NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
EuroSport most írta ki, holnap hajnal 3:00-kor adják a BMX versenyt 😎 zsír
Chargers LT
hajrá twan van gendt!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
A női tőrcsapat ki ellen kezd?
ThundersNFL
Olaszország
Bruce
Esélytelenek nyugalma?
ThundersNFL
kb mint ma a vízilabdás lányok az Usákok ellen szóval hátha 😛
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
A női tőrcsapat ki ellen kezd?
ThundersNFL
Olaszország
Bruce
Esélytelenek nyugalma?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
Azt vágjátok, hogy miután Taimazovát ketten támogatták le a jappó elleni tizensokperces meccsen, ahol kis időre talán az eszméletét is elvesztette a fojtás során, összeszedte magát és megnyerte a bronzmeccset??? Hihetetlen!
Szokol
Igen, ráadásul akkora kék-zöld duzzanat volt az egyik szemén, hogy kb nem is látott vele. Pont még mondtam is a kollégámnak amikor néztük, hogy baszki ennek a szerencsétlennek még kéne nyomnia egy bronzmeccset is valahogy, ki se fog tudni állni.. Erre megnyerte 😊 Nagyon durva.
több mint 3 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 484 — Sic semper tyrannis!
A női tőrcsapat ki ellen kezd?
ThundersNFL
Olaszország
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 463 — !SuPeR6BoWL!
A női tőrcsapat ki ellen kezd?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Tóth bronzmeccsét például rádióban hallgattam és marha jó volt (még hosszabbnak tűnt 😊 Őszintén sajnálom, hogy így le van építve a rádiós közvetítés. Különösen a londoni olimpián nagy haszna volt nekem (Szilágyi és Berki aranyát is ott hallgattam), akkor még komolyabban csinálták.
dande
Az ominózus Szántó Öcsi bácsiféle tanácsok a ringben felejthetetlen élmény az athéni rádióközvetítésből. 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 281 — Jedi Master
EuroSport most írta ki, holnap hajnal 3:00-kor adják a BMX versenyt 😎 zsír

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Erről a ROC-ról nekem állandóan a Republic of China ugrik be Russian Olympic Committee helyett...
warr_b
Ne nagyon jusson eszedbe egyik se, mert az elsővel a nagy népi Kínát, a másikkal meg a híresen tisztességes, sosem részrehajló WADÁ-t sérted meg.
Kampman
Háppedig ha azt jelenti... :-/ Akkor NOB > Wada?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 805
Erről a ROC-ról nekem állandóan a Republic of China ugrik be Russian Olympic Committee helyett...
warr_b
Ne nagyon jusson eszedbe egyik se, mert az elsővel a nagy népi Kínát, a másikkal meg a híresen tisztességes, sosem részrehajló WADÁ-t sérted meg.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Next time 😊

 telex.hu/sport/2021/07/28/tokio-olimpia-magyarorszag-program-magyarok-uszas-dzsudo-kezilabda-vivas-vizilabda-julius-29-csutortok
több mint 3 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Tóth bronzmeccsét például rádióban hallgattam és marha jó volt (még hosszabbnak tűnt 😊 Őszintén sajnálom, hogy így le van építve a rádiós közvetítés. Különösen a londoni olimpián nagy haszna volt nekem (Szilágyi és Berki aranyát is ott hallgattam), akkor még komolyabban csinálták.
dande
A 2000es ausztrál olimpiát nyomtam végig középsuliban füllhallgatóval, Kossuth-ról, legtöbbször óra alatt, izgalmas részeknél WC-re menekülve. Egyik legkedvesebb olimpiai emlékem a “kapcsoljuk a következő helyszínt” életérzés ☺️
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
Azt vágjátok, hogy miután Taimazovát ketten támogatták le a jappó elleni tizensokperces meccsen, ahol kis időre talán az eszméletét is elvesztette a fojtás során, összeszedte magát és megnyerte a bronzmeccset??? Hihetetlen!
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Most pangás van szóval kérdezek. Triatlon vegyesváltót hogy kell elképzelni?
Mind a 4 ember úszik is, teker is és fut is csak kisebb távokat?
alatriste
Látom írt Meki is - de röviden, igen. Mind a négyen úsznak/bicikliznek/futnak, és futásnál váltják egymást.
Annyi h itt fix a sorrend - N/F/N/F asszem, kötelezően.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tóth bronzmeccsét például rádióban hallgattam és marha jó volt (még hosszabbnak tűnt 😊 Őszintén sajnálom, hogy így le van építve a rádiós közvetítés. Különösen a londoni olimpián nagy haszna volt nekem (Szilágyi és Berki aranyát is ott hallgattam), akkor még komolyabban csinálták.
több mint 3 éve
warr_b Washington Commanders 23 513 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Erről a ROC-ról nekem állandóan a Republic of China ugrik be Russian Olympic Committee helyett...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Magyar momentumok szempontjából, amire visszaemlékezhetünk pár év múlva elég gyenge eddig az olimpia: a két aranyunk sima volt, egy percig nem kellett izgulni a döntőben, sajnos az ezüst is. Eddig talán a hegyi kerékpáros kislány meg a triatlonos futósrác, aki megmaradt, de ezekre se fogok emlékezni fél év múlva.
Szokol
A vívás bronz is emlékezetesre sikerült, bár talán a végér picit negatív felhanggal, de Krisztián bronza judoban olyan élmény mint (nekem) 5 éve Márton Anitáé.
alatriste
Vagy Csernoviczkié Londonban.
Én egyébként ennyi jó helyezesre igen rég nem emlékszem, nekem bejön eddig a szereplesunk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Biles visszalépett az egyéni összetettől is. Mondjuk nem értem hogy az amerikaiak ezt hogy nem vették észre hogy kell neki egy sportpszichológus, gondolom ki lett volna fizetve neki egy szaktekintély. Remélem nem ez a valóság, de lehet hogy ő is csak egy hópihe, ahogy elrontott egy ugrást/nem úgy megy neki akkor inkább otthagyja a versenyt.
Heisman
Igazából a mi hibánk, mert feleségemnek az olimpián egyetlen sportágat akartam megmutatni, a tornászatot, és pont Briles ugrásánál kapcsoltam be a tv-t és hívtam fel a figyelmét, hogy "nézd, itt van minden idők talán legjobb tornásza". Az ugrás után nézett rám kikeredett szemekkel... ő eddig ennyit látott összesen az olimpiából


