Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
SGA kanadai amúgy 😊
szóval vele sincsenek beljebb 😊

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Jokic abszolút megérdemelte az ideit isf, de valszeg soha nem nyer 3-at ha az egyik amcsi sztár ténylegesen felnő az MVP szintre. Amit Shaqék elővezettek abszolút a nevetséges kategória. Fun fact hogy pont a legjobb szezonjában nem kapta meg tavaly.

Aztán amikor találgatták kik a kövi szezon nagy mvp esélyesei, Edwards, Brunson, Tatum mint 3 favorit. Meglepne, ha ezekből egynél több helyet kapna a legjobb 5-ben. Teljesen vakon van az amcsi média a Jokic, Embiid, Giannis, Luka négyes által képviselt szintet illetően. És akkor ott van SGA ötödiknek, akinél úgy csinálnak mintha 40 éves lenne és soha nem lenne esélye újra nyerni. Na meg ki tudja Wemby mikor tör ki.
Cruyffista
Tatum mint MVP favorit. Egyszerűen nem értem aki ilyet ír.
Jokic - Luka - SGA ez a top3 favorit.
Ide bejöhet Embiid és Giannis ha lesz eleg meccsuk.
Ide felnőhet playoff alapján Edwards és Brunson. Esetleg Wemby előveszi már a god modeot.
Toca
végre valaki, aki szerint Tatum mint MVP esélyes az badarság. Amerikai média tolja, mert nincs senki csak európai MVP cím folyamatosan. Valakit kellett hypeolni, hogy elhigyje a nép van itt amerikai aki nyerhet. Van, de azt a személyt nem Tatumnak hívják.
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Jokic abszolút megérdemelte az ideit isf, de valszeg soha nem nyer 3-at ha az egyik amcsi sztár ténylegesen felnő az MVP szintre. Amit Shaqék elővezettek abszolút a nevetséges kategória. Fun fact hogy pont a legjobb szezonjában nem kapta meg tavaly.

Aztán amikor találgatták kik a kövi szezon nagy mvp esélyesei, Edwards, Brunson, Tatum mint 3 favorit. Meglepne, ha ezekből egynél több helyet kapna a legjobb 5-ben. Teljesen vakon van az amcsi média a Jokic, Embiid, Giannis, Luka négyes által képviselt szintet illetően. És akkor ott van SGA ötödiknek, akinél úgy csinálnak mintha 40 éves lenne és soha nem lenne esélye újra nyerni. Na meg ki tudja Wemby mikor tör ki.
Cruyffista
Tatum mint MVP favorit. Egyszerűen nem értem aki ilyet ír.
Jokic - Luka - SGA ez a top3 favorit.
Ide bejöhet Embiid és Giannis ha lesz eleg meccsuk.
Ide felnőhet playoff alapján Edwards és Brunson. Esetleg Wemby előveszi már a god modeot.
Toca
Haliburton lehet még majd a jövőben érdekes.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Embiid és Giannis nem lesz már mvp
ha akarnak elég meccset játszani akkor felúton szétesnek
Negritis, a vajda
Én is így érzem. Embiidnél lesz jövőre egy tavaly neki kellett volna nyerni kártya, de nem hiszem hogy összejön a meccsszám. Giannisnál el tudom képzelni a meccsek számát, viszont ezeknél a számoknál ő már nem tud jobbat, és már nem értékelik annyira mint pár éve.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Jokic abszolút megérdemelte az ideit isf, de valszeg soha nem nyer 3-at ha az egyik amcsi sztár ténylegesen felnő az MVP szintre. Amit Shaqék elővezettek abszolút a nevetséges kategória. Fun fact hogy pont a legjobb szezonjában nem kapta meg tavaly.

Aztán amikor találgatták kik a kövi szezon nagy mvp esélyesei, Edwards, Brunson, Tatum mint 3 favorit. Meglepne, ha ezekből egynél több helyet kapna a legjobb 5-ben. Teljesen vakon van az amcsi média a Jokic, Embiid, Giannis, Luka négyes által képviselt szintet illetően. És akkor ott van SGA ötödiknek, akinél úgy csinálnak mintha 40 éves lenne és soha nem lenne esélye újra nyerni. Na meg ki tudja Wemby mikor tör ki.
Cruyffista
Tatum mint MVP favorit. Egyszerűen nem értem aki ilyet ír.
Jokic - Luka - SGA ez a top3 favorit.
Ide bejöhet Embiid és Giannis ha lesz eleg meccsuk.
Ide felnőhet playoff alapján Edwards és Brunson. Esetleg Wemby előveszi már a god modeot.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 752
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti
Negritis, a vajda
Kinek kellett volna akkor nyernie?

Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.

A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Jokic abszolút megérdemelte az ideit isf, de valszeg soha nem nyer 3-at ha az egyik amcsi sztár ténylegesen felnő az MVP szintre. Amit Shaqék elővezettek abszolút a nevetséges kategória. Fun fact hogy pont a legjobb szezonjában nem kapta meg tavaly.

