Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 007 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ez ma 3-3 lesz az OKC meccsen. Látványosan impotens támadásban a Dallas.
Toto21
PADAWAN!!!
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
NBA szégyene, hogy ez a nyomorék dallas bejutott a főripaccsal egy konf.döntőbe. Még kell mellé egy nuggets, és hajrá Kelet
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 599
ez ma 3-3 lesz az OKC meccsen. Látványosan impotens támadásban a Dallas.
Toto21
húúú de szarul öregedett... Mi második félidő volt. De igazából mi meccs. Várom a hajnali Wolves - Nuggets meccset is. A nyugati ág nagyon durva
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Azta

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 599
ez ma 3-3 lesz az OKC meccsen. Látványosan impotens támadásban a Dallas.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 037 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.sport1tv.hu/sztori/117677/hetedik-meccsek-ejszakaja-a-sport2-n/
Negritis, a vajda
Lehet felzárkózni arena4 😏

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
 www.sport1tv.hu/sztori/117677/hetedik-meccsek-ejszakaja-a-sport2-n/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 914 — Lucas Scott
Persze, hogy végre elcsípek teljes meccset ebből a király párharcból, erre egy ilyen blowout lesz. 🙂
zavi27
mondjuk az elso meccset leszamitva mindegyik az volt. es az is asszem ugy volt, hogy kb 5 perccel a vege elott kapcsolt egyet a Wolves, es az utolso 2 percre mar el is dolt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 722 — Amerikai sportok rajongója
Persze, hogy végre elcsípek teljes meccset ebből a király párharcból, erre egy ilyen blowout lesz. 🙂
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 914 — Lucas Scott
Na akkor itt 7.meccs lesz. 😊
Zsellér van de Vrij
Jaja kemény de sztem ez a párharc alapból megérdemel egy 7. Meccset. Bár azt sem gondoltam volna h a Wolves úgy nyer PO meccset h Garza 7 percet játszik.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Brouwerij van de Vrij Baltimore Ravens 14 286 — Слава Україні! Героям слава! Vreugde van eeuwigheid
Na akkor itt 7.meccs lesz. 😊

Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij

'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Hú ez a Timberwolves, erre mondom azt, hogy Defense.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
Mondjuk Tatum indokolatlanul sok savat kap, főleg a gyenge döntője miatt/után.
Oké, hogy még nem az a szupersztár kategória (szerintem egy gyűrű választja el, hogy ez átforduljon a fejekben), de amit ő letett az asztalra azt nem sokan tették a kortársai közül.

Nézzük már meg mondjuk Embiid PO teljesítményét, ő meg valamiért media darling...
ZERO_L
mondjuk Tatum idén borzalmasan triplázik a PO-ban
és a True Shootingja is esett egy nagyot
és Tatum azért kapja a savat mert nagyon ritkán tűnik úgy hogy előrelép vezérnek
Browntól pl én ezt sűrűbben látom a POban, pedig ő a gyengébb játékos, sokkal

Embiid meg sérült hogy merészeled bántani? 😊

Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.
Antonius
a Tradek után egyértelműen az
a Clippers, Suns és a Bucks esetében is ez van
nem az a kérdés hogy ők-e az esélyesek hanem hogy az offseaon és alapszakasz után főleg ez az elvárás
vagy szted a Holiday-KP csere azért jött hogy háát talán meglesz a döntő és akkor már jók vagyunk?
Negritis, a vajda
Várj, most hirtelen elkezdtél egy másik dologról beszélni. Nyilván mindenki nyerni akar. A Nuggets sem azért tartotta egyben a magot, hogy akkor az is jó eredmény lesz, ha majd a Bostontól kikapunk a döntőben. Vagy más: az Atlanta sem azért vitte oda Murray-t, hogy na jó, ha PO meccset játszunk, az már király. Mindenki bajnokcsapatot akar építeni, csak nem minden húzás jön be. Ha a Görög nem sérül le, akkor se lett volna bust vagy bajnoki cím az elvárás a Bucks vezetőség részéről, de a Minny vezetőségben sem így gondolkodtak Gobert odavitele után.
Amiről én beszélek (és amit korábban Te is írtál) az az, hogy a Boston KIMAGASLÓ esélyese ennek a PO-nak. Ezt kijelenteni szerintem butaság.
Antonius
 www.foxsports.com/articles/nba/2023-24-nba-championship-odds-favorites-and-lines-to-win-nba-finals
szóval akkor "vegasban" hülyék, ugye?
amúgy ha valaki top2-3ba van az oddsok szerint az már KIMAGASLÓ
 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2024_preseason_odds.html
szezon előtt is kimagasló esélyük volt

