OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egyelőre csúszik az ugrás... Nem lehet idegtépő. 😊
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001


youtube stream az eseményről

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
(Ehh... balerinák)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
egyébként, hogy komolyabb dologról is beszéljünk,
 www.redbullstratos.com/

Felix Baumgartner 50 perc múlva megkezdi a rekord- és tudományos kísérletét. A sztratoszféra pereméről ugrik, átlépheti a hangsebességet zuhanás közben.

lesz stream hozzá, minden.Amadeus91
Nagy kösz a linkért! Ezt várom már mióta...eddig folyton csak a kísérleti ugrásokkal volt tele a net...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
egyébként, hogy komolyabb dologról is beszéljünk,
 www.redbullstratos.com/

Felix Baumgartner 50 perc múlva megkezdi a rekord- és tudományos kísérletét. A sztratoszféra pereméről ugrik, átlépheti a hangsebességet zuhanás közben.

lesz stream hozzá, minden.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
neeeeeeeeeeeeeeeeee, engem is elért a sors keze..... 😕

|
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487

mondom meg lesz a vég, agónia, szenvedés.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ajjaj Toca most aztán bajban vagy... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
szegény Toca, úgy érzem őt is elérte a végzet... 😕Divat
ne örülj, most lájkoltalak.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
szegény Toca, úgy érzem őt is elérte a végzet... 😕

|
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
nincs egy kicsit felfújva ez a dolog? Van amiben JC6nak valamiben meg Grafinak van igaza (bár ez relatív, hiszen az igazság egy folyékony dolog).

JC6: te meg csatlakozzál hozzám itt az Outsider poszton, aztán Vargazoliskodjunk. (rossz szándékból nem bántunk senkit, néha megmondjuk amit gondolunk - de lehet rosszul gondoljuk - és a másképp gondolkodóktól megkapjuk érte a gyomrosokat)

am. meg ez egy közösség - még ha online is - és szükség van mindenféle szerepkörbe tartozó szereplőkre; Szakemberek a magas lovon, szakemberek ló nélkül, azokra akiket lehet utálni meg azokra akiket ki tudnak maguk közül zárni önigazolásul, hogy "ő a hülye, nem mi". Ettől egész az egész. Ha mindenki mindenki haverja lenne, mindenki szakértő lenne, ha mindenki admin lenne, admin haverja, admin piapartnere, ha mindenki mindenben egyetértene... kissé hamis lenne a dolog, úgymond nem lenne emberi.

edit: Toca, én bírlak 😀 (Y)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Na most aztán lehet gyűjteni a lájkokat... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Itt csak az nem tud beilleszkedni aki nem akar. Sok jó arcot ismertem meg itt, sokakkal személyesen is találkoztam többször. Szerintem jó viszonyban vagyok mindegyikükkel, 1-1 találkozásnál (mondjuk szigetfoci, közös meccsnézés) már-már baráti a viszony, holott pár ember kivételével csak néhányszor találkoztunk a fórumon zajló "életet" leszámítva.
Nincsenek itt kritériumok, hogy NFL vagy NCAA szakértő kell legyen az ember, különben nem lehet beilleszkedni, nem kell itt nyalni senkinek. Vannak alap emberi normák, amihez tartani kell magát az embernek.
A való életben sem szívesen barátkozik senki olyannal, aki folyamatosan konfliktusokba keveredik, stb...Sajnos vannak emberek akiknek lételeme a problémák generálása, a feszültség keltése.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Azt hittem ez a fórum egy fórum és nem egy banda/szekta ahol az a kemény aki minél feljebb jut.
Komolyan ha akarsz írni ide akkor írsz, ha meg nem nem most mi a faszt kell mártírkodni.
Engem sem kedvel sok ember(lehet 1 se 😀 ), de én élvezem a vitákat,beszélgetéseket ezért írok ide, ha megunom nem írok, de itt rinyálni, hogy töröljenek , meg rinyálni hogy én próbálkozok csak egy meg nem értett személy vagyok LOL.
Azt hittem az ovi-s szinten túlléptünk.
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Az mindig is látható volt, hogy itt elég korán kialakultak a baráti körök, a nyalizók köre és a csicskák, esélye se volt tehát bekerülnie egy friss usernek a "magas szintre", ahol tanácsokkal segítették volna, vagy be/elfogadták volnaJC6
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
JC6 ha te ezt mind komolyan gondolod akkor valami kurva nagy baj lehet a készülékedben

