OFF topik

30 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Elolvastam, megértettem, ennél többet hozzáfűzni nem tudok, mert szerintem ezzel kapcsolatban mindent leírtam már. Remélhetőleg ahogy telik majd az idő, visszatekintve sokkal reálisabban, és ami még fontosabb, higgadtabban tudod értékelni a helyzetet, és attól, hogy te bicskanyitogató stílusban hajtogatod a szent meggyőződésedet, nem fog megfordulni a Duna vízjárása.

Valamilyen szinte "elitista" oldal vagyunk, én pedig mindig megkapom a sznob jelzőt, ez tény. Ez abból adódik, hogy bár természetesen arra hajtunk, hogy minél többen olvassanak/hallgassanak minket, van egy szint, ami alá nem akarunk süllyedni (napi-Tebow, NFL memes), mégha az is lenne a "sikeresség" (értsd maximalizált kattintásszám) záloga. Ugyanaz a szituáció, mint a moderálásnál, mindenkinek a kedvére nem lehet tenni. És sajnos ilyenkor jön elő, hogy a hallgatás a - látszólag - legjobb megoldás, mert ha most becsukom a szemem és bedugom a fülem (azaz semmilyen lehetőséget nem adok a felhasználóknak, hogy kritizáljanak, és amúgy is leszarom, ami a véleményük), akkor nyugodtabban aludnék, és nem azon járna egész nap az agyam, hogy lehetne ezt a problémát megoldani.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Stez JJ elismerte, hogy kicsit túlreagálta a dolgot, most mi a pöcsért kell megint leírni 28-adjára ugyanazt a problémát. Régen minden jobb volt szerintem is ,de most ha nagyon jobbá akarod tenni a fórumot akkor megoldással gyere és ne csak a sértetségedből fakadóan puffogtasd az adminszapulást, mert még ha igazad van se érsz vele el semmit...Toca
Nem láttam, hogy megsértődött volna...
több mint 10 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
Off topic, szóval ide lehet...

Hatalom az van, egészen az oldal struktúra kialakítás, fényezés, új funkció betétel/kivétel, moderálás, cikkírás szintjéig. Amikor a topicban vélemények ütköznek ott már nem lehet hatalom... ott már az admin is csak mezei felhasználó... véleménnyel, érvekkel, sejtésekkel, információkkal. Semmi több.

A probléma, ahogy olvasom inkább az, hogy ezt a határt nem húzzák meg bizonyos emberek. Most - ez alapján a thread alapján - gabtsi. Idióta?! Nem! Felhasználó?! Igen! Egyetértek vele?! Ki tudja, majd leírom és kiderül.

Sok esetben előfordul, hogy a felhasználók, pont a cikkek, tapasztalat, tudás, stb. miatt beállnak egy admin, régi tag mögé és már nem a témát, mint információt vesézik ki, hanem odaállnak, hogy "héé, hogy beszélsz". Ez pedig nem jó. Ezen a ponton lenne szükség újra hatalomra, csakhogy azokkal szemben, akik beálltak védeni, holott csak vélemények ütköztek, először stílus nélkül.

Persze, ha sokat mondják nekem, hogy "hülye vagy" és én ezzel nem értek egyet, vissza fogom mondani hogy "te vagy hülye", ha ehhez sokan odaállnak, akkor mindnek. A forum lényege a vélemény-nyilvánítás: Az interneten sok helyen találkozhatunk fórumokkal. Ezek a fórumok lehetőséget biztosítanak a felhasználók számára arra, hogy szöveges párbeszédet folytassanak egymással. A fórumokon ezeket az üzeneteket témák szerint csoportosítják, így elősegítve, hogy a fórum jobban átlátható legyen.

Vélemény kontra stílus, az egyiket nem kell, a másikat kell szabályozni, moderálni.... Klash véleményt fogalmazott meg, jött a válasz, minősítéssel (amire nincs szükség sehol, IRL se), aztán elszabadult a pokol...

Az oldalnak érveken alapuló, minősítés nélküli, a megértést segítő témák és beszélgetések kellenek. Kell ez a sárdobálás oldalnak? Döntsétek el, én a magam részéről azt javaslom: Cherish the love. (és úgyse az én f@szom a legnagyobb, így nincs gondom rá, hogy bizonyítsam az ellenkezőjét)

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Stez JJ elismerte, hogy kicsit túlreagálta a dolgot, most mi a pöcsért kell megint leírni 28-adjára ugyanazt a problémát. Régen minden jobb volt szerintem is ,de most ha nagyon jobbá akarod tenni a fórumot akkor megoldással gyere és ne csak a sértetségedből fakadóan puffogtasd az adminszapulást, mert még ha igazad van se érsz vele el semmit...
több mint 10 éve
valentinx New England Patriots 1 730 — A "fejlesztő srác" 🍺🏈🇭🇺👾📱
ui.: fetomy voltam, csak nem tudtam azzal bejelentkezni 😉juancarloschavez
Orvosoltam a problémát és bocsika. (volt egy apró rendszerhiba)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Üdv fetomy újra, írtam PM-et 😊

Sok dologban igazad van, erre csak azt a liberális maszlagot tudom felhozni, hogy emberek vagyunk, mi is követünk el hibákat. Ahogy 100%-ig egyezni sem fog a véleményünk soha, még a 11 szerkesztőé sem azonos, sőt, elég széles spektrumon mozog. Én a kibeszélés híve vagyok, szerintem ezt a párbeszéd is igen hasznos, mindig örömmel olvastam a hozzászólásaidat, mégha sokszor nem is értettem velük egyet, és a problémákat át kell rágni. Viszont próbáljuk meg már alapból pozitív szemmel nézni a dolgot, mert a mondatokból rengeteg sértettséget olvasok ki, ami nyilván senkinek sem az érdeke.

És egy dolgot ki kell hangsúlyoznom megint, tudom, hogy nem fog tetszeni. Aki az oldal struktúrájából adódó, szerkesztői-olvasói alá-, fölérendeltségi viszonyt nem tudja feldolgozni, azzal sajnos nincs mit tenni. Én, mint az oldal adminisztrátora, itt a bowl.hu-n nagyobb hatalommal rendelkezem, mint a mezei felhasználó, ami egészen addig tart, míg ki nem lépünk ebből a kibertérből. Ezzel a joggal igyekszem belátásom szerint a legjobb módon élni, melynek megítélése persze szubjektív. Ezzel szerintem mi nem szoktunk visszaélni, sőt, jelen pillanatban sincs egyetlen felhasználó sem banolva az oldalról, és törekszem arra, hogy a szerkesztői jelenlét minél kisebb legyen a fórumon...

