NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Mitchell Melle senki nem nott fel. Holiday, Brown es Tatum felmostak a padlot a Cavs-el.akkor nézzük mit tud a Cavseredmény alapján sajnos keveset
Toto21
Negritis, a vajda
több mint 2 éve
akkor nézzük mit tud a Cavseredmény alapján sajnos keveset
Toto21
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
akkor nézzük mit tud a Cavs
több mint 2 éve
VanillaSky
1 696
Dort iszonyat mi melót végez DonciconDort elmehet az édesanyjába, az egyik legundorítóbb meccs volt amit valaha láttam. Lively menekülése Holmgren elől meg nem tudom, hogy már viccesnek vagy szimplán szánalmasnak tekintendő? Egy Green most jól jött volna, mikor is Dort éppen aktuális fetrengését mondjuk nyomatékosította volna azzal, hogy beletapossa a parkettába, hogy legyen is oka fetrengeni!
kár hogy Luka nem egészséges
és mondjuk ez se néz ki jól
Negritis, a vajda
"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 2 éve
Dort iszonyat mi melót végez Donciconkár hogy Luka nem egészséges
és mondjuk ez se néz ki jól
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Szimpatikus csapat, alűröktől mentes jó munkás emberekkel...hajrá OKC!hasonlók mint a Memphis csak nincs igazán gyökér náluk, és még ha lebontod posztokra akkor is
Stoki
Morant - SGA
Bane - J Will
D Brooks - Dort
JJJ - Chet
lehet hogy később majd akarnak keménykedni meg arcoskodni, mint ahogy ugye Durant - Harden is próbált anno elővenni egy "vezérbika" egyéniséget (amúgy a döntős csapattal is vannak áthallások)
meglátjuk
a palánk alá kell nekik valaki mert ha elbukják a szériát azon fogják elbukni
reméljük J Will rendbe van
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
vicces amit Kornél említ hogy SGA számára azért extra dénó mer a győzelem a csapaté, a vereség az övényilván fura neki mikor Doc volt az első edzője 😀
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Szimpatikus csapat, alűröktől mentes jó munkás emberekkel...hajrá OKC!
több mint 2 éve
PJ Washington ott folytatja ahol abbahagyta
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ki a faszom rakta ezt a zenet az idohuzo kezi osszefoglalora a meccs elott?Ozora Fest vibes
YoungZeeZee
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 837
ki a faszom rakta ezt a zenet az idohuzo kezi osszefoglalora a meccs elott?
több mint 2 éve
Ő ilyen. Nem kell ebbe beleolvasni semmi negatívat. Nem becsüli le a denvert, nem lazazza el az egészet. Egyszerűen ilyen típus, személyiség h oké most szivtunk, következő meccs más lesz.mi történt minnyben?!4 perccel a vége előtt -30nál ANT-nek volt kedve vigyorogni a padon
Negritis, a vajda
ez megint nem túl bíztató
Negritis, a vajda
Amúgy benne volt ez, mert túl könnyen jött az első két meccs, hosszú pihenő sem jó általában a lendületben levő csapatnak.
Következőt kell nyerni.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
mi történt minnyben?!4 perccel a vége előtt -30nál ANT-nek volt kedve vigyorogni a padon
Negritis, a vajda
ez megint nem túl bíztató
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Vezesd már le kérlek? kiváncsi vagyok az eszmefuttatásodra.Megértetted. Ügyes vagy.Csávó 40 évesen top10 szintű játékot tol és szerinted hype-bol él? 😂😂😂😂James húsz éve él belőle.Persze, ha csak a hype számít. Ha kosárlabda szakmai szempontok is számítanak, akkor egy vicc. 😊Derrick Rose győzelme a leginkább megérdemelt volt azokban az években.CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.Kinek kellett volna akkor nyernie?1 és azon is megy a hisztiNikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwardsKobe hányszor nyert?
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
Jughead
🤘 gaben 🤘
Jughead
Rose annyira volt más és annyival volt jobb mint bárki, hogy értelemszerű volt a felhajtás. Mint Iverson és O'Neal 10 évvel korábban.
🤘 gaben 🤘
Toca
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
mi történt minnyben?!
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Megértetted. Ügyes vagy.Csávó 40 évesen top10 szintű játékot tol és szerinted hype-bol él? 😂😂😂😂James húsz éve él belőle.Persze, ha csak a hype számít. Ha kosárlabda szakmai szempontok is számítanak, akkor egy vicc. 😊Derrick Rose győzelme a leginkább megérdemelt volt azokban az években.CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.Kinek kellett volna akkor nyernie?1 és azon is megy a hisztiNikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwardsKobe hányszor nyert?
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
Jughead
🤘 gaben 🤘
Jughead
Rose annyira volt más és annyival volt jobb mint bárki, hogy értelemszerű volt a felhajtás. Mint Iverson és O'Neal 10 évvel korábban.
