NBA

33 feliratkozó

több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Otto Porter a kezdőben Looney helyett
KeyG
nem volt jó húzás alapvetően

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez a Curry egy "állat".
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Steph megmentette a fenekünket és egyedül hozta a kb. a meccset, létfontosságú volt.
zavi27
Azèrt nem teljesen, ha nem is pontokban de a többiek is odatettèk a magukèt. Bár kellett a mi enerváltságunk is hozzá. Legalábbis èn ezt èreztem, hogy úgy vagyunk vele, megvan a vezetès ha kikapunk sincs nagy gond... Lehet, hogy van...😒😏
több mint 1 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 680 — Amerikai sportok rajongója
Steph megmentette a fenekünket és egyedül hozta a kb. a meccset, létfontosságú volt.
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
5. meccsen elvileg KNY Gábor lesz az egyik kommentátor
Negritis
Ki?
YoungZeeZee
Rapcity Keleten Nyugaton podcast egyik házigazdája.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 865 — Deion Sanders for president!
A döntő közepette meg egyre erősebbek azok a pletykák, hogy Gobert nálunk fogja folytatni. A legutóbbi pletykák szerint egy draft napi trade keretében menne az 1/18 a Jazzhez érte.

Így viszont azt nem tudom mi a szándék Vucevic-csel.
Gergőke
Remélhetőleg csak pletyka marad! Ritka unszimpatikus figura.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
YoungZeeZee 7 940
5. meccsen elvileg KNY Gábor lesz az egyik kommentátor
Negritis
Ki?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
5. meccsen elvileg KNY Gábor lesz az egyik kommentátor

remélem végre megszakad az hogy a boston nem bukik 2t egymás után

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toca Minnesota Vikings 18 668 — Vikings fan
Curry játszott nem volt extra csak bedobott pár pontot.
( Nem tudom melyik csapat nyer de Curry kell legyen a Finals MVP)
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Van értelme megfogadni ma a GSW győzelmét?
Toto21
| Volt èrtelme 😒😒😒😡😡😡 |
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Otto Porter a kezdőben Looney helyett

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
A döntő közepette meg egyre erősebbek azok a pletykák, hogy Gobert nálunk fogja folytatni. A legutóbbi pletykák szerint egy draft napi trade keretében menne az 1/18 a Jazzhez érte.

Így viszont azt nem tudom mi a szándék Vucevic-csel.

" class="embed">
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Van értelme megfogadni ma a GSW győzelmét?
Toto21
curry játszik elvileg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Van értelme megfogadni ma a GSW győzelmét?
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mèg valami, ezzel lényegében most szembesültem: GWill RWill Tatum JBrown Pritchard (Naesimth) mi a közös bennük azon kívül, hogy a Bostonban játszanak?
dande
Smart miért maradt ki? 😀
Drip
Tudtam, èreztem, hogy kimaradt valaki de nem tűnt fel, hogy ki faceplam 🙈🙈🙈😜🤪🥳🤫
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Mèg valami, ezzel lényegében most szembesültem: GWill RWill Tatum JBrown Pritchard (Naesimth) mi a közös bennük azon kívül, hogy a Bostonban játszanak?
dande
Smart miért maradt ki? 😀

több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Szerintem ha megnézzük a bajnoki cím győzteseket visszavezetve nagyon sokáig elmondható,hogy a jó draft kulcsa annak,hogy valaki bajnokságot nyerjen. Ezt csak Lebron írta felül az elmúlt időszakban ezért tűnik kimagaslónak,hogy a draftról épített csapatok ide jutnak.(illetve a 08 Celtics).
DrChef
nem csak lebronj a lakers is
Negritis
ok, de a Lákersznél az első három címhez kellett Shaq (FA, 1996) meg Big Shot Rob (trade, 1997), a negyedikhez és ötödikhez meg Gasol (trade, 2008) és Artest (FA, 2009), sőt a még akkor használható Odom (trade, 2004) is.
több mint 1 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Szerintem ha megnézzük a bajnoki cím győzteseket visszavezetve nagyon sokáig elmondható,hogy a jó draft kulcsa annak,hogy valaki bajnokságot nyerjen. Ezt csak Lebron írta felül az elmúlt időszakban ezért tűnik kimagaslónak,hogy a draftról épített csapatok ide jutnak.(illetve a 08 Celtics).
DrChef
nem csak lebronj a lakers is
Negritis
Nameg a Lakers,de alapnak azért az utóbbi időben csak ott volt egy Kobe. Viszont aminek én kifejezetten örülök,hogy Lebronon kívűl nem igazán visz sikerre ez a nagy játékosok által kreált nagy kettes,hármasok,gondolok itt a Netsre,amiben én Durant miatt nagyon bíztam,Kawhi-féle Clippers is süllyesztő,OKC Westbrook-George kettőse és még lehetne sorolni. Lebron még viszi a leGM szerepet egy ideig,aztán vissza áll a rend abba,hogy csak úgy lehet valaki bajnok,ha ownership-front office-coaching rész rendben van és szépen draftról építkezve legalább 2 elit közeli játékost képez valaki és megtart hosszútávon.
Knicks-Lakers féle big marketnek lassan vége szakad.

