OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
JC6 ha te ezt mind komolyan gondolod akkor valami kurva nagy baj lehet a készülékedben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha mik történtek itt hirtelen egy két nap alatt nem is nagyon szoktam ide benézni. Szerintem marha egyszerű a helyzet olvassátok el mi a topic neve: OFF TOPIC ami számomra azt jelenti bármiről bárhogyan bármikor lehet szó és nem sértek bántok vele bármi mást bárkit lehet bármilyen témában írni és nem kell magára venni senkinek semmit (nyilván kivétel ha már nagyon személyes anyázás vagy egyéb más történik) vagy nem muszáj olvasnia Szvsz itt az adminok is nyugodtan továbbléphetnének bármiről van szó (fenti kivételtől eltekintve), mondjuk úgy lehetne ez egy dühöngő a Gyűlölködjünk topicon kívül.. Ezért nem gondolom hogy itt éppen bárkit bármiben korlátozni kéne pláne két ember kivételesen jó ízű ugratását még akkor is ha számomra a menny és pokol kérdése véresen komoly dolog de ez most bőven bele fért. Azokat akik elmennek sajnálom nem nagyon értem, hogy ezt itt miért veszik annyira magukra.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na megy a konquerorkodás.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó, hát sokszor túllőttem a célon és kisebb okok miatt támadtam embereket, személyeskedtem, mert felsőbbrendűnek tartották magukat itt azért, mert ők adminok, vagy alapítótagok, vagy esetleg közvetítettek már Faragó Ricsivel egy MNF-et és már ők a kiskirályok, a megmondóemberek.

Sose hangoztattam, hogy nagy NFL vagy NCAA tudós lennék, amihez nem értettem, nem szóltam hozzá. Durván 1, másfél éve nem volt innen bajom senkivel, még az ősi ellenségemmel, fetomyval is kibékültünk és lettünk cimbik (bár lehet, hogy visszatér és megcáfolja ezen állításom, nehogy kiközösítsétek a való életben és töröljétek őt az ismerőseitek közül facebookon 😀).

Én mindig is vállaltam a véleményem és kitartottam az elveim mellett. Igen, sokszor hülyeséget írtam és próbáltam kimászni belőle, de nem sikerült. Aki viszont személyeskedett velem és sértegette a vallásom, a hitem, a gyülekezetem, a zsidókat, a focicsapatomat, a Broncos-t, Tebow-t, stb., annak írtam PM-et, hogy fejezze be vagy beszéljük meg. Egyik sem vállalta a személyes találkozást, hiszen könnyű nagyon interneten arcoskodni, beszólogatni, a másikat a földbe döngölni, csak mert ő már 30 éve benne van az NFL-ben, meg 10 éve a honi fociban, meg 5 éve a fórumon és most ő a császár.
Többször volt olyan, hogy nyíltan vagy PM-ben elnézést kértem attól, akit megbántottam, de még válaszra sem méltattak.
Az mindig is látható volt, hogy itt elég korán kialakultak a baráti körök, a nyalizók köre és a csicskák, esélye se volt tehát bekerülnie egy friss usernek a "magas szintre", ahol tanácsokkal segítették volna, vagy be/elfogadták volna.

De ez csak egy kis kör, mert ott van ulpi, apeszos, ata, black_adder, Storm, peterk, szaba, Sobri, Joey, TMH, fetomy, és sokan mások, akik nem ültek magas lovon, hanem képesek voltak "lealacsonyodni" a mi szintünkre és segítettek beilleszkedni. Volt, akivel eleinte nehezen ment a kommunikáció, de a végén belejöttünk.

Sajna nekem nem sikerült a beilleszkedés, de nem is baj. Nem fogok elmenekülni, csak ezentúl 2x meggondolom mit írok be. És nagyon fogok figyelni, nehogy megbántsak olyasvalakit, aki közel áll az adminokhoz, mert akkor a fél fórum összefog ellenem - mint alább látható - és betámadnak. Viszont senkire sem haragszom és megfogadom az építő kritikát.

Egy szónak is száz a vége, őszintén kérek mindenkitől bocsánatot, akit megbántottam, vagy szúrta volna a szemét pár kommentem. Ígérem figyelni fogok rá ezentúl, kerülve a konfliktust, építő szándékkal részt venni a fórum életében.

God bless!
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Most, hogy Fake és fetomy elment, bria visszajött.
Egyértelmű a szitu. 😀Stez
Briareos = Fake & fetomy!

Csekkolom is az IP-ket.Höri
semmi bajom F&F-el de ez viccnek is rossz 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most, hogy Fake és fetomy elment, bria visszajött.
Egyértelmű a szitu. 😀Stez
Briareos = Fake & fetomy!

Csekkolom is az IP-ket.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀Wyatt
Igen, visszaolvasva tényleg. 1 Epic Faillel mondjuk stílszerű a köszöntés. iktriad
De manapság neked elég sok az epic fail. 😀Stez
Csak manapság? Az elmúlt 3 év smafu? 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀Wyatt
Igen, visszaolvasva tényleg. 1 Epic Faillel mondjuk stílszerű a köszöntés. iktriad
De manapság neked elég sok az epic fail. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀Wyatt
Igen, visszaolvasva tényleg. 1 Epic Faillel mondjuk stílszerű a köszöntés.
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀

több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
hát meglátjuk kicsit idegen az új felület. mi a rákért nem tudok avatart berakni?briareos
+18-as képet biztos nem enged 😛 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
hát meglátjuk kicsit idegen az új felület. mi a rákért nem tudok avatart berakni?briareos
I.K.T.R.I.A.D. biztos blokkolja a rendszert.
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
hát meglátjuk kicsit idegen az új felület. mi a rákért nem tudok avatart berakni?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 127 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova!
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Nem, csak bria emlék feladatot adnak be többenToca
én nem sértődtem be, csak már beleuntam. de hát titeket nem lehet magatokra hagyni

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Most, hogy Fake és fetomy elment, bria visszajött.
Egyértelmű a szitu. 😀Stez
Szerintem JC6 és Amadeus eskövőjére jött csak, mert ezt még ő se tudta elhinni
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Most, hogy Fake és fetomy elment, bria visszajött.
Egyértelmű a szitu. 😀

több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Ebből az elmúlt 30 és elkövetkező 20-30 órából ugye valaki fog egy könyvet írni vagy filmet forgatni? Egészen elképesztő fordulatok vannak itt 😀


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Nem, csak bria emlék feladatot adnak be többen
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
mi van, mindenkinek elgurult?

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Én csak azt tudom, hogy régen minden jobb volt. Minden hozzászólás aranyköpés volt, vagy olyan színvonalat hozott, hogy egy újságíró is megirigyelte volna. Mindenki kedves volt mindenkivel, a közösség szerette egymást összetartott. Senki nem haragudott senkire.
Csak hát a régi jó dolgokból nem maradt már semmi, mert ez a mai fiatalság...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002


Machoooo (előzőre reagálván)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Gyerekek, gyerekek..... szeretik a perecet.
több mint 11 éve
pc_x 943 — Red Fist
btw, elég hiteltelen a fórum ilyen megbélyegzése egy felhasználótól, aki itt van kb. 1, másfél éve. (vagy akkor mondjam, hogy engem személyemben sért, hogy JC6 általánosítva lelótúróz...? se..)pc_x
akár hiteltelen akár nem, nem hiszem, hogy egy admintól ez egy elvárható szint | ha már itt tartunk: régebbről ilyenre nem kimondottan emlékszem😊, de végülis nem számít | sapka
nem kristofról beszéltem 😉