Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NBA

32 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 750
26/32-es dobás fenntarthatatlan, ellenben a Knicks-nek küzdenie kell minden pontért, és jól csinálják. Ha kimarad pár dobás (ki fog), akkor a játék dinamikája pont úgy változhat meg, hogy a Knicks folytatja, amit csinál, míg a Pacers-nek meg meccs közben kell változtatnia, ami nehéz.
több mint 2 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
Kampman
haliburton 😕


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 460
szombathelyi börtön beindult
Löfli
?
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 296 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez sima lesz...
több mint 2 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 240 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
szombathelyi börtön beindult


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 905 — Lucas Scott
Igazából egyszerű a képlet. Ha Jokic hozza magát, és a kezdőből ketten 50% körül dobnak konzisztensen az első negyedtől kezdve, arra a Minny-nek nincs válasza. Ha nem esnek be a dobások, akkor nincs semmilyen eszköz amivel tartani tudják a tempót és gatya a szezon. Murray megrázhatná magát, mert ha most jönne tőle egy 40 pontos meccs állat shootinggal, az is megteheti.

Tartok tőle, hogy teljesen zsákbamacska milyen csuklóval kelnek fel.
Cruyffista
Conley játszik, valamint a bírói hármas olyan akikkel 7-1 volt a minny mérlege regularban. POban meg 3-1. Szóval vszeg engedik a szorosabb védekezést.

Az egész azon múlik h a pihent Murrayre lesz-e bmien megoldás. Ha úgy játszik hosszú pihenő után mint a harmadikon akkor mindegy mit csinálunk kb.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 6 071
Igazából egyszerű a képlet. Ha Jokic hozza magát, és a kezdőből ketten 50% körül dobnak konzisztensen az első negyedtől kezdve, arra a Minny-nek nincs válasza. Ha nem esnek be a dobások, akkor nincs semmilyen eszköz amivel tartani tudják a tempót és gatya a szezon. Murray megrázhatná magát, mert ha most jönne tőle egy 40 pontos meccs állat shootinggal, az is megteheti.

Tartok tőle, hogy teljesen zsákbamacska milyen csuklóval kelnek fel.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van
Negritis, a vajda
Még egyszerűbb a dolog, visszatekersz arra az időre amit vissza akarsz nézni és megnézed. 😀
Telekom TV GO mobil alkalmazásban most néztem meg lehetséges-e. Igen. 😀
KeyG
es ezert sem kell fizetni? mert a boxon ingyenes. tvgo appon? ott nem jonnek infok csak h akkor nezhetem
YoungZeeZee
Ez ingyenes mindenhol elérhető az előfizetésed alatt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
YoungZeeZee 9 836
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van
Negritis, a vajda
Még egyszerűbb a dolog, visszatekersz arra az időre amit vissza akarsz nézni és megnézed. 😀
Telekom TV GO mobil alkalmazásban most néztem meg lehetséges-e. Igen. 😀
KeyG
es ezert sem kell fizetni? mert a boxon ingyenes. tvgo appon? ott nem jonnek infok csak h akkor nezhetem
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van
Negritis, a vajda
Még egyszerűbb a dolog, visszatekersz arra az időre amit vissza akarsz nézni és megnézed. 😀
Telekom TV GO mobil alkalmazásban most néztem meg lehetséges-e. Igen. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.
KeyG
nincs TV előfizetésem, muterék telekom tvgo-ját "leechelem" 😀
az a baj hogy az abridged verzió amit találtma letölteni elég trágya minőségben van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 636
Lehetsége, hogy a Sport TV nem adja a Nuggets vs TWolves 7. meccset ma hajnalban? Tegnap azt mondták a TV-ben mostantól az összes meccs látható lesz náluk.
Toto21
itt sport 2, hajnal 2től, a 2 meccs között 1.5 óra box
 www.sport1tv.hu/tv-musor/

