NBA
32 feliratkozó
több mint 2 éve
Úgyse tudnak bánni a fiatalokkal, nem tudtak egy értelemes magot összerakni hosszú évek óta.Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.Pistons sorozatban háromszor 14% esély az 1/1-re és mindig 5.pick
NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
Willie Parker
több mint 2 éve
Pech.Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.Pistons sorozatban háromszor 14% esély az 1/1-re és mindig 5.pick
NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
Willie Parker
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 2 éve
Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.Pistons sorozatban háromszor 14% esély az 1/1-re és mindig 5.pick
NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
több mint 2 éve
Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.A playoffról lemaradó, gyengébb csapatok ne nyomják fullba a kretént amiatt, hogy 1-1 W-vel rosszabb draft pozíciót kapnak.
NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
Toto21
több mint 2 éve
Valaki magyarázza már el nekem mi az értelme az NBA draft lottery-nek. A hót utolsó tök gyenge Pistons 1/5 és a Falcons meg 1/1, pedig még play-in ben is voltak. Salary cap-nak sincs értelme itt, meg a draft-nak se.NFL > NBA ezekből a szempontokból mindenképp
több mint 2 éve
20 sec alatt volt egy 8-0Na 2-2. Széria kezdése előtt aláírtam volna így azért nem annyira szép ez.Felido vege elott 12 seccel ket turnoverbol 5 kapott pont de nem kellett volna..
Azer elképesztő h ANT összesen ült szűk 3 percet és azt vesztette el a wolves 13 ponttal …
Amúgy tartom h szoros pár harcokban az 5. Meccs a döntő általában, azt kell elhozni.
csebi
JéBé
7ről 15 a félidőre
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
"no reigning champion had made it through the second round in the last 5 years"holy shit, ez kemény, bele se gondoltam
nézve a meccset, azért az mikor Jokic ül 4 falttal akkor se tudott feljönni a TWolves beszédes
Gordon nagyot ment
valamint a padról is volt teljesítmény
kiváncsi vagyok Finch tud-e lépni valamit
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Na 2-2. Széria kezdése előtt aláírtam volna így azért nem annyira szép ez.Felido vege elott 12 seccel ket turnoverbol 5 kapott pont de nem kellett volna..
Azer elképesztő h ANT összesen ült szűk 3 percet és azt vesztette el a wolves 13 ponttal …
Amúgy tartom h szoros pár harcokban az 5. Meccs a döntő általában, azt kell elhozni.
csebi
több mint 2 éve
Na 2-2. Széria kezdése előtt aláírtam volna így azért nem annyira szép ez.Akkor lehetett volna igazán döntő ha legalább egy hazai hoz a Minny.
Azer elképesztő h ANT összesen ült szűk 3 percet és azt vesztette el a wolves 13 ponttal …
Amúgy tartom h szoros pár harcokban az 5. Meccs a döntő általában, azt kell elhozni.
csebi
Townsnak megjött a PO forma.
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 837
Na 2-2. Széria kezdése előtt aláírtam volna így azért nem annyira szép ez.jogos,mert akkor a masik csapat mar nem "hibazhat"
Azer elképesztő h ANT összesen ült szűk 3 percet és azt vesztette el a wolves 13 ponttal …
Amúgy tartom h szoros pár harcokban az 5. Meccs a döntő általában, azt kell elhozni.
csebi
több mint 2 éve
Na 2-2. Széria kezdése előtt aláírtam volna így azért nem annyira szép ez. Azer elképesztő h ANT összesen ült szűk 3 percet és azt vesztette el a wolves 13 ponttal …
Amúgy tartom h szoros pár harcokban az 5. Meccs a döntő általában, azt kell elhozni.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
mondjuk az a celtics meccs is PO volt 😊Az a Celtics kezdő 5 ös. 😅Nem tudom láttam-e valaha ennél rosszabb első negyed performanceot egy csapattól.nekem idén egy Detroit meccs rémlik ahol cefet fosok voltak, de
KeyG
www.espn.com/nba/game/_/gameId/400874410/celtics-hawks
bleacherreport.com/articles/2634195-celtics-set-nba-record-for-lowest-scoring-1st-quarter-in-playoff-history
www.reddit.com/r/nba/comments/9ua4yr/the_lakers_25_point_differential_is_the_worst/
Negritis, a vajda
Kihagytam a playoff szót, de nekem rémlik egy Suns-Mavs ahol 30-40 pont volt valamelyik éven már félidőben a másik javára. A Suns az biztos.
