OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
nem kell pattogni kedves Jóska. mindent lehet természetesen normális mederben tartva, ez nektek nem sikerült. PM-ben szétanyázhatjátok egymást, itt pont eleget okoskodtatok. most nyilván jönni fogsz egy hosszú, speciális kifejezésekkel teletűzdelt baromsággal, de igazából nem fog érdekelni különösebben. tessék leállni, vagy januárt játszunk megint.

köszönöm.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nem engem kell meggyőzz, nem én intézem a pokolbizniszt.
Ez a pápista(katolikus) frazeológia, nem az enyém.
Számomra mindenki isten báránykája teljes egyenlőségben, minden vallás pont ugyanannyit ér.
Sőt, még az álszent karatés keresztények is.Sobri Jóska
nemtom Sobri, én hiszek a Mennyben és a pokolban, szóval a pár éves fórumbeli tevékenységedet látva és az életedből pár dolgot tudva azt mondom: sz@r lesz neked, ha igazam van.JC6
Akkor is szar lesz, ha nincs. 😊
Sima halottnak lenni se nagyobb rakenroll, mint a pokolban tobzódni.

vallási vitát PM-ben ha nem akartok mindketten pihenni pár hétig
(már nekem is van hatalmam, nem fogok szarozni ha nem hagyjátok abba)kristof
Akkor ha már ilyen hatalom birtokosa vagy, nyugodtan nézz utána mi a különbség a vallási vita és a vallástörténeti beszélgetés között.
Nehogy lelkiismeretfurdalásod legyen, ha hiányos információk miatt valóra váltod fenyegetőzésed.
És kérlek idézd a fórumszabályzat azon pontját, mely arról ír, hogy nem gondolhatunk mást vallási fogalmakról, és azok halálunk utáni bekövetkezéséről.
Vagy azt a pontot mely alapján jelen esetben nem két ellentétes vélemény manifesztálódásáról van szó, hanem valami olyan skandallumról, hogy a hatalmadat kell hangoztasd.
Előre is köszi, és amíg ezen pontokat megírod (PM-ben is megfelel) természetesen szüneteltetjük a diskurzust.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
vallási vitát/személyeskedést PM-ben ha nem akartok mindketten pihenni pár hétig
(már nekem is van hatalmam, nem fogok szarozni ha nem hagyjátok abba)
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem engem kell meggyőzz, nem én intézem a pokolbizniszt.
Ez a pápista(katolikus) frazeológia, nem az enyém.
Számomra mindenki isten báránykája teljes egyenlőségben, minden vallás pont ugyanannyit ér.
Sőt, még az álszent karatés keresztények is.Sobri Jóska
nemtom Sobri, én hiszek a Mennyben és a pokolban, szóval a pár éves fórumbeli tevékenységedet látva és az életedből pár dolgot tudva azt mondom: sz@r lesz neked, ha igazam van.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.
Sobri Jóska
ne elfajzott szektázzál mert megkereslek és kiütlek. keresztényi nem keresztényi cselekedet, leszarom.JC6
Nem engem kell meggyőzz, nem én intézem a pokolbizniszt.
Ez a pápista(katolikus) frazeológia, nem az enyém.
Számomra mindenki isten báránykája teljes egyenlőségben, minden vallás pont ugyanannyit ér.
Sőt, még az álszent karatés keresztények is.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.
Sobri Jóska
ne elfajzott szektázzál mert megkereslek és kiütlek. keresztényi nem keresztényi cselekedet, leszarom.
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.
Sobri Jóska
van egyáltalán olyan aki nem fog a pokolra jutni? Még a szentek közül is egy-kettő ott fog kikötni.Amadeus91
A gyónás és az utolsó kenet a lényegjjncaa
megváltó cédula?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.
Sobri Jóska
van egyáltalán olyan aki nem fog a pokolra jutni? Még a szentek közül is egy-kettő ott fog kikötni.Amadeus91
A gyónás és az utolsó kenet a lényeg


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.
Sobri Jóska
van egyáltalán olyan aki nem fog a pokolra jutni? Még a szentek közül is egy-kettő ott fog kikötni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Tegnap Pakson Nike Brady mez. Eléggé elterjedtek itt nálunk is az NFL-es cuccok. Már nem csak szabának, Gomboc_Arthurnak és nekem van... 😊Matthew99
szabának nem Rivers meze van? 😀JC6
Nem, Tomlinson meze van.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
El vagytok tévedve, aki nincs keresztelve liturgia szerint, hogyan kerül pokolra? Aki meghallotta az igét, de aztán megtagadta az mén oda, de még ott is az utolsó kenettel benyelhető a feloldozás.sutianap
Nem állítottam, feltételeztem.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.
Sobri Jóska
El vagytok tévedve, aki nincs keresztelve liturgia szerint, hogyan kerül pokolra? Aki meghallotta az igét, de aztán megtagadta az mén oda, de még ott is az utolsó kenettel benyelhető a feloldozás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Azért te is megfeledkeztél az elmúlt pár ezer év pár milliárd emberéről, akik éltek és már meghaltak.
És arról is, hogy még a kersztények közül is sok kerül a pokolra, csak a pápista (katolikus) az official mennypozitív.
Reformátusok, baptisták, adventisták, hitgyülisek, jehova tanúi, és mindenféle a fősodortól elfajzott szekta tagjai ugyanúgy pokolvárományosak.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Tegnap Pakson Nike Brady mez. Eléggé elterjedtek itt nálunk is az NFL-es cuccok. Már nem csak szabának, Gomboc_Arthurnak és nekem van... 😊Matthew99
szabának nem Rivers meze van? 😀
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
és a muszlimok, buddhisták etc...? Amadeus91
három megoldás lehetséges
1.) ők más Istenben hisznek, ezért más az elbíráló és elbírálás
2.) ugyanabban az Istenben hiszenek, csak a tiszteletük, alázatok, imádatuk kifejezési módja különbözik, így ahogy egy-egy feladatra is lehet több jó megoldás, előttük is nyitva állhat a mennyország /*vagy ahova jutni szeretnének*/ kapuja
3.) valóban megszívták, és csak remélni lehet, h mi nem. reméljük a south park alkotói is tudnak tévedni 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Tegnap Pakson Nike Brady mez. Eléggé elterjedtek itt nálunk is az NFL-es cuccok. Már nem csak szabának, Gomboc_Arthurnak és nekem van... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Végtelen az ő szeretete, barátom 😉sutianap
Azt veszem észre.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kiváncsi vagyok, ebből a kapurendszerből mikor lesz valami.
 www.portfolio.hu/vallalatok/kkv/jon_a_kapurendszer_a_metroban.173892.html?utm_source=index_main&utm_medium=portfolio_box&utm_campaign=portfoliobox
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
El tudom képzelni, hogy mi lehet mondjuk egy madár bűne, mert amiért pokolra kerül... mondjuk egy galamb azért, mert bepiszkította rendszeresen a püspök autóját. 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Végtelen az ő szeretete, barátom 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliáed keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
és az állatokkal és rovarokkal mi a helyzet? ne legyünk már elitistákjjncaa
Pláne. Ez eszembe sem jutott. Akkor könyvelőnek (bocs Gyurma 😛 ) még szarabb mint villáspatás seggböködőnek..
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliáed keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
és az állatokkal és rovarokkal mi a helyzet? ne legyünk már elitisták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és a muszlimok, buddhisták etc...? Amadeus91
Mindenki megy a pokolba, a Mormonoké az igazság!