Amadeus, sajnos nem vagy tisztában a mindenki jelentésével.
Toca, ha az ebből következő fejleményekre gondolok, akkor nem, mert a Colts topicban és itt is szép és kulturált diskurzus alakult ki, tehát nem volt hiábavaló. Ha pusztán arra, hogy ezzel bárki érzéseit megsértettem, akkor nyilvánvalóan igen.jjncaa
Jéjé, el vagy tévedve. És sokan el vagytok tévedve.
Az a baj, hogy Ti kurvára nem akartok belelátni a dolgok és a tények mögé és próbáltok vakok maradni inkább, majd akkor frankón ezen pattogtok hetek, sőt hónapok óta, hogy mi a GM játékban "kapott sértettségért" próbálunk Veletek kibaszni és duzzogunk.
Konkrétan le se szarom a GM játékot, nem is érdekel az egész, semmi köze sincsen a mostani, mai/tegnapi véleményemnek ahhoz. (De, talán annyiban, hogy igazából pontosan ugyanúgy viselkednek a "nagykutyák", ahogy itt is tették.)
De egyáltalán semmi köze sincs a GM játékban történteknek ehhez. De akkor már belemehetünk ezekbe is, ott is megpróbáltuk kifejteni, hogy szerintünk mi nem jó, ráadásul teljesen korrekt stílusban tettük ezt, mi volt a válasz? "Ha nem tetszik, menjünk el. Mi gyökerek vagyunk. Menő dolog, hogy szarik valaki az egészre."
Pontosan ugyanezt teszitek ezt most adminként is. Ha valaki más véleménnyel van, az automatikusan hülye, az le van nézve, az troll, egyebek. És ha kicsit is bele akarnátok látni a dolgokba, láthatnátok, hogy régen nem feltétlenül az a társaság kritizál itt Titeket, akik az akkori GM játékban ott voltak.
Kiforgatod az ember mondanivalóját, közben nem tűnik fel, hogy fél napja azért baszogat Téged mindenki, mert igenis bicskanyitogató stílusban beszéltél egy új felhasználóval, de Te erre fel is csak támadsz és támadsz és próbálod vicsorogtatni a fogaidat, hogy Nektek, adminoknak milyen hatalmatok van. És ez a gyerekes.
Igen, adminok vagytok, és sokat tesztek az oldalért, meg minden, de ezt akkor sem ilyen stílusban kellene az ember tudtára adni. Olyan vagy, mint egy eladó, aki nem ép érvekkel akarja eladni az áruját a vevőnek, hanem egyenesen azt sugalltatod vele, hogy meg fog dögleni, ha nem vásárol tőled.
Pont, hogy ettől nem fog senki sem "nagyobb" embernek vélni és ami lényeg, nem fognak tisztelni. Ha neked nagyobb a faszod, akkor azzal nem kell állandóan dicsekedni, akkor csak megutáltatod magad.
Egyébként lehet, hogy Ti nem látjátok, hogy a színvonal csökken, de akkor erre csak azt tudom mondani, hogy szerintem meg egyszerűen nem akarjátok látni.
És nem fogok neveket mondani, de nem véletlen, hogy én személy szerint már admintól, de admin közeli, valamint több jelenleg aktív, "elismertebb" fórumozótól is csak ezt hallom. Ezek után én nem hiszem, hogy én vagyok a hülye. És akkor itt kell elgondolkozni a dolgokon. A fórumot lassan elárasztják azok az NSO-s trollok, akiket Te/Ti megszóltatok, aminek következtében igazából elég gyorsan esik a fórum színvonala, ráadásul egyre több régi hagyja abba a fórumozgatást. Ez sem megoldás, amit Ti csináltok. Aki lelép, az rögtön valami hülye punci, aki pedig kinyilvánítja a véleményét, azt rögtön lehurrogjátok.
Ez a fórum azért volt igazán kurva jó, mert egy nagy közösség volt, jó hangulattal, jóarc emberekkel. És szerintem egyébként ezek az emberek is hoztak egy jó kattintásszámot egyébként. Ti viszont úgy tűnik, hogy úgy döntöttetek, bebasszátok a sarokba a jó társaság, közösség alapelvét, és rámentetek a "leszarjuk milyen módon, csak kattintsanak minél többen a cikkekre" hozzáállásra.
Közben pedig ezekről az emberekről beszéltek úgy, mint valami utolsó senkiházival, akikből kapjátok ezeket az áhított kattintásszámokat.
És továbbra is elfelejtetitek, hogy igaz, valóban kurva sokat tesztek az oldalért és tényleg becsülendő ez, viszont mindezzel kitörölhetitek a seggetek, ha ezek a puncik, trollok és idióták nem nyomják a sok kattintást és tartják életben az oldalt. Mert miattuk csináljátok, Te mondtad.
Tudod ez egy olyan dolog, hogy nem szarok oda, ahonnan eszem.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Üdv fetomy újra, írtam PM-et 😊

Sok dologban igazad van, erre csak azt a liberális maszlagot tudom felhozni, hogy emberek vagyunk, mi is követünk el hibákat. Ahogy 100%-ig egyezni sem fog a véleményünk soha, még a 11 szerkesztőé sem azonos, sőt, elég széles spektrumon mozog. Én a kibeszélés híve vagyok, szerintem ezt a párbeszéd is igen hasznos, mindig örömmel olvastam a hozzászólásaidat, mégha sokszor nem is értettem velük egyet, és a problémákat át kell rágni. Viszont próbáljuk meg már alapból pozitív szemmel nézni a dolgot, mert a mondatokból rengeteg sértettséget olvasok ki, ami nyilván senkinek sem az érdeke.

És egy dolgot ki kell hangsúlyoznom megint, tudom, hogy nem fog tetszeni. Aki az oldal struktúrájából adódó, szerkesztői-olvasói alá-, fölérendeltségi viszonyt nem tudja feldolgozni, azzal sajnos nincs mit tenni. Én, mint az oldal adminisztrátora, itt a bowl.hu-n nagyobb hatalommal rendelkezem, mint a mezei felhasználó, ami egészen addig tart, míg ki nem lépünk ebből a kibertérből. Ezzel a joggal igyekszem belátásom szerint a legjobb módon élni, melynek megítélése persze szubjektív. Ezzel szerintem mi nem szoktunk visszaélni, sőt, jelen pillanatban sincs egyetlen felhasználó sem banolva az oldalról, és törekszem arra, hogy a szerkesztői jelenlét minél kisebb legyen a fórumon...