egyébként nekik kell a legtöbbet bizonyítani arról hogy a Tatum-Brown duó képes bajnokságot nyerni, messze a legjobb keretük van
szóval masszívan bajnokság vagy bust módban vannak
Negritis, a vajda
nem sokat konyítasz a sportfogadáshoz 😊 A Nuggets (és a többi csapat) oddsa azért annyira magas, mert nekik el is kell jutniuk a döntőbe, egy piszok kemény Nyugaton, míg a Celticset kvázi a rájátszás kezdete előtt odavárta a fogadóiroda, aztán amikor kiesett a Philly és a Bucks, még lentebb ment az oddsuk.
Viszont van pár oldal, ahol azt olvastam, hogy a döntőben pl a Nuggets- Celtics match upok elég kiegyenlítettek, sőt... De hát mit értenek az NBA-hez pl Zukály Zoliék... 😊
Ami a Tatum-Brown páros bizonyítási kényszerét illeti, teljes mértékben egyet értek veled.
Antonius
és ez miben cáfolja meg azt hogy ők a legesélyesebbek jelenleg?
vagy hogy a versenyben lévő csapatok közül kimagasló esélyesek?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 214 — situational football
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
Mondjuk Tatum indokolatlanul sok savat kap, főleg a gyenge döntője miatt/után.
Oké, hogy még nem az a szupersztár kategória (szerintem egy gyűrű választja el, hogy ez átforduljon a fejekben), de amit ő letett az asztalra azt nem sokan tették a kortársai közül.

Nézzük már meg mondjuk Embiid PO teljesítményét, ő meg valamiért media darling...



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
A Denver, Bucks, Boston, Lakers, GSW, Clippers, Suns mind win now módban van értelmezhető fiatal mag nélkül, nekik tök mindegy, hogy mennyit javultak az előző évekhez képest ha a végén nem ők kapják a trófeát.
FLZOLI
Celtics és Denver sztem nincs egyértelmű win nowban
náluk a mag most van a csúcson és még pár retool bőven benne van igazi robbantás előtt
viszont a Philly pl masszív win now-ban van, mert Embiid szép lassan elfogy
Negritis, a vajda
Jogos, plusz még a Bucks-ot is odacsatolhatjuk Keletről

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.
Antonius
a Tradek után egyértelműen az
a Clippers, Suns és a Bucks esetében is ez van
nem az a kérdés hogy ők-e az esélyesek hanem hogy az offseaon és alapszakasz után főleg ez az elvárás
vagy szted a Holiday-KP csere azért jött hogy háát talán meglesz a döntő és akkor már jók vagyunk?
Negritis, a vajda
Várj, most hirtelen elkezdtél egy másik dologról beszélni. Nyilván mindenki nyerni akar. A Nuggets sem azért tartotta egyben a magot, hogy akkor az is jó eredmény lesz, ha majd a Bostontól kikapunk a döntőben. Vagy más: az Atlanta sem azért vitte oda Murray-t, hogy na jó, ha PO meccset játszunk, az már király. Mindenki bajnokcsapatot akar építeni, csak nem minden húzás jön be. Ha a Görög nem sérül le, akkor se lett volna bust vagy bajnoki cím az elvárás a Bucks vezetőség részéről, de a Minny vezetőségben sem így gondolkodtak Gobert odavitele után.
Amiről én beszélek (és amit korábban Te is írtál) az az, hogy a Boston KIMAGASLÓ esélyese ennek a PO-nak. Ezt kijelenteni szerintem butaság.
Antonius
 www.foxsports.com/articles/nba/2023-24-nba-championship-odds-favorites-and-lines-to-win-nba-finals
szóval akkor "vegasban" hülyék, ugye?
amúgy ha valaki top2-3ba van az oddsok szerint az már KIMAGASLÓ
 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2024_preseason_odds.html
szezon előtt is kimagasló esélyük volt

