Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

17 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 712
A Nuggets elvileg becsekkolt Jaylen Brownért, pár kisebb Bostoni médiás szerint.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
19 órája
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Lol, Hartenstein uj szerzodest kot az OKC-vel. Fura ez igy, hogy a Thunder most draftolt elso koros centert, azt hittem, pont amiatt, mert ot meg engedik menni. Az mondjuk kiderult, hogy Wembyt nem a Chet, Hartenstein parossal fogjak tudni megallitani.

1 napja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Just in: The Oklahoma City Thunder are trading sharpshooter Isaiah Joe to the Detroit Pistons for two future second-round picks, sources tell ESPN.
KeyG
Kicsit felek mondjuk ezektol az OKC-s perememberektol, nem tudom eldonteni, tenyleg ennyire jok, vagy csak a korulottuk levo remek gepezetben mukodnek-e ennyire jol. Amugy adom Joe-t, jo lehet Detroitban.
Stez
Hát figyi.
A triplát kell bebasznia, meg hozni Duncan Robinson szintjét védekezésben. Utóbbi nem egy vállalhatatlan feladat.

1 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Just in: The Oklahoma City Thunder are trading sharpshooter Isaiah Joe to the Detroit Pistons for two future second-round picks, sources tell ESPN.
KeyG
Kicsit felek mondjuk ezektol az OKC-s perememberektol, nem tudom eldonteni, tenyleg ennyire jok, vagy csak a korulottuk levo remek gepezetben mukodnek-e ennyire jol. Amugy adom Joe-t, jo lehet Detroitban.

2 napja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Just in: The Oklahoma City Thunder are trading sharpshooter Isaiah Joe to the Detroit Pistons for two future second-round picks, sources tell ESPN.
KeyG
Ez Pistons szempontból kiváló deal.

2 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Just in: The Oklahoma City Thunder are trading sharpshooter Isaiah Joe to the Detroit Pistons for two future second-round picks, sources tell ESPN.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Restricted free agent Mark Williams intends to sign a three-year, $38 million contract to return to the Phoenix Suns, sources tell ESPN. The deal is fully guaranteed for Williams, who averaged 11 points, 8 rebounds and 1 block in 23.6 minutes per game as the Suns starting center.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 napja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Nico Harrison 🤣🤣🤣
ZERO_L
Mit csinált megint?
KeyG
minden trade-del folyamatosan megalázzák



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Csak valaki tartsa egyben Ballt. Mert ha megint kiesik az alapszakasz felenel egesz evre, jol beszopja a Wolves, amit nem kene. Drukkolok nekik, bar nem igazan latom ezek utan meg, hogy meccselhetnek a ket naggyal. De biztosan megvan a terv az FA-ra is.
Stez
Igen azt írtak h FAn könnyebb PFt szerezni mint ball handlert, és fel lehetne használni Green fizujat is erre ha sikerül elsozni

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak valaki tartsa egyben Ballt. Mert ha megint kiesik az alapszakasz felenel egesz evre, jol beszopja a Wolves, amit nem kene. Drukkolok nekik, bar nem igazan latom ezek utan meg, hogy meccselhetnek a ket naggyal. De biztosan megvan a terv az FA-ra is.

2 napja
remontada San Francisco 49ers 1 614
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.
Stez
3 elsőkörös pick, amíg itt van Edwards és egészséges nem valószínű, hogy 15-nél fentebb lesz. Az nem sok szerintem.
Naz Reid, jó 3 vagy 4. ember, inkább extra 4 ő.
A 2033-as pick a kérdés. Ott jelenleg lehet 1/1 is mondjuk.

Jaylen Brown? Menni fog, nem akar maradni ebben biztos vagyok. Ezt Stephens csecsre vette.
KeyG
Valamit lépniük kellett. Többször voltak konf döntőben ott kevés volt a csapat. Inkább bukjanak el így minthogy ne csináljanak semmit. Inkább a Hornets oldaláról nem értem . Úgy tűnt elindult ott valami
remontada
Igen kellett vmit de jelenleg ki lesz a négyes? McDaniels? Cserepad januárig hogy néz ki? Berringer aki előző szezonban semmit sem játszott. És senki más njncs aki bevethető.
Nem látom h mi a koncepció magas posztokon.
Gobert maradt egyedül akit a meccs végén nem lehet pályán tartani. Kiraly.
csebi
Szerintem az volt a legfontosabb hogy legyen még egy pontgyáros Edwards mellett végre. A többi majd lesz ahogy lesz alapon
2 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.
Stez
3 elsőkörös pick, amíg itt van Edwards és egészséges nem valószínű, hogy 15-nél fentebb lesz. Az nem sok szerintem.
Naz Reid, jó 3 vagy 4. ember, inkább extra 4 ő.
A 2033-as pick a kérdés. Ott jelenleg lehet 1/1 is mondjuk.

