OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
és a muszlimok, buddhisták etc...? Amadeus91
három megoldás lehetséges
1.) ők más Istenben hisznek, ezért más az elbíráló és elbírálás
2.) ugyanabban az Istenben hiszenek, csak a tiszteletük, alázatok, imádatuk kifejezési módja különbözik, így ahogy egy-egy feladatra is lehet több jó megoldás, előttük is nyitva állhat a mennyország /*vagy ahova jutni szeretnének*/ kapuja
3.) valóban megszívták, és csak remélni lehet, h mi nem. reméljük a south park alkotói is tudnak tévedni 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Tegnap Pakson Nike Brady mez. Eléggé elterjedtek itt nálunk is az NFL-es cuccok. Már nem csak szabának, Gomboc_Arthurnak és nekem van... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Végtelen az ő szeretete, barátom 😉sutianap
Azt veszem észre.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kiváncsi vagyok, ebből a kapurendszerből mikor lesz valami.
 www.portfolio.hu/vallalatok/kkv/jon_a_kapurendszer_a_metroban.173892.html?utm_source=index_main&utm_medium=portfolio_box&utm_campaign=portfoliobox
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
El tudom képzelni, hogy mi lehet mondjuk egy madár bűne, mert amiért pokolra kerül... mondjuk egy galamb azért, mert bepiszkította rendszeresen a püspök autóját. 😊
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
Végtelen az ő szeretete, barátom 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliáed keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
és az állatokkal és rovarokkal mi a helyzet? ne legyünk már elitistákjjncaa
Pláne. Ez eszembe sem jutott. Akkor könyvelőnek (bocs Gyurma 😛 ) még szarabb mint villáspatás seggböködőnek..
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliáed keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?apeszos
és az állatokkal és rovarokkal mi a helyzet? ne legyünk már elitisták


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért kimerítő meló lehet ördögnek lenni. A világ 7,07 milliárd emberéből cca. 1,2 milliárd keresztény. Jó sok férőhelyre van szükség. Napi 26 ezres halálozással számolva ördög legyen a talpán aki bírja. Nem is tudom kinek rosszabb. Aki odakerül, vagy aki ott melózik?
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
és a muszlimok, buddhisták etc...? Amadeus91
Mindenki megy a pokolba, a Mormonoké az igazság!
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
és a muszlimok, buddhisták etc...? Amadeus91
kampec mindegyiknek 😀
több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀JC6
Jobb, ha nincs?Sobri Jóska
tudtommal a pokolban olyan kínok várnak, hogy jobb elkerülni, szóval ha úgy nézi mint ateista, akkor neki valszeg jobb, mivel, ha nincs, elkerüli..de ha van, megszívta 😀JC6
és a muszlimok, buddhisták etc...?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀JC6
Jobb, ha nincs?Sobri Jóska
tudtommal a pokolban olyan kínok várnak, hogy jobb elkerülni, szóval ha úgy nézi mint ateista, akkor neki valszeg jobb, mivel, ha nincs, elkerüli..de ha van, megszívta 😀JC6
Purgatóriumba megy a szorzótábla szerint, ott még el lehet lébecolni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀JC6
Pedig egyértelmű h a Pokol létezik:  hu.wikipedia.org/wiki/Pokol_B%C3%A9laempty taxi
És igen, Bélának hívják, vagy az már politika?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀JC6
Jobb, ha nincs?Sobri Jóska
tudtommal a pokolban olyan kínok várnak, hogy jobb elkerülni, szóval ha úgy nézi mint ateista, akkor neki valszeg jobb, mivel, ha nincs, elkerüli..de ha van, megszívta 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀JC6
Jobb, ha nincs?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀JC6
Pedig egyértelmű h a Pokol létezik:  hu.wikipedia.org/wiki/Pokol_B%C3%A9la


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
szar lesz neked, ha kiderül van pokol 😀
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.Amadeus91
Csak valaki számára nem ez a legjobb megoldás. 😉

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
ateizmus rlz!

edit: mindenki jobb ha magában hisz, olcsóbb.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Köszi 😊Wyatt
Viszont estére megint ugyanaz volt a szitu, ezt akkor mindig át kell állítani?

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
No, csak elítélték azt a vatikáni cselédet, aki ellopott pár gyémántgyűrűt, meg egy csomó iratot, ami pénzmosásról, korrupcióról, meg ilyen nyalánkságokról szólt. Gondolom ezeket nem vizsgálják. Az Egyház egy 2000 éves franchise, lehet tőlük tanulni. Olyan frankón kiloptak most is egy extra milliárdot a sulik átvételével, hogy ihaj. Lehet kezet csókolni. füligjimmy
nem félsz, hogy a pokolra jutsz? szerencséd, hogy ezt nem 500 évvel ezelőtt írtad be ide, mert az akkori fórumrendőrség még szó szerint értelmezte a némítás funkciótjjncaa
Én keresztény vagyok, hiszek is, csak nem a Vatikánnak. Itt is vannak olyan dolgok (mondjuk a Vatikánnak éppen nincs hozzá köze) a szociális otthonok kiszervezésével kapcsolatban hogy ihaj...
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
No, csak elítélték azt a vatikáni cselédet, aki ellopott pár gyémántgyűrűt, meg egy csomó iratot, ami pénzmosásról, korrupcióról, meg ilyen nyalánkságokról szólt. Gondolom ezeket nem vizsgálják. Az Egyház egy 2000 éves franchise, lehet tőlük tanulni. Olyan frankón kiloptak most is egy extra milliárdot a sulik átvételével, hogy ihaj. Lehet kezet csókolni. füligjimmy
nem félsz, hogy a pokolra jutsz? szerencséd, hogy ezt nem 500 évvel ezelőtt írtad be ide, mert az akkori fórumrendőrség még szó szerint értelmezte a némítás funkciót


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No, csak elítélték azt a vatikáni cselédet, aki ellopott pár gyémántgyűrűt, meg egy csomó iratot, ami pénzmosásról, korrupcióról, meg ilyen nyalánkságokról szólt. Gondolom ezeket nem vizsgálják. Az Egyház egy 2000 éves franchise, lehet tőlük tanulni. Olyan frankón kiloptak most is egy extra milliárdot a sulik átvételével, hogy ihaj. Lehet kezet csókolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
(és még nekem van "fura" humorérzékem itt 😀)Amadeus91
Nem fura, hanem nincsen 😀

(tudom, bagoly mondja... 😀)