OFF topik

30 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 9 983 — #neverpunt
Lassan az lesz a legnagyobb fenyegetés a fórumon, hogy "lájkoljon téged az Amadeus" 😀

több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Én pedig azt gondolom az egészről, hogy a tegnap esti szituáció méltatlan volt rám nézve, és a bowl.hu-ra is.
Ezért arra gondoltam, hogy írok egy nyílt levelet az oldal üzemeltetőinek. Ez lett belőle:

Tisztelt bowl.hu üzemeltetők!

Az, hogy kristóf kitiltással fenyegetőzik nem azért méltatlan, mert fiatal, indulatos, elfogult, hanem azért, mert megteheti.
Nem tudom kitől kapott ilyen éretlenül lehetőséget bárkinek is a kitiltására, de egyrészt a tegnap esti nyilvános, másrészt a privátban írt produktumát véve alapul, bizony elhamarkodott volt ilyen feladattal/felelőséggel ellátni.
Mondhatni felelőtlenség.
Egyszer egy moderátor annyira "humoros" hangulatban volt, hogy nem kitiltott, csupán megváltoztatta a jelszavamat.
Ezt követően belátta, hogy ez nem tisztességes dolog, és önként lemondott moderátori titulusáról. Korrekt viselkedés.
Gondolom kristóftól hiába kérnék ilyet, hisz ahogy a "hatalmáról" beszél azt sejteti, hogy esze ágában sincs átgondolni a tegnap esti szerepét, így a bowl.hu üzemeltetőit kérném arra, hogy olyan moderátorokat válasszanak, ha megoldható, akiket nem fűt semmiféle személyes indulat senki irányába.
Valamint azt is kérném, ha megoldható, hogy ezen moderátorokat lássák el egzakt információkkal moderálási kompetenciájukról, már csak a felesleges fenyegetőzések, indulatok, személyeskedések elkerülése érdekében is.
Én úgy tudom ez egy szabad fórum.
Ide az ír, aki akar, akinek kedve van.
Ha igényli a visszajelzést, akkor ezt megkapja like-ok, karma formájában, vagy PM-ekben.
Nem akarok senkit se megbántani, ezért igyekszem főként magammal példálózni:
Tevékenységem egy része az oldalon, a fórumon ismert, hiszen mindenki olvashatja.
Igyekszem a végzettségem szerinti szakterületemen hasznos információkkal segíteni a szakkommentátorokat (órákat szánva a szabadidőmből, át és megnézve közvetítéseket, korrekt kritikai elemzéseket készíteni, tanácsokat adni). Igyekszem mindenki számára új, addig nem ismert infókat, kulisszatitkokat leírni, írni könyvekről, filmekről (nem csak 1-2 odavetett szóban), válaszolni minden kérdésre.
Írtam NCAA csapatismertetőket, aki megkeres PM-ben, annak segítek lehetőségeim szerint privát dolgokban is, sőt, profitábilis együttműködési lehetőséget is felajánlottam a bowl.hu számára.
Mindezeket összevéve az oldal saját mérőrendszere alapján elismertségem, népszerűségem, mindegy minek nevezzük, azt mutatja, hogy a 2 legtöbbet publikáló szerkesztőt, és az oldal nevében publikálókat követően ott leledzek a top5-ben, és csak az a fórumtárs előz meg, aki most szintén sérelmez bizonyos dolgokat (fetomy).
Vagyis lehet azt mondani, hogy nem egy kósza hülye vagyok, vagy ha igen, akkor nem csak én egyedül.
Én azért fórumozok, mert szeretek fórumozni. Sok más motivációm nincsen.
Természetesen közel 5000 hsz mindegyike nem lehet aranyköpés, telitalálat, és mint minden ember, néha ráfeszülök dolgokra, de nem hiszem, hogy valaha bárkit is személyében megbántottam volna.
Viszont most őszintén elszomorít, hogy egy sértett, rosszindulatú moderátor ezt a szórakozást el akarja rontani, mindenféle korrekt alap nélkül, csak saját személyes frusztrációitól vezérelve, ránézésre a bowl.hu támogatását élvezve.
(És bizonyos, hogy van akiét el is rontotta, és elhamarkodott döntésre sarkallta.)
A bowl.hu Magyarország piacvezető amerikai focival foglalkozó oldala.
Piaci szereplő.
Véleményem szerint nem engedheti meg magának, hogy az oldal nevében éretlen, személyeskedő, felelőtlen emberek járjanak el.
Én zárásképpen annyit kérnék az oldal üzemeltetőitől, hogy gondolják át a fórum működtetését, hogy felelősen üzemeltetve megengedhetnek e ilyen fenyegetőzéseket, ilyen hozzáállást, ilyen "hatalomgyakorlási metódust", ami ehhez a mostani kellemetlen szituációhoz vezetett.

