Politika

44 feliratkozó

több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
Ezt ne vicceljük el, akárkiről is van szó. Van a környezetemben olyan, aki ezzel küzd, rohadtul nem vicces. 😕
peterk2005
Az én környezetemben is. Nem ennyire durva tünetekkel, de az is pont sok.
Az én ismerősöm viszont szűk 10 nappal egy ilyen nyilatkozat után egy átlagos piacra, boltba nem menne, nemhogy egy többszázerez fős dzsemborira.
kittli
hát ezaz, egyik héten "befekszem a pszichiátriára" másik héten meg vonulok az első sorban a békemeneten
eaglesmcnabb
"unortodox gyógymód"
zemanla
Mondjuk mellette ment az ördögűző csávó a nagy kereszttel, simán lehet hogy kiűzte belőle.
| (tudom ne vicceljük el, sajna semennyire sem vagyok PC) |

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 307 — Do Your Job
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
Ezt ne vicceljük el, akárkiről is van szó. Van a környezetemben olyan, aki ezzel küzd, rohadtul nem vicces. 😕
peterk2005
Az én környezetemben is. Nem ennyire durva tünetekkel, de az is pont sok.
Az én ismerősöm viszont szűk 10 nappal egy ilyen nyilatkozat után egy átlagos piacra, boltba nem menne, nemhogy egy többszázerez fős dzsemborira.
kittli
hát ezaz, egyik héten "befekszem a pszichiátriára" másik héten meg vonulok az első sorban a békemeneten
eaglesmcnabb
"unortodox gyógymód"




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 104 — capitaine du château de Vienne 1487
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
Ezt ne vicceljük el, akárkiről is van szó. Van a környezetemben olyan, aki ezzel küzd, rohadtul nem vicces. 😕
peterk2005
Az én környezetemben is. Nem ennyire durva tünetekkel, de az is pont sok.
Az én ismerősöm viszont szűk 10 nappal egy ilyen nyilatkozat után egy átlagos piacra, boltba nem menne, nemhogy egy többszázerez fős dzsemborira.
kittli
hát ezaz, egyik héten "befekszem a pszichiátriára" másik héten meg vonulok az első sorban a békemeneten
eaglesmcnabb
csak akkó fekszik a szpikiátrián mikor tárgyalási nap van....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
Ezt ne vicceljük el, akárkiről is van szó. Van a környezetemben olyan, aki ezzel küzd, rohadtul nem vicces. 😕
peterk2005
Az én környezetemben is. Nem ennyire durva tünetekkel, de az is pont sok.
Az én ismerősöm viszont szűk 10 nappal egy ilyen nyilatkozat után egy átlagos piacra, boltba nem menne, nemhogy egy többszázerez fős dzsemborira.
kittli
hát ezaz, egyik héten "befekszem a pszichiátriára" másik héten meg vonulok az első sorban a békemeneten

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
Ezt ne vicceljük el, akárkiről is van szó. Van a környezetemben olyan, aki ezzel küzd, rohadtul nem vicces. 😕
peterk2005
Az én környezetemben is. Nem ennyire durva tünetekkel, de az is pont sok.
Az én ismerősöm viszont szűk 10 nappal egy ilyen nyilatkozat után egy átlagos piacra, boltba nem menne, nemhogy egy többszázerez fős dzsemborira.
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 596 — The only discipline that lasts, is self discipline
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
Ezt ne vicceljük el, akárkiről is van szó. Van a környezetemben olyan, aki ezzel küzd, rohadtul nem vicces. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
Tényleg? A Tescos Anonymous ezt tudta előszedni?

Patek Gábor ügy so last year, senkit nem érdekel, hogy a Lackner már. dr. Fischer Lászlót azt se tudom ki, a Deák Gábor meg nem Fidesz közeli?

Hát, ez így azért kevés lesz, ezeket a kerületeket megfordítani...

 telex.hu/belfold/2022/03/16/anonymus-patek-gabor-video-kispest
Gyurma Pappa
felkavarta az allovizet, na.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 616 — Egyéb témák lakó
Tényleg? A Tescos Anonymous ezt tudta előszedni?

Patek Gábor ügy so last year, senkit nem érdekel, hogy a Lackner már. dr. Fischer Lászlót azt se tudom ki, a Deák Gábor meg nem Fidesz közeli?

