OFF topik

30 feliratkozó

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
A saját tengereink 70%-ról sem tudunk semmit tehát aki azt állítja hogy egyedül vagyunk a világűrben az bolond.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
De azért annyiból viszont megint lehetne vitatkozni, hogy egyedül lennénk ezen a szaros világon? 😀Ventura
igen, mióta megölte az összes kis szürkét Will Smith

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Ki mit gondol a legújabb hírről az UFO-kkal kapcsolatban. Ventura
engem már el is vittek többször, gondolom nem vagyok egyedül a fórumon ezzelHöri
áhá, szóval itt van a kutya elhantolva!gabtsi
A felvétel elég műnek látszódik, szóval...
De azért annyiból viszont megint lehetne vitatkozni, hogy egyedül lennénk ezen a szaros világon? 😀
Amúgy annyira nem vagyok hívő én se 😊

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ki mit gondol a legújabb hírről az UFO-kkal kapcsolatban. Ventura
engem már el is vittek többször, gondolom nem vagyok egyedül a fórumon ezzelHöri
áhá, szóval itt van a kutya elhantolva!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ki mit gondol a legújabb hírről az UFO-kkal kapcsolatban. Ventura
engem már el is vittek többször, gondolom nem vagyok egyedül a fórumon ezzel

több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 881 — megbékéltem tom bradyvel
Ki mit gondol a legújabb hírről az UFO-kkal kapcsolatban. A mai Class Fm-en hallottam. Az FBI weboldalára felrakták, hogy tényleg UFO-k voltak Roswell-nél.
Itt olvasható:
http://index.hu/tudomany/2011/04/11/ujabb_bizonyitek_az_ufok_letezesere/

És egy hozzá kapcsolódó videó amit nem tudunk eldönteni, hogy valós vagy fake:
http://www.youtube.com/watch?v=QzmmlaZ9b9I&feature=player_embedded

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akkor ő "álmaid nője" 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Álmomban igen.Ami nekem furcsa a dologban hogy én ha valami nővel álmodok(sajnos elég ritkán)akkor mindig olyannal akit ismerek személyesen is,szóval én nem ilyen híres nőkkel szoktam álmodni.Ezt a csajt meg még soha ne láttam még a nevét se tudom,csak azt tudtam álmomban hogy ő Dani nővére 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
egyik csoporttársam nővérével álmodtam,úgy hogy még életemben nem is találkoztam vele,ilyen se volt még...Cowboykarcsi
És megvolt?

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Hagy?tenorx
Hagyjatok valami hsz-t, ami segít neki 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hagy?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Facebook: "Ha neked van a LEGJOBB PÁROD a világon, aki szeret, vigyáz rád, tedd ki te is és légy Rá nagyon büszke, hogy a Tiéd ♥"

Kérnék erre egy remek szinonimát, mert hulla fáradt vagyok gondolkozni is. Had (elnézést) tegyem ki, cinkelve a sok majmot...
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
egyik csoporttársam nővérével álmodtam,úgy hogy még életemben nem is találkoztam vele,ilyen se volt még...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Félve kérdezem meg, de sikerült rákattintani arra a szar facebook vírusra?
Ez az "OMG! I can now see that WHO views my PROFILE!!! " mer akkor valszeg az lesz az.tenorx
Én nem kattintottam semmi ilyesmire. Nem szokásom.

Ellenben frissítettem az avastot (magát a programot, nem a vírusdefiníciókat) és most már nem jelez be.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Félve kérdezem meg, de sikerült rákattintani arra a szar facebook vírusra?
Ez az "OMG! I can now see that WHO views my PROFILE!!! " mer akkor valszeg az lesz az.tenorx
Megkérdeztem osztálytársamtól, neki sikerült...van valami ismert módszer a gyógyításra?shawnka
Hát az ESET pár napon belül szokta hozzá frissíteni a NOD32t, egyébként nem tudom.
De innen is gratulálok hozzá 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Félve kérdezem meg, de sikerült rákattintani arra a szar facebook vírusra?
Ez az "OMG! I can now see that WHO views my PROFILE!!! " mer akkor valszeg az lesz az.tenorx
Megkérdeztem osztálytársamtól, neki sikerült...van valami ismert módszer a gyógyításra?
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Félve kérdezem meg, de sikerült rákattintani arra a szar facebook vírusra?
Ez az "OMG! I can now see that WHO views my PROFILE!!! " mer akkor valszeg az lesz az.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
"Megnyugtató" hogy nem csak nálam van jelen ez a gond. :/
több mint 13 éve
85 Cincinnati Bengals 363
Help me!