több mint 11 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 954
RIP Toca. 😀



kár, hogy nincs Angry Birds topik.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Egy nem smakkol, Csàk Amadé nem Denveres egyébként az egészet rá lehetne húzni a tiboista neodenveriánusokra, akik érzékenyek arra hogy tulajdonképpen pokolravalók.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
Most röviden levezetem neked. Fake azt mondta egy szlovák zsidó vagy. Mindenért a zsidók a hibásak. Ergo te tehetsz róla 😀Toca
5 perce ezen röhögök, nagyon nagy vagy Toca 😀 csak azt sajnálom, hogy reálos 😀JC6
csak be ne lájkold, mert törli magátkaszo
Nem így még nincs gond, de ha a Mozartunk is belikeolja el kell gondolkoznom.
JC-Amadeus egyesített erejéből létre jött a Captain Delete
több mint 11 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Most röviden levezetem neked. Fake azt mondta egy szlovák zsidó vagy. Mindenért a zsidók a hibásak. Ergo te tehetsz róla 😀Toca
5 perce ezen röhögök, nagyon nagy vagy Toca 😀 csak azt sajnálom, hogy reálos 😀JC6
csak be ne lájkold, mert törli magátkaszo
egyedül nem gond, majd ha párja is lájkol, akkor köszönhetünk el Tocától... 😀

|
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Most röviden levezetem neked. Fake azt mondta egy szlovák zsidó vagy. Mindenért a zsidók a hibásak. Ergo te tehetsz róla 😀Toca
5 perce ezen röhögök, nagyon nagy vagy Toca 😀 csak azt sajnálom, hogy reálos 😀JC6
csak be ne lájkold, mert törli magát
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Most röviden levezetem neked. Fake azt mondta egy szlovák zsidó vagy. Mindenért a zsidók a hibásak. Ergo te tehetsz róla 😀Toca
5 perce ezen röhögök, nagyon nagy vagy Toca 😀 csak azt sajnálom, hogy reálos 😀
több mint 11 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
miért kell kitörölni akárkit is? vagy ideggörcsbe áll az ember ujja amikor lenyomja a b betűt a klaviatúrán és nem tud sehova máshova kattintani csak ide? 😀
ez nem mártírhalál, csak wannabe.
.brk
Ez, de kurvára.
Meg azért irigylem a problémáitokat.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
...sutianap
nana. én aztán nem rohantam sehova. tetszett Fake egyik kommentje, lájkoltam. nem is néztem meg, hogy dojcslandi barátunk is lájkolta ugyan azt a kommentet.

erre Fake kiakadt, hogy a két köcsög - alias MI - tetszikeltük az ő hsz-ét, ami után elkezdett személyeskedni.
de nem is velünk foglalkozott igazán, hanem Sobrival. aztán került szóba a ban meg a törlés.

nehogymár én legyek a hibás, mert egy öreg motoros beadja a kulcsot...JC6
Most röviden levezetem neked. Fake azt mondta egy szlovák zsidó vagy. Mindenért a zsidók a hibásak. Ergo te tehetsz róla 😀
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
...sutianap
nana. én aztán nem rohantam sehova. tetszett Fake egyik kommentje, lájkoltam. nem is néztem meg, hogy dojcslandi barátunk is lájkolta ugyan azt a kommentet.

erre Fake kiakadt, hogy a két köcsög - alias MI - tetszikeltük az ő hsz-ét, ami után elkezdett személyeskedni.
de nem is velünk foglalkozott igazán, hanem Sobrival. aztán került szóba a ban meg a törlés.

nehogymár én legyek a hibás, mert egy öreg motoros beadja a kulcsot...
több mint 11 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
miért kell kitörölni akárkit is? vagy ideggörcsbe áll az ember ujja amikor lenyomja a b betűt a klaviatúrán és nem tud sehova máshova kattintani csak ide? 😀
ez nem mártírhalál, csak wannabe.

Fakenek azért szóljatok ha lesz fórumos foci mindenképp
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Persze a kommunikáció interaktív, általában. De vannak esetek mikor egy asztalnál a szófosó megöli a társaságot, pedig szerencsétlen csak a saját hangját szereti hallani. Ha lemék a klubba sem viszek magammal szikszalagot, hogy letapasszam a pofáját annak akinek nemteccik a dumája, vagy legközelebb úgykészüljek? A helyzet adminért kiállt, a lájkolásosdi bevezetése után kezdtem el érezni a zizegést, aztán a karmavariálással úgyláccik betesz. Sobri top akárki, miért ne érezhetné úgy hogy a visszajelzések alapján az ő szerepe fontos? Kristóf hibázott, a banindító ugyanis JC kirohanása volt, a nem tudjuk mire, valószínű menstruál. Aki pedig a kezét dörzsöli az a két légy a szarhalom tetejin.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most ugye tudjatok, hogy ki az egyetlen ember, aki ki most rohog a markaban, hogy vegre elerte a celjat? Azt hiszem egyertelmu.

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úgy látom félreértés történt. Közel sem sobri, jc6 vagy a vitájuk volt az oka, sőt ironikus módon éppen ellenkezőleg. Hasonló okból szeretném a törlésem mint fake, amire pedig nemigen megoldás a némítás gomb. De ha nem tetszik a törléses verzió, akkor vegyük úgy, hogy némítom az egész oldalt 😊
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Komolyan, nem hiszem el! kristóf, hogy érzed magad??
Az egész moderátori (adminisztrátori - mit tudom én) munkásságodat megkoronáztad azzal, hogy fake törölte magát. Ennyit fizettünk azért, hogy megtudjuk, szereted csapkodni a ban gombot. Kurva drága volt!tomi-tomi
megvagyok, köszönöm, bár kissé fáradtan a vasárnapi éjszakázás után.
nem bannoltam/töröltem senkit, de mindjárt írok PM-et ha az megfelel.
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Nem tudom, én tök jól elvagyok úgy, hogy ha valami nem érdekel akkor nem olvasom el.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Jó nagy faszkalap itt mindenki. Ott a némítás lehet használni.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem sokunk fejébe megfordult most.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ezt most fejezzétek be...
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Pár hét híján 6 évet húztam itt le, de úgy látom számomra ebben az oldalban ennyi volt. Az elmúlt pár hónapban többször gondoltam már rá, hogy töröltetem magam, de a 6 év mindig itt tartott. Most ez az utolsó téma viszont már az utolsó szög volt, úgyhogy kérnék egy admint, hogy vessen véget itteni karrieremnek. Köszönöm.

Búcsúzóul 😛
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Micsoda freak show lett ez a topik, nem lehet nem odanézni.

Egyébként meg szégyellje magát mindenki, aki meccsek alatt off topik "vitákkal" foglalkozik 😛

Fake azért hiányozni fog.

Perception is reality.
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem értem a sírást, végigolastam az egész szappanoperátokat, és egyértelmű, hogy Fake nem kristof miatt törölte magát.
Inkább, hohgy úgy mondjam, "zavarta a színvonal".
És nem állítom, hogy nincs igaza.Stez
A szappanoperából kétszer is tudom idézni Fake-et, amikor kritizálta a moderátorok működését. Te mire alapozod, hogy "zavarta a színvonal"? Színvonallal kapcsolatban csak annyit tudtam én kivenni, hogy az zavarja, hogy a szerinte színvonalasabb lesz mindig bannal fenyegetve.
"se toled se jctol meg ird es mondd egy ertelmes hszt nem olvastam, sobritol pedig tobbet is. es kit akarnak konstansan kibaszni innet, kitalalod ? es ez meg mindig nem baszna szet az ingerkuszobomet. de az h ot megallas nelkul baszogatjak, az olyan retardalt, fogyatekos, alszent hulyek mint ti, pedig egy szoval sem voltak meg megfegyelmezve semmilyen szinten meg (ja de bocs jc egyszer kivolt tiltva vmi 1 hetre azta ... ), na azt ugy annyira nem tudja ertelmezni az igazsagerzetem."
Maradjunk annyiban, hogy ha a levegőbe beszélsz (egyébként számomra teljesen váratlanul), akkor Te sem vagy képes emelni a színvonalat.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 647 — Vikings fan
nem kristóf miatt töröltette magát Fake.shawnka
Segítek: "kristof ha ennyi miatt banolni akarsz (te aki meg a csattogos lepket tologattad, mikor ez a forum elindult) barkitis, akkor kezdheted velem. ha esetleg ehhez az kell, hogy elkuldjelek a manoba, semmi akadalya csak szolj. ha menni fog anelkul is, jo mulatast.
shawn, hol kritizalt itt sobri barmitis ?
"
Legalább a minimális felelősségérzetetek meglenne! Tudatában vagytok egyáltalán a tetteitek következményeivel? Vagy mentegetitek magatokat, hogy Sobri barom, Fake meg csak úgy heccből törölte magát, mi meg admin-moderátori szerepünket hibátlanul töltjük be? Önámítás.tomi-tomi
Nem értem a sírást, végigolastam az egész szappanoperátokat, és egyértelmű, hogy Fake nem kristof miatt törölte magát.
Inkább, hohgy úgy mondjam, "zavarta a színvonal".
És nem állítom, hogy nincs igaza.Stez
Nem értek egyet Kristóffal, JC6tal és még Mozarttal sem, de ha Fake aki minden 3hszban de lehet gyakrabban küldi el a másikat/másik anyját, alpári stílusban bunkó módon, másra sértően fogalmazza meg általában a véleményét, kitörli magét a színvonal miatt arra már nehéz mit mondani ... És itt nem azon van a hangsúly, hogy milyen a viselkedése, hanem hogyha ilyen akkor tanulja meg tolerálni ha más fennakad rajta ha már annyira hangoztatjuk a fórum szabadságát.
Amúgy meg Kristófnak kicsit durvábban jött át a személyeskedés/vallási vita amit nem szeret ezért kicsit túlreagálta, fiatal még nem kell ezt túlragozni...
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem kristóf miatt töröltette magát Fake.shawnka
Segítek: "kristof ha ennyi miatt banolni akarsz (te aki meg a csattogos lepket tologattad, mikor ez a forum elindult) barkitis, akkor kezdheted velem. ha esetleg ehhez az kell, hogy elkuldjelek a manoba, semmi akadalya csak szolj. ha menni fog anelkul is, jo mulatast.
shawn, hol kritizalt itt sobri barmitis ?
"
Legalább a minimális felelősségérzetetek meglenne! Tudatában vagytok egyáltalán a tetteitek következményeivel? Vagy mentegetitek magatokat, hogy Sobri barom, Fake meg csak úgy heccből törölte magát, mi meg admin-moderátori szerepünket hibátlanul töltjük be? Önámítás.tomi-tomi
Nem értem a sírást, végigolastam az egész szappanoperátokat, és egyértelmű, hogy Fake nem kristof miatt törölte magát.
Inkább, hohgy úgy mondjam, "zavarta a színvonal".
És nem állítom, hogy nincs igaza.