Amadeus, sajnos nem vagy tisztában a mindenki jelentésével.
Toca, ha az ebből következő fejleményekre gondolok, akkor nem, mert a Colts topicban és itt is szép és kulturált diskurzus alakult ki, tehát nem volt hiábavaló. Ha pusztán arra, hogy ezzel bárki érzéseit megsértettem, akkor nyilvánvalóan igen.jjncaa
Én inkább erre a részére gondoltam, minthogy mi lett a következménye ami egy érdekes diskurzus volt és legalább sok fortyongó gondolatot felszabadított. De örülök, hogy ezt is beláttad.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
És kia fene foglalkozott Amadeussal vagy bárkivel is, hogy jobbképűbb meg pofásabb legyen?Itt úgyvélem az a szerkesztői érdek, hogy MI értünk hozzá, azt igyátok a szavainkat, a tudás nagy birtokosai, de arra nem veszitek a fáradságot, hogy elmagyarázzátok, csak a fanok kellenek. Ha meg mocorgás van a nagy nárcizmusba megsértődünk, hogy mi mindent tettünk le az asztalra. Perzse de a furkóság, attól még furkóság. Mér olyan népszerű Dom, Ulpi, Sanyi, Robi - mer ELMODJÁK! ELMAGYARÁZZÁK! és nem kisebbek tőle, nem fáj nekik. Annyi.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Üdv fetomy újra, írtam PM-et 😊

Sok dologban igazad van, erre csak azt a liberális maszlagot tudom felhozni, hogy emberek vagyunk, mi is követünk el hibákat. Ahogy 100%-ig egyezni sem fog a véleményünk soha, még a 11 szerkesztőé sem azonos, sőt, elég széles spektrumon mozog. Én a kibeszélés híve vagyok, szerintem ezt a párbeszéd is igen hasznos, mindig örömmel olvastam a hozzászólásaidat, mégha sokszor nem is értettem velük egyet, és a problémákat át kell rágni. Viszont próbáljuk meg már alapból pozitív szemmel nézni a dolgot, mert a mondatokból rengeteg sértettséget olvasok ki, ami nyilván senkinek sem az érdeke.

És egy dolgot ki kell hangsúlyoznom megint, tudom, hogy nem fog tetszeni. Aki az oldal struktúrájából adódó, szerkesztői-olvasói alá-, fölérendeltségi viszonyt nem tudja feldolgozni, azzal sajnos nincs mit tenni. Én, mint az oldal adminisztrátora, itt a bowl.hu-n nagyobb hatalommal rendelkezem, mint a mezei felhasználó, ami egészen addig tart, míg ki nem lépünk ebből a kibertérből. Ezzel a joggal igyekszem belátásom szerint a legjobb módon élni, melynek megítélése persze szubjektív. Ezzel szerintem mi nem szoktunk visszaélni, sőt, jelen pillanatban sincs egyetlen felhasználó sem banolva az oldalról, és törekszem arra, hogy a szerkesztői jelenlét minél kisebb legyen a fórumon...

Amadeus, sajnos nem vagy tisztában a mindenki jelentésével.
Toca, ha az ebből következő fejleményekre gondolok, akkor nem, mert a Colts topicban és itt is szép és kulturált diskurzus alakult ki, tehát nem volt hiábavaló. Ha pusztán arra, hogy ezzel bárki érzéseit megsértettem, akkor nyilvánvalóan igen.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
szerintem meg agyonrágtuk már a gumicsontot nem egyszer. Végigolvastam JJ meg Gabtsi okfejtését, a témában, ami azt illeti kár, hogy nem jegyzeteltem mert napestig tudnám írni az észrevételeimet. Egyet emelnék ki, ezt a "írjál akkor az adminnak/okos embernek" blablabla.
Írtam az okos embernek. Zavart a van rajta sapka, nincs rajta sapka c. története amit velem játszik ezen a fórumon már huzamosabb ideje. Számon kértem, majd megkaptam tőle, szó szerint, hogy addig fogja ezt csinálni velem, amíg nem húzok el innen. Erre annyit reagáltam, hogy akkor bassza meg az anyját. Ennyi. Ez a szintű faszság nem is érdemel többet.

Egyébként továbbra is szeretném játszani a fórum kreténjét, innen outsider posztról amúgy is jobb érzés bepofázni.

Schleck & Bria are incoming in 3, 2, 1....Amadeus91
az a szintű agymenés, amit te művelsz, az túlmegy minden határon, és ezt csak az cáfolja meg, aki nem olvasott tőled még elég hozzászólást... a kimondottan liberális hozzáállásunkon túl az mentett még meg, hogy főleg az off témákra korlátozódsz, ami alapján tényleg nincs jogunk senkit megítélni

jjncaa
örülök, hogy ezt te írtad le. Pont ezt kritizálja benned most mindenki. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
szerintem meg agyonrágtuk már a gumicsontot nem egyszer. Végigolvastam JJ meg Gabtsi okfejtését, a témában, ami azt illeti kár, hogy nem jegyzeteltem mert napestig tudnám írni az észrevételeimet. Egyet emelnék ki, ezt a "írjál akkor az adminnak/okos embernek" blablabla.
Írtam az okos embernek. Zavart a van rajta sapka, nincs rajta sapka c. története amit velem játszik ezen a fórumon már huzamosabb ideje. Számon kértem, majd megkaptam tőle, szó szerint, hogy addig fogja ezt csinálni velem, amíg nem húzok el innen. Erre annyit reagáltam, hogy akkor bassza meg az anyját. Ennyi. Ez a szintű faszság nem is érdemel többet.

Egyébként továbbra is szeretném játszani a fórum kreténjét, innen outsider posztról amúgy is jobb érzés bepofázni.

Schleck & Bria are incoming in 3, 2, 1....Amadeus91
az a szintű agymenés, amit te művelsz, az túlmegy minden határon, és ezt csak az cáfolja meg, aki nem olvasott tőled még elég hozzászólást... a kimondottan liberális hozzáállásunkon túl az mentett még meg, hogy főleg az off témákra korlátozódsz, ami alapján tényleg nincs jogunk senkit megítélni

A bowl.hu ellenben fenntartja a jogot, hogy a felhasználókat és a hozzászólásokat úgy moderálja, ahogy azt a szerkesztőség kívánatosnak tartja. Mint látható, ebben a kérdésben sose fogjuk megtalálni az arany középutat, mert valaki ezek szerint azért lép le az oldalról, mert nem akarja az ilyen színvonalú kommenteket olvasni, valaki meg azért, mert a kommentek nincsenek megfelelően szűrve. Volt erre egy ötletem, Bálint lebeszélt róla, de most ez a vita meggyőzött a szükségességéről

mert eddig nem olvastuk a Pats topicot, mostantól fogjuk, illetve van pár tervben levő újítás, ami a jobb moderációt lesz hivatott elősegíteni

ahogy a technikai hibák se lettek elfeledve, csak Bálint is az adminokhoz hasonlóan ingyen és bérmentve dolgozik az oldalon, így ha jön egy fizetős meló, akkor a mocsok inkább arra fókuszál, a mobilosoknak meg addig sajnos kuss vanjjncaa
Ha egyetlen egy admin sem olvasta mostanában a Pats topicot én esküszöm Lions fan leszek jövőre 😀
Egyébként JJ ha belátod, hanem , te reagáltad túl a dolgot picit, te kezdtél el személyeskedni és utána meg fel vagytok háborodva, hogy visszaszól szerintem ezt nem értik csak sokan.

Mondjuk én örülni fogok (félig sírni ), ha az ilyeneket lemoderáljátok, csak azért a hangvételen kicsit lehet érdemes lenne állítani, mert ha a te szemszögödből nézzük ez max elüldöz / elijeszt sok embert legyen az új vagy régi mint sem sok felhasználót generál 😊Toca
Most ugyanúgy beírnám ugyanazt, mint akkor. Mikor olvastam a kommentet, nem hittem el, hogy nem trollkodás, de végeredményben csak jó irányba terelődött a dolog, mert születtek értelmes vélemények is aztán ezzel kapcsolatban, már megérte. Ahogy többségében, ez is vihar volt egy pohár vízbenjjncaa
Tehát akkor végülis elismered, hogy kissé túlreagáltad ? 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Butaságot írt, én pedig reagáltam rá, hogy az. Ott már említettem, hogy ezt lehet szépítgetni, ragozni, de ha az elejétől végigolvasod a "vita" lefolyását, akkor szerintem egyértelmű a szituáció. Valakinek nyilván nem esik jól, mikor mondandóját ledegradálják, de más lelkét nem fogom/tudom/akarom pátyolgatni, ahogy én sem megyek most a falnak, mert most lehordtál.

Én pontosan úgy kezelek mindenkit, ahogy azt fordítva is elvárom, ez pedig az, hogy ne nézzenek hülyének, és ha valaki nem ért velem egyet, akkor bátran és őszintén írja meg a véleményét. Aki pedig csinál valamit, az igenis legyen büszke a munkájára, ha biztos magában, akkor tartson ki a véleménye mellett, persze kétely mindig maradjon benne.jjncaa
Látva azt a vitát, meg olvasva már régóta az oldalt, azért megjegyezném, hogy az itt például a probléma, hogy SZERINTED butaság amit írt, ezért ledegradáltad, de semmi gond, mert mások szerint is butaság. Azonban mikor ő aki szerint amit te mondtál butaság, vagy nem esett jól hogy ledegradálták, azt tette amit elvársz, vagyis úgy kezelt mint te őt, akkor rögtön mindenki nekiesett. Miért? Ha te ledegradálhatsz bárkit (mellesleg ezt nem értem miért is teheti meg bárki csak mert azt hiszi igaza van), akkor ő nem teheti meg? Mert te vagy jjncaa ő meg tegnap regisztrált? Akkor ő troll idióta, de ha te teszed, akkor teljesen jogos? Azt mondjátok nem vagytok az újak ellen, mert hát magatok ellen dolgoznátok, de ez nem igaz. Helyesen ez úgy néz ki, hogy nem vagytok azok ellen akik újak, egyetértenek veletek, tisztelnek titeket, viszont aki új, és nem tetszik amit ír, az már nem kell, mert süllyeszti az oldalt.

Egyébként pedig én értem, és egyet is értek azzal, hogy admin=/=randomuser. De az, amit most itt is gabtsi megenged magának, vagy akárki admin, aki képes úgy beszélni egy userről, hogy "idióta", mert 1) erősen megkérdőjelezhető VÉLEMÉNYE, nem stílusa van 2) miután lenézték, igenis úgy válazolt ő is, szóval ez szerintem eléggé túlzás. Az adminságnak nem azt kell jelentenie, hogy mindenkivel és mindenkiről úgy beszélek ahogy akarok, mert admin vagyok, megtehetem. Az adminnak pont azt kellene megakadályoznia, hogy emberek kiskirálynak gondolják magukat, akik bármit megtehetnek, mert úgysem lesz következménye, és mert a másik fél meg csak egy user aki még új is.

Látom gabtsi azért továbbra sem sikerül értelmezni a GM játékból kilépők, és az amiatt innen is távolmaradók döntésének lényegét. Persze ha sikerülne, akkor ez a vita most nem lenne, hiszen pontosan ez volt az ok. Nem lett nektek elmondva? Szerintem a 15-20-akárhány ember azért nem mondta el nektek, mert olvasták amikor mi (velem az élen) többször is elmondtuk, és megvolt rá a válasz: kit érdekel 1 user mikor millió másik van. Ez nem túlzás, ez így volt, éppen az említett fórumváltoztatás környékén utoljára. És ez nem "látványos bojkott egy kislánytól", hanem szimplán nincs kedve az embernek idejönni, hogy lássa azt, hogy itt mi folyik, és hogy elfogadja, hogy vagy egyetért, vagy idióta szar. Most nem azért, de ha Te/Ti elmész egy mittudomén vodafoneba, hogy szeretnél előfizetést, majd ott úgy bánnak veled, mint egy utolsó senkiházival, akinek térden állva kéne imádkoznia, hogy egyáltalán beengedték egy ekkora mennyei helyre, és fogd be a pofád majd mi megmondjuk mi van, akkor ott mardsz és előfizetsz? De gondolom így századszor leírva sem fog leesni a tantusz és marad a további elképzelés, hiszen 1) nem nyaltam a seggedet, 2) sokkal menőbb azt gondolni, hogy ti vagytok a királyak és mindenki más idióta, mint elfogadni, hogy bazmeg valami tényleg lehet benne.

Igazából nem is értem minek írtam ide, mikor most is ugyanaz látszik. Admin vagyok, igazam van, ha szerinted nem, akkor egy idióta szar vagy, aki hogy mer egyáltalán ellent mondani. Megtehetetiek, mert adminok vagytok. És ne merje bármelyikőtök leírni, hogy nem így van, mert itt van gabtsi hsz-e párral lejjebb/fejjebb, ami konkrétan erről szól és erről szólt a klash-es téma is. Nagyon nagyon becsülendő és szép dolog, ha valaki ingyen, szabadidejéből áldozva működtet egy ilyen oldalt, ez nem kérdés. De ez még nem jelenti azt, hogy mindenki másnak el kell tűrnie azt amit itt el kell, és nem szólhat egy szót sem, hogy mindenféle random ember, aki királynak képzeli magát, itt ostobázza. És ha netán úgy dönt hogy elmegy, mert ezt nem szeretné, akkor ezért is egy senkiházi szar, sértődős picsa lesz.