Aztán amikor találgatták kik a kövi szezon nagy mvp esélyesei, Edwards, Brunson, Tatum mint 3 favorit. Meglepne, ha ezekből egynél több helyet kapna a legjobb 5-ben. Teljesen vakon van az amcsi média a Jokic, Embiid, Giannis, Luka négyes által képviselt szintet illetően. És akkor ott van SGA ötödiknek, akinél úgy csinálnak mintha 40 éves lenne és soha nem lenne esélye újra nyerni. Na meg ki tudja Wemby mikor tör ki.
Cruyffista
Embiid és Giannis nem lesz már mvp
ha akarnak elég meccset játszani akkor felúton szétesnek

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Jokic abszolút megérdemelte az ideit isf, de valszeg soha nem nyer 3-at ha az egyik amcsi sztár ténylegesen felnő az MVP szintre. Amit Shaqék elővezettek abszolút a nevetséges kategória. Fun fact hogy pont a legjobb szezonjában nem kapta meg tavaly.

Aztán amikor találgatták kik a kövi szezon nagy mvp esélyesei, Edwards, Brunson, Tatum mint 3 favorit. Meglepne, ha ezekből egynél több helyet kapna a legjobb 5-ben. Teljesen vakon van az amcsi média a Jokic, Embiid, Giannis, Luka négyes által képviselt szintet illetően. És akkor ott van SGA ötödiknek, akinél úgy csinálnak mintha 40 éves lenne és soha nem lenne esélye újra nyerni. Na meg ki tudja Wemby mikor tör ki.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Gobert nélkül ez irtó nagy verésnek néz ki a Denvernek.
FLZOLI
Nagyon nagyon kis minta, de hátul jobban nézett ki nélküle a TWolves, elől viszont akármilyen meglepő gyengébben. Nagyon sok nehéz dobás hullott be, kijátszott dobásig nehezebben jutottak Gobert nélkül.

Valszeg ennek a szériának vége. Az egyedüli esély Murray felébredésében van, akinek triplában és klasszik irányító skillekben is ideje elővenni a formát. Malone Reggievel teljesen vakon van, nem tudom Cancar mikor épül fel, de ennél még az is jobb volt amikor tavaly ő volt a ball handler.

Sajna kijelenthető hogy Bruce Brown pótlását nem sikerült megoldani pedig több ígéretes rookie-t kapott Malone.

Ilyenkor mindig fáj Donovan Mitchell elkótyavetyélése, ki tudja hány gyűrűnél járna a Nuggets vele SG-ban.
több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Suns - Bud házasság megköttetett.

Szerkesztette: AlexIScrystal
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti
Negritis, a vajda
Kinek kellett volna akkor nyernie?

Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
CP3
de amúgy Kobenak 2 másik járt volna elvileg, az egyik pl Nash helyett

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti
Negritis, a vajda
Kinek kellett volna akkor nyernie?

Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.

Szerkesztette: Kampman
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?
Dzsokijuing
1 és azon is megy a hiszti

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 052 — Saturday Night Lights
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Kobe hányszor nyert?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Nikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwards
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
P.J Washington és Tim Hardaway.
Luka meg néz, hogy ilyen amikor nem egyedül kell meccseket nyernem. 😀
Toca
Meg az is szokatlan (Neki is gondolom) hogy a Mavs jelenleg egy deffensive minded team 😀

Szerintem a Doncic érában először 😀
Cowboykarcsi90
volt már a mavs védekező csapat, pont Kidd első évében

amúgy az hogy TH Jr dob 18 pontot nem annyira meglepő, nála ez benne van
PJ Washinton 7/11es triplázása már inkább az

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
P.J Washington és Tim Hardaway.
Luka meg néz, hogy ilyen amikor nem egyedül kell meccseket nyernem. 😀
Toca
Meg az is szokatlan (Neki is gondolom) hogy a Mavs jelenleg egy deffensive minded team 😀

Szerintem a Doncic érában először 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
P.J Washington és Tim Hardaway.
Luka meg néz, hogy ilyen amikor nem egyedül kell meccseket nyernem. 😀
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 298 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekünk persze sikerült megint a második otthonit elbukni 😏
több mint 2 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 052 — Saturday Night Lights
Vogel is out
Negritis, a vajda
Budenholzer, sok sikert.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Vogel is out

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dawyd728 4 265
asszem jobb is hogy nem láttam 😕
Negritis, a vajda
Amúgy pont érdemes megnézni. Azt leszámítva, h nincs ekkora különbség a két csapat között és amikor egy csapatot a legnagyobb erősségében, a magába vetett hitében törik meg az mindig ronda legyen az bármilyen sport.
De arra tökéletes a meccs, h kiütközzön az évek óta meglevő legnagyobb baja a csapatnak, mi van, ha az egyetlen ballhandlert a csapatban kikapcsolják/sérült. Ezt a tavalyi po annyiban elfedte, h Murray egészséges volt végig, éhes volt a sikerre és élete formájában volt és ez a Wolves akkor még nem volt készen. McDaniels is jóságos volt velünk. ANT/NAW sem volt ennyire jó. Stb.