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húha mik történtek itt hirtelen egy két nap alatt nem is nagyon szoktam ide benézni. Szerintem marha egyszerű a helyzet olvassátok el mi a topic neve: OFF TOPIC ami számomra azt jelenti bármiről bárhogyan bármikor lehet szó és nem sértek bántok vele bármi mást bárkit lehet bármilyen témában írni és nem kell magára venni senkinek semmit (nyilván kivétel ha már nagyon személyes anyázás vagy egyéb más történik) vagy nem muszáj olvasnia Szvsz itt az adminok is nyugodtan továbbléphetnének bármiről van szó (fenti kivételtől eltekintve), mondjuk úgy lehetne ez egy dühöngő a Gyűlölködjünk topicon kívül.. Ezért nem gondolom hogy itt éppen bárkit bármiben korlátozni kéne pláne két ember kivételesen jó ízű ugratását még akkor is ha számomra a menny és pokol kérdése véresen komoly dolog de ez most bőven bele fért. Azokat akik elmennek sajnálom nem nagyon értem, hogy ezt itt miért veszik annyira magukra.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na megy a konquerorkodás.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jó, hát sokszor túllőttem a célon és kisebb okok miatt támadtam embereket, személyeskedtem, mert felsőbbrendűnek tartották magukat itt azért, mert ők adminok, vagy alapítótagok, vagy esetleg közvetítettek már Faragó Ricsivel egy MNF-et és már ők a kiskirályok, a megmondóemberek.

Sose hangoztattam, hogy nagy NFL vagy NCAA tudós lennék, amihez nem értettem, nem szóltam hozzá. Durván 1, másfél éve nem volt innen bajom senkivel, még az ősi ellenségemmel, fetomyval is kibékültünk és lettünk cimbik (bár lehet, hogy visszatér és megcáfolja ezen állításom, nehogy kiközösítsétek a való életben és töröljétek őt az ismerőseitek közül facebookon 😀).

Én mindig is vállaltam a véleményem és kitartottam az elveim mellett. Igen, sokszor hülyeséget írtam és próbáltam kimászni belőle, de nem sikerült. Aki viszont személyeskedett velem és sértegette a vallásom, a hitem, a gyülekezetem, a zsidókat, a focicsapatomat, a Broncos-t, Tebow-t, stb., annak írtam PM-et, hogy fejezze be vagy beszéljük meg. Egyik sem vállalta a személyes találkozást, hiszen könnyű nagyon interneten arcoskodni, beszólogatni, a másikat a földbe döngölni, csak mert ő már 30 éve benne van az NFL-ben, meg 10 éve a honi fociban, meg 5 éve a fórumon és most ő a császár.
Többször volt olyan, hogy nyíltan vagy PM-ben elnézést kértem attól, akit megbántottam, de még válaszra sem méltattak.
Az mindig is látható volt, hogy itt elég korán kialakultak a baráti körök, a nyalizók köre és a csicskák, esélye se volt tehát bekerülnie egy friss usernek a "magas szintre", ahol tanácsokkal segítették volna, vagy be/elfogadták volna.

De ez csak egy kis kör, mert ott van ulpi, apeszos, ata, black_adder, Storm, peterk, szaba, Sobri, Joey, TMH, fetomy, és sokan mások, akik nem ültek magas lovon, hanem képesek voltak "lealacsonyodni" a mi szintünkre és segítettek beilleszkedni. Volt, akivel eleinte nehezen ment a kommunikáció, de a végén belejöttünk.

Sajna nekem nem sikerült a beilleszkedés, de nem is baj. Nem fogok elmenekülni, csak ezentúl 2x meggondolom mit írok be. És nagyon fogok figyelni, nehogy megbántsak olyasvalakit, aki közel áll az adminokhoz, mert akkor a fél fórum összefog ellenem - mint alább látható - és betámadnak. Viszont senkire sem haragszom és megfogadom az építő kritikát.

Egy szónak is száz a vége, őszintén kérek mindenkitől bocsánatot, akit megbántottam, vagy szúrta volna a szemét pár kommentem. Ígérem figyelni fogok rá ezentúl, kerülve a konfliktust, építő szándékkal részt venni a fórum életében.

God bless!
több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 873 — StuG Life
Most, hogy Fake és fetomy elment, bria visszajött.
Egyértelmű a szitu. 😀Stez
Briareos = Fake & fetomy!

Csekkolom is az IP-ket.Höri
semmi bajom F&F-el de ez viccnek is rossz 😀

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most, hogy Fake és fetomy elment, bria visszajött.
Egyértelmű a szitu. 😀Stez
Briareos = Fake & fetomy!

Csekkolom is az IP-ket.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀Wyatt
Igen, visszaolvasva tényleg. 1 Epic Faillel mondjuk stílszerű a köszöntés. iktriad
De manapság neked elég sok az epic fail. 😀Stez
Csak manapság? Az elmúlt 3 év smafu? 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀Wyatt
Igen, visszaolvasva tényleg. 1 Epic Faillel mondjuk stílszerű a köszöntés. iktriad
De manapság neked elég sok az epic fail. 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mi van, mindenkinek elgurult?briareos
Bria visszatért! Mindjárt módosítom is a sigemben lévő aláírást! Maradj soká kérlek Darth Casanova! iktriad
Ez azért elég buzis lett 😀Wyatt
Igen, visszaolvasva tényleg. 1 Epic Faillel mondjuk stílszerű a köszöntés.