Csak ugye elterjedt a szabadelvűség, szólásszabadság, a mondjuk ki amit gondolunk, ezért menő arc lett az, aki minél keményebben elküldi a halál faszára a másikat. Ha meg visszakapja akkor már nem tetszik, de nem is baj, mert úgyis lesz mindig pár arc, aki jó haver és majd beszáll megvédeni és úgyis igazunk lesz, mert hát adminok vagyunk.

Ez a "nem olvastuk azt a topicot" pedig szintén vicces 😊 Az ilyen viták soha nem maradnak titokban, mindig is tudott róla mindenki elég hamar, és mentek a popcornnal nézni a hülyéket.

Persze mindez nem probléma. Bárki indíthat oldalt, ahol eljátszhatja a hatalmasat akinek mindig igaza van, aki lenézhet bárkit, és aki majd nem tűri el ha cserébe őt is lenézik. Csak akkor legalább annyi legyen bennünk könyörgöm, hogy ne álszenteskedjünk, hanem vállaljuk be, hogy igenis így van, többnek gondoljuk magunkat, és aki nem ért egyet, főleg ha új akkor kuss van. Nem lesz szép, de legalább őszinte. Aki pedig tud gondolkodni és nem "haver", az úgyis látja a hszeiteket, neki is lejön az, hogy kit hogyan kezeltek. Ez pont olyan, mint a "nem bántásból" vagy angolul "no offense". Ha utána igenis bántó dolgot mondasz, akkor aztán sokat ér, hogy azért leírod, hogy nem akarod bántani, ugyanígy ha leírod hogy nem nem, nem beszéltek magas lóról üdövzlitek az újakat, blablabla aztán pedig pont ellentétesen cselekszel, akkor az ugyanúgy látszani fog.

ui.: fetomy voltam, csak nem tudtam azzal bejelentkezni 😉 és elmondanám, hogy több, mint 6 évet töltöttem itt el ebből napi több órát is simán átlagban, többször próbáltam elmenni már, nem véletlenül nem sikerült, hiszen azért 6 év az 6 év, megismertem sok mindenkit és hozzászoktam az egész fórumélethez. Igazából szabályosan sértő és bosszantó az, hogy néhány magát hatalmasnagy királynak képzelő falu bikája van annyira beképzelt idióta, hogy képes kitalálni azt, hogy egy laza sértődés miatt hagytam itt pl. én, vagy bárki más az oldalt csak azért, hogy nyugtathassa a lelkét, hogy én voltam a punci itt minden király. Ha szerintetek tök jól vezetitek az oldalt akkor legyen, nem kell mindenkinek elfogadnia és látnia a hibáit akkor sem, ha többen mondják. Meg az is lehet, hogy nincsenek is tényleg hibák, csak mi érezzük úgy (vagy csak magam nevében beszélve: én érzem úgy). De attól még nem ártana elfogadni, hogy nem feltétlen idióta gyökér, aki nem ért veletek egyet.juancarloschavez
Fetamás nekem hiányoznak a kommentjeid ;( Persze nem az ilyen hosszúak 😀
Egyébként meg a megfutamodás nem megoldás hanem punci dolog, forradalmat/ valamit elérni csak lázadással lehet , nem elrohanással 😀 😛
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
szerintem meg agyonrágtuk már a gumicsontot nem egyszer. Végigolvastam JJ meg Gabtsi okfejtését, a témában, ami azt illeti kár, hogy nem jegyzeteltem mert napestig tudnám írni az észrevételeimet. Egyet emelnék ki, ezt a "írjál akkor az adminnak/okos embernek" blablabla.
Írtam az okos embernek. Zavart a van rajta sapka, nincs rajta sapka c. története amit velem játszik ezen a fórumon már huzamosabb ideje. Számon kértem, majd megkaptam tőle, szó szerint, hogy addig fogja ezt csinálni velem, amíg nem húzok el innen. Erre annyit reagáltam, hogy akkor bassza meg az anyját. Ennyi. Ez a szintű faszság nem is érdemel többet.

Egyébként továbbra is szeretném játszani a fórum kreténjét, innen outsider posztról amúgy is jobb érzés bepofázni.

Schleck & Bria are incoming in 3, 2, 1....Amadeus91
az a szintű agymenés, amit te művelsz, az túlmegy minden határon, és ezt csak az cáfolja meg, aki nem olvasott tőled még elég hozzászólást... a kimondottan liberális hozzáállásunkon túl az mentett még meg, hogy főleg az off témákra korlátozódsz, ami alapján tényleg nincs jogunk senkit megítélni

A bowl.hu ellenben fenntartja a jogot, hogy a felhasználókat és a hozzászólásokat úgy moderálja, ahogy azt a szerkesztőség kívánatosnak tartja. Mint látható, ebben a kérdésben sose fogjuk megtalálni az arany középutat, mert valaki ezek szerint azért lép le az oldalról, mert nem akarja az ilyen színvonalú kommenteket olvasni, valaki meg azért, mert a kommentek nincsenek megfelelően szűrve. Volt erre egy ötletem, Bálint lebeszélt róla, de most ez a vita meggyőzött a szükségességéről

mert eddig nem olvastuk a Pats topicot, mostantól fogjuk, illetve van pár tervben levő újítás, ami a jobb moderációt lesz hivatott elősegíteni

ahogy a technikai hibák se lettek elfeledve, csak Bálint is az adminokhoz hasonlóan ingyen és bérmentve dolgozik az oldalon, így ha jön egy fizetős meló, akkor a mocsok inkább arra fókuszál, a mobilosoknak meg addig sajnos kuss vanjjncaa
Ha egyetlen egy admin sem olvasta mostanában a Pats topicot én esküszöm Lions fan leszek jövőre 😀
Egyébként JJ ha belátod, hanem , te reagáltad túl a dolgot picit, te kezdtél el személyeskedni és utána meg fel vagytok háborodva, hogy visszaszól szerintem ezt nem értik csak sokan.

Mondjuk én örülni fogok (félig sírni ), ha az ilyeneket lemoderáljátok, csak azért a hangvételen kicsit lehet érdemes lenne állítani, mert ha a te szemszögödből nézzük ez max elüldöz / elijeszt sok embert legyen az új vagy régi mint sem sok felhasználót generál 😊Toca
Most ugyanúgy beírnám ugyanazt, mint akkor. Mikor olvastam a kommentet, nem hittem el, hogy nem trollkodás, de végeredményben csak jó irányba terelődött a dolog, mert születtek értelmes vélemények is aztán ezzel kapcsolatban, már megérte. Ahogy többségében, ez is vihar volt egy pohár vízben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
juancarloschavez 3
Butaságot írt, én pedig reagáltam rá, hogy az. Ott már említettem, hogy ezt lehet szépítgetni, ragozni, de ha az elejétől végigolvasod a "vita" lefolyását, akkor szerintem egyértelmű a szituáció. Valakinek nyilván nem esik jól, mikor mondandóját ledegradálják, de más lelkét nem fogom/tudom/akarom pátyolgatni, ahogy én sem megyek most a falnak, mert most lehordtál.

