OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kernem azt a torlest. piszaut.Fake
nemá....kinek küldöm a ritmusra puszikat? 😕

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
kernem azt a torlest. piszaut.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...na azt ugy annyira nem tudja ertelmezni az igazsagerzetem.Fake
neked van olyan? 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. briaempty taxi
bria magat torolte. addig csak helmut akarta volna, ot pedig visszautasitottak mondvan h torles nincs. de koszonom szepen a valaszt, ezen asszem most elmorfondirozok 1-2 napot.Fake
ha neked ez ekkora lelki meghasonlás, hogy lájkoltam a kommented, leszedem. Ezen ne múljék 😀Amadeus91
maradjunk annyiban h ez sem lenne kezdetnek rossz. de tudod mi okozza a meghasonlast ? az, mar megbocsass, hogy se toled se jctol meg ird es mondd egy ertelmes hszt nem olvastam, sobritol pedig tobbet is. es kit akarnak konstansan kibaszni innet, kitalalod ? es ez meg mindig nem baszna szet az ingerkuszobomet. de az h ot megallas nelkul baszogatjak, az olyan retardalt, fogyatekos, alszent hulyek mint ti, pedig egy szoval sem voltak meg megfegyelmezve semmilyen szinten meg (ja de bocs jc egyszer kivolt tiltva vmi 1 hetre azta ... ), na azt ugy annyira nem tudja ertelmezni az igazsagerzetem.Fake
ki voltam tiltva én is. Sittesek rlz!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
de akkor téged miért utál? Amadeus91
mert hites vagyok meg Szlovákiában focizok. ami nála = büdös tót zsidó..

😀 😀 😀JC6
de főleg zsidó! 😀Amadeus91
néha azon filózok nem-e kelt életre Cartman és vette fel a Fake nevet... 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. briaempty taxi
bria magat torolte. addig csak helmut akarta volna, ot pedig visszautasitottak mondvan h torles nincs. de koszonom szepen a valaszt, ezen asszem most elmorfondirozok 1-2 napot.Fake
ha neked ez ekkora lelki meghasonlás, hogy lájkoltam a kommented, leszedem. Ezen ne múljék 😀Amadeus91
maradjunk annyiban h ez sem lenne kezdetnek rossz. de tudod mi okozza a meghasonlast ? az, mar megbocsass, hogy se toled se jctol meg ird es mondd egy ertelmes hszt nem olvastam, sobritol pedig tobbet is. es kit akarnak konstansan kibaszni innet, kitalalod ? es ez meg mindig nem baszna szet az ingerkuszobomet. de az h ot megallas nelkul baszogatjak, az olyan retardalt, fogyatekos, alszent hulyek mint ti, pedig egy szoval sem voltak meg megfegyelmezve semmilyen szinten meg (ja de bocs jc egyszer kivolt tiltva vmi 1 hetre azta ... ), na azt ugy annyira nem tudja ertelmezni az igazsagerzetem.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
de akkor téged miért utál? Amadeus91
mert hites vagyok meg Szlovákiában focizok. ami nála = büdös tót zsidó..

😀 😀 😀JC6
de főleg zsidó! 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
de akkor téged miért utál? Amadeus91
mert hites vagyok meg Szlovákiában focizok. ami nála = büdös tót zsidó..

😀 😀 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. briaempty taxi
bria magat torolte. addig csak helmut akarta volna, ot pedig visszautasitottak mondvan h torles nincs. de koszonom szepen a valaszt, ezen asszem most elmorfondirozok 1-2 napot.Fake
ha neked ez ekkora lelki meghasonlás, hogy lájkoltam a kommented, leszedem. Ezen ne múljék 😀Amadeus91
nem is az... csak tudod, Feka alapjában véve rendes ember, csak nem bírja az emigrált magyarokat, kik itt hagyták a szép és csodás anyaországot, mint pl te kis - szerinte - hazaáruló...JC6
de akkor téged miért utál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. briaempty taxi
bria magat torolte. addig csak helmut akarta volna, ot pedig visszautasitottak mondvan h torles nincs. de koszonom szepen a valaszt, ezen asszem most elmorfondirozok 1-2 napot.Fake
ha neked ez ekkora lelki meghasonlás, hogy lájkoltam a kommented, leszedem. Ezen ne múljék 😀Amadeus91
nem is az... csak tudod, Feka alapjában véve rendes ember, csak nem bírja az emigrált magyarokat, kik itt hagyták a szép és csodás anyaországot, mint pl te kis - szerinte - hazaáruló...
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. briaempty taxi
bria magat torolte. addig csak helmut akarta volna, ot pedig visszautasitottak mondvan h torles nincs. de koszonom szepen a valaszt, ezen asszem most elmorfondirozok 1-2 napot.Fake
ha neked ez ekkora lelki meghasonlás, hogy lájkoltam a kommented, leszedem. Ezen ne múljék 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. briaempty taxi
bria magat torolte. addig csak helmut akarta volna, ot pedig visszautasitottak mondvan h torles nincs. de koszonom szepen a valaszt, ezen asszem most elmorfondirozok 1-2 napot.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
vege a vilagnak, jc es barommozart is likeolta ugyanazt a hozzaszolasom. megyek es a toba olom magam.Fake
Mozart írt nekem PM-et, megyünk-e a temetésedre?
😀JC6
sírok 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
vege a vilagnak, jc es barommozart is likeolta ugyanazt a hozzaszolasom. megyek es a toba olom magam.Fake
Mozart írt nekem PM-et, megyünk-e a temetésedre?
😀JC6
akkor ti mar reg a fold alatt fogtok pihengetni majmocak 😉Fake
fék látom új barátaid vannak... 😊Divat
ketlem. inkabb arra gyanakszom h te meg a joci kuldtetek oket ram, es ezt a legutobbi csoportos seggbekurasotok alkalmaval beszeltetek le veluk.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
lsd. bria