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
csipkelli 3 948
Nincsenek nagy elvárásaim, de az egész utolsó hossz alatt nem sikerült megemlíteni az m4 közvetítésében, hogy Kenderesi is úszik éppen. Aztán a marha bemondja a top3-at.
Aztán lehet nyomatni majd a dumát az értékes helyezésekről, mikor telibeszarnak egy 4. helyet.
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
ínyenceknek:
 www.youtube.com/watch?v=0JFm_6eMfMY

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 197 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Biles visszalépett az egyéni összetettől is. Mondjuk nem értem hogy az amerikaiak ezt hogy nem vették észre hogy kell neki egy sportpszichológus, gondolom ki lett volna fizetve neki egy szaktekintély. Remélem nem ez a valóság, de lehet hogy ő is csak egy hópihe, ahogy elrontott egy ugrást/nem úgy megy neki akkor inkább otthagyja a versenyt.
Heisman
Ez az új generáció nagyon soft lett.
Ott van Osaka is, mondjuk ő esetében kihagy 1 tornát az évi 4 GSből, míg Biles esetén az olimpia kb az alfa és omega, 4 évet készül rá, goat uniformist csináltat magának, ergo saját magára pakol plussz terhet, majd kb el se kezdődött neki, és bejelenti, hogy mentális problémák miatt visszalép....számomra ez wtf move...🙄🤷‍♂️

Edit1: természetesen nem bagatizálom el a mentális problémákat, forduljon pszichológushoz stb, de attól még ez wtf move.
bogec7
Hány ilyen példa van az NFL-ben is amikor nem túl kvalifikált emberek a sok ajnározástól és a médiától isten tudatuk lesz és elszállnak, miközben a sleppben véletlenül sem lesz hasznos ember.

Azért Szilágyi, Bolt Phelps, CR vagy Brady, Djokovic... stb. azért nagyok, mert konstans el tudják viselni a nyomást, perfekt szinten hozzák magukat mentálisan és fizikálisan a verseny kezdetére és akkor teljesítenek amikor a legnagyobb a tét.
FLZOLI
Bilesra emellett egy rossz szót nem lehet szólni, mert rasszista és nőgyűlölő leszel, emellett meg nem fontos neked a mental health.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
Biles visszalépett az egyéni összetettől is. Mondjuk nem értem hogy az amerikaiak ezt hogy nem vették észre hogy kell neki egy sportpszichológus, gondolom ki lett volna fizetve neki egy szaktekintély. Remélem nem ez a valóság, de lehet hogy ő is csak egy hópihe, ahogy elrontott egy ugrást/nem úgy megy neki akkor inkább otthagyja a versenyt.
Heisman
Ez az új generáció nagyon soft lett.
Ott van Osaka is, mondjuk ő esetében kihagy 1 tornát az évi 4 GSből, míg Biles esetén az olimpia kb az alfa és omega, 4 évet készül rá, goat uniformist csináltat magának, ergo saját magára pakol plussz terhet, majd kb el se kezdődött neki, és bejelenti, hogy mentális problémák miatt visszalép....számomra ez wtf move...🙄🤷‍♂️

Edit1: természetesen nem bagatizálom el a mentális problémákat, forduljon pszichológushoz stb, de attól még ez wtf move.
bogec7
Hány ilyen példa van az NFL-ben is amikor nem túl kvalifikált emberek a sok ajnározástól és a médiától isten tudatuk lesz és elszállnak, miközben a sleppben véletlenül sem lesz hasznos ember.

