NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Olimpia

25 feliratkozó

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
durva a francia lány, semmi technika, vagy max annyi, mint amennyi iktriadban van, de az ereje az hatalmas
Sixo
Sajnos semmi nem lesz elég valószínűleg a szakításban és lökésben is világcsúcstartó Kuo ellen
dancogo
de egy éremre elég lehet

több mint 3 éve
dancogo Minnesota Vikings San Jose State Spartans 2 043 — Big Penix Energy
durva a francia lány, semmi technika, vagy max annyi, mint amennyi iktriadban van, de az ereje az hatalmas
Sixo
Sajnos semmi nem lesz elég valószínűleg a szakításban és lökésben is világcsúcstartó Kuo ellen

több mint 3 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Fúú, de kilátástalan gyenge volt ez a női kézi meccs. 😕
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
durva a francia lány, semmi technika, vagy max annyi, mint amennyi iktriadban van, de az ereje az hatalmas

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pont elcsíptem a nyilatkozatot. Sok ilyen érett gondolkodású 19évest az országnak.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 846 — Így remélem megfelelek nektek.....
Japók ellen majd megállunk 20nál?
több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 216 — Keep pounding
Nagyon szép volt Blanka!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szimpatikus ez a lány, óriási gratula neki! Durva, hogy így kihajtotta magát és összeszedetten nyilatkozik

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
szegény ecuadori kellett drukkolnom neki, 41 évesen az 5. olimpiáján szakítás eredmény nélkül marad, pedig érem esélye is volt, jó lökésben

több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 846 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óriási gratula 😊 Vass Kata Blanka (Pál Kata Péter) jó reggelt 😉 (bocs 😊)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Blanka 30 másodpercre van az ezüsttől.. hmmm.
Igor
2-9-ig kb bármi lehet...
Ő van a "csoport" legvégén, de ügyeske 😊
gabokocka
Tudom, és hosszú még... és még a svéd/mások feljöhetnek hátulról... de itt sem számítottam top 10-re, bevallom.
Igor
4. legjobb oddsa volt a győzelemre tegnap, de ott sokan voltak egykupacban.
gabokocka
Oké, leborulok előtted és a bukik előtt...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
4.!!!!

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
ha tudnék spanyolul de örülnék neki, hogy nincsenek nézők

Szerkesztette: Sixo

több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
elekzdődött a nő 59 kilo ,hajrá ecuador és venezuela

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Bazi jól megy 🙂 Király ez a sport egyébként, országútit szoktam nézni de ez eddig kimaradt.

Érdekes, hogy a hegyimanó dél amerikaiak itt nem villognak

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
6. helyen megy Blanka és az előtte haladó EB-ezüstérmes Terpstránál sokkal bíztatóbb a mozgása.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 406 — Слава Україні! Героям слава!
Gyerünk Blanka!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Basszus, megfigyelik a fórumunkat.... 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Volt svejci TOP 3, ahol kisajátították a dobogót.
Nyilván tornában - 1924, Párizs, lovon.

Obviously, d'oh. Ki az aki ezt se tudja...
Igor
Már több hasznosat tettél hozzá mint a tvs nímandok
FLZOLI
Tegnap még én se tudtam volna, de dicsértessék empty aki miatt legalább 6.5 percig olvastam utána tegnap a svájci torná dicső múltjának...

PS: nyilván wikiről lestem, de kellett hozzá vagy 1.5 perc

PS2: amúgy 36-ban talajon is megcsinálták az A-E-B kombó, de akkor egy másik bronzot holtversenyben kapott egy német is... nem tudom ez számít-e így?

És ez volt a ma is tanultam valami teljesen haszontalan dolgot mai rovata..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként a vezető Jolanda Neff is ment országúton is, ő nyerte a női lengyel körversenyt 2016-ban, amiben meg most versenyez, abban világbajnok volt 2017-ben.
A 2. helyen álló Sina Frei csak a svájci váltóval lett világbajnok 3-szor. Ő is teker országúton is időnként.
A 3. helyen álló Linda Indergand meg elinimator formátumban kétszeres világbajnok, ő is versenyez alkalmanként országúton.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
6. már Vas 🙂

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 059 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Volt svejci TOP 3, ahol kisajátították a dobogót.
Nyilván tornában - 1924, Párizs, lovon.

Obviously, d'oh. Ki az aki ezt se tudja...
Igor
Már több hasznosat tettél hozzá mint a tvs nímandok

több mint 3 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Volt svejci TOP 3, ahol kisajátították a dobogót.
Nyilván tornában - 1924, Párizs, lovon.

Obviously, d'oh. Ki az aki ezt se tudja...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 815
Csávó bemondja az m4-en, hogy vezetnek a Q2-ben, döntőzni fognak 😀
csipkelli
Most akkor mi helyzet 😀?
dande
Lehet hinni az ország legnagyobb sport/fantasy/matekmágusainak, egy igazi sportagytrösztnek.... vagy az m4-nek.

Nem is tudom.
Igor
több mint 3 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!
a fene egye meg, az első kiemelt, tokyoba már 2 aranyat nyert koreai íjász, kim je deok kiesett 2. meccsén a 32 között egy német ellen, pedig 3x10essel kezdte a meccset
Sixo
Ő a 17 éves srác?
Platypus
aha