Bekapcsoltam a laptopomat, és az avast bejelzett mindenféle vírust, trójait, miegyebet netezés közben Facebooknál, gmailnél, és kvázi minden hirdetést tartalmazó oldalnál.
Átvizsgáltattam vele a gépet, és talált is 21 fertőzött fájlt, amit kitöröltettem vele.
Újraindítottam, ugyanúgy bejelzi a vírusokat, de az újbóli átvizsgálásnál már nem talált fertőzött fájlt.

Valaki tud valami ötlettel szolgálni, hogy mi lehet a probléma és a megoldás?Mikey
format c


I have been a Bengals fan for as long as I remember
so I'm used to the season being over in November
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Help me!

Bekapcsoltam a laptopomat, és az avast bejelzett mindenféle vírust, trójait, miegyebet netezés közben Facebooknál, gmailnél, és kvázi minden hirdetést tartalmazó oldalnál.
Átvizsgáltattam vele a gépet, és talált is 21 fertőzött fájlt, amit kitöröltettem vele.
Újraindítottam, ugyanúgy bejelzi a vírusokat, de az újbóli átvizsgálásnál már nem talált fertőzött fájlt.

Valaki tud valami ötlettel szolgálni, hogy mi lehet a probléma és a megoldás?Mikey
osztálytársam 20 perce írt rám, ugyanezzel a problémával. Neki 1285 fertőzött fájlt talált, holott eddig nem volt semmi gond.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Help me!

Bekapcsoltam a laptopomat, és az avast bejelzett mindenféle vírust, trójait, miegyebet netezés közben Facebooknál, gmailnél, és kvázi minden hirdetést tartalmazó oldalnál.
Átvizsgáltattam vele a gépet, és talált is 21 fertőzött fájlt, amit kitöröltettem vele.
Újraindítottam, ugyanúgy bejelzi a vírusokat, de az újbóli átvizsgálásnál már nem talált fertőzött fájlt.

Valaki tud valami ötlettel szolgálni, hogy mi lehet a probléma és a megoldás?Mikey
facebookot nekem is tiltja, de a fórumot nem, az meg elég nekem 😛

szerk. már a twitter és eredmenyek.com se jó
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Help me!

Bekapcsoltam a laptopomat, és az avast bejelzett mindenféle vírust, trójait, miegyebet netezés közben Facebooknál, gmailnél, és kvázi minden hirdetést tartalmazó oldalnál.
Átvizsgáltattam vele a gépet, és talált is 21 fertőzött fájlt, amit kitöröltettem vele.
Újraindítottam, ugyanúgy bejelzi a vírusokat, de az újbóli átvizsgálásnál már nem talált fertőzött fájlt.

Valaki tud valami ötlettel szolgálni, hogy mi lehet a probléma és a megoldás?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
afganisztánnal hasonlóan vagyok. senkinek nem hiányozna a 100000 hektár mákföld, amin kívül, csak felrobbanó bokrok és aberrált idióták vannak ott. semmi a világ számára hasznos cucc nincs.haromt
Nincs igazad.
Nézz utána érceknek és ásványkincseknek (kis segítség: pl. lítium).Gogo
azokat ki lehet bányászni ólomköpenybe öltözve, vagy robotokkal is 😛

nincs értelme az emberi életnek ezeken a helyeken. mindig csak a baj van velük
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
afganisztánnal hasonlóan vagyok. senkinek nem hiányozna a 100000 hektár mákföld, amin kívül, csak felrobbanó bokrok és aberrált idióták vannak ott. semmi a világ számára hasznos cucc nincs.haromt
Nincs igazad.
Nézz utána érceknek és ásványkincseknek (kis segítség: pl. lítium).Gogo
Akkor járulékos veszteség. 😀
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
afganisztánnal hasonlóan vagyok. senkinek nem hiányozna a 100000 hektár mákföld, amin kívül, csak felrobbanó bokrok és aberrált idióták vannak ott. semmi a világ számára hasznos cucc nincs.haromt
Nincs igazad.
Nézz utána érceknek és ásványkincseknek (kis segítség: pl. lítium).

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."