Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2-0-ról 2-3.... Hát a bajnoki címhez még tanulni kell, bár nem tudom van-e több a csapatban ennél, pl. Conley már nem kéne kezdő legyen

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
40/7/13 és 0 TO
now ladies and gents, THATs your MVP

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
csak a 4.re keltem fel
de Joker elég beteg meccset hoz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 600
Ma Este kezdodik a lenyeg WNBA Baby!!!! Jöhet a 3 Peat! 😀
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Dehogynem, és a kellemetlen jelzőt még finomnak gondolom.

A Btw rész nem tudom hogy jött ide, ha szerinted ez így nem szerencsés kimenetel, akkor azt írd. Nem azért járt jól a Celtics, mert első lett, hanem mert keleten minden csapat sérült.
Jughead
Most soroljam azokat az éveket mikor a Celtics legit esélyes volt és a sérülés közbeszólt?

Ha KP nem lesz egészséges, akkor tök mind1 miként jutnak döntőbe, ha bejutnak, mert ott fullos csapattal van esélyük. Szóval igazából nem nagyon értem, most mire ez a felhajtás.

Szerencsés nem szerencsés az első kiemeltnek könnyebb a sorsolása, most ez így vagy úgy de be szokott jönni még pár sportban.
ZERO_L
Tőlem sorolhatod, de gondolom azokról az évekről nem úgy gondolkodsz, hogy azokban az években milyen szerencsés volt a Celtics, hanem éppen ellenkezőleg.

Egyébként szerintem KP nélkül is a Celtics a fő esélyes, ha Tatum és Brown végre egyszer nem mondana csődöt fontos szituációkban.

Igen, az elsőnek jobb a sorsolása és meg is érdemli, de szerinted a Butlerrel felálló Heat, a Mitchell-Allen párossal felálló Cavs és az egészséges Giannis-Dame párossal felálló Bucks/egészséges Brunson-Randle-Anunoby-Robinson négyessel felálló Knicks/egészséges Embiid-Maxey párossal felálló Sixers út nem lett volna nehezebb, mint ez? Szerintem de, szóval szerencséje van a Bostonnak, nem is kicsi.

Ugyanúgy ahogy szerencséje volt pl. annó a Raptors-nak, hogy KD és Durant kidőlt a döntőben, vagy a Bucks-nak, hogy a Nets elleni szériában kidőlt Harden és Irving (és Durant cipője nem volt fél számmal kisebb), míg nyugaton sérült volt a Suns kivételével minden komolyan vehető csapat (Lakers, Nuggets, Clips).
Jughead
Én nem látom, hogy miképp védené ki a Celtics, hogy ne verjék agyon őket a festékben nyugatról. Persze ha a Jru, White, Brown, Tatum négyes jól pörög akkor bárkit leradíroznak védekezésben is, de azért az nem sokszor fordult elő, hogy kulcsszituációkban elő tudna lépni valaki.
Nagyon nem tudom még elhinni ezt a csapatot, hogy nem csak alapszakasz menők.

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 753
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Dehogynem, és a kellemetlen jelzőt még finomnak gondolom.

A Btw rész nem tudom hogy jött ide, ha szerinted ez így nem szerencsés kimenetel, akkor azt írd. Nem azért járt jól a Celtics, mert első lett, hanem mert keleten minden csapat sérült.
Jughead
Most soroljam azokat az éveket mikor a Celtics legit esélyes volt és a sérülés közbeszólt?

Ha KP nem lesz egészséges, akkor tök mind1 miként jutnak döntőbe, ha bejutnak, mert ott fullos csapattal van esélyük. Szóval igazából nem nagyon értem, most mire ez a felhajtás.

Szerencsés nem szerencsés az első kiemeltnek könnyebb a sorsolása, most ez így vagy úgy de be szokott jönni még pár sportban.
ZERO_L
Tőlem sorolhatod, de gondolom azokról az évekről nem úgy gondolkodsz, hogy azokban az években milyen szerencsés volt a Celtics, hanem éppen ellenkezőleg.

Egyébként szerintem KP nélkül is a Celtics a fő esélyes, ha Tatum és Brown végre egyszer nem mondana csődöt fontos szituációkban.

Igen, az elsőnek jobb a sorsolása és meg is érdemli, de szerinted a Butlerrel felálló Heat, a Mitchell-Allen párossal felálló Cavs és az egészséges Giannis-Dame párossal felálló Bucks/egészséges Brunson-Randle-Anunoby-Robinson négyessel felálló Knicks/egészséges Embiid-Maxey párossal felálló Sixers út nem lett volna nehezebb, mint ez? Szerintem de, szóval szerencséje van a Bostonnak, nem is kicsi.