🤘 gaben 🤘
Toca
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Csávó 40 évesen top10 szintű játékot tol és szerinted hype-bol él? 😂😂😂😂James húsz éve él belőle.Persze, ha csak a hype számít. Ha kosárlabda szakmai szempontok is számítanak, akkor egy vicc. 😊Derrick Rose győzelme a leginkább megérdemelt volt azokban az években.CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.Kinek kellett volna akkor nyernie?1 és azon is megy a hisztiNikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwardsKobe hányszor nyert?
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
Jughead
🤘 gaben 🤘
Jughead
Rose annyira volt más és annyival volt jobb mint bárki, hogy értelemszerű volt a felhajtás. Mint Iverson és O'Neal 10 évvel korábban.
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Anonubyval ez söprés lenne, fantasztikus energiával tolja a KnicksNem lesz kit a parkettára küldeni a Gardenben. Kb Hart ès a szertárosok nyomják majd.
Pacers se rossz btw, nem hiszem hogy a Boston megy tovább a döntöbe
sapka
több mint 2 éve
Anonubyval ez söprés lenne, fantasztikus energiával tolja a Knicks Pacers se rossz btw, nem hiszem hogy a Boston megy tovább a döntöbe
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 2 éve
impresszív volt a csaj, de ezt miért egy NBA meccs félidejében?www.youtube.com/watch?v=vvd3gd3wb4c
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
James húsz éve él belőle.Persze, ha csak a hype számít. Ha kosárlabda szakmai szempontok is számítanak, akkor egy vicc. 😊Derrick Rose győzelme a leginkább megérdemelt volt azokban az években.CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.Kinek kellett volna akkor nyernie?1 és azon is megy a hisztiNikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwardsKobe hányszor nyert?
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
Jughead
🤘 gaben 🤘
Jughead
Rose annyira volt más és annyival volt jobb mint bárki, hogy értelemszerű volt a felhajtás. Mint Iverson és O'Neal 10 évvel korábban.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Persze, ha csak a hype számít. Ha kosárlabda szakmai szempontok is számítanak, akkor egy vicc. 😊Derrick Rose győzelme a leginkább megérdemelt volt azokban az években.CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.Kinek kellett volna akkor nyernie?1 és azon is megy a hisztiNikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwardsKobe hányszor nyert?
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
Jughead
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Edwards jövőre betolja a god mode-ot, minden róla fog szólni. Közelébe nincsenek a többiek a média érzékenységben és eladhatóságban.Jokic abszolút megérdemelte az ideit isf, de valszeg soha nem nyer 3-at ha az egyik amcsi sztár ténylegesen felnő az MVP szintre. Amit Shaqék elővezettek abszolút a nevetséges kategória. Fun fact hogy pont a legjobb szezonjában nem kapta meg tavaly.Tatum mint MVP favorit. Egyszerűen nem értem aki ilyet ír.
Aztán amikor találgatták kik a kövi szezon nagy mvp esélyesei, Edwards, Brunson, Tatum mint 3 favorit. Meglepne, ha ezekből egynél több helyet kapna a legjobb 5-ben. Teljesen vakon van az amcsi média a Jokic, Embiid, Giannis, Luka négyes által képviselt szintet illetően. És akkor ott van SGA ötödiknek, akinél úgy csinálnak mintha 40 éves lenne és soha nem lenne esélye újra nyerni. Na meg ki tudja Wemby mikor tör ki.
Cruyffista
Jokic - Luka - SGA ez a top3 favorit.
Ide bejöhet Embiid és Giannis ha lesz eleg meccsuk.
Ide felnőhet playoff alapján Edwards és Brunson. Esetleg Wemby előveszi már a god modeot.
Toca
Mondjuk ha MVP lesz és mondjuk a Minnesota nyer idén vagy jövőre képes lenne elmenni utána Mahomes mellé futónak vagy elkapónak szóval óvatosan azokkal a díjakkal 🙂
több mint 2 éve
Az MVP díj nagyon sokszor egy hype díj, az kapja aki leginkább megmozgatja az állóvizet az NBA-ben. Rose abban a szezonban teljesen leuralt mindent a kamikaze kosárlabdával.Derrick Rose győzelme a leginkább megérdemelt volt azokban az években.CP3-nek kellett volna abban az évben kapnia, de Kobe megkapta életmű díjnak.Kinek kellett volna akkor nyernie?1 és azon is megy a hisztiNikola Jokic joins an elite group of NBA legends as the 9th player to win #KiaMVP 3 or more times! #NBAAwardsKobe hányszor nyert?
Kareem Abdul-Jabbar (6)
Michael Jordan (5)
Bill Russell (5)
Wilt Chamberlain (4)
LeBron James (4)
Larry Bird (3)
Magic Johnson (3)
Moses Malone (3)
Negritis, a vajda
Dzsokijuing
Negritis, a vajda
Amennyire vissza tudok emlékezni, leginkább Derrick Rose MVP-címét szeretik leszólni, mert ha akkor is az isteni Löbron kapta volna, akkor meglehetett volna a zsinórban 5.
Kampman
A Rose MVP cím vicces volt, a hype azt elvitte Rose-nak, de azért mindenidők egyik leggyengébb MVP címe volt az, a 3. hely a Bulls mérlege miatt magyarázható lett volna LeBron és Dwight mögött.
Jughead
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Bench Simmons 😊
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "