NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Tegnap a gördeszkás kiscsaj sokkal összeszedettebb volt mint az m4-es "profik" 90%-a. Szvsz ez mindent elmond a színvonalról...



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most ahogy a vitorlázás közvetítik ez a minimum, érződik, hogy képben van.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
amúgy ha egy olimpiára készülök és ez a dolgom akkor a nulláról felhozom magam bármeddig ezen a téren, már ha akarom és van bennem egy minimális alázat meg szorgalom. Itt ez sincs meg és sajnos nem 1-1 hasonló (amúgy megengedhetetlen) hiba van, hanem folyamatosan ez megy.
Szesze
Persze, meg vannak azok a dolgok, amiket ha figyel az ember, egy-két meccs alapján is felvesz, de ha telibe szarja/idióta, akkor marad a dilettantizmus. Pl. az is nevetséges, hogy amikor halljuk az edzői utasításokat, nem értem, miért kell tolmácsolni valami tök mást, mint amit az edző valójában mondott, mind hallottuk, de ha a süketelésbe szoktál, akkor folytatod akkor is, amikor tarthatatlan.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
tudom, a vívás is nagyon bonyolult, meg kb mindegyik sport ami kicsit is ne egyértelmű
Szesze
A vívás mondjuk tényleg nem egyszerű, oda kéne rakni valami közepesen kompetens embert.
Rajna
de bazzeg.. ha mint sportkommentátor olimpiára készülök, akkor tökmind1 mennyire vagyok kompetens az adott pillanatban, mire közvetítenem kell nincs az az isten, h ne tanuljam meg legalább a szabályokat. Ez így teljesen védhetetlen, ha csókosok vannak ott, ha nem.
Szesze
Ahhoz kéne szorgalom vagy valami általános tehetség
Pénzük lenne rá, hogy összevásárolják a legjobbakat és aztán őket folyamatosan képezzék....

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
tudom, a vívás is nagyon bonyolult, meg kb mindegyik sport ami kicsit is ne egyértelmű
Szesze
A vívás mondjuk tényleg nem egyszerű, oda kéne rakni valami közepesen kompetens embert.
Rajna
de bazzeg.. ha mint sportkommentátor olimpiára készülök, akkor tökmind1 mennyire vagyok kompetens az adott pillanatban, mire közvetítenem kell nincs az az isten, h ne tanuljam meg legalább a szabályokat. Ez így teljesen védhetetlen, ha csókosok vannak ott, ha nem.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
tudom, a vívás is nagyon bonyolult, meg kb mindegyik sport ami kicsit is ne egyértelmű
Szesze
A vívás mondjuk tényleg nem egyszerű, oda kéne rakni valami közepesen kompetens embert.
Rajna
Lenne honnan meríteni, talán, esetleg 😛
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
amúgy ha egy olimpiára készülök és ez a dolgom akkor a nulláról felhozom magam bármeddig ezen a téren, már ha akarom és van bennem egy minimális alázat meg szorgalom. Itt ez sincs meg és sajnos nem 1-1 hasonló (amúgy megengedhetetlen) hiba van, hanem folyamatosan ez megy.
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
tudom, a vívás is nagyon bonyolult, meg kb mindegyik sport ami kicsit is ne egyértelmű
Szesze
A vívás mondjuk tényleg nem egyszerű, oda kéne rakni valami közepesen kompetens embert.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
mondjuk ez szerintem nem saját ötlete volt, hanem a fülére mondták, vagy a súgóba írták, hogy ezt mondja be
Sixo
Épp ez a baj. yilván a stúdióból nem látja, de van valaki, akinek az volt a dolga, hogy figyelje az eredményt, és nem tudja leolvasni a kiírt állást.
Rajna
persze csak azért mondom, hogy ezt a tagot utáljuk aki kimondta, mert neki szerintem semmi köze, hanem utáljuk az egész közmédiát
Sixo
Kb. évente más párja van, mert a női mezőny nem túl jó Magyarországon.

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...
Rajna
tudom, a vívás is nagyon bonyolult, meg kb mindegyik sport ami kicsit is ne egyértelmű
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
mondjuk ez szerintem nem saját ötlete volt, hanem a fülére mondták, vagy a súgóba írták, hogy ezt mondja be
Sixo
Épp ez a baj. yilván a stúdióból nem látja, de van valaki, akinek az volt a dolga, hogy figyelje az eredményt, és nem tudja leolvasni a kiírt állást.
Rajna
persze csak azért mondom, hogy ezt a tagot utáljuk aki kimondta, mert neki szerintem semmi köze, hanem utáljuk az egész közmédiát

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
Szesze
Azért ez bonyolultabb, mint íjászatban látni, hogy 10+ a különbség és egy nyíl van hátra...

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2,5 kör kellett volna a bronzmeccshez, ha Mészáros első tízese csak simán átlag alatti, akkor ebből lehetett volna valami.
Rajna
A lány csak beugró nem?
Ha jól emlékszem Péni másvalakivel nyert versenyt korábban

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Van ilyen, Shanernek se volt jó a párja, Duestad pláne dühönghet, hogy ő nő létére lőtt 316-ot kvaliban, a pasija meg 310-et (ez az a sport, ahol kb teljesen egyenlő eséllyel indulnak a nemek)

Ez van, fiatalok mindketten ráadásul, bőven van idejük még.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
ezzel sikerült alulmúlni az eddigieket is pedig már nagyon magasan volt a léc
vagy alacsonyan, nem is tudom😊

Szerkesztette: Szesze
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
mondjuk ez szerintem nem saját ötlete volt, hanem a fülére mondták, vagy a súgóba írták, hogy ezt mondja be
Sixo
Épp ez a baj. yilván a stúdióból nem látja, de van valaki, akinek az volt a dolga, hogy figyelje az eredményt, és nem tudja leolvasni a kiírt állást.

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
2,5 kör kellett volna a bronzmeccshez, ha Mészáros első tízese csak simán átlag alatti, akkor ebből lehetett volna valami.

Szerkesztette: Rajna

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csávó bemondja az m4-en, hogy vezetnek a Q2-ben, döntőzni fognak 😀
csipkelli
Most akkor mi helyzet 😀?
dande
Lehet hinni az ország legnagyobb sport/fantasy/matekmágusainak, egy igazi sportagytrösztnek.... vagy az m4-nek.

Nem is tudom.
Igor
Jól van na tudom 😊
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Csávó bemondja az m4-en, hogy vezetnek a Q2-ben, döntőzni fognak 😀
csipkelli
Most akkor mi helyzet 😀?
dande
Lehet hinni az ország legnagyobb sport/fantasy/matekmágusainak, egy igazi sportagytrösztnek.... vagy az m4-nek.

Nem is tudom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 706 — LIGHTS OUT!
mondjuk ez szerintem nem saját ötlete volt, hanem a fülére mondták, vagy a súgóba írták, hogy ezt mondja be

több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csávó bemondja az m4-en, hogy vezetnek a Q2-ben, döntőzni fognak 😀
csipkelli
Most akkor mi helyzet 😀?
dande
A szokásos: dilettáns idióták vannak az m4en

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 823
Valami párhuzamos világ van, vagy mi a tosz? 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 850 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csávó bemondja az m4-en, hogy vezetnek a Q2-ben, döntőzni fognak 😀
csipkelli
Most akkor mi helyzet 😀?
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 20 927 — Giants fan
M4 sporton most mondták be, hogy aranyesélyes a Péni-Mészáros páros és mindjárt olimpiai döntőt vív 😊
több mint 3 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
M4 te jó ég, benézték hogy nem átlagot, hanem összeredményt néztek, náluk Péniék vezetnek 😀 😀