Én pontosan úgy kezelek mindenkit, ahogy azt fordítva is elvárom, ez pedig az, hogy ne nézzenek hülyének, és ha valaki nem ért velem egyet, akkor bátran és őszintén írja meg a véleményét. Aki pedig csinál valamit, az igenis legyen büszke a munkájára, ha biztos magában, akkor tartson ki a véleménye mellett, persze kétely mindig maradjon benne.jjncaa
Látva azt a vitát, meg olvasva már régóta az oldalt, azért megjegyezném, hogy az itt például a probléma, hogy SZERINTED butaság amit írt, ezért ledegradáltad, de semmi gond, mert mások szerint is butaság. Azonban mikor ő aki szerint amit te mondtál butaság, vagy nem esett jól hogy ledegradálták, azt tette amit elvársz, vagyis úgy kezelt mint te őt, akkor rögtön mindenki nekiesett. Miért? Ha te ledegradálhatsz bárkit (mellesleg ezt nem értem miért is teheti meg bárki csak mert azt hiszi igaza van), akkor ő nem teheti meg? Mert te vagy jjncaa ő meg tegnap regisztrált? Akkor ő troll idióta, de ha te teszed, akkor teljesen jogos? Azt mondjátok nem vagytok az újak ellen, mert hát magatok ellen dolgoznátok, de ez nem igaz. Helyesen ez úgy néz ki, hogy nem vagytok azok ellen akik újak, egyetértenek veletek, tisztelnek titeket, viszont aki új, és nem tetszik amit ír, az már nem kell, mert süllyeszti az oldalt.

Egyébként pedig én értem, és egyet is értek azzal, hogy admin=/=randomuser. De az, amit most itt is gabtsi megenged magának, vagy akárki admin, aki képes úgy beszélni egy userről, hogy "idióta", mert 1) erősen megkérdőjelezhető VÉLEMÉNYE, nem stílusa van 2) miután lenézték, igenis úgy válazolt ő is, szóval ez szerintem eléggé túlzás. Az adminságnak nem azt kell jelentenie, hogy mindenkivel és mindenkiről úgy beszélek ahogy akarok, mert admin vagyok, megtehetem. Az adminnak pont azt kellene megakadályoznia, hogy emberek kiskirálynak gondolják magukat, akik bármit megtehetnek, mert úgysem lesz következménye, és mert a másik fél meg csak egy user aki még új is.

Látom gabtsi azért továbbra sem sikerül értelmezni a GM játékból kilépők, és az amiatt innen is távolmaradók döntésének lényegét. Persze ha sikerülne, akkor ez a vita most nem lenne, hiszen pontosan ez volt az ok. Nem lett nektek elmondva? Szerintem a 15-20-akárhány ember azért nem mondta el nektek, mert olvasták amikor mi (velem az élen) többször is elmondtuk, és megvolt rá a válasz: kit érdekel 1 user mikor millió másik van. Ez nem túlzás, ez így volt, éppen az említett fórumváltoztatás környékén utoljára. És ez nem "látványos bojkott egy kislánytól", hanem szimplán nincs kedve az embernek idejönni, hogy lássa azt, hogy itt mi folyik, és hogy elfogadja, hogy vagy egyetért, vagy idióta szar. Most nem azért, de ha Te/Ti elmész egy mittudomén vodafoneba, hogy szeretnél előfizetést, majd ott úgy bánnak veled, mint egy utolsó senkiházival, akinek térden állva kéne imádkoznia, hogy egyáltalán beengedték egy ekkora mennyei helyre, és fogd be a pofád majd mi megmondjuk mi van, akkor ott mardsz és előfizetsz? De gondolom így századszor leírva sem fog leesni a tantusz és marad a további elképzelés, hiszen 1) nem nyaltam a seggedet, 2) sokkal menőbb azt gondolni, hogy ti vagytok a királyak és mindenki más idióta, mint elfogadni, hogy bazmeg valami tényleg lehet benne.

Igazából nem is értem minek írtam ide, mikor most is ugyanaz látszik. Admin vagyok, igazam van, ha szerinted nem, akkor egy idióta szar vagy, aki hogy mer egyáltalán ellent mondani. Megtehetetiek, mert adminok vagytok. És ne merje bármelyikőtök leírni, hogy nem így van, mert itt van gabtsi hsz-e párral lejjebb/fejjebb, ami konkrétan erről szól és erről szólt a klash-es téma is. Nagyon nagyon becsülendő és szép dolog, ha valaki ingyen, szabadidejéből áldozva működtet egy ilyen oldalt, ez nem kérdés. De ez még nem jelenti azt, hogy mindenki másnak el kell tűrnie azt amit itt el kell, és nem szólhat egy szót sem, hogy mindenféle random ember, aki királynak képzeli magát, itt ostobázza. És ha netán úgy dönt hogy elmegy, mert ezt nem szeretné, akkor ezért is egy senkiházi szar, sértődős picsa lesz.

Csak ugye elterjedt a szabadelvűség, szólásszabadság, a mondjuk ki amit gondolunk, ezért menő arc lett az, aki minél keményebben elküldi a halál faszára a másikat. Ha meg visszakapja akkor már nem tetszik, de nem is baj, mert úgyis lesz mindig pár arc, aki jó haver és majd beszáll megvédeni és úgyis igazunk lesz, mert hát adminok vagyunk.

Ez a "nem olvastuk azt a topicot" pedig szintén vicces 😊 Az ilyen viták soha nem maradnak titokban, mindig is tudott róla mindenki elég hamar, és mentek a popcornnal nézni a hülyéket.

