊
amúgy meg aki egy ilyen ott alvós esetet sem tud kezelni egy nővel kapcsolatban sztem azt jelenti hogy nem is ért hozzájuk igazán...yooker
hányévasvagybetmen?sutianap
36 ! az már jó? 😊yooker
Te tudsz kezelni egy ENIAC számítógépet?
Gondolom nem, mert szükségtelen.
Kevés haszontalanabb dolog van, mint "ottaludni" egy alkalmi, vagy akár állandó szexpartnernél.
Semmi pozitív hozadéka (ingyenreggeli?, azonali összeszokott "visszavágó"??), viszont kellemetlenség, probléma, korrektség szempontjábból rettentően aggályos, és felesleges.
De persze mindenki a saját útját érzi helyénvalónak.
Nekem az a tapasztalatom, hogyha nincs ottalvás, akkor akár évekig is eltarthat egy ilyen történet, míg ha ottalvássá "nemesül", akkor azonnal és visszavonhatatlanul eszkalálódik.
Pláne, ha a barát/férj netalántán időnek elötte hazatér.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
kiràj!
az én csajom szép volt, ..... az elején..... 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
viccelsz?ha pl. buli utániról van szó akkor a
reggeli,picit még mámoros menet kicsit már összeszokva sokkal jobb mint
a hajnali hazaérős... 😊
amúgy meg aki egy ilyen ott alvós esetet sem tud kezelni egy nővel kapcsolatban sztem azt jelenti hogy nem is ért hozzájuk igazán...yooker
hányévasvagybetmen?sutianap
36 ! az már jó? 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
viccelsz?ha pl. buli utániról van szó akkor a
reggeli,picit még mámoros menet kicsit már összeszokva sokkal jobb mint
a hajnali hazaérős... 😊
amúgy meg aki egy ilyen ott alvós esetet sem tud kezelni egy nővel kapcsolatban sztem azt jelenti hogy nem is ért hozzájuk igazán...yooker
hányévasvagybetmen?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
viccelsz?ha pl. buli utániról van szó akkor a
reggeli,picit még mámoros menet kicsit már összeszokva sokkal jobb mint
a hajnali hazaérős... 😊
amúgy meg aki egy ilyen ott alvós esetet sem tud kezelni egy nővel kapcsolatban sztem azt jelenti hogy nem is ért hozzájuk igazán...
több mint 10 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kényelmes az ágya, meg hát a tököm fog éjjel hazabuszozni Pasarétről az ÖrsreJSanyo
persze, hiszen akkor még rég munkában volt 😛davemayer
baszkiiiiiiiiiii 😀😀😀DDDDD

több mint 10 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
egyetértek, hacsak nem komolysutianap
kényelmes az ágya, meg hát a tököm fog éjjel hazabuszozni Pasarétről az ÖrsreJSanyo
persze, hiszen akkor még rég munkában volt 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
egyetértek, hacsak nem komolysutianap
kényelmes az ágya, meg hát a tököm fog éjjel hazabuszozni Pasarétről az ÖrsreJSanyo
sokba lesz az Sanya


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Pénznek jobban örültél volna?Na látod!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
így van, teljesíteni kell, mert eljön az az idő, amikor helyette kapsz reggelit..... 😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉Sobri Jóska
egyetértek, hacsak nem komoly


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ottaludni fiatalos bohóság, és az esetek nagy részében csak problémává fajul. Majd meglátod. 😉

több mint 10 éve
catattack 3 520
...és még reggelit is kaptam utána 😀JSanyo
Ejj de jól teljesített valaki! 😀
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Két út van:
-Leszoksz a bagóról.
-Nem szoksz le a bagóról.
Közte semmi, aki úgy próbálkozik, mint a munkatársad, az tuti bukni fogja a projektet!
Egy kis motiváció a leszokást tervezgetőknek:
Az év végére biztos, hogy 1000+os lesz egy doboz középkategóriás cigaretta ára!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem az a kedvencem (most munkatársam találta ki éppen), hogy nem teljesen szokik le.
Majd kevesebbet szívok, majd reggel nem szívok, majd csak fél dobozt szívok... A vége mindig ugyanaz, marad minden a régiben.
Leszokni csak úgy lehet, ha lerakod és kész.
Én sohasem szívtam, nem is akarom.
Vesszenek a trafikok!