de itt is linkeltem
 www.sport1tv.hu/sztori/117677/hetedik-meccsek-ejszakaja-a-sport2-n/
Negritis, a vajda
engem jobban zavar hogy nincs ismételve a hajnali, sajnos nem bírtam fenn maradni
Negritis, a vajda
Ha IPTV-d van akkor visszanézhető ha jól tudom 3 napig. Aznap biztos, mert volt nekem így pont ebben a párharcban mérkőzés.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 599
Lehetsége, hogy a Sport TV nem adja a Nuggets vs TWolves 7. meccset ma hajnalban? Tegnap azt mondták a TV-ben mostantól az összes meccs látható lesz náluk.
Toto21
itt sport 2, hajnal 2től, a 2 meccs között 1.5 óra box
 www.sport1tv.hu/tv-musor/

de itt is linkeltem
 www.sport1tv.hu/sztori/117677/hetedik-meccsek-ejszakaja-a-sport2-n/
Negritis, a vajda
engem jobban zavar hogy nincs ismételve a hajnali, sajnos nem bírtam fenn maradni
Negritis, a vajda
Köszi Port.hu-n nem írták és megijedtem. A hajnali meccs második félideje eszméletlen volt. Egyébként nálam Lively a meccs MVP-je. Amit ő játszott az gyönyörű volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Lehetsége, hogy a Sport TV nem adja a Nuggets vs TWolves 7. meccset ma hajnalban? Tegnap azt mondták a TV-ben mostantól az összes meccs látható lesz náluk.
Toto21
itt sport 2, hajnal 2től, a 2 meccs között 1.5 óra box
 www.sport1tv.hu/tv-musor/

de itt is linkeltem
 www.sport1tv.hu/sztori/117677/hetedik-meccsek-ejszakaja-a-sport2-n/
Negritis, a vajda
engem jobban zavar hogy nincs ismételve a hajnali, sajnos nem bírtam fenn maradni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 8 599
Lehetsége, hogy a Sport TV nem adja a Nuggets vs TWolves 7. meccset ma hajnalban? Tegnap azt mondták a TV-ben mostantól az összes meccs látható lesz náluk.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 905 — Lucas Scott
Mavs drukkerkent a Nuggets egy fokkal talan jobb lenne. Klebert hianyaban nehezen tudnank fogni KAT-Gobert duot.
beltazor
Gobertnek nincsenek támadásban eszközei hogy komoly vizet szavarjon, sztem kb Luka megoldaná
KAT érdekesebb kérdés mert vele ki kell menni, de a 3 magas sztem switchelve megoldhatja nagyjából
Jokicot sokkal nehezebb lenne lefogni
ráadásul a Gordon féle cut-k is olyan dolog amit az OKC kevésbé csinált

amivel nem tudna mit kezdeni a mavs az sztem ANT (meg egy egészséges Murray)
Negritis, a vajda
Igen én is így látom h magas kérdés mindegy főleg ha Jokic van. Ha nagyon arra kalibralsz h őt meg fogod akkor Murray lesz a probléma. Annyi h ő most jelenleg sérült és főleg nem bír sorozat terhelést. Ezért is jön jól h megint 3 napot pihen és legutóbb is ekkor játszott star módjára. Emiatt felek nagyon az estétől

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 900 — The Mathematician
Mavs drukkerkent a Nuggets egy fokkal talan jobb lenne. Klebert hianyaban nehezen tudnank fogni KAT-Gobert duot.
beltazor
Gobertnek nincsenek támadásban eszközei hogy komoly vizet szavarjon, sztem kb Luka megoldaná
KAT érdekesebb kérdés mert vele ki kell menni, de a 3 magas sztem switchelve megoldhatja nagyjából
Jokicot sokkal nehezebb lenne lefogni
ráadásul a Gordon féle cut-k is olyan dolog amit az OKC kevésbé csinált

amivel nem tudna mit kezdeni a mavs az sztem ANT (meg egy egészséges Murray)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 969 — Pfizer & Moderna fan
Mavs drukkerkent a Nuggets egy fokkal talan jobb lenne. Klebert hianyaban nehezen tudnank fogni KAT-Gobert duot.

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 750
Az, hogy egy ennyire borzalmas Kyrie-val és egy magához képest gyenge Luka-val se ment tovább az OKC csalódás, de talán ők az egyedüli csapat, akikre teljesen igaz az, hogy nekik még nem idén kell nyerni (valamennyire még a Twolves ilyen Ant kora és tapasztalat hiánya miatt, de azért a többiek miatt nekik már ez is lehetne a szezon).
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 711 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Melyik csapat feküdne jobban a Mavsnek? A Nuggets vagy a Wolves? Egyáltalán a Dallas lenne az esélyesebb akármelyikük ellen is?