Jaylen Brown? Menni fog, nem akar maradni ebben biztos vagyok. Ezt Stephens csecsre vette.
KeyG
Valamit lépniük kellett. Többször voltak konf döntőben ott kevés volt a csapat. Inkább bukjanak el így minthogy ne csináljanak semmit. Inkább a Hornets oldaláról nem értem . Úgy tűnt elindult ott valami
remontada
Igen kellett vmit de jelenleg ki lesz a négyes? McDaniels? Cserepad januárig hogy néz ki? Berringer aki előző szezonban semmit sem játszott. És senki más njncs aki bevethető.
Nem látom h mi a koncepció magas posztokon.
Gobert maradt egyedül akit a meccs végén nem lehet pályán tartani. Kiraly.
csebi

Meg el sem kezdodott a holt szezon, boven van ido es lehetoseg negyest szerezni. Amugy meg Randle-lel sem volt mukodo koncepcio, rosszabb nem lesz. Vekonyabb lett a pad, de ha Ball teste birni fogja, akkor meg jobb a kezdo.
Stez
Egyetlen bizalmam van:
Ugye Ball kifejezetten nem hatékony dobokent van számon tartva. Bár elment az egyik ass coach de alapvetően ez az edzői stáb sztem kifejezetten ügyes annak oktatásában hogy melyek a jo dobások. Ha picit vevő lesz erre akkor ebben nagyot fejlődhet.
Ráadásul ANT ha jól látom 50%kal dobta a catchandshoot harmasokat tavaly. Hat ezek száma nőni fog következő szezonban, remélhetőleg a százalék marad is …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
2 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.
Stez
3 elsőkörös pick, amíg itt van Edwards és egészséges nem valószínű, hogy 15-nél fentebb lesz. Az nem sok szerintem.
Naz Reid, jó 3 vagy 4. ember, inkább extra 4 ő.
A 2033-as pick a kérdés. Ott jelenleg lehet 1/1 is mondjuk.

Jaylen Brown? Menni fog, nem akar maradni ebben biztos vagyok. Ezt Stephens csecsre vette.
KeyG
Valamit lépniük kellett. Többször voltak konf döntőben ott kevés volt a csapat. Inkább bukjanak el így minthogy ne csináljanak semmit. Inkább a Hornets oldaláról nem értem . Úgy tűnt elindult ott valami
remontada
Igen kellett vmit de jelenleg ki lesz a négyes? McDaniels? Cserepad januárig hogy néz ki? Berringer aki előző szezonban semmit sem játszott. És senki más njncs aki bevethető.
Nem látom h mi a koncepció magas posztokon.
Gobert maradt egyedül akit a meccs végén nem lehet pályán tartani. Kiraly.
csebi

Meg el sem kezdodott a holt szezon, boven van ido es lehetoseg negyest szerezni. Amugy meg Randle-lel sem volt mukodo koncepcio, rosszabb nem lesz. Vekonyabb lett a pad, de ha Ball teste birni fogja, akkor meg jobb a kezdo.

2 napja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.
Stez
3 elsőkörös pick, amíg itt van Edwards és egészséges nem valószínű, hogy 15-nél fentebb lesz. Az nem sok szerintem.
Naz Reid, jó 3 vagy 4. ember, inkább extra 4 ő.
A 2033-as pick a kérdés. Ott jelenleg lehet 1/1 is mondjuk.