Ugyanúgy ahogy szerencséje volt pl. annó a Raptors-nak, hogy KD és Durant kidőlt a döntőben, vagy a Bucks-nak, hogy a Nets elleni szériában kidőlt Harden és Irving (és Durant cipője nem volt fél számmal kisebb), míg nyugaton sérült volt a Suns kivételével minden komolyan vehető csapat (Lakers, Nuggets, Clips).
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Dehogynem, és a kellemetlen jelzőt még finomnak gondolom.

A Btw rész nem tudom hogy jött ide, ha szerinted ez így nem szerencsés kimenetel, akkor azt írd. Nem azért járt jól a Celtics, mert első lett, hanem mert keleten minden csapat sérült.
Jughead
Most soroljam azokat az éveket mikor a Celtics legit esélyes volt és a sérülés közbeszólt?

Ha KP nem lesz egészséges, akkor tök mind1 miként jutnak döntőbe, ha bejutnak, mert ott fullos csapattal van esélyük. Szóval igazából nem nagyon értem, most mire ez a felhajtás.

Szerencsés nem szerencsés az első kiemeltnek könnyebb a sorsolása, most ez így vagy úgy de be szokott jönni még pár sportban.
ZERO_L
Na erre kíváncsi vagyok sorold amikor a Celticsnek a sérülésen múlt.
Toca
sztem akkor se azon múlt de IT és Hayward sérülésére is lehet fogni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Dehogynem, és a kellemetlen jelzőt még finomnak gondolom.

A Btw rész nem tudom hogy jött ide, ha szerinted ez így nem szerencsés kimenetel, akkor azt írd. Nem azért járt jól a Celtics, mert első lett, hanem mert keleten minden csapat sérült.
Jughead
Most soroljam azokat az éveket mikor a Celtics legit esélyes volt és a sérülés közbeszólt?

Ha KP nem lesz egészséges, akkor tök mind1 miként jutnak döntőbe, ha bejutnak, mert ott fullos csapattal van esélyük. Szóval igazából nem nagyon értem, most mire ez a felhajtás.

Szerencsés nem szerencsés az első kiemeltnek könnyebb a sorsolása, most ez így vagy úgy de be szokott jönni még pár sportban.
ZERO_L
Na erre kíváncsi vagyok sorold amikor a Celticsnek a sérülésen múlt.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Dehogynem, és a kellemetlen jelzőt még finomnak gondolom.

A Btw rész nem tudom hogy jött ide, ha szerinted ez így nem szerencsés kimenetel, akkor azt írd. Nem azért járt jól a Celtics, mert első lett, hanem mert keleten minden csapat sérült.
Jughead
Most soroljam azokat az éveket mikor a Celtics legit esélyes volt és a sérülés közbeszólt?

Ha KP nem lesz egészséges, akkor tök mind1 miként jutnak döntőbe, ha bejutnak, mert ott fullos csapattal van esélyük. Szóval igazából nem nagyon értem, most mire ez a felhajtás.

Szerencsés nem szerencsés az első kiemeltnek könnyebb a sorsolása, most ez így vagy úgy de be szokott jönni még pár sportban.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Kizárólag összefoglaló alapján elég kemény meccs lehetett ez a Mavericks-Thunder, volt egy csomó sapka a palánk alatt, rendesen beleálltak a fiúk a küzdelembe.
A Dallas nem tudta megakadályozni SGA középtávoli dobásait, elképesztő, milyen kreatívan és higgadtan teremt helyet magának.
Doncic viszont végig erőlködött, nem ízlett neki Dort és JWill fizikalitása, most Irving sem tudott fellépni, egyedül Washington vette fel a kesztyűt.
Willie Parker
Doncic sérülten nyomja már egy ideje, az is csoda, hogy ennyire összedrótozzák a meccsekre
FLZOLI
a végén ha nem basszák ela büntetőzést akkor meglett volna még így is
PJ Washington meg olyat tol a PO-ban amire anno KPért adták oda a fél világot

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Kizárólag összefoglaló alapján elég kemény meccs lehetett ez a Mavericks-Thunder, volt egy csomó sapka a palánk alatt, rendesen beleálltak a fiúk a küzdelembe.
A Dallas nem tudta megakadályozni SGA középtávoli dobásait, elképesztő, milyen kreatívan és higgadtan teremt helyet magának.
Doncic viszont végig erőlködött, nem ízlett neki Dort és JWill fizikalitása, most Irving sem tudott fellépni, egyedül Washington vette fel a kesztyűt.
Willie Parker
Doncic sérülten nyomja már egy ideje, az is csoda, hogy ennyire összedrótozzák a meccsekre