több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
ja, legszebb az egészben, hogy asszonypajtás befeküdt a János kórházba, erre az azt követő két napban kijött egy cikksorozat arról, hogy odafent milyen elb*szott dolgok tudnak történni...
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Baromság, hogy nem lehet leszokni a bagóról!
Sokan csak azért mondják, mert meg sem akarják próbálni!laccoo74
én megpróbáltam vagy négyszer. ez persze átölelt vagy hét évet, de a következő ideig tartottak: 16 óra, 23 óra, pár nap, négy év (és azóta is). azt nem mondom, hogy nem kívánom a bagót, de igazából azt a négy évet féltem, amit már elértem. ez olyan, mint a szűz lányok veretlen szezon: addig ér sokat, amíg szeplőtelen 😊
mondjuk az is igaz, hogy némi személyes indíttatás is volt, ugyanis a párom édesapjánál kiújult a tüdőrák (egy évre rá sajnos elment), és nem akartam azt a terhet cipelni, hogy azt is át kelljen élnie, ha nekem majd egyszer az lenne a cigitől.
a legfontosabb: ne azt nézd, hogy a leszokás által kicsesszél másokkal, hanem hogy jót teszel magaddal! és persze végleges elhatározás és néha még több bátorítás (kényszerítés 😀) szükséges hozzá, de ezt majd le lehet játszani más sportágban az asszonypajtással 😉
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Velem meg Orbán Viktor!
Tényleg érdekes az ember!
Bődületes pénzeket képes elkölteni azért, hogy tönkretegye az egészségét, majd amikor ez sikerül neki, ismét bődületes pénzeket fizet ki azért, hogy újra egészséges legyen.
Édesanyád remélem, már jól van.
több mint 10 éve
catattack 3 520
Érdekes az ember....
Muterom is sajnos csak egy betegség után tette le... :\
több mint 10 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Baromság, hogy nem lehet leszokni a bagóról!
Sokan csak azért mondják, mert meg sem akarják próbálni!
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De!
Egy kilométeres körzetben nyolc helyen vásárolhatnék legálisan cigarettát, de úgy döntöttem, hogy egyetlen forinttal sem vagyok hajlandó
támogatni a tlafikmutyi nyerteseit!
Meg elvileg, ez volt a cél, vagy nem?Na, nálam elérték!
Bízom benne, hogy nagyon sokan követik a példám!laccoo74
Ennek a felfújt sztorinak - bár egyébként tényleg undorító - ez a megoldása. Nem akarjuk pénzelni az ilyeneket? Nem kő cigit venni, ami ugye egészséges is😛 Ha meg veszek, akkor meg nem panaszkodom, mert fogyasztani akarok valamit, mert kell ,mert nem tudok leszokni, mert nem akarok leszokni róla, akkor meg magamra vethetek.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Én 5-6 éve szoktam le, mondjuk annyira függő nem voltam, kb. 3-4 év volt amikor rendesen (értsd napi egy doboz környékén) cigiztem. A leszokás után pár évig egyáltalán nem gyújtottam rá, aztán egy italos éjszakán elszívtam 1 szálat... Aztán kettő lett belőle. Most kb. 1 éve ott tartok hogy egy igazi bebaszós éjszakán akár 1 dobozzal is elmegy, de hétköznap vagy ha nem iszom egyáltalán nem cigizek. Ezzel most így elégedett is vagyok 😊 Jobb lenne a 0 persze, de részegen jól esik 😊Rataxes
Ugye mennyivel jobb a másnaposság, ha a nikotinmérgezés is nyomja az agyadat..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Én 5-6 éve szoktam le, mondjuk annyira függő nem voltam, kb. 3-4 év volt amikor rendesen (értsd napi egy doboz környékén) cigiztem. A leszokás után pár évig egyáltalán nem gyújtottam rá, aztán egy italos éjszakán elszívtam 1 szálat... Aztán kettő lett belőle. Most kb. 1 éve ott tartok hogy egy igazi bebaszós éjszakán akár 1 dobozzal is elmegy, de hétköznap vagy ha nem iszom egyáltalán nem cigizek. Ezzel most így elégedett is vagyok 😊 Jobb lenne a 0 persze, de részegen jól esik 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes