NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Gratulálok a GSW-nek és természetesen Kerr mesternek! 🙂

" class="embed">
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
PO előtt a bucks ellen vártam warriors győzelmet, de összességében örülök
G6 Klay ma nem jött, de hálisten nem is volt rá szükség

igazi okos csapat munka volt ez a golden state részéről

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Helyes 😊 nagyon megérdemelte a warriors
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vérlázító módon floppol a Celtics, a bírók meg befújják.
Bármi lesz, remélem a Celtics fanok nem fognak bírózni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
a celtics castingol a következő space jamre v mi?
de azt se értem hogy miért nem a kosár szerzéssel hanem a bírókkal foglalkoznak

valami recseg a warriorsnál

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez van èrvènyesül a papírforma. Tavaly a Montreal a Stanleyben most a Celtics itt, soha rosszabb idènyeket 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Az ilyen szétcsúszásokat mi, a 15-0-ás runokat meg túlnyomórészt a Warriors produkálta ebben a döntőben.

Szép felülteljesítés volt a csapattól, én nem számítottam rá.
Nagyon kell majd egy irányító, meg persze a padot is meg kell erősíteni és akkor be lehet még jutni a döntőbe, akár meg is lehet nyerni.
Kampman
Curry a második negyedre kicsit megzuhant szóval egyáltalán nem lefutott ez még
de Tatum és Smart eddigi játéka/testbeszéde nem bíztató
az eladott labdák viszont eddig nagyon gyilkosak, amihez igen egy rendes elsődleges ballhandler kellene, vagy a triónak tovább javulnia

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
Az ilyen szétcsúszásokat mi, a 15-0-ás runokat meg túlnyomórészt a Warriors produkálta ebben a döntőben.

Szép felülteljesítés volt a csapattól, én nem számítottam rá.
Nagyon kell majd egy irányító, meg persze a padot is meg kell erősíteni és akkor be lehet még jutni a döntőbe, akár meg is lehet nyerni.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Ez a Pritchard, Whyte duo borzalmas támadásban
Az előbbi hátul se találja magát

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 099
Dallas trade for Christian Wood

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
Epp akartam kerdezni, mi van Wigginsszel, hogy iden megtanult jatszani? Csavot evekig az egyik legnagyobb kerekkotonek tartottak, aki ehhez kepest brutal sokat keres, es hogy csak ballaszt penzugyileg, kb. szabadulni kell tole.

Hirtelen contract yearben meg megtanult jatszani. 😀
Stez
anno Minnyben is asszem ez volt, hogy mielott megkototte ezt a szerzodest abban az evben hirtelen megmutatt, hogy mire lenne kepes, aztan meg jott a le o meg ujra belekakilt ...
csebi
teljesen más a szerepe így hogy Curry elviszi a hátán a csapatot kb
védekezése meg sztem eddig se volt rossz de Greenék mellett fejlődött is benne

a szerződése amúgy sztem jövőre jár le
 hoopshype.com/player/andrew-wiggins/salary/
Negritis
emlekeim szerint nekem itt sokan estek mikor le mertem irni, hogy Wiggins eleg jo kis vedo alapbol (foleg ha van hozza kedve is. teny, hogy Minnyben mar avegen nem sok kedve volt)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician

egy elemzés az 5.ről

ahogy a KNY legutóbbi adásában is elhangzott a Celtics túlságosan ISOra próbált menni a végjátékokban, amiben nem elég jók/stabilak hogy fixen nyerjenek vele és akkor még ott van az hogy a kiosztások sem ültek
és azzal hogy most Curryra fókuszált a védekezésük a többieknek megnyílt a pálya, ráadásul a Warriors tökéletesen tud ez ellen játszani