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?Fake
természetesen.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
amugy arra van mod h vki toroltesse magat innet a picsaba ?
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
vege a vilagnak, jc es barommozart is likeolta ugyanazt a hozzaszolasom. megyek es a toba olom magam.Fake
Mozart írt nekem PM-et, megyünk-e a temetésedre?
😀JC6
akkor ti mar reg a fold alatt fogtok pihengetni majmocak 😉Fake
fék látom új barátaid vannak... 😊

|
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
"nem ezen vita miatt, hanem a teljes "munkássága" és folyamatos trollkodása miatt tenném ki, semmi szükség a feszültségkeltésre." - ezt azoknak is írnám akik lájkoltak a hsz-ed, de tényleg PM-ben válaszoljatok (ha lehetséges), mert az utolsó részhez én is tartanám magam, főleg így meccsnapon.kristof
szerintem a kedvenc csapataink topikjában, illetve a soccer topikban szoktunk jó és értelmes hsz-eket írni. más topikokat nem nagyon látogatok.
ha a fórum ingyenes, akkor engedtessék már meg szólnom is, ne csak az legyen, hogy te meg a haverjaid benyaltok egymásnak, aki meg nem illőt ír - szerinted - azt fenyegeted bannolással.

szerk.: az lehet hogy fake barátotok közkedvelt itt a fórumon, mert olyan frappáns beszólásai vannak, hogy ihaj, és a való életben is összejártok, de látatlanban ne személyeskedjen már, illetve küldjön el az anyámba, használva olyan szavakat egy nyílt és barátságos fórumon, amint még az ősi, gyűlölt ellenségek se vágnak egymás fejéhez személyesen, ha nem neki tetszőt írok, írtam régen.

részemről lezárva. egyébként nem küldök én senkinek PM-et. csak nevetek.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
vege a vilagnak, jc es barommozart is likeolta ugyanazt a hozzaszolasom. megyek es a toba olom magam.Fake
Mozart írt nekem PM-et, megyünk-e a temetésedre?
😀JC6
akkor ti mar reg a fold alatt fogtok pihengetni majmocak 😉
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Valamint én nem azért fórumozok, hogy feltétlenül konfrontálódjak.
És igyekszem is "jófiú" lenni, feleslegesen egyik fórumtársamat se felidegesíteni.Sobri Jóska
Azért néha-néha még mindig sikerül, valljuk be.Gogo
Valljuk. 😊

Ezért kicsit méltatlannak érzem azt, hogy érdemi indoklás nélkül megfenyegetnek a kitiltással, miközben ponthogy az utóbbi időben egyre kevésbbé ragadom meg a viták lehetőségeit pusztán a vita öröméért. Sobri Jóska
Ha már felvetetted a leírt szabályokat, hol van az leírva, hogy a modinak indokolnia kell a tiltást? Gogo
Sehol.
Én nem használtam a kell szót.
És nem is tiltakozom ellene.
Csak érdeklődöm, hogy a kedvenc fórumomon miként működik a moderálás, ha nincs erre nézve semmiféle szabályzat.
És itt nem egy random 3 hozzászólásos hülyéről van szó, akinek mindhárom hsz-e "rohadjmegkapdbenyaldki" jellegű, vagy spam, hanem mégiscsak egy kulturált a fórum saját mérőrendszere szerint is hasznos és kedvelt userről, vagyis rólam. 😊
Ezért érdeklődtem a kitiltási metódusról, ha már megfenyegettek vele, és ha már el akarom kerülni.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
vege a vilagnak, jc es barommozart is likeolta ugyanazt a hozzaszolasom. megyek es a toba olom magam.Fake
Mozart írt nekem PM-et, megyünk-e a temetésedre?
😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
az erintettnek: elolvasnam en szivesen a pmed es reagalnek is ra, de ez a fosch nem nyitja meg ...Fake
"nem ezen vita miatt, hanem a teljes "munkássága" és folyamatos trollkodása miatt tenném ki, semmi szükség a feszültségkeltésre." - ezt azoknak is írnám akik lájkoltak a hsz-ed, de tényleg PM-ben válaszoljatok (ha lehetséges), mert az utolsó részhez én is tartanám magam, főleg így meccsnapon.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ez amugy mi oltas h griffint kiutik, erre cousins dob 200 yardos tdt ? 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders 31 931
vege a vilagnak, jc es barommozart is likeolta ugyanazt a hozzaszolasom. megyek es a toba olom magam.Fake
inkább töröld a hszt 😀empty taxi
azt tartom, azt viszont tarthatatlannak itelem h ket ekkora budosgyoker barmiben is egyetertsen velem 😕
az erintettnek: elolvasnam en szivesen a pmed es reagalnek is ra, de ez a fosch nem nyitja meg ...Fake
gyereknap van. Ne szokj hozzá.

criminal lawyer or criminal lawyer?