Jaylen Brown? Menni fog, nem akar maradni ebben biztos vagyok. Ezt Stephens csecsre vette.
KeyG
Valamit lépniük kellett. Többször voltak konf döntőben ott kevés volt a csapat. Inkább bukjanak el így minthogy ne csináljanak semmit. Inkább a Hornets oldaláról nem értem . Úgy tűnt elindult ott valami
remontada
Igen kellett vmit de jelenleg ki lesz a négyes? McDaniels? Cserepad januárig hogy néz ki? Berringer aki előző szezonban semmit sem játszott. És senki más njncs aki bevethető.
Nem látom h mi a koncepció magas posztokon.
Gobert maradt egyedül akit a meccs végén nem lehet pályán tartani. Kiraly.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
3 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Free agent guard Coby White intends to sign a three-year, $74 million deal to return to the Charlotte Hornets, sources tell ESPN. White was a major priority for the Hornets and now steps into a new starting role in the backcourt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Nico Harrison 🤣🤣🤣
ZERO_L
Mit csinált megint?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 217 — situational football
Nico Harrison 🤣🤣🤣



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
3 napja
remontada San Francisco 49ers 1 614
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.
Stez
3 elsőkörös pick, amíg itt van Edwards és egészséges nem valószínű, hogy 15-nél fentebb lesz. Az nem sok szerintem.
Naz Reid, jó 3 vagy 4. ember, inkább extra 4 ő.
A 2033-as pick a kérdés. Ott jelenleg lehet 1/1 is mondjuk.

Jaylen Brown? Menni fog, nem akar maradni ebben biztos vagyok. Ezt Stephens csecsre vette.
KeyG
Valamit lépniük kellett. Többször voltak konf döntőben ott kevés volt a csapat. Inkább bukjanak el így minthogy ne csináljanak semmit. Inkább a Hornets oldaláról nem értem . Úgy tűnt elindult ott valami
3 napja
topin New England Patriots 2 392
Draftoltak egy újoncot is, aki abszolút Luka meg AR kompatibilis. A védekezést kellene rendezni, ott vannak lukak rendesen. Előre nem lesz gond az szinte biztos. 2 év alatt csak összerakják már a rostert végre.
topin
James meg mindig kerdojel, de ar-ertek aranyban en nem gondolnam, hogy o megerne nekem 50 milliot. Rendbe kene tenni a csapatot, de mondjuk az o helyere en gondolkodnek egy sztar elhozasaban. Legyen az Brown, ha mondjuk a Celtics el akarna passzolni, vagy barki mas.. de hiaba jonne vissza James, akkor is boven keves lenne a jelenlegi roster. Siman elengednem ot, az o fizetese meg lefedne egy masik sztaret. Ideje lenne ujjaepiteni a csapatot nelkule, es meg addig, amig Doncic a prime-jaban van.
Stez
Én nem számolok LBJ maradásával. Nagyon remélem, hogy ő ennyi volt LA-ben.
3 napja
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 253 — Axel Foley
Ki lesz a PG a Hornetsnél?
KeyG
Coby White?

3 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Ki lesz a PG a Hornetsnél?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.
Stez
3 elsőkörös pick, amíg itt van Edwards és egészséges nem valószínű, hogy 15-nél fentebb lesz. Az nem sok szerintem.
Naz Reid, jó 3 vagy 4. ember, inkább extra 4 ő.
A 2033-as pick a kérdés. Ott jelenleg lehet 1/1 is mondjuk.

Jaylen Brown? Menni fog, nem akar maradni ebben biztos vagyok. Ezt Stephens csecsre vette.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
Stez SMU Mustangs 49 107 — Whoops, looks like something went wrong.
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.
KeyG
Hat attol fugg, Ballnak mennyire "lesz kedve" epp nem megserulni. 🤣
De ha egeszseges tud maradni, akkor ezt a cseret nyerte a Minnesota. Bar en nem kedvelem Ballt. De ha tenyleg annyira jo, mint a megitelese (oke, meg az elozo szezonban azert nem is volt rossz, azt adom), akkor ez nem volt draga. Mostmar viszont arra leszek kivancsi, Brown mozog e, es ha igen, hova. Eljutunk itt is oda, mint NFL-ben, hogy nincs erinthetetlen jatekos.

3 napja
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Sőt kifejezetten karcsú szerintem.
3 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 712
Amugy ez szerintem nem volt kifejezetten durva ar Ballert.
Stez
Én a Hornetset nem értem, jól néztek ki. Szerintem ezt a Wolves nyerte, simán.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!