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 332 — dart@freestart.hu
Én remélem lesz még ebből egy 7.meccs azért titkon.
DrChef
én remélem jön Game6 Klay és eldönti, de idegenben és zsinórban 3at nyerni brutálisan nehéz lesz
egyrészt nehogy már előnybe kerüljön a celtics (bár hamarabb látom hogy ők nyernek egyet ezzel a maggal minthogy mi a james/post james érában összeohozunk valamit)
másrészt Klay és Curry a viszontagságok után megérdemli hogy nyerjenek még1et

harmadrészt a PO kezdete óta őket mondom a legesélyesebbnek, jó lenne ha tényleg bejönne

amúgy vicc hogy ha az első meccs 4. negyedében nincs az a megkergülés akkor valszeg 4-1el már véget ért volna a párharc
Negritis
Jó, ha nincs az összes többin a szokásos Celtics leolvadás a 3. vagy 4.negyedben akkor meg kábé azt az egy elsőt nyerik csak meg.
Megérdemelten vezet a GSW, mert kiegyensúlyozottabb teljesítményre képes.

Do your job
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
1. Tőlem soha nem olvastátok ha nyerünk milyen királyok vagyunk....

2. Ha kikapunk engedtessèk már meg hogy leírjam magunkról, mit bènáztunk...ez semmit nem von le a GSW èrdemèből...

3. Az is engedettessèk meg hogy leírjam a bírók igenis hülyèk voltak, de azt is mindig leírtam NEM EZEN MÚLT....DE EZT PERSZE SOHA NEM AKARJÀTOK OLVASNI (ezèrt már csak óvatosan merem leírni, hogy mondjuk Smartot ellököm nyíltan aztán bedobok egy 3st ès semmi....de tudom, Smart dobott egy hátast tripla szaltóval....) (egyébként most csak a 3. negyed vègèt láttam. Meg a 4.t amikor bosszúságban nem kapcsoltam ki 😉🤪 ès magunkra voltam bosszús)

4. Èvlvezzètek ha megnyeritek ès ne foglalkozzatok velünk. Köszönöm hogy meghallgattatok 😀
dande
Na igen te más vagy. Te akkor is rinyalsz, ha nyertek. 😀 😛
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Én remélem lesz még ebből egy 7.meccs azért titkon.
DrChef
én remélem jön Game6 Klay és eldönti, de idegenben és zsinórban 3at nyerni brutálisan nehéz lesz
egyrészt nehogy már előnybe kerüljön a celtics (bár hamarabb látom hogy ők nyernek egyet ezzel a maggal minthogy mi a james/post james érában összeohozunk valamit)
másrészt Klay és Curry a viszontagságok után megérdemli hogy nyerjenek még1et

harmadrészt a PO kezdete óta őket mondom a legesélyesebbnek, jó lenne ha tényleg bejönne

amúgy vicc hogy ha az első meccs 4. negyedében nincs az a megkergülés akkor valszeg 4-1el már véget ért volna a párharc

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Én remélem lesz még ebből egy 7.meccs azért titkon.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
1. Tőlem soha nem olvastátok ha nyerünk milyen királyok vagyunk....

2. Ha kikapunk engedtessèk már meg hogy leírjam magunkról, mit bènáztunk...ez semmit nem von le a GSW èrdemèből...

3. Az is engedettessèk meg hogy leírjam a bírók igenis hülyèk voltak, de azt is mindig leírtam NEM EZEN MÚLT....DE EZT PERSZE SOHA NEM AKARJÀTOK OLVASNI (ezèrt már csak óvatosan merem leírni, hogy mondjuk Smartot ellököm nyíltan aztán bedobok egy 3st ès semmi....de tudom, Smart dobott egy hátast tripla szaltóval....) (egyébként most csak a 3. negyed vègèt láttam. Meg a 4.t amikor bosszúságban nem kapcsoltam ki 😉🤪 ès magunkra voltam bosszús)

4. Èvlvezzètek ha megnyeritek ès ne foglalkozzatok velünk. Köszönöm hogy meghallgattatok 😀
dande
1. mindenki nyugodtan írja be hogy mekkora király győzelmek után, ez is a lényege a sportnak

2. same as 1st

3. igazából a tendencia unalmas kicsit, és nyilván bennem nem itt alakult ez az ellenérzés amit azóta is megerősítve látok, hogy a Celtics szurkolók esetében a bírók csak ellenük tévedhetnek, mellettük soha

btw közbe meg Klay faszán betakarja Brown-t és simán jár neki a 2 dobás. de greenen vagy curryn is volt faszság ítélet
összességében kb ugyanannyit hibáznak mind2 oldalra, csak néha ez úgy jön hogy 3-4-5 ítélet egymás után
mint pl a 4. meccs első negyede ahol a Boston szekerét tolta meg ez

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
1. Tőlem soha nem olvastátok ha nyerünk milyen királyok vagyunk....