Hát, ez így azért kevés lesz, ezeket a kerületeket megfordítani...

 telex.hu/belfold/2022/03/16/anonymus-patek-gabor-video-kispest

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 313


Beszarok 😃😃😃
A néni 1:10-nél…. Zseni

Ezentúl mindenkinek megengedem hogy jelöljön be FERIBÓKON🤣🤣🤣🤣

Szakadok reggel óta 😃😃😃
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/
deyell
És tényleg így működik basszus, ez kurva szomorú...
Klaci79
azert is erdekes lesz ez, mert ahogy latom jelenleg Borsodban mind a 7 szavazokorban csokkent a valasztasra jogosultak szama, vmeik korben asszem 3-4ezres csokkenes is volt ...
csebi
ennek mi lehet az oka. népességfogyás, külföldre költözők vagy voksturizmus?
deyell
sztem inkabb elso ketto, mert azert BAZban van par kerulet, ami nem biztos a fidesznek igy innen elvandoroltatni voksturizmusra nem erdeke.
csebi
akkor ez inkább a fidesznek kedvez, nem? a külföldre költözők miatt.
deyell
figy ha tenyleg vegigviszik ezt a szintu mozgositast akkor akar lehetne maga Jezus Krisztus is az ellenzeki jelolt, eselye sem lenne ... marpedig, amit meg lehetett tanulni, hogy a fidesz meg a halott embereket is feltamasztva szavaztatja oket, igy lenyegeben OV a 21. szazadi Jezus, aki embereket hoz vissza a halalbol.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/
deyell
És tényleg így működik basszus, ez kurva szomorú...
Klaci79
azert is erdekes lesz ez, mert ahogy latom jelenleg Borsodban mind a 7 szavazokorban csokkent a valasztasra jogosultak szama, vmeik korben asszem 3-4ezres csokkenes is volt ...
csebi
ennek mi lehet az oka. népességfogyás, külföldre költözők vagy voksturizmus?
deyell
sztem inkabb elso ketto, mert azert BAZban van par kerulet, ami nem biztos a fidesznek igy innen elvandoroltatni voksturizmusra nem erdeke.
csebi
akkor ez inkább a fidesznek kedvez, nem? a külföldre költözők miatt.

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/
deyell
És tényleg így működik basszus, ez kurva szomorú...
Klaci79
azert is erdekes lesz ez, mert ahogy latom jelenleg Borsodban mind a 7 szavazokorban csokkent a valasztasra jogosultak szama, vmeik korben asszem 3-4ezres csokkenes is volt ...
csebi
ennek mi lehet az oka. népességfogyás, külföldre költözők vagy voksturizmus?
deyell
sztem inkabb elso ketto, mert azert BAZban van par kerulet, ami nem biztos a fidesznek igy innen elvandoroltatni voksturizmusra nem erdeke.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
A gondot én négy dologban látom:
- mindenkit Budapestre küldenek most, de a főváros is be fog telni lassan, nem lesz hely és kapacitás.
- hivatalos tolmács szinte nincs is. Önkéntesek vannak, de ők is bele fognak fáradni ebbe. Tessék felvenni hivatalosan pár kárpátalji menekültet és tolmácsként alkalmazni.
- oké, szerencsétlenek itt vannak Magyarországon, und? Iskola, bölcsőde, munkahely? Menekült ukrán nyelvű tanárokat tessék befogni, szervezni, szervezni, szervezni!
- mi lesz, ha elfogy a civil lelkesedés? Mert el fog! Az önkormányzatokat és a civil szervezeteket anyagilag lenullázták az elmúlt években, a segélyszervezetek önállóan nem fogják bírni, az állam impotens.
Szokol
1: ebben ugye kozrejatszik a vonat halozat Bp kore epulese meg a Monarchia idejebol, es hat OVnek sem rossz, hogy plusz feladatot ad Karacsonynak es a fovarosi onkormanyzatnak kampany kozepen
2: hat igen. nem csak oda kellene tolmacs, hanem mindenhova. BPre is, hotspotokba is (nem tudom, hogy ott vannak-e), minden helyre, ahol nagyobb szamban befuthatnak. ezt anno megoldottuk a befogado allomasokon. raadasul ez is tipikusan olyan dolog, amiben az EU tudna nagyon sok tamogatast adni, csak kerni kellene
3: mind jar azoknak, akik menedekesek lesznek (ez ugye alacsony szam, kevesen kernek ilyen statuszt jelenleg, sztem azert is mert nincsenek normalisan tajekoztatva, mit jelent ez es mit ha nem kernek)
4: pontosan. csoda, hogy eddig birtak.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/
deyell
És tényleg így működik basszus, ez kurva szomorú...
Klaci79
azert is erdekes lesz ez, mert ahogy latom jelenleg Borsodban mind a 7 szavazokorban csokkent a valasztasra jogosultak szama, vmeik korben asszem 3-4ezres csokkenes is volt ...
csebi
ennek mi lehet az oka. népességfogyás, külföldre költözők vagy voksturizmus?