egyébként nekik kell a legtöbbet bizonyítani arról hogy a Tatum-Brown duó képes bajnokságot nyerni, messze a legjobb keretük van
szóval masszívan bajnokság vagy bust módban vannak
Negritis, a vajda
nem sokat konyítasz a sportfogadáshoz 😊 A Nuggets (és a többi csapat) oddsa azért annyira magas, mert nekik el is kell jutniuk a döntőbe, egy piszok kemény Nyugaton, míg a Celticset kvázi a rájátszás kezdete előtt odavárta a fogadóiroda, aztán amikor kiesett a Philly és a Bucks, még lentebb ment az oddsuk.
Viszont van pár oldal, ahol azt olvastam, hogy a döntőben pl a Nuggets- Celtics match upok elég kiegyenlítettek, sőt... De hát mit értenek az NBA-hez pl Zukály Zoliék... 😊
Ami a Tatum-Brown páros bizonyítási kényszerét illeti, teljes mértékben egyet értek veled.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
A Denver, Bucks, Boston, Lakers, GSW, Clippers, Suns mind win now módban van értelmezhető fiatal mag nélkül, nekik tök mindegy, hogy mennyit javultak az előző évekhez képest ha a végén nem ők kapják a trófeát.
FLZOLI
Celtics és Denver sztem nincs egyértelmű win nowban
náluk a mag most van a csúcson és még pár retool bőven benne van igazi robbantás előtt
viszont a Philly pl masszív win now-ban van, mert Embiid szép lassan elfogy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.
Antonius
a Tradek után egyértelműen az
a Clippers, Suns és a Bucks esetében is ez van
nem az a kérdés hogy ők-e az esélyesek hanem hogy az offseaon és alapszakasz után főleg ez az elvárás
vagy szted a Holiday-KP csere azért jött hogy háát talán meglesz a döntő és akkor már jók vagyunk?
Negritis, a vajda
Várj, most hirtelen elkezdtél egy másik dologról beszélni. Nyilván mindenki nyerni akar. A Nuggets sem azért tartotta egyben a magot, hogy akkor az is jó eredmény lesz, ha majd a Bostontól kikapunk a döntőben. Vagy más: az Atlanta sem azért vitte oda Murray-t, hogy na jó, ha PO meccset játszunk, az már király. Mindenki bajnokcsapatot akar építeni, csak nem minden húzás jön be. Ha a Görög nem sérül le, akkor se lett volna bust vagy bajnoki cím az elvárás a Bucks vezetőség részéről, de a Minny vezetőségben sem így gondolkodtak Gobert odavitele után.
Amiről én beszélek (és amit korábban Te is írtál) az az, hogy a Boston KIMAGASLÓ esélyese ennek a PO-nak. Ezt kijelenteni szerintem butaság.
Antonius
 www.foxsports.com/articles/nba/2023-24-nba-championship-odds-favorites-and-lines-to-win-nba-finals
szóval akkor "vegasban" hülyék, ugye?
amúgy ha valaki top2-3ba van az oddsok szerint az már KIMAGASLÓ
 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2024_preseason_odds.html
szezon előtt is kimagasló esélyük volt

egyébként nekik kell a legtöbbet bizonyítani arról hogy a Tatum-Brown duó képes bajnokságot nyerni, messze a legjobb keretük van
szóval masszívan bajnokság vagy bust módban vannak
Negritis, a vajda
Alapvetően én is úgy látom, hogy jó pár olyan csapat van, ahol a konf döntő nem jó eredmény, és bármi ami nem a bajnoki cím az akkor egy elvesztegetett év. A Denver, Bucks, Boston, Lakers, GSW, Clippers, Suns mind win now módban van értelmezhető fiatal mag nélkül, nekik tök mindegy, hogy mennyit javultak az előző évekhez képest ha a végén nem ők kapják a trófeát.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.
Antonius
a Tradek után egyértelműen az
a Clippers, Suns és a Bucks esetében is ez van
nem az a kérdés hogy ők-e az esélyesek hanem hogy az offseaon és alapszakasz után főleg ez az elvárás
vagy szted a Holiday-KP csere azért jött hogy háát talán meglesz a döntő és akkor már jók vagyunk?
Negritis, a vajda
Várj, most hirtelen elkezdtél egy másik dologról beszélni. Nyilván mindenki nyerni akar. A Nuggets sem azért tartotta egyben a magot, hogy akkor az is jó eredmény lesz, ha majd a Bostontól kikapunk a döntőben. Vagy más: az Atlanta sem azért vitte oda Murray-t, hogy na jó, ha PO meccset játszunk, az már király. Mindenki bajnokcsapatot akar építeni, csak nem minden húzás jön be. Ha a Görög nem sérül le, akkor se lett volna bust vagy bajnoki cím az elvárás a Bucks vezetőség részéről, de a Minny vezetőségben sem így gondolkodtak Gobert odavitele után.
Amiről én beszélek (és amit korábban Te is írtál) az az, hogy a Boston KIMAGASLÓ esélyese ennek a PO-nak. Ezt kijelenteni szerintem butaság.
Antonius
 www.foxsports.com/articles/nba/2023-24-nba-championship-odds-favorites-and-lines-to-win-nba-finals
szóval akkor "vegasban" hülyék, ugye?
amúgy ha valaki top2-3ba van az oddsok szerint az már KIMAGASLÓ
 www.basketball-reference.com/leagues/NBA_2024_preseason_odds.html
szezon előtt is kimagasló esélyük volt