2. Ha kikapunk engedtessèk már meg hogy leírjam magunkról, mit bènáztunk...ez semmit nem von le a GSW èrdemèből...

3. Az is engedettessèk meg hogy leírjam a bírók igenis hülyèk voltak, de azt is mindig leírtam NEM EZEN MÚLT....DE EZT PERSZE SOHA NEM AKARJÀTOK OLVASNI (ezèrt már csak óvatosan merem leírni, hogy mondjuk Smartot ellököm nyíltan aztán bedobok egy 3st ès semmi....de tudom, Smart dobott egy hátast tripla szaltóval....) (egyébként most csak a 3. negyed vègèt láttam. Meg a 4.t amikor bosszúságban nem kapcsoltam ki 😉🤪 ès magunkra voltam bosszús)

4. Èvlvezzètek ha megnyeritek ès ne foglalkozzatok velünk. Köszönöm hogy meghallgattatok 😀
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hagyjuk, ezt olyan gyurcsányosan elkrtuk nem kicsit, nagyon....öröm ès bódogság lehet odaát..de hogy megint semmit nem fújnak be .....mindegy.....
dande
összességében inkább a bostonnak kedveztek a fújások sztem, bár volt 1-2 retardáltság azt nem vitatom
Negritis
If (Boston nyer)
Királyak vagyunk
Else
Nem voltunk jó, jaaa és köcsög bírók, elfujták.

Mondjuk nem csoda a játékosok is folyton picsognak. 😀
Toca
GSW fanként nem akartam beírni, köszi. Minden bostoni vereség a bírók miatt van, ha nyertek akkor persze minden rendben volt, röhej.
zavi27
Véletlenül, akkor basszák fel, zökkentik ki hülye fújásokkal a Celticset, amikor agyon nyerték a 3. negyedet.
Mint GSW fan, ne mond, hogy fair volt az ami Smartnál volt a negyedikben.
Ettől függetlenül a Celtics támadók mélyen magukba nézhetnek és ha nyer a GSW nálam Wiggins az MVP, de biztos, hogy Currynek fogják adni.
A Celtics fanok picsognak? Ellenük ha kipontozódik valaki akkor a pályán maradhat, ha meccs végén két büntetőt ítélnek három helyett visszanézés után is, az is két pontos, ha Udoka beszél technikai ha Kerr nem, ha Smart hisztizik az elmaradt büntikért akkor technikai ha Green azt csinál a pályán amit akar az nem.
Szerintem meghagyhatjuk magunknak azt, amit mi látunk a pályán, mert szerintem ezek egyértelműek.
KeyG
Nekem csak az a gondom, hogy eddig ezek abszolút nem befolyásolják semmelyik irányba a szériát, de te ha Boston vereség van akkor rögtön jössz azzal, hogy köszi tönkretették a Celtics meccsét, ami erős túlzás. Amikor sokkal jobban játszott a GSW ők nyertek, amikor a Bostonnak volt hibátlan a játéka akkor meg ők, semmi perdöntő nem volt.Ki lehet itt emelni sajnos pro és kontra pár téves ítéletet mindig persze, de ne mondjuk már hogy elcsalják döntőt.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Mint GSW fan, ne mond, hogy fair volt az ami Smartnál volt a negyedikben.
KeyG
volt 3 fújás rajta kurvagyorsan, abból a tekó és az első falt jogos
az arcra ütést eladta poole, de nem is nézték hogy F1e ami ilyenkor azért felszokott merülni
utána az eldobásért nem kapott 2.ik tekót pedig elvileg az is jár
és ez nem a negyed kezdeténél volt hanem a 8.-9. percben úgy hogy 8al ment a warriors

ha meccs végén két büntetőt ítélnek három helyett visszanézés után is, az is két pontos
KeyG
vágod hogy nem dobás közben vagy közvetlen előtte lévő falt volt az első hanem jóval hamarabb volt amit lefújtak
de nem nem vágod mer akkor nincs picsogás

2008, 2010 ugyanez volt ..