choose life
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/
deyell
És tényleg így működik basszus, ez kurva szomorú...
Klaci79
azert is erdekes lesz ez, mert ahogy latom jelenleg Borsodban mind a 7 szavazokorban csokkent a valasztasra jogosultak szama, vmeik korben asszem 3-4ezres csokkenes is volt ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
ezt meg itt hagyom, hogy mennyire jol teljesit a kozigazgatas a szituval, inkabb visszafordulnak a lehetseges haboruba, bombazasokhoz:

 merce.hu/2022/03/15/hetfon-40-menekult-csalad-fordult-vissza-az-ukran-hatarrol-mert-nem-kapnak-megfelelo-ellatast/
csebi
Ne ülj fel azért mindennek! Hidd el, mindenki megkapja a segítséget mind a határokon, mind a vasútállomásokon. Arról lehetne beszélni, hogy mindebből az állam mekkora szerepet vállal, mert az egésznek a lelke a segítőszervezetek, a civil szervezetek, az önkéntesek és az önkormányzatok, de miért pont itt lenne működőképes az állam?

A rasszizmus persze, hogy jelen van, de ezt talán nem is annak nevezném. Van egy külön a kaszt, a "csapi cigányok". Ezek azok, akik 10-12 gyerekkel jönnek át, büdösök, koszosak, mocskosak, pofátlanok és pazarlók. Ezek nem menekültek, ezek élősködők. Nem egy komplett család közülük naponta jöttek át, hogy jól lakjanak, melegben legyenek aztán zsákostól hazamentek. Ezek inkább ne is jöjjenek. A normális cigányok, akár a határmentiek is megkapták az ellátást és a szállást és meg is fogják, függetlenül attól, hogy nem a háború miatt van rá szükségük.
Szokol
igazabol, mar a cikk elott is hallottam errol, olyanokrol, akik terepen dolgoznak, hogy teljes csod, amit az allam nyujt ellatas cimen. tudod, meg mindig meg vannak az ismerosok a korabbi munkahelyemrol, csak 'hearsay' alapjan nem akartam elinditani errol egy hsz-t. a civilek, es onkorik elott amugy le a kalappal, meg ha nekik papiron ebben nem sok feladatuk kellene, hogy legyen.
ahogy hallottam a 'napi ingazokrol' is. ha ezt minimalisan megszervezne a kormany akkor nagyon ki lehetne szurni. de ugye itt az a problema, hogy mivel civilekre epit nem hivatalosan, meg onkormanyzatokra, ok nem fognak adminisztralni, kozponti adatbazisba a szukseges adatokat bevinni.

az meg, hogy szukseg van-e vagy nem: maga a Korm. hatarozat dontott ugy, hogy szukseg van nekik ellatast biztositani. innentol, nagyon szomoru, hogy papiron az van, hogy biztosit az allam, mig gyakorlatban nem. a kritika a kozponti igazgatasnak szol reszemrol, nem a civilek vagy onkorik fele.
csebi
Az állam éppen elégségesre vizsgázott ebben a rendszerben. Alapból kellett nekik 5 nap, hogy megjelenjenek a határoknál. Utána volt pár jó döntés, mint pl a fehérgyarmati kitelepülés a hivatalos papírok rendezése céljából. Vagy hogy szétszortírozzák már a záhonyi vasútállomáson, hogy kinek mire van szüksége és az alapján történik a szállítás.

A gondot én négy dologban látom:
- mindenkit Budapestre küldenek most, de a főváros is be fog telni lassan, nem lesz hely és kapacitás.
- hivatalos tolmács szinte nincs is. Önkéntesek vannak, de ők is bele fognak fáradni ebbe. Tessék felvenni hivatalosan pár kárpátalji menekültet és tolmácsként alkalmazni.
- oké, szerencsétlenek itt vannak Magyarországon, und? Iskola, bölcsőde, munkahely? Menekült ukrán nyelvű tanárokat tessék befogni, szervezni, szervezni, szervezni!
- mi lesz, ha elfogy a civil lelkesedés? Mert el fog! Az önkormányzatokat és a civil szervezeteket anyagilag lenullázták az elmúlt években, a segélyszervezetek önállóan nem fogják bírni, az állam impotens.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 217
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/
deyell
És tényleg így működik basszus, ez kurva szomorú...
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 970 — Lucas Scott
ezt meg itt hagyom, hogy mennyire jol teljesit a kozigazgatas a szituval, inkabb visszafordulnak a lehetseges haboruba, bombazasokhoz:

 merce.hu/2022/03/15/hetfon-40-menekult-csalad-fordult-vissza-az-ukran-hatarrol-mert-nem-kapnak-megfelelo-ellatast/
csebi
Ne ülj fel azért mindennek! Hidd el, mindenki megkapja a segítséget mind a határokon, mind a vasútállomásokon. Arról lehetne beszélni, hogy mindebből az állam mekkora szerepet vállal, mert az egésznek a lelke a segítőszervezetek, a civil szervezetek, az önkéntesek és az önkormányzatok, de miért pont itt lenne működőképes az állam?