Olyan festékben, ahol 3 ember védi a gyűrűt Jokic is tehetetlen. Egyszerűen nem jár a labda. Leütésből nem támadják jól a close outot még a kezdők sem egy elit D ellen.. Így bármilyen előny, amit egy Jokic duplázás jelentene egy elit védekező csapat kimozogja. Egy DeRozan kaliberű wingre égető szüksége van a csapatnak kb 2016 óta. Persze ez sem jövőre fog megoldódni.
dawyd728
de ugye epp azt latni, hogy Jokicot alapvetoen nem is duplazza a wolves. nyilvan van soprogeto, de olyan igazi duplazasok nincsenek is (legalabbis is sztem, aztan lehet rosszul latom). igy meg kivesszuk azt a fegyveret Jokicnak, hogy ugyesen megtalalja az ures jatekost, akinek opent kell bedobnia. viszont sajat dobast nem tud megcsinalni a tobbi jatekos, aki megtudna (Murray), o meg serult plusz McDaniels-NAW paros leveszi a palyarol.
en amugy azt hittem ez sima Denver lesz Gobert nelkul. de vmi bemaszott a denveri fejekbe is, mert volt olyan, hogy Jokic szepen lemozgott, megkapta a buntetovonal kornyeken tok uresen a labdat, de annyira benne volt, hogy bevaltanak ra (pedig nem is lett volna esely ra), hogy inkabb leadta volna Gordonnak. aki nem a sarokban allt hanem bentebb, es TO is lett belole. nagyon nem jellemzo jatek volt Jokictol.
picit elveszettnek tunik ez a nuggets most amugy, de most jon egy jo hatalmas piheno nekik (komolyan, aki kitalalta, hogy hetfo utan penteken van a kovetkezo meccs ...), szoval osszeszedhetik magukat. de ugy nem fognak nyerni, hogy Gordon a legtobb pontot szerzo jatekos.
csebi
Tényleges duplázás lehet nem volt sok, de ha ketten-hárman védik a gyűrűt, az éppen elég. Nem tud egymaga gyűrűt támadni, ha mind a 4 másik Wolves játékos X m-t csalhat az emberéről. Márpedig azt mutatja a párharc, h csalhatnak.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Nem szeretek mamut idézni telóról
Szal csak annyi hogy 2 évig láttuk mi van ha Murray nem fullos

Az első meccs arra hasonlított nékem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
asszem jobb is hogy nem láttam 😕
Negritis, a vajda
Amúgy pont érdemes megnézni. Azt leszámítva, h nincs ekkora különbség a két csapat között és amikor egy csapatot a legnagyobb erősségében, a magába vetett hitében törik meg az mindig ronda legyen az bármilyen sport.
De arra tökéletes a meccs, h kiütközzön az évek óta meglevő legnagyobb baja a csapatnak, mi van, ha az egyetlen ballhandlert a csapatban kikapcsolják/sérült. Ezt a tavalyi po annyiban elfedte, h Murray egészséges volt végig, éhes volt a sikerre és élete formájában volt és ez a Wolves akkor még nem volt készen. McDaniels is jóságos volt velünk. ANT/NAW sem volt ennyire jó. Stb.

Olyan festékben, ahol 3 ember védi a gyűrűt Jokic is tehetetlen. Egyszerűen nem jár a labda. Leütésből nem támadják jól a close outot még a kezdők sem egy elit D ellen.. Így bármilyen előny, amit egy Jokic duplázás jelentene egy elit védekező csapat kimozogja. Egy DeRozan kaliberű wingre égető szüksége van a csapatnak kb 2016 óta. Persze ez sem jövőre fog megoldódni.
dawyd728
de ugye epp azt latni, hogy Jokicot alapvetoen nem is duplazza a wolves. nyilvan van soprogeto, de olyan igazi duplazasok nincsenek is (legalabbis is sztem, aztan lehet rosszul latom). igy meg kivesszuk azt a fegyveret Jokicnak, hogy ugyesen megtalalja az ures jatekost, akinek opent kell bedobnia. viszont sajat dobast nem tud megcsinalni a tobbi jatekos, aki megtudna (Murray), o meg serult plusz McDaniels-NAW paros leveszi a palyarol.
en amugy azt hittem ez sima Denver lesz Gobert nelkul. de vmi bemaszott a denveri fejekbe is, mert volt olyan, hogy Jokic szepen lemozgott, megkapta a buntetovonal kornyeken tok uresen a labdat, de annyira benne volt, hogy bevaltanak ra (pedig nem is lett volna esely ra), hogy inkabb leadta volna Gordonnak. aki nem a sarokban allt hanem bentebb, es TO is lett belole. nagyon nem jellemzo jatek volt Jokictol.
picit elveszettnek tunik ez a nuggets most amugy, de most jon egy jo hatalmas piheno nekik (komolyan, aki kitalalta, hogy hetfo utan penteken van a kovetkezo meccs ...), szoval osszeszedhetik magukat. de ugy nem fognak nyerni, hogy Gordon a legtobb pontot szerzo jatekos.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 723 — Amerikai sportok rajongója
Úgy látom ez a Knicks-Pacers párharc is bitang lesz. Wolves-ra meg nehéz jelzőket találni milyen oktatást nyomtak Denverben első két meccsen