Persze mindez nem probléma. Bárki indíthat oldalt, ahol eljátszhatja a hatalmasat akinek mindig igaza van, aki lenézhet bárkit, és aki majd nem tűri el ha cserébe őt is lenézik. Csak akkor legalább annyi legyen bennünk könyörgöm, hogy ne álszenteskedjünk, hanem vállaljuk be, hogy igenis így van, többnek gondoljuk magunkat, és aki nem ért egyet, főleg ha új akkor kuss van. Nem lesz szép, de legalább őszinte. Aki pedig tud gondolkodni és nem "haver", az úgyis látja a hszeiteket, neki is lejön az, hogy kit hogyan kezeltek. Ez pont olyan, mint a "nem bántásból" vagy angolul "no offense". Ha utána igenis bántó dolgot mondasz, akkor aztán sokat ér, hogy azért leírod, hogy nem akarod bántani, ugyanígy ha leírod hogy nem nem, nem beszéltek magas lóról üdövzlitek az újakat, blablabla aztán pedig pont ellentétesen cselekszel, akkor az ugyanúgy látszani fog.

ui.: fetomy voltam, csak nem tudtam azzal bejelentkezni 😉 és elmondanám, hogy több, mint 6 évet töltöttem itt el ebből napi több órát is simán átlagban, többször próbáltam elmenni már, nem véletlenül nem sikerült, hiszen azért 6 év az 6 év, megismertem sok mindenkit és hozzászoktam az egész fórumélethez. Igazából szabályosan sértő és bosszantó az, hogy néhány magát hatalmasnagy királynak képzelő falu bikája van annyira beképzelt idióta, hogy képes kitalálni azt, hogy egy laza sértődés miatt hagytam itt pl. én, vagy bárki más az oldalt csak azért, hogy nyugtathassa a lelkét, hogy én voltam a punci itt minden király. Ha szerintetek tök jól vezetitek az oldalt akkor legyen, nem kell mindenkinek elfogadnia és látnia a hibáit akkor sem, ha többen mondják. Meg az is lehet, hogy nincsenek is tényleg hibák, csak mi érezzük úgy (vagy csak magam nevében beszélve: én érzem úgy). De attól még nem ártana elfogadni, hogy nem feltétlen idióta gyökér, aki nem ért veletek egyet.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
mert eddig nem olvastuk a Pats topicot, mostantól fogjuk, illetve van pár tervben levő újítás, ami a jobb moderációt lesz hivatott elősegíteni

ahogy a technikai hibák se lettek elfeledve, csak Bálint is az adminokhoz hasonlóan ingyen és bérmentve dolgozik az oldalon, így ha jön egy fizetős meló, akkor a mocsok inkább arra fókuszál, a mobilosoknak meg addig sajnos kuss vanjjncaa
Ha egyetlen egy admin sem olvasta mostanában a Pats topicot én esküszöm Lions fan leszek jövőre 😀
Egyébként JJ ha belátod, hanem , te reagáltad túl a dolgot picit, te kezdtél el személyeskedni és utána meg fel vagytok háborodva, hogy visszaszól szerintem ezt nem értik csak sokan.

Mondjuk én örülni fogok (félig sírni ), ha az ilyeneket lemoderáljátok, csak azért a hangvételen kicsit lehet érdemes lenne állítani, mert ha a te szemszögödből nézzük ez max elüldöz / elijeszt sok embert legyen az új vagy régi mint sem sok felhasználót generál 😊
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
szerintem meg agyonrágtuk már a gumicsontot nem egyszer. Végigolvastam JJ meg Gabtsi okfejtését, a témában, ami azt illeti kár, hogy nem jegyzeteltem mert napestig tudnám írni az észrevételeimet. Egyet emelnék ki, ezt a "írjál akkor az adminnak/okos embernek" blablabla.
Írtam az okos embernek. Zavart a van rajta sapka, nincs rajta sapka c. története amit velem játszik ezen a fórumon már huzamosabb ideje. Számon kértem, majd megkaptam tőle, szó szerint, hogy addig fogja ezt csinálni velem, amíg nem húzok el innen. Erre annyit reagáltam, hogy akkor bassza meg az anyját. Ennyi. Ez a szintű faszság nem is érdemel többet.

Egyébként továbbra is szeretném játszani a fórum kreténjét, innen outsider posztról amúgy is jobb érzés bepofázni.

Schleck & Bria are incoming in 3, 2, 1....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Nem haragszol meg, ha azt írom, nem érdekel mi hiszel és mit nem? Vissza lehet olvasni okulásként az új fórum bevezetésénél vagy a Sobri banolásánál született kommenteket, hogy lássuk, mindig van valami probléma, a pozitív véleményeket mindig háttérbe szorítják a negatívak, mert utóbbiak mindig hangosabbak.

Én erre egy dolgot tudok válaszolni: ha valaki azért unja meg a banánt (értsd jelen esetben a fórumozást), mert valakivel nem ért egyet, az előbb-utóbb úgyis eltűnt volna, tehát ezzel nincs mit kezdenünk. Számomra a sport iránt szeretet, ami ideköt, ezt nyilván ilyen-olyan irányba néha-néha befolyásolja egy impulzus, de tudom, hogy amíg NCAA-t nézek, addig a bowl.hu-n is itt leszek. És most lehet, hogy "sztálini stílusban" írok, de tartom, hogy igenis nagyon sokat tettünk azért, hogy minél nagyobb réteget szórakoztasson az amerikai futball a meccseken túl is, de ezt sajnos természetesnek veszik az emberek. Természetes és "jár", hogy van egy millió forintnál is többet érő platform, ahol kifejtheted a véleményedet, eszmét cserélhetsz másokkal, feliratkozhatsz témákra, rss-feedre, beállíthatsz magadnak egyedi fejlécet, elmentheted a kedvenc kommenteidet, magyarul olvashatsz cikkeket, híreket, és mindig lesz legalább egy szerkesztő, aki reagál a hozzászólásodra. Ennyi.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem haragszol meg ha nem hiszem el ezt a "nem olvastuk a Pats topik" dolgot?
Hetek óta megy ott az acsarkodás, nem kevés user unta meg ott a banánt emiatt.

több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Muhaha, alakul 😀
Ne hagyjátok abba, légyszi 😀

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
mert eddig nem olvastuk a Pats topicot, mostantól fogjuk, illetve van pár tervben levő újítás, ami a jobb moderációt lesz hivatott elősegíteni

ahogy a technikai hibák se lettek elfeledve, csak Bálint is az adminokhoz hasonlóan ingyen és bérmentve dolgozik az oldalon, így ha jön egy fizetős meló, akkor a mocsok inkább arra fókuszál, a mobilosoknak meg addig sajnos kuss van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem lenne egy kérdésem.
Mivel különb a századszor is újrakezdett Tebow vita mint ez a Luck padoztatás?
Ott valahogy egy admin sem fenyegetőzött eltiltással, pedig az sokkal több embert üldözött el a topikból mint ez a Luck story.
Ja tudom azt épp nem olvasta el senki.
A mobilosoknak amúgy is kuss van.

több mint 10 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
az hogy az ostoba gyerek a colts fórumban
gabtsi
Miért kell már megint beszólni,ember? Én illettelek téged valamikor is sértő megjegyzéssel?NEM. gondolkozz el..Ameddig én normálisan kommunikálok,addig te is tarthatnád magad hozzá.Majd ha nekem sértő szavaim lesznek hozzád....