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 099
Hagyjuk, ezt olyan gyurcsányosan elkrtuk nem kicsit, nagyon....öröm ès bódogság lehet odaát..de hogy megint semmit nem fújnak be .....mindegy.....
dande
összességében inkább a bostonnak kedveztek a fújások sztem, bár volt 1-2 retardáltság azt nem vitatom
Negritis
If (Boston nyer)
Királyak vagyunk
Else
Nem voltunk jó, jaaa és köcsög bírók, elfujták.

Mondjuk nem csoda a játékosok is folyton picsognak. 😀
Toca
GSW fanként nem akartam beírni, köszi. Minden bostoni vereség a bírók miatt van, ha nyertek akkor persze minden rendben volt, röhej.
zavi27
Véletlenül, akkor basszák fel, zökkentik ki hülye fújásokkal a Celticset, amikor agyon nyerték a 3. negyedet.
Mint GSW fan, ne mond, hogy fair volt az ami Smartnál volt a negyedikben.
Ettől függetlenül a Celtics támadók mélyen magukba nézhetnek és ha nyer a GSW nálam Wiggins az MVP, de biztos, hogy Currynek fogják adni.
A Celtics fanok picsognak? Ellenük ha kipontozódik valaki akkor a pályán maradhat, ha meccs végén két büntetőt ítélnek három helyett visszanézés után is, az is két pontos, ha Udoka beszél technikai ha Kerr nem, ha Smart hisztizik az elmaradt büntikért akkor technikai ha Green azt csinál a pályán amit akar az nem.
Szerintem meghagyhatjuk magunknak azt, amit mi látunk a pályán, mert szerintem ezek egyértelműek.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Hagyjuk, ezt olyan gyurcsányosan elkrtuk nem kicsit, nagyon....öröm ès bódogság lehet odaát..de hogy megint semmit nem fújnak be .....mindegy.....
dande
összességében inkább a bostonnak kedveztek a fújások sztem, bár volt 1-2 retardáltság azt nem vitatom
Negritis
If (Boston nyer)
Királyak vagyunk
Else
Nem voltunk jó, jaaa és köcsög bírók, elfujták.

Mondjuk nem csoda a játékosok is folyton picsognak. 😀
Toca
GSW fanként nem akartam beírni, köszi. Minden bostoni vereség a bírók miatt van, ha nyertek akkor persze minden rendben volt, röhej.
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 176 — The Mathematician
Hagyjuk, ezt olyan gyurcsányosan elkrtuk nem kicsit, nagyon....öröm ès bódogság lehet odaát..de hogy megint semmit nem fújnak be .....mindegy.....
dande
összességében inkább a bostonnak kedveztek a fújások sztem, bár volt 1-2 retardáltság azt nem vitatom
Negritis
If (Boston nyer)
Királyak vagyunk
Else
Nem voltunk jó, jaaa és köcsög bírók, elfujták.

Mondjuk nem csoda a játékosok is folyton picsognak. 😀
Toca
amit smart levágott a 4. negyedben az legalja volt, attól függetlenül hogy fújtak rá kamut is

tatum meg az első félidőt nyafogta végig

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Hagyjuk, ezt olyan gyurcsányosan elkrtuk nem kicsit, nagyon....öröm ès bódogság lehet odaát..de hogy megint semmit nem fújnak be .....mindegy.....
dande
összességében inkább a bostonnak kedveztek a fújások sztem, bár volt 1-2 retardáltság azt nem vitatom
Negritis
If (Boston nyer)
Királyak vagyunk
Else
Nem voltunk jó, jaaa és köcsög bírók, elfujták.

Mondjuk nem csoda a játékosok is folyton picsognak. 😀