Azért Szilágyi, Bolt Phelps, CR vagy Brady, Djokovic... stb. azért nagyok, mert konstans el tudják viselni a nyomást, perfekt szinten hozzák magukat mentálisan és fizikálisan a verseny kezdetére és akkor teljesítenek amikor a legnagyobb a tét.
FLZOLI
És ettől válnak goat sztátuszúva, már már hősökké, hogy bármekkora a teher, jön a teljesítmény, vállalják és kiállnak, küzdenek.
Manapság meg porszem kerül a gépezetbe, lehet picit rossz a forma stb --> "mentális problémákkal küzdök"--> "hú de bátor", és körbesz**kódja mindenki 🙄🤔

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Biles visszalépett az egyéni összetettől is. Mondjuk nem értem hogy az amerikaiak ezt hogy nem vették észre hogy kell neki egy sportpszichológus, gondolom ki lett volna fizetve neki egy szaktekintély. Remélem nem ez a valóság, de lehet hogy ő is csak egy hópihe, ahogy elrontott egy ugrást/nem úgy megy neki akkor inkább otthagyja a versenyt.
Heisman
Ez az új generáció nagyon soft lett.
Ott van Osaka is, mondjuk ő esetében kihagy 1 tornát az évi 4 GSből, míg Biles esetén az olimpia kb az alfa és omega, 4 évet készül rá, goat uniformist csináltat magának, ergo saját magára pakol plussz terhet, majd kb el se kezdődött neki, és bejelenti, hogy mentális problémák miatt visszalép....számomra ez wtf move...🙄🤷‍♂️

Edit1: természetesen nem bagatizálom el a mentális problémákat, forduljon pszichológushoz stb, de attól még ez wtf move.
bogec7
Hány ilyen példa van az NFL-ben is amikor nem túl kvalifikált emberek a sok ajnározástól és a médiától isten tudatuk lesz és elszállnak, miközben a sleppben véletlenül sem lesz hasznos ember.

Azért Szilágyi, Bolt Phelps, CR vagy Brady, Djokovic... stb. azért nagyok, mert konstans el tudják viselni a nyomást, perfekt szinten hozzák magukat mentálisan és fizikálisan a verseny kezdetére és akkor teljesítenek amikor a legnagyobb a tét.

több mint 3 éve
bogjosi New England Patriots 1 417
Biles visszalépett az egyéni összetettől is. Mondjuk nem értem hogy az amerikaiak ezt hogy nem vették észre hogy kell neki egy sportpszichológus, gondolom ki lett volna fizetve neki egy szaktekintély. Remélem nem ez a valóság, de lehet hogy ő is csak egy hópihe, ahogy elrontott egy ugrást/nem úgy megy neki akkor inkább otthagyja a versenyt.
Heisman
Ez az új generáció nagyon soft lett.
Ott van Osaka is, mondjuk ő esetében kihagy 1 tornát az évi 4 GSből, míg Biles esetén az olimpia kb az alfa és omega, 4 évet készül rá, goat uniformist csináltat magának, ergo saját magára pakol plussz terhet, majd kb el se kezdődött neki, és bejelenti, hogy mentális problémák miatt visszalép....számomra ez wtf move...🙄🤷‍♂️

Edit1: természetesen nem bagatizálom el a mentális problémákat, forduljon pszichológushoz stb, de attól még ez wtf move.

Szerkesztette: bogjosi

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Magyar momentumok szempontjából, amire visszaemlékezhetünk pár év múlva elég gyenge eddig az olimpia: a két aranyunk sima volt, egy percig nem kellett izgulni a döntőben, sajnos az ezüst is. Eddig talán a hegyi kerékpáros kislány meg a triatlonos futósrác, aki megmaradt, de ezekre se fogok emlékezni fél év múlva.
Szokol
A vívás bronz is emlékezetesre sikerült, bár talán a végér picit negatív felhanggal, de Krisztián bronza judoban olyan élmény mint (nekem) 5 éve Márton Anitáé.


Liverpool Fc fan