több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
bocs, csak igyekeztem a tényekre szorítkozni. nem volt szándékos.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
De egyébként pedig tessék, én nekem az itteni fórumról legalább 15-20-an panaszkodtak már cikkekről, podcastről, magáról a designról is, a színvonal eséséről és az adminok "egoizmusáról".Stez
de most ezzel szted mit tudunk kezdeni ?
aki akkora senki, hogy képtelen egy posztot írni vagy pm-et bármelyikünknek, hogy ez és ez a baja, azzal nem lehet mit kezdeni, mert nem is tudunk róla. itt sztem senki nem játssza az istent, bárki bármikor válaszol szívesen bármilyen kérdésre.

az hogy az ostoba gyerek a colts fórumban egy épkézláb érvet nem tudott felhozni a problémájára, sőt saját magának írt ellent (fejlődjön a padon, muhaha), akkor azzal nehéz mit kezdeni újfent. én sztem itt soha senki nem volt az újoncok ellen (amivel saját magunkat lőnénk lábon), de a hülyeség és az ostobaság ellen annál inkább. és igen vannak olyan fórumozók akik nem kevés butaságot írnak ide, de egyrészt mindenkinek joga van hülyének lenni, másfelől szó nélkül mellettük se lett elsétálva. valóban nincsenek kitiltva, mert butának lenni nem bűn, max lenézed őket, és ennyi. ez a srác a colts fórumból sem lett kitiltva ha jól tévedek, pedig amadeusi magasságokat ütött meg már rögtön az első poszttal.

máskülönben lehet van néhány sértődött kislány, aki gm játék v más miatt nem tudom "látványosan" "bojkottálja" az oldalt/fórumot, de azért itt van napi szinten, és ide oda, néha még a GM-be is beírogat. csak sajnos a béna gyereknek az apja veri a faszát, és azzal, hogy mi megsértődtünk mert itt diktatúra van azzal nem tudom mit oldott meg, maximum kiverik egymásnak face chaten vagy nem tudom milyen alternatívát tudtak felállítani ehhez képest. de ha nem tetszik az se baj, csak álljon ki bárki a véleménye mellett, soha nem volt még ezért kitiltva, leugatva senki. de javíts ki ha tévedek. akinek nincs saját véleménye csak a más fülébe képes suttogni arra nincs is sok szükség, mert nem visz előre, nincs hozzáadott értéke.

az oldal mellett ugyanis a fórum és az ide írogató közösség garantálhatja azt, hogy ezen sport megítélése, népszerűsége és színvonala folyamatosan fejlődjön. nem csak az adminok kellenek ehhez, hanem ugyanúgy az értékes hozzászólók is. aki azt hiszi akkora király, hogy neki már itt nem is érdemes megszólalni, mert másik senkiktől már olvasott ezt azt, arra nincs is szükség. olyan emberekre van szükség, akik nyitottak, kérdeznek, megkérdőjeleznek és látják, hogy minél többet tudnak a játékról, valójában annál kevesebbet.

nagyon sok felhasználó sajnos tévedésben van a fórum lényegét illetően, de ezen mi innen fentről nem tudunk változtatni, mert ennek alulról kell jönnie. és azzal sem értek egyet, hogy esne a színvonal. persze többen vagyunk mint 5-6 éve mondjuk, és vszleg akik itt vannak azóta vagy még régebben, azok sokkal többet tudnak a játékról mint 5-6 éve (nem mindenki sajnos), így lehet, hogy már kevesebb újdonságot tartogat egy-egy hozzászólás, de pont ezeknek a usereknek kellene valami más irányba elvinni a közösséget, és ha ebben partner valaki, soha semelyik admin nem tiltotta ezt.

ne fentről várjátok a megoldást, mert a fasz fog a szátokba repülni a sült galamb helyett.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Na most, hogy látom, hogy a visszacsatolás megtörtént, megkérdezném, hogy szted milyen az a stílus, amit megengedsz magadnak egy újonccal szemben? ha te megengeded magadnak, akkor légy ember és te is nyeld le az ugyanolyan stílust... én értem, hogy itt sokan kiskakasnak tartanak, és te is talán élvezed a helyzetet, de ez nem is fontos most. Fogadd el, hogy te nem vagy különb más embereknél és amilyen stílust te megengedsz magadnak, olyant fogsz visszakapni. Leugatod a gyereket, az visszaszól, utána meg jön a felmentősereg és a felhasználót mindenki leugatja minden oldalról... hát mi ez? inkább ez ellen kellene tenni, mintsem leugatni az embereket. SeaSzilaHawk
Butaságot írt, én pedig reagáltam rá, hogy az. Ott már említettem, hogy ezt lehet szépítgetni, ragozni, de ha az elejétől végigolvasod a "vita" lefolyását, akkor szerintem egyértelmű a szituáció. Valakinek nyilván nem esik jól, mikor mondandóját ledegradálják, de más lelkét nem fogom/tudom/akarom pátyolgatni, ahogy én sem megyek most a falnak, mert most lehordtál.

Én pontosan úgy kezelek mindenkit, ahogy azt fordítva is elvárom, ez pedig az, hogy ne nézzenek hülyének, és ha valaki nem ért velem egyet, akkor bátran és őszintén írja meg a véleményét. Aki pedig csinál valamit, az igenis legyen büszke a munkájára, ha biztos magában, akkor tartson ki a véleménye mellett, persze kétely mindig maradjon benne.jjncaa
Én most olvastam végig, nekem az egészből annyi jött le, hogy ő megfogalmazott egy számunkra triviális hülyeséget, te meg ahelyett (ahogy jópár ember , pozitívan hozzáállt és próbálta leérvelni vagy elmagyarázni, hogy amit mond az mért baromság) pozitívan álltál volna a dolgokhoz lehurrogtad.
Szerintem ha egy friss tag mond egy hülyeséget, amit a sokkal szakértőbbek megmagyaráznak neki, hogy butaság és ezt mondjuk egy eddig csak olvasó látja, hogy az se baj ha ordas nagy faszságot mond, mert majd kijavítják vagy segítenek abban, hogy milyen érvrendszer szerint tegyen ilyen kijelentés sokkal jobbat tesz a fórumnak, mintha annyit lát, hogy elvileg egy admin / rengeteg cikk szerzője stb stb. odaugrik lehurrogja, negatívan áll hozzá, ráadásul a nem tudom "hány éves vagy ?" vagy "nem tudom mióta követed a focit" kezdés , nem túl előnyös mert ezzel maximum elüldözni vagy magadra haragítani tudsz embereket , de megreformálni esetleg leérvelni semmiféleképpen...


Ui.: Én csak az adott témáról vezettem le a véleményem semmiféleképpen nem akarok belemenni semmi nemű szar az oldal, az adminok köcsögök/istenek jellegű vitába