Azért amilyen diszfunkcionálisnak nézett ki ez a banda tavaly, meg igazából idén is PJ és Gafford érkezéséig, elég nagy meglepetés - legalábbis szerintem - ez a konf. döntő most.
Cowboykarcsi90
Ez a védekezés amit playoffban tolnak eleg erős én sem látom, honnan jött. Még Degno is kiemelte.
Emellett sérült Lukaval a Kyrie + kiegeszito emberek hozzák. Na ez amit még annyira se láttam jönni mint a védekezést aminek nyomai voltak.

Szerintem amúgy a Nuggets jobb lenne nekik matchupra.
Toca
Ha Luka egészséges lenne szerintem a védekezésükkel simán lenne esélyük bárki ellen. De így féllábon szerintem max az Irving és Washington god mode-ban bízhatnak és akkor foghatnak 1 max 2 meccset.

több mint 2 éve
AlexIScrystal 166
Melyik csapat feküdne jobban a Mavsnek? A Nuggets vagy a Wolves? Egyáltalán a Dallas lenne az esélyesebb akármelyikük ellen is?

Azért amilyen diszfunkcionálisnak nézett ki ez a banda tavaly, meg igazából idén is PJ és Gafford érkezéséig, elég nagy meglepetés - legalábbis szerintem - ez a konf. döntő most.
Cowboykarcsi90
Max 1 meccset nyernek szerintem. Bárki lesz az ellenfél.
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
Melyik csapat feküdne jobban a Mavsnek? A Nuggets vagy a Wolves? Egyáltalán a Dallas lenne az esélyesebb akármelyikük ellen is?

Azért amilyen diszfunkcionálisnak nézett ki ez a banda tavaly, meg igazából idén is PJ és Gafford érkezéséig, elég nagy meglepetés - legalábbis szerintem - ez a konf. döntő most.
Cowboykarcsi90
Ez a védekezés amit playoffban tolnak eleg erős én sem látom, honnan jött. Még Degno is kiemelte.
Emellett sérült Lukaval a Kyrie + kiegeszito emberek hozzák. Na ez amit még annyira se láttam jönni mint a védekezést aminek nyomai voltak.

Szerintem amúgy a Nuggets jobb lenne nekik matchupra.
több mint 2 éve
VanillaSky 1 696
Melyik csapat feküdne jobban a Mavsnek? A Nuggets vagy a Wolves? Egyáltalán a Dallas lenne az esélyesebb akármelyikük ellen is?

Azért amilyen diszfunkcionálisnak nézett ki ez a banda tavaly, meg igazából idén is PJ és Gafford érkezéséig, elég nagy meglepetés - legalábbis szerintem - ez a konf. döntő most.
Cowboykarcsi90
Egyik ellen sem a Mavs az esélyes, főleg Luka jelenlegi állapotában, ettől függetlenül swept nem lesz, meglepetés talán a Wolves ellen lehetne. A Lively draftot nem említetted, pedig tökéletes választás volt a Thundertől. (😀)

"Száz ismétlés, heti három éjszaka, négy éven keresztül gondolta Bernard Marx, a hipnopédiaspecialista. Hatvankétezer-négyszáz ismétlés, és az állítás igazsággá válik. Idióták!"
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 581 — …not me…Im in my prime!
Melyik csapat feküdne jobban a Mavsnek? A Nuggets vagy a Wolves? Egyáltalán a Dallas lenne az esélyesebb akármelyikük ellen is?

Azért amilyen diszfunkcionálisnak nézett ki ez a banda tavaly, meg igazából idén is PJ és Gafford érkezéséig, elég nagy meglepetés - legalábbis szerintem - ez a konf. döntő most.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 705 — Vikings fan
NBA szégyene, hogy ez a nyomorék dallas bejutott a főripaccsal egy konf.döntőbe. Még kell mellé egy nuggets, és hajrá Kelet
Stoki
Itt egy Mavs haterrel van dolgunk.
Ebben a playoffban 3.legjobb nyugati csapat a Mavs, nem értem mi a gond?