A rasszizmus persze, hogy jelen van, de ezt talán nem is annak nevezném. Van egy külön a kaszt, a "csapi cigányok". Ezek azok, akik 10-12 gyerekkel jönnek át, büdösök, koszosak, mocskosak, pofátlanok és pazarlók. Ezek nem menekültek, ezek élősködők. Nem egy komplett család közülük naponta jöttek át, hogy jól lakjanak, melegben legyenek aztán zsákostól hazamentek. Ezek inkább ne is jöjjenek. A normális cigányok, akár a határmentiek is megkapták az ellátást és a szállást és meg is fogják, függetlenül attól, hogy nem a háború miatt van rá szükségük.
Szokol
igazabol, mar a cikk elott is hallottam errol, olyanokrol, akik terepen dolgoznak, hogy teljes csod, amit az allam nyujt ellatas cimen. tudod, meg mindig meg vannak az ismerosok a korabbi munkahelyemrol, csak 'hearsay' alapjan nem akartam elinditani errol egy hsz-t. a civilek, es onkorik elott amugy le a kalappal, meg ha nekik papiron ebben nem sok feladatuk kellene, hogy legyen.
ahogy hallottam a 'napi ingazokrol' is. ha ezt minimalisan megszervezne a kormany akkor nagyon ki lehetne szurni. de ugye itt az a problema, hogy mivel civilekre epit nem hivatalosan, meg onkormanyzatokra, ok nem fognak adminisztralni, kozponti adatbazisba a szukseges adatokat bevinni.

az meg, hogy szukseg van-e vagy nem: maga a Korm. hatarozat dontott ugy, hogy szukseg van nekik ellatast biztositani. innentol, nagyon szomoru, hogy papiron az van, hogy biztosit az allam, mig gyakorlatban nem. a kritika a kozponti igazgatasnak szol reszemrol, nem a civilek vagy onkorik fele.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 423
nagy krumpliosztás várható.

 atlatszo.hu/adat/2022/03/16/egy-kiszivargott-tablazat-szerint-hatalmas-mozgositasra-keszul-a-fidesz-borsodban/

choose life
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 670 — tracker ember
 www.youtube.com/watch?v=kVcgr8OQQtw&t=490s

jézusisten 😀
petey
Potentátor, ez jobb, mint a dementor 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
ezt meg itt hagyom, hogy mennyire jol teljesit a kozigazgatas a szituval, inkabb visszafordulnak a lehetseges haboruba, bombazasokhoz:

 merce.hu/2022/03/15/hetfon-40-menekult-csalad-fordult-vissza-az-ukran-hatarrol-mert-nem-kapnak-megfelelo-ellatast/
csebi
Ne ülj fel azért mindennek! Hidd el, mindenki megkapja a segítséget mind a határokon, mind a vasútállomásokon. Arról lehetne beszélni, hogy mindebből az állam mekkora szerepet vállal, mert az egésznek a lelke a segítőszervezetek, a civil szervezetek, az önkéntesek és az önkormányzatok, de miért pont itt lenne működőképes az állam?

A rasszizmus persze, hogy jelen van, de ezt talán nem is annak nevezném. Van egy külön a kaszt, a "csapi cigányok". Ezek azok, akik 10-12 gyerekkel jönnek át, büdösök, koszosak, mocskosak, pofátlanok és pazarlók. Ezek nem menekültek, ezek élősködők. Nem egy komplett család közülük naponta jöttek át, hogy jól lakjanak, melegben legyenek aztán zsákostól hazamentek. Ezek inkább ne is jöjjenek. A normális cigányok, akár a határmentiek is megkapták az ellátást és a szállást és meg is fogják, függetlenül attól, hogy nem a háború miatt van rá szükségük.
több mint 2 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀
eaglesmcnabb
"Kelj fel és járj" mondta Viktor és Győzi rendbejött a békemenetre. 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
Nyilván az állam is egy csődtömeg, egy bizonyos fent felett már kezelhetetlen a sztori, a választási dolog szara most szépen visszahullik rájuk, de bocs én vissza nem mennék Ukrajnába, mert ott azért tuti nem vagyok biztonságban.
több mint 2 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
ezt meg itt hagyom, hogy mennyire jol teljesit a kozigazgatas a szituval, inkabb visszafordulnak a lehetseges haboruba, bombazasokhoz:

 merce.hu/2022/03/15/hetfon-40-menekult-csalad-fordult-vissza-az-ukran-hatarrol-mert-nem-kapnak-megfelelo-ellatast/
csebi
szóval inkább visszamennek oda, ahol lövik őket... nagy észre vall
NB2
Őszintén kívánom neked, hogy soha a büdös életbe ne kerülj ilyen dilemma elé.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 421 — TODDHERREMANS79
 nlc.hu/sztarok/20220306/gyozike-mentalis-problemak-pszichiatria/

mindent értek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!