KeyG
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Thibs nem ismeri a szót. Ha valaki 39 percet játszik csak az neki már pihenésBodga-Randle után ugye Robinson is season endingHa tökös lenne Thibs, lepihentette volna ezt a meccset. 🙂
és ma Anunoby sincs
szép lassan elfogy a knicks
Negritis, a vajda
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Az a Celtics kezdő 5 ös. 😅Nem tudom láttam-e valaha ennél rosszabb első negyed performanceot egy csapattól.nekem idén egy Detroit meccs rémlik ahol cefet fosok voltak, de
KeyG
www.espn.com/nba/game/_/gameId/400874410/celtics-hawks
bleacherreport.com/articles/2634195-celtics-set-nba-record-for-lowest-scoring-1st-quarter-in-playoff-history
www.reddit.com/r/nba/comments/9ua4yr/the_lakers_25_point_differential_is_the_worst/
Negritis, a vajda
Kihagytam a playoff szót, de nekem rémlik egy Suns-Mavs ahol 30-40 pont volt valamelyik éven már félidőben a másik javára. A Suns az biztos.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Bodga-Randle után ugye Robinson is season endingHa tökös lenne Thibs, lepihentette volna ezt a meccset. 🙂
és ma Anunoby sincs
szép lassan elfogy a knicks
Negritis, a vajda
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Nem tudom láttam-e valaha ennél rosszabb első negyed performanceot egy csapattól.nekem idén egy Detroit meccs rémlik ahol cefet fosok voltak, de
KeyG
www.espn.com/nba/game/_/gameId/400874410/celtics-hawks
bleacherreport.com/articles/2634195-celtics-set-nba-record-for-lowest-scoring-1st-quarter-in-playoff-history
www.reddit.com/r/nba/comments/9ua4yr/the_lakers_25_point_differential_is_the_worst/
Szerkesztette: Negritis, a vajda
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Nem tudom láttam-e valaha ennél rosszabb első negyed performanceot egy csapattól.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
10 perc után eldőlt?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Bodga-Randle után ugye Robinson is season endingés ma Anunoby sincs
szép lassan elfogy a knicks
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
pistons jól beszoptaTop 10 picks from the NBA Draft Lottery:Hawks 1/1. Pechjükre egy elég gyengének számító classban.
1. Hawks
2. Wizards
3. Rockets
4. Spurs
5. Pistons
6. Hornets
7. Blazers
8. Spurs
9. Grizzlies
10. Jazz
KeyG
AlexIScrystal
mondjuk a Hawks sztem cserélni fogja
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
AlexIScrystal
166
Top 10 picks from the NBA Draft Lottery:Hawks 1/1. Pechjükre egy elég gyengének számító classban.
1. Hawks
2. Wizards
3. Rockets
4. Spurs
5. Pistons
6. Hornets
7. Blazers
8. Spurs
9. Grizzlies
10. Jazz
KeyG
több mint 2 éve
Top 10 picks from the NBA Draft Lottery:1. Hawks
2. Wizards
3. Rockets
4. Spurs
5. Pistons
6. Hornets
7. Blazers
8. Spurs
9. Grizzlies
10. Jazz
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Én minden major sportban bostoni csapatnak szurkolok, szóval az már eldöntetett 🙂Tatum végre tököket növesztett, az idei PO-ban először. Viszont Horfordnak úgy tűnik lefőtt a kávé, sok ez a játékidő KP sérülése miatt.mondjuk vicces ezt egy boston szurkolótól olvasni 😊
Ez a Dallas meg nagyon masszív csapat, de amíg Doncic ilyen gusztustalan módon picsog, rinyál és dobálja magát nem tudok szurkolni nekik Nyugaton.
Boston
Negritis, a vajda
Tatum is sokszor picsog, Smart anno többet volt hanyatt mint talpon, de amit Luka tol itt a PO-ban az sztem már külön műfaj.
Do your job
több mint 2 éve
Tatum végre tököket növesztett, az idei PO-ban először. Viszont Horfordnak úgy tűnik lefőtt a kávé, sok ez a játékidő KP sérülése miatt.mondjuk vicces ezt egy boston szurkolótól olvasni 😊
Ez a Dallas meg nagyon masszív csapat, de amíg Doncic ilyen gusztustalan módon picsog, rinyál és dobálja magát nem tudok szurkolni nekik Nyugaton.
Boston
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Tatum végre tököket növesztett, az idei PO-ban először. Viszont Horfordnak úgy tűnik lefőtt a kávé, sok ez a játékidő KP sérülése miatt.Ez a Dallas meg nagyon masszív csapat, de amíg Doncic ilyen gusztustalan módon picsog, rinyál és dobálja magát nem tudok szurkolni nekik Nyugaton.
Do your job