egyébként nekik kell a legtöbbet bizonyítani arról hogy a Tatum-Brown duó képes bajnokságot nyerni, messze a legjobb keretük van
szóval masszívan bajnokság vagy bust módban vannak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.
Antonius
a Tradek után egyértelműen az
a Clippers, Suns és a Bucks esetében is ez van
nem az a kérdés hogy ők-e az esélyesek hanem hogy az offseaon és alapszakasz után főleg ez az elvárás
vagy szted a Holiday-KP csere azért jött hogy háát talán meglesz a döntő és akkor már jók vagyunk?
Negritis, a vajda
Várj, most hirtelen elkezdtél egy másik dologról beszélni. Nyilván mindenki nyerni akar. A Nuggets sem azért tartotta egyben a magot, hogy akkor az is jó eredmény lesz, ha majd a Bostontól kikapunk a döntőben. Vagy más: az Atlanta sem azért vitte oda Murray-t, hogy na jó, ha PO meccset játszunk, az már király. Mindenki bajnokcsapatot akar építeni, csak nem minden húzás jön be. Ha a Görög nem sérül le, akkor se lett volna bust vagy bajnoki cím az elvárás a Bucks vezetőség részéről, de a Minny vezetőségben sem így gondolkodtak Gobert odavitele után.
Amiről én beszélek (és amit korábban Te is írtál) az az, hogy a Boston KIMAGASLÓ esélyese ennek a PO-nak. Ezt kijelenteni szerintem butaság.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.
Antonius
a Tradek után egyértelműen az
a Clippers, Suns és a Bucks esetében is ez van
nem az a kérdés hogy ők-e az esélyesek hanem hogy az offseaon és alapszakasz után főleg ez az elvárás
vagy szted a Holiday-KP csere azért jött hogy háát talán meglesz a döntő és akkor már jók vagyunk?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 743
A csillagozást mindig hülyeségnek tartottam, extrém esetben pl játékossztrájknál lehetne jelentősége, ha mondjuk amatőrökkel fejezik be a bajnokságot.

Ettől függetlenül a Celtics évek óta magát is túlfújja, leginkább Tatum ezzel a legacy-zásával meg heritage-dzsel.
Idén mákjuk van, tényleg nem jött szembe jó csapat.

Ha a NY/Pacers egészségesebben megy be a mai állapotánál konf döntőbe, akkor lesz mérce, m eddig rutinból hozni kellett mindent. Most elmegy egy meccs, az nálam nem baj, fe nem is játszanak jól.
Willie Parker
sztem sincs értelme csillagozni, viszont ha nem nyer a celtics akkor az blama
és lehet vernyákolni hogy nincs KP és megint a sérülések, de akkor fasznak őt viszed oda?
csávónak 3 60 meccs feletti szezonja volt
ez olyan mint azon meglepődni hogy Embiid vagy AD sérült (engem meglepett hogy milyen jól bírta idén)
Negritis, a vajda
Mármint ha nem nyerik a bajnokságot blama? Vagy ha Keletről nem ők mennek a döntőbe?
Nálunk még MVP kaliber játékos sincs. 😀
KeyG
ez a szezon bajnokság vagy bust
MVP kaliber nincs, de van top5 teljesítményre képes (tatum) és az számít
Negritis, a vajda
Hagyjuk már ezt a bajnokság vagy bust baromságot... Melyik univerzumban mondod azt pl. egy Nuggets - Celtics párosításra, hogy egyértelmű esélyes a Boston???
Vagy akkor mond azt, hogy a Te szemedben az, ezt így elfogadom.

Szerkesztette: Antonius

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 906 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=NEwe5CRJn-A

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 297 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak nem sikerült elszórakozni pedig tartottam tőle, de koncentráltak a srácok. Jöhet a főcsoport döntő ami azèrt kemèny lehet bárki jön. Remélem a főcsoport döntőből legalább egy meccset sikerül a sport tvnek elkapnia 😏