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Kizárólag összefoglaló alapján elég kemény meccs lehetett ez a Mavericks-Thunder, volt egy csomó sapka a palánk alatt, rendesen beleálltak a fiúk a küzdelembe.
A Dallas nem tudta megakadályozni SGA középtávoli dobásait, elképesztő, milyen kreatívan és higgadtan teremt helyet magának.
Doncic viszont végig erőlködött, nem ízlett neki Dort és JWill fizikalitása, most Irving sem tudott fellépni, egyedül Washington vette fel a kesztyűt.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 753
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Dehogynem, és a kellemetlen jelzőt még finomnak gondolom.

A Btw rész nem tudom hogy jött ide, ha szerinted ez így nem szerencsés kimenetel, akkor azt írd. Nem azért járt jól a Celtics, mert első lett, hanem mert keleten minden csapat sérült.
több mint 2 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Az én álmom egy párhuzamos Dallas vs New York NBA-NHL döntő lenne, de előbbiben egyre kevesebb esélyt látok rá sajnos


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.
ZERO_L
Nem volt megtiltva, de ha Lakers, Heat, Suns buborékban és egyéb meneteléseknél előszeretettel dobálóznak sokan azzal, hogy csllagozzuk már meg azt az évet, akkor az idei évre csillagot tehetünk a Celtics playoff menetelésére is. Azon lehet vitatkozni, hogy így is úgy is megnyerték volna az alapszakaszt, de minden ellenfélnék kórház csapat jön nekik az simán csillagot ér, ha a többieknél is. Az megint más kérdés, hogy azt kell megverni és úgy ahogy van épp, mert ezt a csillagozás is egy f*szság. Szinte nincs olyan szezon, hogy ne lehetne minden győztest megjelölni, ráadásul nem nyerték még meg és nem is fogják szerintem.
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Egészséges KP nélkül azért nem annyira kellemetlen. Gondoljunk már bele Jokic mit művelne...

Btw másnak sem volt megtiltva, hogy megnyerje keletet.



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.
Jughead
Meg mindig inkább bmeik négy nyugati csapatra tennék szvsz

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 753
Celtics, mint az alapszakasz legjobb csapata kapott egy ilyen PO sorsolást:

- Butler nélküli Heat
- Allen és Mitchell nélküli Cavs
- teljesen lerokkant Knicks/fiatal Pacers, akik a lerokkant Knicks-en és a Giannis illetve Dame nélküli Bucks miatt mentek főcsoport döntőig.

Alapból a legerősebb csapat (szerintem), de ez így most vagy soha, olyan szinten hogyha ez nem lesz meg az már a kellemetlen kategória.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 298 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú de jó hogy meglett, akkor otthon be is kell húzni.
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 600
Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.

NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
hát kurva nagy kavarás lehet ott, ha a Falcons képes 1/1-et szerezni 😮
slowmotion
Sorry a Hawks termeszetesen. Madar mind2 😀
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 914 — The Mathematician
Mitchell off, el is dőlt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.

NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
hát kurva nagy kavarás lehet ott, ha a Falcons képes 1/1-et szerezni 😮
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 745
Crazy 😊

 www.youtube.com/watch?v=kaGjx_2LMd4
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Na 2-2. Széria kezdése előtt aláírtam volna így azért nem annyira szép ez.
Azer elképesztő h ANT összesen ült szűk 3 percet és azt vesztette el a wolves 13 ponttal …
Amúgy tartom h szoros pár harcokban az 5. Meccs a döntő általában, azt kell elhozni.
csebi
Felido vege elott 12 seccel ket turnoverbol 5 kapott pont de nem kellett volna..
JéBé
20 sec alatt volt egy 8-0
7ről 15 a félidőre
Negritis, a vajda
Mondjuk ott a 10 pont volt valid. Hármas majd ANT turnover (ráadásul érthetetlen h miért olyan korán indította a betörést) abból ziccer majd hülye passz és egy 3/4 pályás hármas Murraytol.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.

NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
Pistons sorozatban háromszor 14% esély az 1/1-re és mindig 5.pick
Willie Parker
Ezt érdemli aki kitömi azt a kóklert. 😀
Amúgy meg előtte 1/1-ek voltak. Az 4 év alatt 1 ami 25% 😊

Szerkesztette: Toca