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Szerintem ha megnézzük a bajnoki cím győzteseket visszavezetve nagyon sokáig elmondható,hogy a jó draft kulcsa annak,hogy valaki bajnokságot nyerjen. Ezt csak Lebron írta felül az elmúlt időszakban ezért tűnik kimagaslónak,hogy a draftról épített csapatok ide jutnak.(illetve a 08 Celtics).
DrChef
nem csak lebronj a lakers is

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jaja azért jellemző a bajnokokra hogy a draftról építenek, pl. a szeretett spurs-öm is úgy nyerte a gyűrűket a sikerkorszakban, Duncan, Parker, Ginobili, Leonard mind saját draftoltak voltak. Bowen mondjuk undrafted volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 1 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 704 — Patriots és Kaposvári KK fan
Még 2-t kell nyerni a 18-ért!
Brown és Tatum az első duó a Celtics történetében, akik Döntőben 25+ ponttal zártak 25 évesen, vagy 25 év alatt.
😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 1 éve
Chef a'la Laci pecsenyés Houston Texans 367
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Szerintem ha megnézzük a bajnoki cím győzteseket visszavezetve nagyon sokáig elmondható,hogy a jó draft kulcsa annak,hogy valaki bajnokságot nyerjen. Ezt csak Lebron írta felül az elmúlt időszakban ezért tűnik kimagaslónak,hogy a draftról épített csapatok ide jutnak.(illetve a 08 Celtics).

Szerkesztette: Chef a'la Laci pecsenyés

Egy jéghideg mit kérsz?
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Talán az első bajnoki GSW, Curry-Thompson-Barnes-Green-Bogut

Plusz a cserék
KeyG
Ez a helyes válasz, épp velük játszotok dande 😀
A GSW is nagyon a saját draftoltjaira épít.
tenorx
pl a mostani gsw is? 😀
a kezdőből csak Wiggins nem saját draftolt
és a padról jön ugye Poole
Kuminga, Moody, Wiseman most még kevesebbet is játszik

de pl OPJr vagy GP2 a kutyának se nagyon kellett és úgy találták meg a helyüket itt
Negritis
Teljesen jogos, Kumingát nem értem, miért nem erőltetik.

Jó a játékosfejlesztés a Warriorsnál, kb. mindenki megtanul ott triplát dobni. Nem tudom, hogy Curry vagy Kerr és stábja érdeme ez.
KeyG
Szerintem is-is.
Biztos, hogy kurva sokat számít a normális edzői meg fejlesztői stáb.
De szintén legalább ennyit számít, hogy a liga egyik legjobb játékosa, kvázi egy legenda már a fiatalabbaknak mennyire önzetlen, meg mennyire elit a munkamorálja.
Curryt tényleg nem lehet nem szeretni.
tenorx
ráadásul nem csak Curry hanem Thompson is ott van, szal mindenidők 2 legjobb dobója van a csapatban
és mind2 morálja, edzésmunkája olyan amiből rengeteg lehet tanulni

és akkor ott van még a teljesen elborult Green akinél többet kevesen tudnak a játékról

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Talán az első bajnoki GSW, Curry-Thompson-Barnes-Green-Bogut

Plusz a cserék
KeyG
Ez a helyes válasz, épp velük játszotok dande 😀
A GSW is nagyon a saját draftoltjaira épít.
tenorx
pl a mostani gsw is? 😀
a kezdőből csak Wiggins nem saját draftolt
és a padról jön ugye Poole
Kuminga, Moody, Wiseman most még kevesebbet is játszik

de pl OPJr vagy GP2 a kutyának se nagyon kellett és úgy találták meg a helyüket itt
Negritis
Teljesen jogos, Kumingát nem értem, miért nem erőltetik.

Jó a játékosfejlesztés a Warriorsnál, kb. mindenki megtanul ott triplát dobni. Nem tudom, hogy Curry vagy Kerr és stábja érdeme ez.
KeyG
Szerintem is-is.
Biztos, hogy kurva sokat számít a normális edzői meg fejlesztői stáb.
De szintén legalább ennyit számít, hogy a liga egyik legjobb játékosa, kvázi egy legenda már a fiatalabbaknak mennyire önzetlen, meg mennyire elit a munkamorálja.
Curryt tényleg nem lehet nem szeretni.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 100
Bingo Zidane, te találtad el mire gondoltam. Nem tudom volt-e ilyen csapat egyátalán, ami ennyire saját draftoltjaira tudott építeni úgy hogy hogy sikeresek is meghatározóak lehetnek (tudom az OKC közel állt hozzá, de végül nekik együtt nem jött össze. Igen még itt sem 😛) Biztos volt ilyen, de az elmúlt éveket tekintve ez különösen feltűnő.
dande
Talán az első bajnoki GSW, Curry-Thompson-Barnes-Green-Bogut

Plusz a cserék
KeyG
Ez a helyes válasz, épp velük játszotok dande 😀
A GSW is nagyon a saját draftoltjaira épít.
tenorx
pl a mostani gsw is? 😀
a kezdőből csak Wiggins nem saját draftolt
és a padról jön ugye Poole
Kuminga, Moody, Wiseman most még kevesebbet is játszik

de pl OPJr vagy GP2 a kutyának se nagyon kellett és úgy találták meg a helyüket itt
Negritis
Teljesen jogos, Kumingát nem értem, miért nem erőltetik.

Jó a játékosfejlesztés a Warriorsnál, kb. mindenki megtanul ott triplát dobni. Nem tudom, hogy Curry vagy Kerr és stábja érdeme ez.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers